Lecce - Janov | ONLINE | 8.12.2019 12:30 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lecce : Janov - 8. prosince 2019   12:30

Ukončeno
Lecce
60' Falco (Petriccione) • 70' Tabanelli (Falco)
2:2
(0:2)
Janov
31' Pandev   • 45+5' Criscito  
Lecce
Sestavy:
Gabriel – Rispoli, Lucioni (C), Calderoni, Dell'Orco – Majer (46. Tabanelli), Tachtsidis, Petriccione – Šachov (59. Farias) – La Mantia, Babacar (51. Falco).
Náhradníci:
Vigorito – Dubickas, Falco, Gallo, Lo Faso, Imbula, Tabanelli, Pierno, Riccardi, Vera, Monterisi, Farias.
Rozhodčí
Rocchi – Costanzo, Peretti
Stadio Comunale Via del Mare
Janov
Sestavy:
I. Radu – Romero, Biraschi, Criscito (C) – Ghiglione, Schöne (63. Cassata), Pandev, Sturaro, Pajač (90+3. P. Ankersen) – Agudelo, Pinamonti (83. Favilli).
Náhradníci:
Jandrei, Marchetti – P. Ankersen, Cassata, Cleonise, Favilli, Goldaniga, Jagiełło, Rovella, Radovanović.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní vypjaté utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Janov sice vstupoval do druhého poločasu ve vedení o dvě branky, nicméně tento náskok nakonec neudržel. Domácímu celku hodně pomohlo vyloučení Agudela, po kterém se Lecce dostalo k vyrovnávací brance. Janov dokonce dohrával v devíti, dalším vyloučeným hráčem byl zkušený Pandev.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:18.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Marko Pajač, přichází Peter Ankersen.
90+2'
Až v tuto chvíli se domácí hráči dočkali hracího předmětu, se kterým peláší na opačnou stranu. Do konce zápasu nezbývá moc času.
90+1'
Janov se už delší časový úsek drží na polovině soupeře, což mu vyhovuje. Pajač navíc trefil kopačku protihráče, následovat bude autové vhazování pro CFC.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, stav je i nadále nerozhodný. Zcela jistě se ještě dočkáme nastaveného času.
88'
Na pořadu dne byl další rohový kop pro domácí. Ještě před dopadem míče bylo pískáno ve prospěch Janova, útočným faulem si totiž pomáhal obránce Lucioni.
85'
Radu si dával s dalším odkopem od své branky celkem načas, avšak u sudího mu to nakonec prošlo. Na opačné polovině se ale nacházel jediný spoluhráč.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, ještě to bude hodně zajímavé. Nejen, že Janov přišel o dvoubrankové vedení, dokonce dohrává v devíti.
83'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Andrea Favilli.
83'
Hodně nebezpečným způsobem to zkoušel domácí Falco, který si naskakoval na hranici malého vápna, avšak ani jeho prudká hlavička nebyla přesná.
82'
Calderoni si sám vybojoval autové vhazování, o které se posléze postaral. Janov však zvládl zakročit u svého pokutového území, dál se ale už nedostal.
81'
Práci měl také hostující brankář Radu, který pouze odkopával od své svatyně. Jeho nákop letěl k pravé autové lajně, kde jeho oslabený celek vybojoval aut.
80'
Lecce rozehrálo avizovanou standardku nakrátko, načež se k centru do pokutového území odhodlal obránce Rispoli, který nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
77'
Neuvěřitelné, vyloučen je také hostující Pandev! Ten v krátkém časovém sledu inkasoval dvě žluté karty, v tomto případě fauloval Tachtsidise.
77'
Lecce je v posledních minutách směrem dopředu nebezpečnější. Nováček soutěže si navíc vyzkoušel další rohový kop, avšak ten odvracel pozorný Pinamonti.
76'
Janov se navíc pustil do rychlého protiútoku, který mohl být smrtící. Zásadní chybu ale udělal Pinamonti, kterému nakonec utekl míč daleko od své kopačky
75'
Ten byl rozehrán z pravé strany, kde se o rozehrávku postaral Petriccione. Jeho nabídka doputovala na hlavu Biraschiho, který tak zažehnal případné nebezpečí.
74'
Na opačné straně se Lecce opět nastěhovalo k pokutovému území soupeře, Calderoni místo centru ještě zkoušel najít Tabanelliho, který vybojoval další roh.
73'
Panděv se uvnitř pokutového území poroučel k zemi, nicméně další penalta to nebude. Naopak makedonský hráč obdržel žlutou kartu za simulování.
71'
Žlutou kartu dostává Andrea Tabanelli (US Lecce).
70'
Lecce právě vstřelilo branku!
Domácí celek navíc hodně rychle srovnává krok! Do pokutového území totiž přiletěl nesmírně nebezpečný centr z kopačky Falca, kterému se při souhře dvou střídajících hráčů povedlo najít ANDREU TABANELLIHO, jenž hlavičkou o zem bezpečně překonal brankáře Radua.
69'
Tak pozor! Agudelo se totiž až příliš aktivně snažil napadat rozehrávku soupeře, za faul si navíc vykoledoval druhou žlutou kartu.
69'
Odpovědnost na sebe vzal Sturaro, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku. Jeho pokus přeletěl zeď, avšak doputoval kousek vedle bližší konstrukce.
68'
Kousek od pokutového území skončil na trávníku Agudelo, který svému celku zajistil standardní situaci. Z této pozice se klidně dá vypálit přímo na branku.
67'
V krátkém časovém sledu jsme mohli sledovat další nedovolený zákrok za žlutou kartu, tentokráte kartónek obdržel hostující kapitán Criscito.
66'
Na útočné polovině se k centru dostal hostující bek Ghiglione, avšak jeho nabídka našla pouze kopačku domácího Lucioniho, kterému se povedlo odklidit centr.
65'
Žlutou kartu dostává Jacopo Petriccione (US Lecce).
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lasse Schöne, přichází Francesco Cassata.
60'
Lecce právě vstřelilo branku!
Domácí hráči rozehráli rohový kop urychleným způsobem, což znamená kontaktní branku! Petriccione totiž přenechal zpět do tandemu na FILIPPA FALCA, který to provedl znamenitým způsobem. Jeho technická rána směřovala ke vzdálenější konstrukci, Radu byl bez šance.
60'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Lecce se i nadále směrem dopředu trápí. Tentokráte se do dobré pozice dostával La Mantia, avšak trefil nohu soupeře.
60'
Na opačné straně si také Lecce vyzkoušelo rozehrávku rohového kopu. Farias kroutil míč směrem od branky, nakonec zakončoval vysoko nad Lucioni.
59'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Jevhen Šachov, přichází Diego Farias.
59'
Janov si vybojoval rohový kop z levé strany, který nebyl rozehrán zrovna světoborně. Naopak se hrací předmět snesl pouze do rukavic brankáře Gabriela.
58'
Ani jeden z celků nedokáže souvisleji držet míč, což se potvrdilo také v tomto případě. Sturarova nahrávka totiž nenašla Pajače, nýbrž pouze protihráče.
57'
Janov si vybojoval volný kop kousek od středového kruhu. Schöne nakonec rozehrával za sebe na Romera, který po chvilkovém váhání přenášel hru křížem.
56'
Krátce poté si Criscito dával s provedením autového vhazování celkem dost načas, z ochozů se začínal ozývat pískot, avšak sudí žlutou kartu nevytasil.
55'
Žlutou kartu dostává Panagiotis Tachtsidis (US Lecce).
55'
Nakopávaný míč z kopačky Criscita nakonec doletěl do míst, kam si seběhl Pinamonti. Druhý jmenovaný hráč byl důrazně dohrán, akce Janova tak rychle končí.
54'
Do hlavičkového souboje se před malým momentem pouštěl Calderoni, kterému se povedlo ustrážit Panděva, avšak balón zaplul pouze za postranní lajnu.
53'
V úvodu druhého poločasu jsme mohli vidět hned dvě změny v domácí sestavě. Před malým momentem odešel také Babacar, kterému se tento duel nepovedl.
52'
Téměř záhy se k odraženému míči dostal domácí Šachov, který se pokoušel vystrašit brankáře Radua, avšak ten ani v tomto případě nemusel zasahovat.
51'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Filippo Falco.
51'
K balónu se dostal také hostující brankář Radu, který pro změnu rozehrál konstruktivně na levou stranu, odkud si to Pajač drze namířil až na útočnou polovinu.
50'
Zpětná nahrávka doputovala na kopačku brankáře Gabriela, který se rozhodl odkopnout hrací předmět, kde se ve vzdušném souboji prosadil domácí Rispoli.
49'
Následně se do protiútoku dostával Panděv, který na hranici pokutového území pouze fauloval protihráče. Sudí byl pozorný, Dell'Orco ihned rozehrál volný kop.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se Lecce usadilo na polovině soupeře, kde sledujeme celkem dlouhou kombinaci, do které se zapojil také obránce Lucioni.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Andrea Tabanelli.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nepřinesl zrovna pohlednou podívanou. Sledovali jsme celou řadu nedovolených zákroků, nicméně nakonec jsme se dočkali dvou přesných tref, o které se postaral hostující celek. To znamená, že to Lecce bude mít hodně složité, na vyrovnání ale ještě hodně času.
45+5'
První poločas skončil.
45+5'
Janov právě vstřelil branku!
Hostující hráči se dostávají do dvoubrankového vedení! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil kapitán DOMENICO CRISCITO, který zkoušel zakončit k levé tyči, kam se vydal také Gabriel, avšak ten na jeho střelu nedosáhl.
45+4'
Žlutou kartu dostává Fabio Lucioni (US Lecce).
45+3'
Je tu pokutový kop pro Janov!
45+2'
Jenomže spolupráce trochu vázla, naopak se k míči dostal domácí Calderoni, který při snaze odkopnout balón trefil pouze kopačku protihráče.
45+1'
Ghiglione se snažil u rohového praporku vybojovat autové vhazování, což se mu nakonec povedlo. Biraschi se tak postará o provedení dalšího autu.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
43'
Rozruch před brankářem Raduem nakonec končí ofsajdovým postavením v podání Šachova. Janov tak přečkal menší nápor, Radu bude moci opět rozehrávat.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Na řadu přišel rychlý protiútok Janova, který skončil taktickým zákrokem vracejícího se Majera. Hosté vykřesali standardku, bude to ale z velké vzdálenosti.
40'
Domácí hráči si ještě vybojovali rohový kop, který byl rozehrán cvičeným signálem. Pro nahrávku si seběhl Majer, avšak následné zakončení mu vůbec nesedlo.
39'
Lecce se i nadále směrem dopředu trápí. Před malým momentem měl hodně času na centr Calderoni, avšak jeho centr přeletěl kompletně všechny spoluhráče.
34'
Na opačné polovině se chtěl k centru dostat křídelník Pajač, avšak trefil pouze nohu jednoho z protihráčů. Janov i přesto zůstane u pokutového území soupeře.
33'
O rychlé vyrovnání se pokoušel domácí Babacar, avšak jeho navštívenka nebyla zrovna povedená. Radu tak nemusel zasahovat, naopak se postaral o rozehrávku.
32'
Lecce to bude mít v tomto případě hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. To není zas tak špatné, do konce zápasu totiž zbývá ještě dostatek času.
31'
Janov právě vstřelil branku!
Panečku, to byla ale trefa! Ven z branky se vydal domácí brankář Gabriel, který svým odkopem našel pouze hostujícího GORANA PANDĚVA, jenž z jedničky vypálit na branku soupeře. Bylo to z nějakých čtyřiceti metrů od branky, nicméně i přesto míč doletěl přesně ke vzdálenější konstrukci.
31'
Ghiglione tentokráte vhazoval z pravé strany, nicméně ani tentokráte se jeho celek nedostal do zakončení. V pokutovém území totiž zasahoval pozorný Dell'Orco.
30'
Je za nám zhruba třetina zápasu, zatím sledujeme celkem nezáživnou podívanou. Oba celky předvádějí celou řadu nepřesností, navíc jsme neviděli jedinou šanci.
29'
Tentokráte domácí Petriccione zahrával volný kop z mnohem lepší pozice. I tentokráte se jednalo o centr, který proletěl daleko za brankovou čáru – odkop.
28'
Napadající Biraschi to přehnal s agresivitou, místo míče si totiž vyšlápl na jednoho z protihráčů. Další jednoznačný, sudí odpískal ve prospěch hráčů Lecce.
27'
Po chvilkovém přerušení se opět pokračuje ve hře. Janov rozehrál volný kop z vlastní poloviny, tato kombinace se ještě netýká zraněného forvarda Pinamontiho.
26'
Chvíli se hrát nebude, tentokráte v bolestech ulehl na hrací plochu hostující Pinamonti. Zřejmě to bylo po předchozím souboji, na nic vážnějšího to ale nevypadá.
25'
K padajícímu míči se dokázal dostat Calderoni, který se snažil vypálit směr branka soupeře. Nakonec jeho dělovka skončila na Babacarovi, který tečoval míč vedle branky.
24'
Po pravém křídle si to namířil domácí Rispoli, který narazil pouze do jednoho z protihráčů. Výsledkem byl zisk autového vhazování, který rozehraje Majer.
22'
Dnešní utkání nám přináší celou řadu osobních soubojů, po dalším z nich se na zemi ocitl domácí Majer. Zezadu ho totiž neúnavně napadal středopolař Sturaro.
21'
V krátkém časovém sledu sudí tasí již třetí žlutou kartu, v tomto případě fauloval domácí La Mantia.
20'
Také hráči Lecce si vybojovali standardní situaci. Jednalo se o vzdálenost třiceti metrů od branky, nakonec se ve vzduchu uplatnil Tachtsidis, který mířil vedle.
18'
Žlutou kartu dostává Kevin Agudelo (Janov CFC).
16'
Janov je v posledních minutách o něco aktivnější, avšak stále vážněji neohrozil branku Gabriela. Před malým momentem trochu zbytečně fauloval Calderoni.
15'
Rohový kop nakonec putoval k malému vápnu, kde se nejvýše do vzduchu dostal domácí obránce Dell'Orco. Následně hrací předmět doskákal pouze do zámezí.
14'
Z druhé vlny se do míče opřel hostující Schöne, avšak jeho rána skončila na pozorném protihráči. Janov si vybojoval rohový kop, kterého se ujme právě Schöne.
14'
Žlutou kartu dostává Marko Pajač (Janov CFC).
13'
Do rozhozené obrany se pokusil proniknout Šachov, který navíc připravil centr pro Babacara, jenž z hranice malého vápna zamířil pouze doprostřed branky.
12'
Za obranu si pokusil seběhnout Pinamonti, avšak hostující útočník si nepohlídal své postavení. Pomezní okamžitě zdvihl praporek, jednalo se o jasný ofsajd CFC.
11'
Na opačné straně se Petriccionemu povedlo udržet balón, což vedlo k centru v podání Majera. Jeho vzdušná nabídka pouze proletěla nad hlavou Babacara.
10'
Janov se na delší časový úsek usídlil na polovině soupeře. Nakonec se v pokutovém území ujal míče Agudelo, který byl zastaven čistým způsobem od Lucioniho.
9'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral Pajač, kterému se jako první ke spolupráci nabídl Pinamonti, jehož centr proletěl vápnem.
8'
Domácí brankář Gabriel se postaral o provedení odkopu od své branky, kterým na opačné polovině našel pouze Sturara, který pro změnu našel nohu Schöneho.
7'
Posléze jsme sledovali hodně nebezpečný centr v podání Pajače, který v pokutovém území dokázal najít Panděva, jenž v pádu zakončil do rukavic Gabriela.
6'
Domácí hráči kombinovali na vlastní polovině, načež jsme sledovali nahrávku na La Mantiu. K němu se bleskově dostal Biraschi, který zasahoval čistě.
5'
Poprvé se k míči dostal také hostující brankář Radu, kterému se povedlo přeposlat hru na levou stranu, kde se Pajačovi povedlo vybojovat autové vhazování.
4'
Po jednom z předchozích soubojů skončil na zemi jeden z domácích hráčů, na scénu se tak vydal lékařský personál. Hned v úvodu zápasu je hra přerušena.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu si to na opačnou polovinu namířil hostující Ghiglione, který se snažil spolupracovat s kolegou Romerem, jehož centr odvracel Calderoni.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

US Lecce: Gabriel – Rispoli, Lucioni (C), Calderoni, Dell'Orco – Majer, Tachtsidis, Tabanelli – Šachov – La Mantia, Babacar.
Náhradníci: Vigorito – Dubickas, Falco, Gallo, Lo Faso, Imbula, Petriccione, Pierno, Riccardi, Vera.

Janov CFC: I. Radu – Romero, Biraschi, Criscito (C) – Ghiglione, Schöne, Pandev, Sturaro, Pajač – Agudelo, Pinamonti.
Náhradníci: Jandrei, Marchetti – P. Ankersen, Cassata, Cleonise, Favilli, Goldaniga, Jagiełło, Rovella, Radovanović.

Rozhodčí: Rocchi – Costanzo, Peretti.
Janov CFC

Na opačné straně stojící trápící se Janov, který marně vzpomíná na povedené ročníky. Hostující tým tohoto zápasu se v současné době nachází na osmnácté pozici, což by v konečném důsledku znamenalo sestup do nižší soutěže. Janov by tak potřeboval pořádně zabrat, letos se mu povedlo vyhrát pouze ve dvou případech, navíc další čtyři duely přinesly nerozhodné výsledky. V posledním ligovém kole jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou proti Turínu, tento zápas nakonec nabídl jedinou branku a z vítězství se radoval právě Turín, který vyhrál výsledkem 1:0.
US Lecce

Fotbalisté Lecce se po čtrnácti kolech nacházejí na průběžné šestnácté pozici, přičemž se jim povedlo nasbírat čtrnáct bodů. Tento celek má náskok na sestupové pásmo pouze čtyři body, nicméně v případě vítězství se klidně může posunout až na dvanáctou příčku. Lecce z posledních pěti duelů prohrálo pouze jedinkrát, nicméně totožný počet si připsalo také výher. Hned tři duely totiž skončily nerozhodným výsledkem, avšak Lecce přeci jenom drží dvouzápasovou sérii bez porážky. Tento celek nejprve uhrál remízu 2:2 proti pátému Cagliari, v minulém kole navíc uspěl na hřišti Fiorentiny, kde vyhrál výsledkem 1:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj US Lecce a Janov CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
33. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 32 24 4 4 67:32 76
2. Atalanta 33 21 7 5 93:43 70
3. Inter Milán 32 20 8 4 68:34 68
4. Lazio 32 21 5 6 68:35 68
5. AS Řím 32 16 6 10 59:43 54
6. Neapol 32 15 7 10 52:43 52
7. Milán 32 14 8 10 45:41 50
8. Sassuolo 32 13 7 12 59:54 46
9. Verona 32 11 11 10 40:39 44
10. Bologna 32 11 9 12 46:51 42
11. Cagliari 32 10 11 11 48:46 41
12. Parma 32 11 7 14 44:44 40
13. Fiorentina 32 8 12 12 38:44 36
14. Sampdoria 32 10 5 17 39:54 35
15. Udinese 32 9 8 15 31:46 35
16. Torino 32 10 4 18 38:60 34
17. Janov 32 7 9 16 40:60 30
18. Lecce 32 7 8 17 40:71 29
19. Brescia 33 5 6 22 30:70 21
20. Spal 32 5 4 23 23:58 19
Články odjinud