Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Verona - 5. února 2020   20:45

Strakoša – Patric, Acerbi, S. Radu – Lazzari (74. Marušić), Alberto, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Lulić (C) (72. Jony) – Immobile, F. Caicedo (83. Parolo).
Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Pessina, Veloso (C), Lazović – Verre (71. Eysseric), Borini, Zaccagni.

To je z mé strany, přeji hezký či dobrou noc.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnaný zápas, který nabídl několik šancí, ale branky jsme se nedočkali. Lazio tak remizovalo s Hellasem 0:0. Nutno dodat, že remíze je zřejmě spravedlivá. Domácí tedy ztratili důležité body a na druhé místo v tabulce se neposunuli.
90+5'
90+4'
K míči se dostal Marco Parolo, ale s jeho dělovkou si Marco Silvestri skvěle poradil!
90+4'
A další roh pro domácí celek.
90+3'
Rohový kop pro Lazio.
90+1'
Rozhodčí přidal pět minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Domácím se ofenzivní akce nevydařila, protože je zastavil útočný faul. Na tahu je tedy Hellas.
87'
Žlutou kartu dostává Marco Davide Faraoni (Hellas Verona FC).
86'
Ve velké šanci se zjevil Fabio Borini, ale s jeho povedenou přízemní střelou si Tomas Strakoša poradil, když míč vyrazil konečky prstů!
84'
Ciro Immobile se prodral do vápna a vyzkoušel to z úhlu, ale míč poslal jen do boční sítě. Od své branky bude rozehrávat Marco Silvestri.
83'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Marco Parolo.
82'
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).
80'
Je před námi posledních deset minutek. Oba celky se stále tlačí dopředu, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
79'
Žlutou kartu dostává Jony (S. S. Lazio).
78'
Jeden z hostujících hráčů se dostal ve vápně k míči, ale trefil jen hráče před sebou a Tomas Strakoša nemusel zasahovat.
77'
Rohový kop pro Veronu.
76'
Oba celky se tlačí dopředu, ale v koncovce se ani jednomu nedaří a zápas směřuje k remíze.
74'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Adam Marušić.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Jony.
71'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Valentin Eysseric.
69'
Na druhé straně to zkoušel Valerio Verre a jeho technickému pokusu scházela také pouze pár decimetrů!
67'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel domácí Luis Alberto a byl to hodně povedený pokus! Chybělo mu ale pár centimetrů, protože míč orazítkoval tyč!
65'
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo. Celé snažení hostů nakonec skončilo útočným faulem a na tahu je Lazio.
64'
Rohový kop pro Hellas.
62'
Do slibné šance se dostal Darko Lazović, ale s jeho povedeným pokusem si skvěle poradil Tomas Strakoša!
61'
Je před námi posledních třicet minutek. Lazio hraje s Hellasem stále bez branek, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé. Máme se na co těšit.
58'
A další centr, tentokrát z pravé strany, Do zakončení se žádný z hráčů ale nedostal.
57'
Dlouhou dobu se hrálo hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění bylo jen několik nepřesných přihrávek. Nakonec se hostující hráč dostal k centru z levé strany, ale míč sebral Tomas Strakoša.
54'
Z rohového kopu nic nebylo. Domácí se v pohodě ubránili, vydali dopředu, ale zastavila je další nepřesná přihrávka.
53'
Mattia Zaccagni se prodral do vápna a nakonec vybojoval rohový kop.
51'
Po další akci se do slibného zakončení dostal Ciro Immobile, ale nejlepší střelec soutěže nezamířil přesně!
50'
Domácí se dostali do vápna soupeře, ale zakončení z toho nebylo. Koray Günter uklidil míč do bezpečí.
49'
Úvod druhého poločasu patří domácím hráčům, kteří kombinují a snaží se dostat do zakončení.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnanou bitvu, která toho ale zatím příliš nepřinesla. Pár šancí k vidění bylo, ale branky jsme se nedočkali a Lazio tak hraje s Veronou 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Ciro Immobile se dostal ve vápně k míči, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo a míč skončil vysoko nad brankou Verony.
43'
I tentokrát se ale Hellas ubránil a stav se nemění. Hosté drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
41'
Domácí v závěru prvního poločasu tlačí, snaží se dostat do vedení, ale ve finální fázi se jim dnes příliš nedaří.
39'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Luis Alberto, ale branku těsně minul! Pokus to ale nebyl vůbec špatný.
37'
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
37'
Po zásahu hostujícího brankáře je tu další roh pro Lazio.
36'
35'
Hosté chybovali v rozehrávce a k míči se dostal Felipe Caicedo. Dostal se na hranici velkého vápna, vystřelil, ale jeho přízemní střela byla hodně nepřesná.
33'
Domácí se prokombinovali do vápna soupeře, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.
31'
Je za námi úvodních třicet minutek a Lazio hraje s Hellasem stále bez branek. Nutno ale dodat, že se rozhodně nenudíme.
29'
Po zisku míče a následném centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale jako první u něj byl Stefan Radu, který ho poslal do bezpečí.
28'
Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).
27'
Domácí přidali a je to znát. Lazio je nyní jasně lepší, stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
25'
Ze standardní situace to vyzkoušel Sergej Milinković-Savić, který ale trefil hráče ve zdi a Marco Silvestri zasahovat nemusel.
24'
Žlutou kartu dostává Maraš Kumbulla (Hellas Verona FC).
23'
Hra se vyrovnala. Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy, na další šanci stále čekáme.
21'
A další akci domácího celku ukončil útočný faul, kterým se provinil záložník Lucas Leiva.
19'
Domácím se zatím směrem dopředu nedaří, což nyní potvrdil Luis Alberto, který nezvládl Luis Alberto finální přihrávku.
17'
Obrovská šance pro Hellas! Po centru se k míči prodral Miguel Veloso, který ho zasáhl špičkou kopačky, ale Tomas Strakoša vytasil hodně pohotový zákrok a míč fantasticky vyrazil!
15'
Další akce domácího celku skončila velice nepřesným centrem, kterým se prezentoval Lucas Leiva.
13'
Po dlouhé době se dopředu vydali i domácí. Na sebe to vzal nejlepší střelec soutěže, tedy Ciro Immobile, ale přes dvojici protihráčů neprošel.
11'
Hellas je zatím aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu. Domácí se zatím pouze brání, ale úspěšně, protože soupeře ještě nepustili do zakončení.
9'
Po zisku míče pospíchal dopředu Valerio Verre, ale nakonec skončil i s míčem v zámezí.
8'
Hosté dobře kombinovali, nakonec to zkusili po pravé straně, po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a hrát bude Lazio.
6'
Zatím je to plné nepřesností. Ani jeden celek nechce v úvodu udělat chybu, což je samozřejmě zcela pochopitelné.
4'
Po zisku míče šli dopředu hosté, ale jejich snažení zastavil útočný faul.
2'
Z první akce ale hostující celek nic nevytěžil a na tahu je poprvé také Lazio, velký favorit tohoto utkání.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají ve žlutých dresech.
1'

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Acerbi, S. Radu – Lazzari, Alberto, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Lulić (C) – Immobile, F. Caicedo.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – J. Minala, Anderson, Bastos, J. Lukaku, Parolo, Luiz Felipe, Vavro, Jony, Adekanye, Marušić.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Pessina, Veloso (C), Lazović – Verre, Borini, Zaccagni.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Empereur, Stępiński, Dawidowicz, Lucas Felippe, Di Carmine, Eysseric, Pazzini, Adjapong, Bocchetti, Dimarco.

Rozhodčí: Abisso – Cecconi, Baccini.
Poslední vzájemné zápasy

Lazio – Hellas Verona 2:0
Hellas Verona – Lazio 0:3
Lazio – Hellas Verona 5:2
Hellas Verona – Lazio 1:2
Hellas Verona FC si také nevede špatně. Hostující celek zatím nasbíral 30 bodů a v tabulce mu patří 9. pozice. Hostující celek ale v posledních týdnech hraje opravdu velice dobře, protože z posledních pěti kol nasbíral 11 bodů. Naposledy hrála Verona na hřišti AC Milán a byla z toho remíza 1:1.
S. S. Lazio si v této sezoně vede skvěle, možná až nad očekávání dobře. Lazio zatím získali 49 bodů a je na třetí pozici. Pokud dnes domácí vyhrají, tak půjdou na druhé místo před Inter, který má o zápas více a pouze o dva body více. Na první Juventus by v případě výhry ztrácelo Lazio pouze dva body. Naposledy hrálo Lazio doma se Spal a byla z toho výhra 5:1. Domácí táhne především Ciro Immobile, který už nastřílel 25 branek a je nejlepším střelcem soutěže. K tomu přidal tento borec 6 asistencí.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská liga má na programu dohrávku 17. kola, konkrétně zápas S. S. Lazio – Hellas Verona FC. Jasným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62