Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Sampdoria - 1. září 2019   20:45

Sassuolo
29' D. Berardi (Caputo) • 35' D. Berardi (Duncan) • 43' D. Berardi (Duncan) • 47' Traorè (Müldür)
4:1
(3:0)
Sampdoria
67' Quagliarella
Sassuolo
Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan (79. L. Mazzitelli), Obiang, Locatelli (84. Djuričić) – Traorè – D. Berardi (C) (74. Boga), Caputo.
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Murillo, Colley, Murru – Vieira, Ekdal, Jankto (54. A. Ferrari) – Léris (46. É. Barreto), G. Ramírez (62. Caprari) – Quagliarella (C).

Hezký večer a těším se na další přenos. Jiří Polášek.
Druhý poločas začal rychlou brankou Sassuola, kterou vstřelil aktivní Traoré. Sampdoria musel hrát v deseti, a proto domácí lehce pronikali mezi hráči až k vápnu. Traoré měl ještě dvě, tři větší šance, ale neproměnil. potm hra pomalu upadala až upadla do velmi pomalého tempa a až ke konci si ještě hosté sami nastřelili tyč.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 11:8. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:10.
90'
89'
Rozhodčí již nebude nic nastavovat, zápas skončí v řádné hrací době.
88'
Müldür chtěl poslat centr z pravé strany, protihráč míč srazil, ale bohužel pro něj na svoji branku. Míč se odrazil od tyčky.
87'
Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).
86'
A míč tedy drží domácí celek, který si poslední minuty užívá za mohutné podpory fanoušků, kteří zpívají oslavné chorály.
85'
Sampdoria vypadá, že už snahy o zvrácení výsledku vzdala. Prohrávat 5 minut před koncem o tři branky je asi dost frustrující.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Filip Djuričić.
83'
Další 2 střely na branku letěly na branku hostů. Jenže s první si poradil brankář a druhá šla mimo.
81'
Sassuolo zase chvíli odstřelovalo branku svého soupeře, ale bezúspěšně.
79'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Luca Mazzitelli.
77'
Hra se klidní a upadá do velmi pomalého tempa, kdy jen opravdu zřídkakdy vidíme nějakou rychlou akci, která by končila aspoň náznakem střely.
75'
Rychlá kombinace domácích skončila až u vápna soupeře. Tam se opět projevila pevná obrana hostů, která v poslední části zápasu funguje dost dobře.
74'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Jeremie Boga.
73'
Schyluje se ke střídání, u lavičky za postranní čarou se rozcvičuje hned několik hráčů.
72'
Při další akci ve vápně padá Traoré, ovšem jenom díky uklouznutí a ne příčinou jiného hráče.
71'
Nákop do vápna od domácího týmu nevyšel a Sampdoria míč odvrací.
70'
Další kombinace provádějí hráči domácích ve snaze dostat se blíž k brance. Obrana hostů teď však funguje pevně.
69'
Už se hraje a vypadá to, že gól hosty trošičku nabudil, ale stále má míč pod kontrolou většinu času Sassuolo a lehce ho vydat nechce.
67'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je FABIO QUAGLIARELLA. Že by se ještě Sampdoria pokusila s výsledkem něco udělat? K pokutovému kopu si stoupl ten nejlepší ze Sampdorie v dnešním zápase – Quagliarela, a penaltu s přehledem a bez problémů proměnil.
65'
Ekdal se nyní prodíral vápnem a byl faulován! Poslední hráč, kterého chtěl obejít ho podrazil a kopat se bude pokutový kop!
65'
Domácí mají míč v držení na svých kopačkách na své polovině.
64'
Žlutou kartu dostává Fabio Quagliarella (UC Sampdoria).
62'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Gianluca Caprari.
61'
Už už to vypadalo na další samostatný únik hráčů Sassuola, ale míč byl rychleji u brankáře Auderoa, který se pro něj vrhl na zem, než u kopaček hráče domácích.
59'
Další kombinace domácích vedla k útočné akci, kterou ale nyní obránci Sampdorie perfektně zmařili. Míč přebrali do svého držení.
58'
Sampdoria jen vykopává míč na půlku soupeře a nezmáhá se na nic jiného. Taková taktika nemůže vést k ničemu jinému, než k dalšímu obdrženému gólu do vlastní sítě.
57'
Treoré je ve druhém poločase opravdu aktivní! Tohle byla už jeho několikátá střela v pořadí, a navíc nyní opravdu prověřil Auderovy kvality.
56'
Domácí stále drží a drží míč na své polovině a nepřipustí, aby jim ho někdo ze Sampdorie sebral.
54'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Alex Ferrari.
53'
Faul na hráče domácích hru na notnou chvíli zastavil, ale nyní se již pokračuje. Rozhodčí kartu nevytasil.
52'
Přichází nudnější pasáže hry, protože se zdá, že už vlastně o nic nejde... Sassuolo má výsledek pevně v rukou (nebo spíš nohou?) a Samdoria je psychicky na dně.
50'
Sassuolo se sice snaží svůj náskok zvýšit, ale už netlačí tolik a hraje obezřetně, aby se hráči nezranili a zbytečně neriskovali.
49'
Neskutečné! Traoré byl právě kousíček od dalšího gólu, když se ocitl sám před brankářem. Jeho úmysl vystihl Audero, ale tohle byla opět obrovská šance.
47'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je HAMED TRAORÈ. Asistence: Mert Müldür. Tohle už zavání debaklem! Na 4:0 upravuje Traoré, který zužitkoval přihrávku Müldüra.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Édgar Barreto.
46'
Máme za sebou bláznivý poločas, který nakonec končí jednoznačně pro domácí tým, který byl ještě považován za outsidera. Po dvaceti minutách vypadalo, jako by tam ani domácí tým nebyl. Pak se ale najednou vše obrátilo, Sassuolo vstřelil gól, to je nabudilo a vstřelilo další. Hru totálně ovládalo posledních 10 minut a to vyústilo ve třetí gól. Všechny tři vstřelil jeden hráč – Bernardi. Na závěr v nastavení se ještě hosté oslabili červenou kartou Vieiry.
45+2'
45+1'
Třígólové manko a ještě k tomu vyloučení! Za opravdu nehezký zákrok posílá rozhodčí předčasně do sprch Vieiru.
45'
K tomuto poločasu se nastavuje ještě jedna minuta.
44'
Po rozehrávce se již na míči drží hosté, ale nevypadá to na nějaký tlak, ani nějaké velké útočné snažení Sampdorie.
43'
Autorem branky je DOMENICO BERARDI. Asistence: Alfred Duncan. Neskutečné, fantasie! Berardi kompletuje hattrick krásnou zatočenou střelou, která ještě jednou poskočila od země a zapadá do branky. Audero totálně bezmocný! Přihrává opět Duncan a je to tři ku nule.
41'
Sampdoria je stále pod tlakem a je průběhem zápasu v posledních minutách zdrcena. Ze svojí půlky se navíc vůbec nedostává.
40'
Série několika po sobě jdoucích faulů teď hru dost kouskovala. Rozhodčí sice kartu neudělil, ale některé zákroky k tomu rozhodně neměly daleko.
38'
Rohový kop domácího týmu končí velmi špatně, jelikož míč je odhlavičkován pryč a ještě je odpískán faul Sassuola.
37'
Ihned po rozehrávce Sassuolo opět dobře pressovalo a tak opět získává míč. Berardi se k němu dostává před brankářem, ale hattrick nevstřeluje, jelikož míč putuje přímo do gólmana.
35'
Autorem branky je DOMENICO BERARDI. Asistence: Alfred Duncan. A je tu další gól! Střelcem se stal již podruhé Berardi, který perfektně naložil s centrovanou přihrávkou od Duncana a zvýšil náskok ze začátku hodně špatně hrajícího týmu, což již ale neplatí.
34'
Další rychlá akce a Sassuolo je teď na koni. Sice tuhle střelu zblokovali obránci hostů, ale už už to vypadá na další....
33'
Další šance z křídla a ohrožení hostující branky. Zprava vyslal centr na branku jeden z domácích útočníků, ale míč zachytil gólman. Sice mu vypadl, ale následně ho opět chytil.
32'
Domácí vhodili velmi dlouhý aut, který mířil až do poloviny vápna. Tam se odrazil a našel ho Locatelli, který okamžitě střílel na branku. Tu minul o pár čísel!
31'
Opět se rozehrálo a Sassuolo drží míč. Sampdoria je gólem celkem opařená a nemůže ani odebírat míče.
29'
Autorem branky je DOMENICO BERARDI. Asistence: Francesco Caputo. Je to tady, první gól! A dává ho paradoxně horší tým! Domácí využili chybu v přihrávce hostů a Caputo okamžitě vyrazil dopředu. Sprintoval až na křídlo odkud poslal pas na vysunutého Berardiho, který si už s míčem poradil!
26'
Dokonce to vypadá, že Sassuolo drží hosty ve své útočné polovině a Sampdoria se poprvé za zápas z jejich spárů nemůže vymanit.
25'
Tlak Sampdorie trochu opadl a ze hry si něco berou i domácí v černozelených dresech. Ti si ale vyloženou šanci ještě nenašli.
24'
Konečně nám něco předvedli i domácí! Caputo si skočil k míči a vysprintoval za obranu. Počkal si a z úhlu vystřelil a míč se odrazil od hráče hostů přímo na brankáře Audera, který míč vytáhl nad branku.
22'
Po rohovém kopu přišel centr, na něž si naskočil jeden z hráčů hostů, ale v letu míč nohou sice trefil, avšak hodně, hodně nad branku.
21'
Vieira si našel míč v zajímavé pozici a vypálil. Consigli opět vytáhl perfektní zákrok, ale tentokrát míč vyrazil jen na rohový kop.
20'
Prvních dvacet minut zápasu je za námi a Sassuolo nám vůbec nic předvedlo. Samdoria už si vytvořila pár akcí, dokonce několik z nich málem skončilo gólem. Uvidíme, jak se zápas vyvine v dalších minutách.
19'
Už se také trochu rozfandili domácí fanoušci. To by mohlo být dobrým znamením pro Sassuolo, a je pravda že nějaká divácká kulisa nám tu opravdu chyběla.
17'
Domácí nemůžou v těchto chvílích ani rozehrát. Brankář může jen nakrátko přihrát a ihned je napadán, to stejné i hráč který obdrží přihrávku, takže jí musí vrátit na gólmana a Sassuolo teď zažívá hořké chvilky.
16'
Duncan nakonec za svůj faul na Lerise dostává žlutý trest a na karty je to tak zatím vyrovnané – 1:1.
15'
Nyní byl faulován Leris, do kterého při vzdušném souboji zajel protihráč nohou, Leris nyní leží na zemi a hra se zdržuje.
14'
Nyní si poprvé v dnešním zápase něco vypracovalo také Sassuolo. Outsider soutěže vystřelil na branku a míč přeskočil Audera, ale mířil vedle branky.
13'
Ztráta míče ve vápně vyústila v další střelu hráčů v bílých dresech, jenže tentokrát byl opět proti domácí brankář Consigli.
12'
Sampdoria dobře kombinuje a domácí se snaží odebrat míč, což se jim sice nyní podařilo, jenže jen za cenu autového vhazování.
11'
Colley právě obdržel žlutou kartu za faul do hlavy Bernardiho. Ten se stává jakýmsi okopávánkem dnešního zápasu. Zatím ale pokračuje ve hře.
10'
Další rána Quagliarelly, tentokrát zpoza čáry ohraničující velké vápno. Střela měla dobrou razanci i směr, ale Consigli jí dobře zlikvidoval. To už byla třetí velká šance za poslední tři minuty, v níž byl Quagliarella hlavní účinkující.
9'
A další velká šance! Quagliarella opět hlavním aktérem. Dostal míč a sprintoval dopředu, obrana pozdě zareagovala a hráč běžel na gólmana sám. Jenže brankář jeho úmysl přečetl a po odrazu hráč zahrál rukou.
8'
Quagliarella si na hranici malého vápna zpracoval míč a vyslal hezkou střelu zpoza nohy. Ta ale branku netrefila. Consigli odkopává.
7'
Trestný kop se Sassuolu vůbec nepovedl. Byl rozehrán přímo do zdi a Sampdoria tak mohla jít do brejku.
6'
Ještě se pořád nehraje. Bernardi už se na hřiště vrátil, ale lékaři ho zase stáhli zpět a vyměnili mu ještě pytlík s ledem.
5'
Rozehrávka volného přímého kopu se ještě zdržuje a to kvůli Bernardimu, který je otřesený a musel na lékařskou prohlídku za čáru. Nyní si na obličeji drží pytlík s ledem.
4'
Faul před vápnem zastavil kombinaci Sassuola. Bernardi byl k zemi poslán nedovoleně a domácí budou kopat přímý kop. A to z velké blízky.
3'
Sassuolu vázne rozehrávka, skoro z každého odkopu krátkého, nebo i dlouhého, získává míč soupeř. Domácí se zatím ani nedostali na útočnou půlku.
2'
Hráč Sampdorie nyní předvedl ve vápně domácích úctyhodný driblink, ale nakonec na něj naběhli dva hráči a to už pro něj bylo moc velké sousto.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Marlon, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan, Obiang, Locatelli – Traorè – D. Berardi (C), Caputo.
Náhradníci: Pegolo – Tripaldelli, Goldaniga, Toljan, Djuričić, L. Mazzitelli, Matri, Raspadori, Boga, Brignola, Derfel, Ghion.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Murillo, Colley, Murru – Vieira, Ekdal, Jankto – Léris, G. Ramírez – Quagliarella (C).
Náhradníci: Falcone, Avogadri – Chabot, Depaoli, A. Ferrari, Augello, Linetty, É. Barreto, Thorsby, Bonazzoli, Gabbiadini, Caprari..
Čas do začátku zápasu je 10 minut.
Sassuolo Calcio v prvním zápase zavítalo do Turína. Stadio Olimpico přišlo sledovat tento duel 16 536 diváků. Už ve 14. minutě poslal domácí tým do vedení Zaza. V 55. minutě zvýšil vedení Turína Belotti. O čtrnáct minut později ovšem snížil Caputo a konec byl dramatický. Následně už ale branka nepadla a Sassuolo prohrálo 1:2.
Sampdoria měla hned na začátek těžký los, jelikož před 19 500 diváky přivítala na Stadio Luigi Ferra římské Lazio. A byli to hosté, kteří šli ve 37. minutě do vedení po trefě Immobileho. V 56. minutě zvýšil náskok Correa a v 62. minutě poslal Lazio do tříbrankového vedení svým druhým gólem Immobile. Sampdoria si tak na úvod sezóny připsala těžkou porážku 0:3.
Ve 2. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy US Sassuolo Calcio a UC Sampdoria. Naposled se spolu tato mužstva utkala v březnu na půdě Sassuola, kde ovšem v gólovém zápase vyhrála Sampdoria 5:3. Dnes se bude bojovat na Stadio Giglio. Reggio. Tento stadion nabídne kapacitu pro 23 717 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62