Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Juventus - 18. prosince 2019   18:55

Sampdoria
35' Caprari
1:2
(1:2)
Juventus
19' Dybala  (Sandro) • 45' Ronaldo  (Sandro)
Sampdoria
Audero – A. Ferrari, Murillo, Colley – Depaoli (50. Léris), Thorsby, Linetty (C), Jankto (62. Gabbiadini), Murru (76. Augello) – G. Ramírez, Caprari.
Gianluca Rocchi – Sergio Ranghetti, Dario Cecconi
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Juventus
Buffon – Danilo, Demiral, Bonucci (C), Sandro (83. De Sciglio) – Rabiot, Pjanić, Matuidi – Dybala (77. Costa) – Higuaín (69. Ramsey), Ronaldo.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:17.
Utkání je u konce a favorizovaný Juventus si připisuje výhru a tři body. Druhá půle se nesla v duchu lehce nervózního fotbalu a snahy Sampdorie o srovnání nepříznivého stavu. Nic se ale neujalo a hostům tak stačila údržba. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce jsme se tak gólu nedočkali a zápas skončil výsledkem 1:2. Juventus je v tuto chvíli na prvním místě se 42 body, Sampdoria je na 17. místě s 15 body.
90+7'
90+6'
Ještě jedna žlutá karta pro domácí tým, k nevoli publika si ji prohlédl Gastón Ramírez.
90+5'
Buffon s odkopem od vlastní branky nikam nepospíchá, zkušeně čeká a prohlíží si situaci u půlky.
90+4'
Buffon si vyběhl na centrovaný míč, poté ale dobře usoudil, že je zbytečné jít do souboje a prudký pas nechal prolétnout do zámezí.
90+3'
Přesto je tu možnost Sampdorie, domácí rozehrávají z levé strany přímý kop.
90+2'
Je tu problém pro domácí, koncovka utkání se bude muset obejít bez Gianlucy Caprariho, který rukou udeřil Demirala do obličeje a rozhodčí mu po druhé žluté ukázal i červenou kartu!
90+1'
Do trochu rozhozené obrany Sampdorie zamířil Ronaldo, zleva si seběhl na střed, následná křížná střela šla ale o kousek vedle.
90'
Bude se nastavovat šest minut.
90'
Cristiano Ronaldo si naběhl za obranu domácích, povedlo se mu pak překonat i vyběhnutého Audera, radost z gólu mu však vydržela pouze chviličku, než zjistil, že mu byl odpískán těsný ofsajd.
89'
Rabiot měl sice trochu prostoru na levé straně, mohl by i centrovat, rozhodl se ale spíše držet míč.
88'
Hosté nyní drží míč na útočné polovině, to je to, co jim v současné době vyhovuje na maximum.
87'
Střela z hranice šestnáctky skončila vysoko nad brankou, Buffon s následným odkopem nikam nepospíchá.
86'
Ofsajd Juventusu, domácí tým pospíchá s rozehrávkou k vápnu Gianluigiho Buffona.
85'
Trochu rozháraný závěr utkání, snaha domácích o tlak naráží na dobrou obranu soupeře, Juventus odkopává.
84'
Dlouhý odkop se Auderovi moc nepovedl, míč skončil v zámezí a hosté budou vhazovat.
83'
Ostrý centr od rohového praporku se hostům povedlo odkopnout na protější půlku, Sampdoria pospíchá do další akce.
83'
Útočný faul Aarona Ramseyho v pokutovém území, Sampdoria pospíchá do protiútoku.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Mattia De Sciglio.
81'
Vzniklou pauzu využívá hlavně domácí trenér a to k předání několika rychlých taktických pokynů.
80'
Máme tu krátkou pauzu na ošetření, u středového kruhu leží na trávníku hostující Sandro.
79'
Hosté zastavili akci Sampdorie a už to vypadalo na snadnou rozehru, jenže po ztrátě míče přišlo Caprariho trochu akrobatické zakončení a Buffon musel zasahovat.
77'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.
77'
... za nesportovní chování v podobě oplácení byl ale potrestán i domácí Gianluca Caprari.
76'
Za úder ve výskoku dostal žlutou kartu hostující Merih Demiral...
76'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Tommaso Augello.
75'
Zprava to trochu nečekanou střelou zkusil Aaron Ramsey, mířil ovšem nad Auderovu branku.
74'
Juventus i nadále kombinuje na útočné polovině a trpělivě vyčkává na svou šanci udeřit.
73'
Rabiot chtěl postupovat vpřed, měl ale málo prostoru. Proto se rozhodl hru spíše roztáhnout do šířky.
71'
Thorsby fauloval Ronalda a i když se mu to nelíbí, musí se vrátit do obrany, Juventus bude rozehrávat přímý kop.
69'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Aaron Ramsey.
69'
Za domácí se do šance hrnul Ramírez, na prudký centr však ve skluzu nedosáhl.
68'
Audero si zachytal, když po rychlém brejku hostů musel krotit tečovanou střelu z hranice pokutového území. Na brankové čáře ale zachoval klid a připsal si úspěšný zákrok.
66'
Sampdoria se dostala zprava do pokutového území, Pjanićův obranný zákrok ale akci pozastavil – je z toho roh.
65'
Danilova myšlenka s přihrávkou na rozběhnutého Sandra byla dobrá, jenže samotný pas byl až příliš prudký.
63'
Začal se hrát živelný fotbal, hra se nám přelévá ze strany na stranu a probudilo se i publikum.
62'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Manolo Gabbiadini.
61'
Další žlutá karta, nyní pro domácího hráče. Za faul na Ronalda byl potrestán Jeison Murillo.
60'
Táhlý centr do pokutového území ale skončil právě u Buffona, ten skvěle přečetl hru a došel si pro míč.
59'
Pjanić v souboji o míč fauloval Caprariho a je z toho standardní situace, která by mohla vést k ohrožení Buffonovy branky. Miralem Pjanić navíc dostal žlutou kartu.
58'
Domácí Murru schytal od Rabiota nepříjemný šlapák, Sampdoria rozehrává z vlastní poloviny.
56'
Na opačné straně si do pokutového území nabíhal na Dybalův centr Matuidi, hlavička mu ovšem vůbec nesedla a skončila zcela mimo branku.
55'
Na pravé straně se obránce zbavil domácí Thorsby a hned střílel. Myslel to dobře, trefil však pouze boční síť Buffonovy branky.
53'
Po Caprariho rohovém kopu přišla střela z dálky, na kterou Buffon ne zcela viděl, přesto předvedl jistý zákrok a uhájil tak Juventusu vedení.
52'
Pokus o prostrčení míče před Audera nevyšel, hráz v modrých dresech přihrávku zastavila a odkopla.
50'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Mehdi Léris.
49'
Po jeho rozehrání vznikl menší zmatek u Audera, nic ale, co by mělo domácí nějak vyděsit.
48'
Po jednom z centru přišel obranný zákrok v pokutovém území a je z toho rohový kop pro Juventus.
47'
Juventus opět zahajuje hru mírným náporem a soustředěným držením míče.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:01.
Je za námi první poločas, který přinesl pomalejší rozjezd, poté už ale bylo na co koukat a diváci se dočkali tří branek. Jako první udeřili hosté, když po kontru a centru z levé strany vystřelil z voleje Paulo Dybala a křížnou ranou nedal Auderovi šanci. Sampdoria srovnala ve 35. minutě, to se ve vápně pohotově prosadil Gianluca Caprari. Už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, když si ve 45. minutě naskočil na centr Cristiano Ronaldo a zakončil prudkou a přesnou hlavičkou. Současný stav tak zní 1:2.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
Juventus právě vstřelil branku!
Gól do šatny! Na levé straně dostal mnoho prostoru pro centr Aléx Sandro, ten poslal centr na zadní tyč, kde CRISTIANO RONALDO hravě přeskočil Murrua a křížnou hlavičkou vrátil Juventusu vedení.
43'
Udělovala se žlutá karta, za nedovolený zákrok na unikajícího Dybalu ji dostal domácí Jakub Jankto.
41'
Ronaldo se sice málem utopil na levé straně v kličkách, pak ale vymyslel skvostnou přihrávku do vápna, která mířila k zadní tyči, jenže jak Higuaín, tak ani Dybala na ni o kousíček nedosáhli.
40'
Pád v pokutovém území Sampdorie se nepískal, hosté se tak pokutového kopu nedočkali.
38'
Juventus zvolil útočnou akci levou stranou, u pokutového území se ovšem faulu dopustil Cristiano Ronaldo.
36'
Rázem je na stadionu veselo a Sampdoria, povzbuzená gólem se žene do dalšího útoku.
35'
Sampdoria právě vstřelila branku!
A je srovnáno! Už to vypadalo, že se hoste po rohu osvobodí, jenže Sandro se zbytečně zamotal do kliček, o míč přišel a zprava se dostala sražená přihrávka na volného GIANLUCU CAPRARIHO a ten střelou bez přípravy trefil odkrytou část Buffonovy branky.
35'
A zvládl to na výbornou, neboť zeď docela prudkou střelu srazila na rohový kop.
34'
No a je tu Demiralův faul na Ramíreze a tohle je opravdu na hranici pokutového území. Buffon si musí postavit pevnou zeď.
33'
Hosté odkopávali od vlastní šestnáctky, Sampdoria se ale Ferrarim rychle vrací k vápnu.
31'
Po rozehrání standardní situace zakončoval z těžkého voleje Aléx Sandro, mířil však vysoko nad.
31'
Tohle už vypadalo lépe, na levém křídle si do pokutového území naběhl Higuaín a Colley musel opět zasahovat. Tentokrát skluzem poslal míč na roh.
29'
Přihrávku do běhu dostal na pravé straně Ronaldo, čistým skluzem jej ale o míč obral Colley a otočil hru na opačnou stranu.
28'
Jakoby Juventus nikam nepospíchal. Spokojuje se s kombinací na půlce a vyčkavá.
26'
Sampdoria se na chvíli dostala k míči, trvalo to však ale opravdu jen krátký časový úsek. Hosté už i za pomoci Buffona rozjíždí protiútok.
24'
Domácímu publiku se přestává líbit předváděná hra Sampdorie a z tribun se začíná snášet hlasitý pískot.
22'
Tohle už tak povedené nebylo, centrovaný míč se obraně Sampdorie povedlo celkem bez problémů odvrátit.
21'
Hosté pokračují v nátlakové hře a nyní si vybojovali rohový kop, ten rozehraje Dybala.
19'
No a tak přišlo na řadu známé pořekadlo nedáš – dostaneš. Juventus se dostal do útoku, zleva přilétl táhlý pas na PAULA DYBALU a ten křížným volejem uklidil míč ke vzdálenější tyči – 0:1!
18'
Vše vyvrcholilo centrem z pravého křídla, na který si naskočil Ramírez a jeho hlavička šla jen centimetry nad Buffonovo břevno!
17'
Sampdoria se po delší době dostala na útočnou polovinu a trpělivě se snaží o kombinaci.
15'
Teď už musel Audero na zem, aby pokryl poměrně prudký pokus Ronalda z ostrého úhlu. Zvládl to na výbornou a hned rozehrával.
13'
Nevyšel ani dlouhý nákop hostů, přihrávka na Gonzala Higuaína šla do ofsajdu.
12'
Stále čekáme na první střelecký pokus, sledujeme teď převážně boj o střed hrací plochy.
10'
Přihrávka od brankové čáře mířila do druhé vlny, jenže se nenašel nikdo, kdo by míč zvládl na Auderovu branku usměrnit.
9'
Další z drobných faulů, Juventus ihned rozehrával z hloubi vlastní poloviny a míří vpřed.
8'
Ostrý střet o míč, hostující Rabiot si musel dát docela pozor na skluz, ten však byl čistý a přes míč. Po krátkém přerušení, kdy sudí kontroloval ležící hráče se pokračuje míčem rozhodčího.
7'
Lehce prodloužený centr pouze prolétl vápnem, na levé straně se pak k centru nedostal Sandro.
7'
Juventus pokračuje v útočení a Adrien Rabiot vybojoval pro hosty první rohový kop.
6'
Centrovaný míč do pokutového území Sampdorie, domácí odvrátili na aut. Vhazovat se chystá Danilo.
5'
Hraje se docela od podlahy, v soubojích o míč předvedli hráči obou celků několik tvrdších zákroků.
4'
Po krátkých protestech hráčů Sampdorie se už pokračuje ve hře a hosté opětovně pomaličku kombinují.
3'
Domácí Murru vypíchl soupeři míč a zleva pospíchal k Buffonově brance. Ve vápně došlo ke střetu se sprintujícím Demiralem, hráč Sampdorie upadl, ale rozhodčí hned ukázal, že penaltu pískat nebude.
2'
Juventus se hned od úvodu snaží o vznik postupné akce, zatím však kombinuje maximálně na půlce.
1'

UC Sampdoria: Audero – A. Ferrari, Murillo, Colley – Depaoli, Thorsby, Linetty (C), Jankto, Murru – G. Ramírez, Caprari.
Náhradníci: Falcone, Seculin – Augello, Chabot, Regini, Maroni, Gabbiadini, Quagliarella, Léris, Rigoni.

Juventus FC: Buffon – Danilo, Demiral, Bonucci (C), Sandro – Rabiot, Pjanić, Matuidi – Dybala – Higuaín, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – De Sciglio, Bernardeschi, Portanova, J. Cuadrado, Rugani, Costa, de Ligt, Pjaca, Can, Ramsey.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Sergio Ranghetti, Dario Cecconi.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Comunale Luigi Ferraris začne v 18:55, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Gianluca Rocchi, kterému budou na pomezí asistovat Sergio Ranghetti a Dario Cecconi.
Juventus FC

Hosté jsou na tom v tabulce o mnoho lépe, s 39 body jsou pouze o skóre na druhém místě za Interem Milán. Juventus dal o víkendu zapomenout na ligový nezdar na trávníku Lazia a na svém stadionu porazil Udinese 3:1. Dvěma góly se blýskl Cristiano Ronaldo, jednu trefu přidal Leonardo Bonucci. Za hosty pak už v nastaveném čase pouze snižoval Ignacio Pussetto.

UC Sampdoria

Domácí jsou v tuto chvíli na 16. místě s 15 body, každý zápas tak pro ně začíná být velmi důležitým. O víkendu se ale Sampdoria blýskla venkovní výhrou na půdě Janova, městské derby vyhrála brankou Gabbiadiniho těsně 1:0. Dnes ale na tým čeká zcela jiná káva, do Janova přijíždí favorizovaný Juventus.

Sampdoria – Atalanta 0:0
Sampdoria – Udinese 2:1
Cagliari – Sampdoria 4:3
Sampdoria – Parma 0:1
Janov – Sampdoria 0:1
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 17. kola mezi týmy UC Sampdoria a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62