Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Verona - 28. června 2020   19:30

Sassuolo
53' Boga (Defrel) • 77' Boga (Caputo) • 90+7' Rogério (Peluso)
3:3
(0:0)
Verona
51' Lazović  (Stępiński) • 57' Stępiński  (Lazović) • 68' Pessina
Sassuolo
Consigli – Müldür, Magnani (75. Chiricheş), Peluso, Kiriakopoulos (46. Rogério) – Bourabia (82. Obiang), Locatelli – D. Berardi, Defrel (72. Traorè), Haraslín (46. Boga) – Caputo.
Giua – Alassio, De Meo
Mapei Stadium, Reggio Emilia
Verona
Silvestri – Rrahmani, Günter, Kumbulla (46. Empereur) – Adjapong, S. Amrabat, Veloso (68. Badu), Lazović – Pessina, Zaccagni (90+1. Verre) – Stępiński (60. Pazzini).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:13.
Je konec naprosto bláznivé druhé půle, která na rozdíl od té první nabídla naprosto vše!
V prvním poločase jsme se nedočkali takřka vůbec žádné šance, ale to druhá polovina zápasu vynahradila naprosto plnými doušky. V 51. minutě otevřel brankový účet hostující Lazović, ovšem o dvě minuty později srovnal Boga. V 57. minutě šli ale hosté znovu do vedení po trefě Stępińského. V 68. minutě šla Verona dokonce do dvoubrankového vedení, když se prosadil Pessina, ale v 77. minutě snížil druhým gólem Boga a v 90+7. minutě srovnal Rogério.
90+8'
90+7'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Ke konci nastaveného času se domácím povedlo přece jenom srovnat na 3:3! K míči se dostal ROGÉRIO, jenž z nějakých dvaceti metrů vypálil tvrdou ránu do pravé tyče, od které se balón odrazil do levé a skončil v bráně! Neskutečné! Asistence: Federico Peluso.
90+6'
Jeremie Boga se sice dostal k centru z levé strany, ale nakonec je z toho pouze odkop od hostující svatyně.
90+5'
Nyní ovšem sudí odpískal domácím útočný faul na pravé straně, když skončil na zemi Valerio Verre.
90+4'
Pedro Obiang vypálil tvrdou ránu, ale Marco Silvestri vytáhl další skvělý zákrok! Po chvíli přišel nebezpečný centr do vápna a Francesco Caputo opět těsně nedosáhl na míč před prázdnou bránou!
90+3'
Sassuolo se velice nebezpečně dostalo do vápna soupeře, ale domácímu hráči chyběl zhruba metr na zakončení.
90+2'
Domácí se snažili něco vymyslet z levé strany, ovšem to se jim moc nepovedlo a Verona pouze odkopla míč.
90+1'
Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc!
90+1'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Valerio Verre.
90'
Domácí mužstvo se sice prodralo do zakončení, ale to skončilo na zákroku hostujícího brankáře a následuje tak rohový kop.
89'
Nepřesný nákop ze strany domácího mužstva skončil opět a pouze v moci gólmana Silvestriho.
87'
Domenico Berardi byl velice blízko srovnání, ale jeho střelu k levé tyči velice dobře vychytal gólman Marco Silvestri!
86'
Čas se Sassuolu velice rychle krátí, ale následný nepřesný nákop skončil pouze u hostujícího gólmana Silvestriho.
84'
Badu byl nepříjemně zfaulován na své polovině a hra je tak přerušená, neboť hostující hráč potřebuje ošetření.
83'
Nynější střelecký pokus domácího hráče nebyl moc nebezpečný a skončil jen v zámezí vedle hostující svatyně.
82'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Pedro Obiang.
81'
Domácí si vytvořili střeleckou příležitost, ale s tou si hostující brankář Marco Silvestri poradil.
80'
Je před námi posledních deset minut plus nějaké to nastavení a z nudného zápasu je nakonec obrovské drama!
78'
Nyní se sce dopředu dostala Verona, ale nic velkého z toho nakonec nebylo.
77'
Domácí mužstvo snižuje na 2:3 a druhý poločas je na rozdíl od toho prvního jako den a noc! Nejprve pálil Rogério, ovšem jeho pokus byl sražen a k míči se uvnitř vápna dostal Caputo, který jej posunul k noze JEREMIEHO BOGY, jenž krásně vystřelil do pravé šibenice. Asistence: Francesco Caputo.
75'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giangiacomo Magnani, přichází Vlad Chiricheş.
74'
Míč už skončil mimo hrací plochou a následuje tak opět krátká přestávka.
73'
Domácí sice dostali míč do vápna centrem z pravé strany, ale s tím si obrana soupeře poradila.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Hamed Traorè.
70'
Bourabia tentokrát uviděl od sudího žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok uprostřed hřiště.
68'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Obrovská chyba v domácí obraně, po které se MATTEO PESSINA dostal do velké šance a tu zkušeně proměnil! Verona tak odskakuje do dvoubrankového vedení a vede 3:1!
68'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Emmanuel Badu.
66'
Nyní sudí ukázal žlutou kartu hostujícímu trenérovi Juričovi, který byl hodně rozzlobený po zákroku na svého svěřence.
64'
Nyní se do kombinace domácího celku zapojil také brankář Andrea Consigli.
63'
Sassuolo se snažilo něco vymyslet z pravé strany vápna, ale Mert Müldür už nezastihl míč na hrací ploše.
61'
Domácí se sice snažili něco vymyslet, ale nakonec z toho byl pouze protiútok Verony.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Giampaolo Pazzini.
59'
Domácí celek se sice snažil něco vymyslet po pravé straně, ale nakonec skončil míč jen mimo hrací plochu.
57'
Hosté jdou znovu do vedení! Darko Lazović dostal na levé straně skvělou přihrávku do běhu a posléze krásnou šajtlí ke vzdálenější tyči našel naprosto volného MARIUSZE STĘPIŃSKÉHO, jenž zakončil do zcela prázdné brány prsy. Asistence: Darko Lazović.
56'
Po dvou gólech se nám hra celkem rozpumpovala a hosté jdou dopředu po levé straně.
55'
Alan Empereur čistým skluzem odebral míč Mertu Müldürovi, ale Sassuolo získalo alespoň rohový kop.
54'
Mariusz Stępiński nyní poslal soupeře k zemi a uviděl tak od rozhodčího žlutou kartu.
53'
Odpověď domácího mužstva je ale blesková a máme srovnáno na 1:1! Domácí se dostali do vápna, kde nakonec k míči přišel JEREMIE BOGA, jenž si poradil s obráncem a následně vystřelil přízemní ránu k pravé tyči. Asistence: Grégoire Defrel.
51'
Hosté otevírají brankový účet tohoto utkání! Mariusz Stępiński na pomezí vápna předal míč DARKU LAZOVIĆOVI jenž fantasticky vystřelil do levé šibenice, kdy si na míč sice sáhl brankář, ale nedokázal jej vyrazit. Asistence: Mariusz Stępiński.
50'
Bohužel ale také začátek druhé poloviny tohoto zápasu nepřináší nic atraktivního a je to tak opravdu velká nuda.
49'
Sassuolo ovšem pokračuje ve své aktivitě směrem dopředu, ale tentokrát to středem hrací plochy nevyšlo.
48'
Po centru do vápna sice přišlo zakončení hlavou, ale to letělo jen nad bránu gólmana Marca Silvestriho.
47'
Domácí mužstvo nyní získalo centr z levé strany a může se tak pokusit vstřelit branku na začátku druhé půle.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giorgos Kiriakopoulos, přichází Rogério.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lukáš Haraslín, přichází Jeremie Boga.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Alan Empereur.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:36.
První poločas je u svého konce a Sassuolo Calcio zatím hraje na domácí půdě s Hellasem Verona 0:0. Bohužel toto utkání není nijak atraktivní a dočkali jsme se pouze jedné střely na branku a to ze strany hostujícího mužstva, která ale nebyla nijak nebezpečná.
45+2'
45+1'
Verona to následně zkoušela také po pravé straně, ale tam se útočného faulu dopustil Mariusz Stępiński.
45'
Následný roh ale nenabídl nic nebezpečného a rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
45'
Centr Mattia Zaccagniho z levé strany byl sražen Magnanim do zámezí a následuje tak rohový kop.
44'
Verona se dostala k míči ve středu hrací plochy a následně se vydala dopředu po levé straně.
42'
Opět je hra přerušená díky ofsajdu domácího útočníka. Bohužel ale tento zápas není nijak atraktivní.
41'
Znovu byla ke slyšení jen píšťalka rozhodčího, která signalizovala faul domácího hráče.
39'
Sassuolo Calcio se snažilo prodrat po pravé straně, odkud nakonec přiletěl centr do vápna, ale ten hostující hráč znovu odhlavičkoval do bezpečí.
38'
Standardní situace se ale domácímu celku zatím příliš nedaří a další centr tak pouze odvrátila obrana soupeře.
37'
Ovšem následně se dalšího nedovoleného zákroku dopustil Amir Rrahmani, který složil k zemi Lukáše Haraslína a následuje přímý kop Sassuola.
36'
Ovšem s rohovým kopem si hostující mužstvo poradilo bez nějakého většího problému.
35'
Posléze se dopředu vydalo Sassuolo, ale rána zpoza vápna byla zblokována a k vidění tak bude rohový kop.
34'
Balón skončil pouze mimo hrací plochu a hostující mužstvo tak bude mít k dispozici autové vhazování.
32'
K exekuci přímého kopu se postavil Miguel Veloso, ale jeho pokus letěl pouze nad domácí bránu.
31'
Sufján Amrabat šel po tvrdém skluzu soupeře k zemi a Hellas Verona tak získala přímý kop z nadějné pozice.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a zatím jsme se v tomto zápase mezi Sassuolem a Veronou nedočkali ničeho vážnějšího.
29'
Po kratší pauze se tak může opět pokračovat a Verona se pokouší projít po pravém křídle.
27'
Nyní hlavní rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
26'
Ale standardní situace Verony dopadla stejně jako před malou chvílí, kdy se míč snesl pouze mimo hrací plochu.
25'
Posléze ale přišel další faul, kterého se dopustil Magnani a nyní už uviděl před obličeje kartu žluté barvy.
24'
Ovšem centr letící do vápna skončil pouze a bezpečně v rukou brankáře Andrea Consigliho.
23'
Další nedovolený zákrok, ovšem tentokrát z domácí strany a Hellas Verona má k dispozici volný kop z pravé strany.
21'
Mariusz Stępiński tentokrát zůstal ležet na hrací ploše po faulu soupeře, ale vypadá to, že bude moct pokračovat i bez ošetření.
20'
Slovenský záložník Lukáš Haraslín tentokrát předvedl skvělé sólo, které bylo zakončeno sraženou střelou a následuje rohový kop.
18'
Po centru Berardiho se ale domácí hráč dopustil útočného faulu a ani nyní tak z toho nic nebude.
17'
Domácí celek získal rohový kop z levé strany a může tak otevřít gólový účet tohoto utkání.
16'
Ovšem místo střely na branku přišel pouze nepřesný centr z kopačky Domenica Berardiho.
15'
Maraš Kumbulla se dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl od sudího žlutou kartu a Sassuolo tak má k dispozici přímý kop.
13'
Balón končí po zblokovaném centru pouze v zámezí a Hellas Verona tak má k dispozici autové vhazování.
12'
Následně se Verona snažila prokombinovat po levé straně, ovšem opět byla k vidění jen nepovedená přihrávka.
11'
Nepřesná přihrávka domácího hráče skončila pouze u hostujícího gólmana Marca Silvestriho.
9'
Ovšem obrana Hellasu si znovu a bez problémů poradila s centrem soupeře a dokázala tak odkopnout míč do bezpečí.
8'
Po chvíli ale Sassuolo získalo další rohový kop z levé strany a může se tak dostat do vedení.
7'
Francesco Caputo se z levého křídla snažil něco vymyslet, ale nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
6'
Následně sice měla Verona k dispozici rohový kop z levé strany, ale hosté toho nedokázali využít a Andrea Consigli bude mít odkop od své svatyně.
5'
Už se zdálo, že se hosté dostanou do velké šance, ale Giangiacomo Magnani dokázal jako poslední hráč vykopnout nebezpečný míč před bránu od Darka Lazoviće.
3'
Sassuolo se chtělo prodrat středem hrací plochy, ovšem hostující obránce míč odkopl do zámezí a následuje tak autové vhazování.
2'
Hosté se snažili něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec rozhodčí odpískal pouze nedovolený zákrok.
1'
Po vyřešení technických komplikací může toto utkání mezi týmy Sassuolo Calcio a Hellas Verona začít.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Magnani, Peluso, Kiriakopoulos – Bourabia, Locatelli – D. Berardi, Defrel, Haraslín – Caputo.
Náhradníci: Pegolo – G. M. Ferrari, Obiang, Chiricheş, Rogério, Ghion, Djuričić, Boga, Traorè, Magnanelli, Raspadori, Piccinini.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Günter, Kumbulla – Adjapong, S. Amrabat, Veloso, Lazović – Pessina, Zaccagni – Stępiński.
Náhradníci: A. Berardi, B. Radunović – Di Carmine, Badu, Dimarco, Empereur, Bocchetti, Verre, Pazzini, Lucas Felippe, Dawidowicz, Terracciano.

Rozhodčí: Giua – Alassio, De Meo.
Hellas Verona FC:

Verona se aktuálně nachází na 9. pozici se 38 body a skóre 31:29. Po domácí výhře 2:1 nad Cagliari přišel opět domácí zápas a to s Neapolí. Ve 38. minutě poslal hosty do vedení Milik a Neapol tak vedla po poločase 1:0. V 61. minutě sice vstřelil branku Faraoni, ale ta nakonec díky ruce nebyla uznána. V 90. minutě zpečetil výhru Neapole Lozano. Verona tak prohrála 0:2.
US Sassuolo Calcio:

Sassuolo je momentálně na 12. místě se 33 body a skóre 45:46. Po prohře 1:4 na Atalantě zavítalo na půdu Interu. Brankový účet sice otevřel hostující Caputo už ve 4. minutě, ale do poločasu Inter otočil a vedl 2:1. V 81. minutě srovnal z penalty Berardi, ale v 86. minutě šli Milánští zpět do vedení. O tři minuty později ale hosté srovnali, konkrétně Magnani. Sassuolo tak remizovalo 3:3.
Ve 28. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy US Sassuolo Calcio a Hellas Verona FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu minulého roku na půdě Verony, kde ovšem Sassuolo vyhrálo 1:0. Dnes se ale bude bojovat na Mapei Stadium, Reggio Emilia. Úvodní výkop je naplánován na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62