Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Bologna - 18. července 2020   21:45

AC Milán
10' Saelemaekers (Hernández) • 24' Çalhanoğlu  • 49' Binnásir (Çalhanoğlu) • 57' Rebić (Ibrahimović) • 90+2' Calabria (Leao)
5:1
(2:1)
Bologna
44' Tomijasu  (R. Soriano)
AC Milán
Antonio Donnarumma – Calabria, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Binnásir (78. Biglia), Kessié – Saelemaekers (62. Krunić), Çalhanoğlu (61. Bonaventura), Rebić (82. L. Colombo) – Ibrahimović (61. Leao).
Massa – Bresmes, Imperiale
San Siro, Milán
Bologna
Skorupski – Denswil, Danilo (59. Corbo), Tomijasu (59. M'Baye), Dijks – A. Poli (C), Domínguez (60. Baldursson) – Orsolini (75. Skov Olsen), R. Soriano (75. Svanberg), N. Sansone – Santander.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:14.
Utkání je u konce a domácí AC jej dotáhlo k vysokému vítězství. Úvod druhé půle však patřil Bologni, která předvedla několik zajímavých akcí, jenže bez přesného střeleckého vyjádření. A tak udeřilo na druhé straně. Už ve 49. minutě upravil na 3:1 Ismaël Binnásir a uklidnil milánské. V 57. minutě navíc skóroval Ante Rebić a od té doby už bylo o vítězi jasno. AC si poté dovolilo i několik riskantnějších rozehrávek na vlastní půlce, vše zůstalo nepotrestáno. Navíc v úplném závěru se ještě trefil Davide Calabria a ten upravil na konečných 5:1.
90+4'
90+3'
Bologna se pokoušela lehce upravit drtivé skóre, hosty však zastavil hvizd hlavního a praporek pomezního sudího.
90+2'
AC Milán právě vstřelil branku!
Tak ještě jeden gól v podání AC. Přihrávku do běhu dostal Leao, v pokutovém území zasekl, přihrál na nabíhajícího DAVIDEHO CALABRIU a ten křížnou střelou o tyč upravil na 5:1.
90+1'
AC u míče, startuje akci pravou stranou.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90'
Další lehkovážnější rozehrávka, tu ale Santander nepotrestal a trefil pouze bránícího hráče.
89'
Možná to ale lehce přehání, Donnarumma teď musel krotit trochu divočejší malou domů...
88'
Lehká kombinace milánských, ti se již opravdu nikam nehrnou a snaží se pouze držet míč.
87'
Faul na Baldurssona, kousek za půlkou se provinil Davide Calabria.
86'
Další akce Bologni skončila ještě před centrem z pravé strany, dopředu už míří AC.
85'
Utkání se už pouze dohrává, o vítězi je již nějakou dobu rozhodnuto.
84'
Neuspěl ani Skov Olsen, ten byl na pravé straně tvrdě, ale čistě atakován a obrán o míč.
83'
Bologna v dalším menším náporu, vše ale končí ještě před střelou, nebo před centrem.
82'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Lorenzo Colombo.
81'
Trochu riskantní rozehra domácích, do které byl zapojen i Donnarumma, ten ale dokázal uklidit míč do bezpečnějších míst.
80'
Milánští si svůj náskok v poklidu hlídají, hosté sice kombinují, je to ale bez pořádného zakončení.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Lucas Biglia.
77'
Krátké posunutí míče šlo na Santandera a ten zvládl zeď prostřelit. Za ní však byli ještě další hráči Milána a ti ránu srazili.
76'
Kjaer poslal na Donnarummu malou domů a jelikož gólman musel jít do zákroku proti dotírajícímu soupeři, tak šel na zem a zahrál rukou. Je tu tak nepřímý kop uvnitř šestnáctky AC.
75'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Mattias Svanberg.
75'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Andreas Skov Olsen.
74'
No a hostující tým pauzy využil k nachystání posledních dvou změn v sestavě.
72'
I ve druhé půli tu máme krátkou pauzu na občerstvení, trenéři tak mají prostor pro uděnení několika pokynů.
70'
Nakonec z toho byly rohy hned dva, nic ale natolik vážného, že by se Skorupskiho branka ocitla v nebezpečí.
69'
Neuspěl ani Rebić, ten byl na hranici pokutového území zablokován, střela byla sražena na rohový kop.
68'
Po chybě hostů v rozehrávce mohl zakončovat Binnásir, nakonec to ale vyšlo na Leaa, jehož technický pokus srazil jeden z obránců.
67'
Na druhé straně zakončoval z dálky Krunić, rána pravačkou skončila vedle pravé Skorupskiho tyče.
66'
Po delší době se v útoku předvedli i hosté, zleva centroval Sansone, v pokutovém území hledal Orsoliniho, jenže ten byl v rozhodujícím okamžiku atakován Romagnolim a zamířil tak vedle.
64'
Domácí jsou v laufu a dokázal to i Theo Hernández, který po svém sólu napřáhl ze střední vzdálenosti a Skorupskiho branku jen těsně minul.
62'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Rade Krunić.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Zlatan Ibrahimović, přichází Rafael Leao.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Giacomo Bonaventura.
60'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicolás Martín Domínguez, přichází Andri Fannar Baldursson.
59'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Danilo, přichází Gabriele Corbo.
59'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Takehiro Tomijasu, přichází Ibrahima M'Baye.
57'
Domácí dnes udeřili počtvrté. Po akci pravou stranou se ke středu posunul Calabria, přes Ibrahimoviće se míč dostal k ANTE REBIĆOVI, ten se bleskově obtočil kolem svého strážce a nekompromisní střelou překonal Skorupskiho – 4:1.
56'
Zápas teď lehce ztratil na tempu, na vině je větší množství nedovolených zákroků.
55'
Bologni nevyšel ani další přímý kop, tentokrát vysoký centr přistál přesně v rukavicích brankáře Antonia Donnarummy.
54'
Další žlutá karta pro AC, za faul na DIjkse byl potrestán Alexis Saelemaekers.
52'
Následný přímý kop nebyl pro AC nebezpečný, centr byl ihned odvrácen a odhlavičkován mimo pokutové území.
51'
Žlutá karta pro domácí tým, za nedovolený zákrok na Soriana si ji prohlédl Simon Kjaer.
49'
Jenže to nesmí nechávat domácím hromadu prostoru pro protiútoky. Po jednom takovém si středem naběhl ISMAËL BINNÁSIR a zcela neatakován mohl vystřelit tak, aby Skorupski na jeho dostatečně prudký pokus, který byl navíc lehce tečován Denswilem, nedosáhl – 3:1.
48'
Střela z pravé strany šla sice vysoko nad Donnarummovu branku, nicméně hosté ukazují, že je s nimi potřeba rozhodně počítat.
47'
Bologna zahájila druhý poločas velmi nebojácně a hned od úvodního hvizdu se snaží o svižnou kombinaci.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:50.
Je za námi první půle, která přinesla velmi zajímavý fotbal. Domácí AC se ihned pustilo do útočení a první gól na sebe nenechal dlouho čekat. V desáté minutě se po akci levou stranou dostal ke střele Alexis Saelemaekers a střelou po zemi nedal Skorupskimu šanci na zákrok. Ve 24. minutě to bylo už o dvě branky, to se po špatném odkopu hostujícího brankáře dostal do zakončení Hakan Çalhanoğlu a svou šancí nepohrdl. Bologna se ke slovu dostávala až ke konci půle a ve 44. minutě se dočkala snížení, to se parádní ranou do horního růžku trefil Takehiro Tomijasu. Do kabin se tak odešlo za stavu 2:1 a je tak stále o co hrát.
45+3'
45+3'
Ještě jedna střela v podání domácích, Kessié mířil zpoza šestnáctky k levé Skorupskiho tyči, šlo to ale o necelý metr vedle.
45+2'
Domínguez své spoluhráče v pokutovém území nenašel, domácí tým celkem hravě odvrátil.
45+2'
Bologna opět u míče a bude rozehrávat přímý kop, který bude centrem z levé strany.
45'
Rozhodčí přidá tři minuty.
44'
Bologna právě vstřelila branku!
Hosté se dočkali a ještě před odchoem do kabin snížili. Přihrávku před pokutové území dostal TAKEHIRO TOMIJASU, posunul si míč na levačku a nekompromisní ranou vymetl horní růžek Donnarummovy branky – 2:1.
43'
U Ibrahimoviće skončila další akce AC, švédskému šutérovi to dnes zatím moc nejde.
43'
Po Çalhanoğluově rohu se o zakončení z úhlu pokoušel Kessié, Skorupski ale u své levé tyče předvedl hbitý zákrok a prudkou ránu vyrazil.
42'
Domínguez obehrál unikajícího Rebiće, je z toho rohový kop pro domácí celek.
40'
Bologna podnikla celkem zajímavý útok, na pravé straně si naběhl Orsolini a hledal Santandera, jenže základ akce se odehrál v ofsajdovém postavení...
39'
Trocha nervozity na obou stranách, rozhodčí má teď trochu více práce s uklidňováním hráčů.
37'
Začal se hrát svižný fotbal z obou stran, po jedné z akcí byl tvrdě atakován domácí Hernández, nepískalo se, ale po dokončení akce došlo ke krátkému ošetřování.
36'
AC podniklo rychlý protiútok, zleva šla přihrávka do druhé volny na Kessiého, ten ale střelou po zemi trefil pouze tyč Skorupskiho branky!
36'
Hosté v útoku, po rychlé kombinaci doputoval míč na pravou stranu na Orsoliniho, ten byl ale zablokován.
35'
Je tu první žlutá karta utkání, za ostrý faul na Saelemaekerse ji dostal hostující Nicola Sansone.
33'
Po dlouhých přípravách se k přímému kopu postavil Orsolini, vystřelil podél zdi, to ale A. Donnarumma čekal a míč hravě lapil.
31'
Kessié kousek před pokutovým územím fauloval kličkujícího Tomijasa a je tu celkem nebezpečný přímý kop pro Bolognu.
30'
Rozhodčí si přepočítal hráče na obou stranách a my tak budeme zase pokračovat.
28'
Rozhodčí před rozehrávkou od domácí branky nařídil krátkou pauzu na občerstvení.
28'
Po rozehrávce se míč odrazil na nohu Nicoláse Martína Domíngueze, jehož táhlý pokus skončil vedle pravé tyče Donnarummovy branky.
27'
Přesto tu byl výpad hostů, když si prostor na pravé straně hledal Orsolini a jeho centr byl tečován na rohový kop.
26'
Bologna teď vůbec neví, co má hrát, je pod obrovským tlakem soupeře a rozehrávka je hodně rozháraná.
24'
A už je to o dvě branky. Po kombinaci domácích přilétl míč do vápna Bologni, Skorupskimu vůbec nevyšel odkop a našel pouze HAKANA ÇALHANOĞLUA, který zblízka nezaváhal a rázně poslal míč do sítě – 2:0.
22'
AC mělo k dispozici přímý kop, zleva centroval Çalhanoğlu, Tomijasuova hlavička ale pro hosty zabránila nejhoršímu.
20'
Je to teď fotbal na jednu branku, u pokutového území Bologni se o zakončení neúspěšně pokoušeli Kessié a Saelemaekers.
18'
Ke střele se teď dostal i Ibrahimović, prudký pokus ale poslal na liduprázdnou tribunu za hostující brankou.
17'
Çalhanoğlu je v ráži, teď dostal přihrávku do pokutového území, kde měl docela dost místa na zakončení, na poslední chvíli mu ale do pokusu skočil jeden z obránců a střelu srazil.
17'
Další Çalhanoğlu§v roh už hosté odvrátili, jmenovitě to byl Santander a jeho hlavička.
16'
Çalhanoğlu centroval od rohového praporku, posadil míč na Romagnoliho hlavu, která šla mimo, ale bylo to s tečí, takže je tu další roh.
15'
Je to teď fotbal na jednu branku, Çalhanoğlu se cpal do další šance a hosté jen tak tak odvrátili na rohový kop.
14'
Nechybělo mnoho a bylo to o dvě branky, neboť přihrávku do běhu dostal Rebič, zprava přihrál na volného Çalhanoğlua, jehož pohotovou střelu dokázal Skorupski vyrazit.
12'
Vedoucí gól nalil domácímu týmu hodně energie do žil a opět útočí. Bologna se má co otáčet.
10'
A je tu první gól. Velký kus práce odvedl na levé straně Rebić, který patičkou přihrál na Hernándeze, ten po zemi přihrál do šestnáctky, Ibrahimović chytře pustil míč za sebe na volného ALEXISE SAELEMAEKERSE a ten střelou z první zamířil mimo Skorupskiho dosah – 1:0.
9'
Na Skorupskiho mířila malá domů, ten měl ale docela dost práce, aby dokázal odvrátit před dotírajícím hráčem.
8'
Milánští začínají přebírat iniciativu na trávníku a opětovně se cpou před Skorupskiho.
7'
První vážnější akce. Rebić potáhl, přihrál do pokutového území na Hernándeze, jeho tvrdou střelu ale Skorupski vyrazil. Çalhanoğluova dorážka pak šla vysoko nad.
6'
Orsoliniho rozehrávka ohrožení domácí branky neznamenala, naopak AC se dostalo do rychlého brejku a bylo z toho i ohrožení Skorupskiho brány. Rebićova technická střela ale skončila přesně v rukavicích gólmana Bologni.
5'
Bologna má k dispozici první rohový kop utkání, před rozehrávkou ještě sudí uklidňuje hráče ve vápně.
4'
Hernández se diví, že po akci, po které skončil míč v autu, ukazuje sudí, že budou vhazovat hosté, na verdiktu ale nic nezmění.
3'
Bologna se pokouší o postupnou akci pravým křídlem, je to ale do plných. A. Donnarumma může být zatím v klidu.
2'
Rebić se po rychlé otočce snažil přihrát spoluhráči do běhu, Tomijasu ale jeho pas dokázal zastavit a odkopnout.
2'
Rychlá narážečka domácích na pravé straně nepřinesla úspěch, míč jim odskočil do zámezí. Bologna vhazuje.
1'

AC Milán: Antonio Donnarumma – Calabria, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Binnásir, Kessié – Saelemaekers, Çalhanoğlu, Rebić – Ibrahimović.
Náhradníci: Begović, G. Donnarumma – Paquetá, Bonaventura, Laxalt, Conti, Brescianini, Gabbia, Biglia, L. Colombo, Krunić, Leao.

Bologna FC: Skorupski – Denswil, Danilo, Tomijasu, Dijks – A. Poli (C), Domínguez – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Santander.
Náhradníci: A. Da Costa – Krejčí, Baldursson, Juwara, Svanberg, M'Baye, Corbo, Medel, Barrow, Palacio, Skov Olsen.

Rozhodčí: Massa – Bresmes, Imperiale.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na San Siru začne ve 21:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Davide Massa, kterému budou na pomezí asistovat Marco Bresmes a Davide Imperiale.
Bologna FC

Hosté jsou na tom o něco hře, na desátém místě mají 43 bodů, hrají tak klidný střed tabulky. Bologna se v minulém kole střetla doma proti Neapoli a proti favoritovi dokázala vybojovat cenný bod za výsledek 1:1. Hosté sice vedli už po sedmi minutách po gólu Manolase, vyrovnání pak přišlo v 80. minutě, to se prosadil Barrow.

AC Milán

Domácí tým je v tuto chvíli na sedmém místě se ziskem 53 bodů. AC hrálo naposledy v rychle pádící soutěži doma proti Parmě a i když se milánským nevydařil první poločas podle představ a prohrávali po gólu Kurtiće, tak po pauze zvládli třemi góly výsledek otočit a vyhrát 3:1. Postupně se trefili Kessie, Romagnoli a Calhanoglu. Dnes bude chtít AC na tento výsledek navázat a připsat si další důležité body.

Spal – AC Milán 2:2
Lazio – AC Milán 0:3
AC Milán – Juventus 4:2
Neapol – AC Milán 2:2
AC Milán – Parma 3:1
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 34. kola mezi týmy AC Milán a Bologna FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62