Serie A - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Torino - 18. ledna 2020   18:00

Sassuolo
61' Boga (Obiang) • 73' D. Berardi (Boga)
2:1
(0:1)
Torino
20' Locatelli (vl.)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Romagna, Peluso, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – Traorè (69. Djuričić), D. Berardi, Boga – Caputo (88. Magnanelli, 90+1. Müldür).
Massa – Alassio, Capaldo
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Torino
Sirigu – N'Koulou, Djidji (76. Millico), Izzo – De Silvestri, Lukić, Rincón (80. Meïté), Aina – Verdi (53. Laxalt), Berenguer – Belotti.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je to tady, Sassuolo v dnešním zápase rozhodně favoritem nebylo, přesto dokázalo porazit Turín, který je poslední dobou ve velké herní a výsledkové pohodě. Hosté také dlouho drželi naději na vítězství i na hřišti Sassuola, ale to se nakonec díky dvěma gólům dostalo do vedení, které udrželo až do závěrečného hvizdu. Zápasu by ale slušela spíše remíza.
90+5'
90+4'
Poslední nastavená minuta, již to vypadá, že Sassuolo si připíše neskutečně cenné vítězství!
90+2'
Ola Aina (Turín) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, následně ale míč končí u gólmana Sassuola.
90+1'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Mert Müldür.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Francesco Magnanelli.
88'
Lorenzo De Silvestri (Turín) poslal míč z levé strany do vápna, tam ale zaúřadoval obránce Sassuola.
87'
Rohový kop pro Turín, hosté rozehrají z levé strany.
86'
Středem to nyní zkusil Soualiho Meïté (Turín), ale nevyšlo to.
85'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží najít cestu k vápnu, to se jim ale nedaří.
83'
Střídající Vincenzo Millico (Turín) měl na noze vyrovnání, nyní si domácí opravdu oddechli...
82'
Velká šance hostů na vyrovnání, Vincenzo Millico trefuje břevno!
81'
Útočným faulem končí akce hostů, takže rozehrávat budou na vlastní polovině domácí.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Soualiho Meïté.
79'
Ani z tohoto rohu domácí nezahrozili, ale mrzet je to nemusí.
78'
Rohový kop pro Sassuolo, domácí budou rozehrávat z levé strany.
76'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Vincenzo Millico.
76'
Útočným faulem Berardiho končí akce Sassuola, míč pro Turín.
75'
Turín nyní čeká velmi těžká práce, hosté šli do druhého poločasu s vedením a nyní již prohrávají...
73'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí otáčí zápas! Jeremie Boga poslal z levé strany excelentní přihrávku do vápna, z levé strany, kde stál nikým nehlídaný DOMENICO BERARDI, který poslal míč v klidu do branky.
72'
Centr z pravé strany míří do vápna Sassuola, kde se ale nikdo v bílém do zakončení nedostal.
71'
Volný kop pro Turín, z pravé strany, na polovině Sassuola, je to na centr do vápna.
70'
Posledních dvacet minut nás dělí od závěrečného hvizdu, budou se dnes body dělit?
69'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Filip Djuričić.
68'
Přihrávka míří z levé strany do vápna Turína, kde ale útočící Boga padá a míč končí mimo hřiště.
67'
Domenico Berardi (Sassuolo) to zkusil přímo na branku, míč ale zablokoval bránící hráč Turína.
66'
Volný kop Sassuola, domácí budou rozehrávat z pravé strany, na polovině soupeře.
65'
Nyní se nehraje, jeden z hráčů Turína musí být ošetřován.
64'
Nikoliv, zatím se Sassuolo musí spokojit s nerozhodným výsledkem, po rohovém kopu se do zakončení domácí nedostali.
63'
Další roh pro Sassuolo, dostanou se domácí do vedení?
61'
Když to nejde kombinačně, tak to na sebe vzal JEREMIE BOGA, který vypálil ze střední vzdálenosti a parádní ranou poslal míč pod břevno.
61'
Je za námi hodina hry, v dosavadním průběhu druhé půle je to poněkud nervózní duel, kdy se hosté snaží o udržení těsného náskoku a domácí se snaží o vyrovnání, ale kombinace se jim vůbec nedaří.
60'
Žlutou kartu dostává Ola Aina (Turín FC).
60'
Míč zamířil z pravé strany na bližší tyč, hosté se ale ubránili.
59'
Rohový kop pro Sassuolo, domácí rozehrají z pravé strany.
58'
Znovu končí míč v autu, další nepovedená kombinace, těch je k vidění poměrně dost.
57'
Manuel Locatelli (Sassuolo) faulován, míč pro hostující tým.
56'
Sassuolo zkouší zaútočit po pravé straně, ale znovu se to nedaří, míč letí do autu.
54'
Žlutou kartu dostává Jeremy Toljan (US Sassuolo Calcio).
53'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Diego Laxalt.
53'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
52'
Defenziva Turína zvládla naprosto s přehledem ubránit rohový kop Sassuola, míč odkopává obránce do autu.
51'
Roh pro Sassuolo, domácí budou rozehrávat z levé strany.
50'
Akce Turína končí nepřesným centrem z levé strany.
49'
Zablokovaná střela Toljana, míč tak získávají hosté.
48'
Nakonec přece jenom střela, Domenico Berardi (Sassuolo) trochu v nouzi vystřelil, ale to nebyla nijak nebezpečná střela.
47'
Domácí se dostali z levé strany k vápnu Turína, ale pak přišli o míč.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Rozhodčí Massa nenastavil ani vteřinu a ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Do šaten odchází spokojenější hosté, kteří díky gólu, po střele Rincóna a zásahu bránícího Locatelliho, vedou 1:0. Sassuolo toho v první půli moc nepředvedlo, hosté byli o něco málo lepší a zaslouženě vedou.
45'
44'
Rohový kop pro Sassuolo, z levé strany již rozehrál Hamed Traorè, míč ale získávají hosté.
43'
Sassuolo se drží u pokutového území Turína, následuje přihrávka dovnitř, kde ale míč zachytil obránce a odkopl ho do bezpečí.
42'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
39'
Žlutou kartu dostává Simone Verdi (Turín FC).
39'
Volný kop pro Turín, na polovině Sassuola, je to ale na centr, než na přímou střelu na branku.
38'
Žlutou kartu dostává Giorgos Kiriakopoulos (US Sassuolo Calcio).
38'
Žlutou kartu dostává Koffi Djidji (Turín FC).
37'
Sassuolo s míčem na polovině Turína, domácí zkouší zaútočit po levé straně.
36'
Hru nyní provází větší množství chyb v podání obou mužstev.
34'
Lorenzo De Silvestri (Turín) vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, míč ale získávají vzápětí domácí.
32'
Roh pro Turín, hosté rozehrávají z levé strany a pozor, Armando Izzo (Turín) dopravil míč do branky... nicméně gól neplatí pro ofsajd.
31'
První půl hodina hry přinesla jediný gól, který padl do domácí branky. Navíc si ho tam nasměroval bránící Manuel Locatelli. Turínští jsou přece jenom o něco málo lepší a vedou zaslouženě.
30'
Akce Sassuola končí centrem z levé strany, který si ze vzduchu stahuje gólman Turína.
29'
Nakonec míč končí v autu, při akci Berardiho, vhazují tak hosté.
28'
Ola Aina (Turín) se prezentoval velmi dobrým obranným zákrokem, kdy odehrál míč do autu.
27'
Andrea Belotti (Turín) se krásně zbavil bránícího Federica Pelusa a z pravé strany, uvnitř vápna, pohotově levačkou vypálil na vzdálenější tyč, kterou jen tak tak minul.
26'
Turínští vybojovali míč zpět a nyní v klidu kombinují na vlastní polovině.
25'
Andrea Consigli (Sassuolo) posílá míč k půlící čáře, domácí jdou na polovinu Turína.
24'
Defenziva Sassuola má plné ruce a nohy práce, hosté dobře napadají rozehrávku.
23'
Hra je nyní trochu rozháraná, míč létá ze strany na stranu, často končí v autu... domácí se snaží o co nejrychlejší odpověď.
22'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
20'
FC Turín právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení, po rohovém kopu z pravé strany, odkud se míč dostal před vápno. Tam ho z voleje trefil Tomás Rincón (Turín), před brankovou čárou velmi nepovedeně zasáhl bránící MANUEL LOCATELLI, od něhož se míč odrazil do branky.
19'
Hamed Traorè (Sassuolo) šel ve vápně do souboje s bránícím Nicolasem N'Koulouem, poté se držel za pravé koleno... ale pokračuje v zápase.
18'
Útočná akce Sassuola, po pravé straně, přihrávku do vápna odvrací obránce Turína.
17'
Andrea Consigli (Sassuolo) opět zasahuje, po hlavičce Belottiho, který se natlačil ve vápně, přes obránce, na centr z pravé strany.
16'
Autové vhazování Turína, z pravé strany, na polovině soupeře.
15'
Míč nakonec končí v rukavicích Consigliho, který rozehrává.
14'
Standardka pro Turín, hosté rozehrají ze střední vzdálenosti, na polovině Sassuola.
13'
Andrea Consigli (Sassuolo) chytá míč před dotírajícím Belottim a rozehrává.
11'
Znovu měli domácí k dispozici roh, dokonce dva rohové kopy, nejprve z pravé, poté i z levé strany, ale gólman Turína ani jednou zasahovat nemusel.
10'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, míč míří na bližší tyč, kde ale zasáhl bránící hráč Turína a míč odkopl do bezpečí.
9'
Bránící Saša Lukić (Turín) poslal míč nad svou branku a je z toho roh pro Sassuolo.
8'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
7'
Míč míří do autu, vhazují hosté, z pravé strany, na polovině soupeře.
6'
Hosté s míčem na své polovině, pomalu se dostávají přes půlící čáru.
5'
Po střele Jeremie Bogy (Sassuolo) získávají domácí roh z pravé strany, který již také rozehráli, tentokrát se do zakončení nedostali.
4'
Také v podání Turína to byl, při rohovém kopu, přetažený centr na zadní tyč, s tím rozdílem, že hosté se do zakončení nedostali.
3'
A také hosté získávají roh, rozehrávat ho budou z pravé strany.
2'
Center na zadní tyč, kde hlavičkuje Giorgos Kiriakopoulos (Sassuolo), který ale branku Turína míjí.
1'
Hned po devatenácti vteřinách vybojoval Jeremie Boga (Sassuolo) roh pro svůj tým.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Romagna, Peluso, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – Traorè, D. Berardi, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Turati – Ghion, Magnanelli, Pellegrini, Piccinini, Rogério, Raspadori, Bourabia, Müldür, Djuričić.

Turín FC: Sirigu – N'Koulou, Djidji, Izzo – De Silvestri, Lukić, Rincón, Aina – Verdi, Berenguer – Belotti.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Meïté, Millico, Falqué, Baselli, Lyanco, Edera, Laxalt, Bremer.

Rozhodčí: Massa – Alassio, Capaldo.
TURÍN FC
Turínští jedou na vítězné vlně a v Sassuolu budou tak ve velké herní pohodě. Nebýt překvapivé předvánoční prohry doma se SPALem (1:2), byla by série Turína parádní – sedm soutěžních zápasů bez porážky (z toho jednou pohár) a hned pět výher! Z této série lze jednoznačně vyzdvihnout výhru 2:0 na hřišti AS Řím, tedy týmu, který se v tu dobu pohyboval na příčkách Ligy mistrů. Naposledy si Turín doma poradil s Boloňou, kterou porazil 1:0.
US SASSUOLO
Sassuolo padá tabulkou Serie A do pásma sestupu. Aktuálně má sice k dispozici pár bodů k dobru, přes sestupující trojicí týmů, ale i tak není situace nijak příznivá. Nebýt vítězné dohrávky 7. kola 18. prosince, kdy vyhrálo Sassuolo v Brescii 2:0, bylo by to čekání na výhru od 12. kola, kdy doma Sassuolo porazilo Boloňu 3:1. Od 13. do 19. kola Sassuolo jen třikrát remízovalo (byť mj. na hřišti Juventusu nebo AC Milán!), čtyřikrát prohrálo, z toho třikrát v posledních kolech. Pravdou je, že poslední dva ligové duely sehrálo na hřištích soupeřů.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 20. kola italské Serie A, v němž US SASSUOLO přivítá na svém stadionu TURÍN FC.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62