Serie A - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Sassuolo - 9. února 2020   12:30

23' Bonifazi
1:2
(1:0)
Sassuolo
65' Caputo   • 90' Boga  (D. Berardi)
Spal
Beriša – Bonifazi, Vicari, Tomović – Espeto, Bryan Dabo (42. Murgia), Missiroli, L. Castro (59. Valoti), Reca – Petagna, Di Francesco (85. Valdifiori).
Giacomelli – Tolfo, Di Gioia
Stadio Paolo Mazza
Sassuolo
Consigli – Toljan, Romagna, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – D. Berardi, Traorè (46. Defrel), Boga – Caputo (90+2. Magnani).
Pegolo – Magnanelli, Defrel, Djuričić, Rogério, Marlon, Peluso, Magnani, Bourabia, Raspadori, Müldür, Haraslín.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:16.
Spal sice po prvním poločase vedl, ale v tom druhém předváděl totální defenzivu, na kterou nakonec dojel a nebere z tohoto zápasu ani bod! Hosté nejprve dostali možnost zahrávání penalty, kterou bezpečně proměnil Francesco Caputo, který tak srovnal stav. Následně mohli zase vést domácí, ale ti trefili jen tyčku. Dlouho to proto vypadalo, že se body budou dělit, jenže pak Domenico Berardi fantastickým pasem našel nabíhajícího Jeremieho Bogu, jenž v devadesáté minutě přisoudil všechny body Sassuolu.
90+4'
90+3'
Domácí se ještě snaží vrhnout všechny síly do útoku, ale otázkou je, jestli už to není pozdě. Andrea Consigli navíc lapil centr do svých rukavic!
90+2'
Žlutou kartu dostává Andrea Consigli (US Sassuolo Calcio).
90+2'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Giangiacomo Magnani.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty!
90'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Fantastická akce v podání hostujícího týmu ho dostává do vedení a dost možná rozhoduje o vítězi dnešního utkání! Domenico Berardi vyslal parádní centr na zadní tyč, kam si seběhl JEREMIE BOGA, jenž poslal nechytatelnou hlavičku do sítě! Etrit Beriša neměl šanci.
89'
Žlutou kartu dostává Espeto (Spal).
88'
Sassuolo mělo k dispozici rohový kop, ale domácí jen ukazují, že jsou dnes ve vzduchu lepším týmem. Proto se alespoň na chvilku dostali z tlaku.
87'
Utkání už nám opravdu spěje ke svému konci a vypadá to, že zde se budou body dělit. Obrana Spalu ale má plné nohy práce a brání se ze všech sil.
86'
Žlutou kartu dostává Giorgos Kiriakopoulos (US Sassuolo Calcio).
85'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Mirko Valdifiori.
85'
Jeremy Toljan to udělal moc pěkně, škoda, že mu nevyšla finální fáze! Díky své rychlosti se zbavil tří soupeřů, ale zpětnou přihrávku mu sebrali domácí.
84'
Calcio nyní ukázalo, že by chtělo z dnešního zápasu tři body a má na své útočné polovině tlak. Domenico Berardi navíc vybojoval rozehrávku po faulu.
83'
Následovala navíc další dobrá šance! Giorgos Kiriakopoulos se uvolnil uvnitř šestnáctky, ale jeho střelu dokázal Etrit Beriša vyrazit na rohový kop.
82'
Dobrá šance hostů, ale ještě lepší zákrok domácího obránce! Francesco Caputo dostal přihrávku do šestnáctky, kde si už rovnal balón na střelu, když se tam přiřítil obránce Spalu, jenž mu míč na poslední chvíli odpálil!
81'
Jeremie Boga se ocitl na zemi, ale faul se na jeho osobu nepískal. Domácí hráči se ale s míčem daleko nedostali, jejich snaha skončila už na půlce hřiště.
80'
Zápas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci, kdy nám do konce základní hrací doby chybí posledních deset minut. Určitě přijde nějaké nastavení.
79'
Fotbalisté v černozelených dresech se drží s míčem na polovině hřiště, zatímco Spal je znovu hluboko v obraně. Finální centr nikoho z hostů nenašel.
78'
Calcio trochu změnilo taktiku a snaží se posílat přízemní pasy mezi obránci. Spal se zatím v klidu brání, uvidíme, jestli se ještě někomu podaří vstřelit branka.
77'
To nevypadalo vůbec špatně! Domenico Berardi si totiž seběhl za obranu, kam také dostal přihrávku. Etrit Beriša ale ukázal dobré čtení hry a byl u míče o trochu dříve, načež schytal ránu právě od Berardiho, kterému je odpískán faul.
76'
Nakonec se hosté dokonce dostali k míči na útočné polovině. Tentokrát to zkouší postupnou kombinací, zatímco Spal je hluboko u své šestnáctky.
75'
Kevin Bonifazi se dobře vrátil pro balón na polovinu hřiště a rozhodně s nám nikam nespěchá. Sassuolo aktivně napadá a dělá protihráčům značné potíže.
74'
Domenico Berardi znovu táhl akci svého týmu, je dnes asi nejaktivnějším hráčem na hřišti. Nakonec jsme viděli i střelu, ale tu Etrit Beriša lapil do rukavic.
73'
Tak to se nepovedlo. Alessandro Murgia byl nejspíše tím, kdo posílal patičku zpět na svého spoluhráče. Nakonec měl štěstí, že přišla jemná teč, aut pro domácí.
72'
Calcio to nadále zkouší hlavně centrovanými balóny, přestože se jim nepodařilo úspěšně zahrát snad ani jeden. Spal zatím tyto situace bráni v pohodě.
71'
Domácí fotbalisté vybojovali standardní situaci, ale ta neměla úplně gólové parametry. Alessandro Murgia to zkusil rovnou na branku, ale tu vůbec netrefil.
70'
Před námi je posledních dvacet minut tohoto zápasu s tav máme vyrovnaný 1:1! Sassuolo působí nadále aktivnějším dojmem, ale i Spal se už dostává ke střelám.
69'
Domácí hráč chtěl sám vyvézt balón od své šestnáctky, ale stopku dostal poměrně záhy. Grégoire Defrel díky tomu vypálil, ale mířil těsně vedle tyčky.
68'
Nyní jsou už zase na balónu hosté, kteří dnes budou mít podstatně větší držení než jejich soupeř. Tentokrát se ale prezentovali nepříliš prudkou střelou.
67'
Spal se najednou dostává s míčem i za polovinu hřiště a chtěl zase zase dostat do vedení! Navíc k tomu moc nechybělo, domácí trefili tyč!
66'
Sassuolu se konečně podařilo srovnat a nutno dodat, že toto srovnání je rozhodně zasloužené! Hrajeme tedy od znovu, podaří se ještě někomu dát gól?
65'
Opravdu dlouho se otálelo se zahráváním penalty, ale hostujícímu exekutorovi to vůbec nemusí vadit! K penaltě se postavil FRANCESCO CAPUTO, jenž poslal míč přesně do protipohybu gólmana, a to přesně k tyči.
63'
Penalta pro hosty!
62'
Tato útočná snaha v podání Spali navíc netrvala nijak dlouho. Jeremy Toljan na druhé straně posílal přízemní centr, který byl odvrácený na rohový kop.
61'
Fotbalisté v bílomodrých dresech už vystoupli ze svého obranného bloku a hrají v těchto momentech o něco aktivněji. Nyní se však hodně unáhlili se střelou.
59'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Mattia Valoti.
59'
Tak jsme viděli velkou šanci na druhé straně! Arkadiusz Reca utekl totiž po straně až ke gólmanovi, který jeho bombu dokázal vyrazit!
58'
Hostující hráči jsou nadále podstatně aktivnějšími, což se ale dalo čekat. Vždyť i před zápasem byli favorité zápasu... Zatím se jim nedaří dát gól.
56'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (US Sassuolo Calcio).
56'
Kdo jiný než Domenico Berardi si mohl běžet pro dlouhou přihrávku? Tento útočník hostujícího celku byl rychlejší než soupeř, a tak je jeho tým v okolí vápna.
55'
Domenico Berardi je v durhé půli asi nejaktivnějším hráčem na hřišti, který je po celém hřišti. Nyní to vzal na sebe, ale jeho pokus na zadní tyč, šel nad.
54'
Hosté se záhy ale znovu dostali k balónu, který drží častěji na svých kopačkách. Domenico Berardi dlouho přemýšlel, komu nahrát, nakonec nahrál dozadu.
53'
Francesco Caputo nakonec neposunul míč o něco dále, což pro něj byla škoda. Grégoire Defrel by jinak totiž mohl vypálit z první z hranice šestnáctky.
52'
Sassuolo to znovu zkoušelo vzduchem, ale Spal se bez problémů ubránil. Etrit Beriša následně nakopl balón na polovinu, kde se o něj strhl hlavičkový souboj.
51'
Calcio zahrávalo rohový kop, ale vypadá to, že vzduchem to dnes úplně nepůjde. Domácí se proto ubránili a na druhé straně pálili těsně vedle.
50'
Domenico Berardi táhl rychlou akci svého celku, když poslal přihrávku do strany pro Jeremyho Toljana. Jeho zpětná přihrávka ale nebyla úplně přesná.
49'
Už je za námi prvních pět minut druhé půle, které uběhly opravdu rychle. Manuel Locatelli se nyní provinil faulem, a tak mají míč na chvilku domácí.
48'
Sassuoulo ale vlétlo do druhé půle jako uragán a Spal má velké starosti s bráněním. Hodně aktivní je pravá strana a Jeremy Toljan na lajně.
47'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
46'
Vypadá to, že do druhého poločasu nám nastoupily stejné sestavy, které dohrávaly ten první. Jediným, kdo tedy střídal, je nadále Bryan Dabo. Tak nakonec ne, přece jen došlo ke střídání u hostů.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Grégoire Defrel.
46'
Je za námi první poločas, po kterém budou rozhodně spokojenější domácí fotbalisté, kteří o jednu branku vedou. Sice nebyli lepším týmem, ale fotbal se hraje na góly. O dosud jedinou branku se postaral Kevin Bonifazi, který využil srážku gólmana hostí se spoluhráčem a hlavičkou trefil prázdnou bránu. Sassuolo se sice snažilo směrem dopředu, ale do vyložených šancí se moc nedostávalo.

Další poločas začne přibližně v 13:32.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta!
45'
Hosté se ještě snaží a jsou usazení v okolí šestnáctky. Manuel Locatelli centroval na zadní tyč, ale tam si s tím domácí zase bez problémů poradili.
44'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci a Sassuolo prohrává o jednu branku. Uvidíme, jestli ke své aktivitě dokáže přidat i gól.
43'
Nakonec střídání vidíme, ale úplně jiné než by kdokoliv očekával! Bryan Dabo měl nejspíše nějaký svalový problém, naopak Simone Missiroli bude pokračovat.
42'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alessandro Murgia.
41'
Tentokrát zahrávali hosté přímý kop, po kterém je na hřiště volán lékařský dozor. Tuto ránu totiž schytal jeden z domácích přímo do obličeje. Tady to vypadá, že bude muset přijít střídání. Nepříjemný moment.
39'
Hosté měli k dispozici další standardní situaci, ale ty dnes rozhodně nejsou pro ně nějakou výhodou. Spal je brání bez nejmenších problémů na svou hlavu.
38'
Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (Spal).
37'
Domácí hráči měli k dispozici další standardní situaci, kdy jsme viděli podobný signál jako při brance.Nyní ale skončila hlavička jen mimo hřiště.
36'
Fotbalisté v černozeleném dresu to znovu zkoušeli přes centr, ale ten byl zablokován. O chvilku později sice přišla šance, ale Francesco Caputo byl v ofsajdu.
35'
Ta byla dokonce zakončena střelou, jenže ta nebyla úplně přesná. Andrea Petagna vypálil přes nárt, ale pokus mu po něm sjel, takže nakonec skončil vedle.
34'
Calcio to zkoušelo dlouhým nákopem, ale ve vzduchu je dnes přece jen slabším týmem. Proto se Spal v klidu ubránil a žene se do rychlé protiakce.
33'
Viděli jsme rovnou dva centry a jeden byl vlastně horší než druhý. Nejprve totiž stačil hráč na přední tyči, který ho odvrátil. Ten druhý letěl mimo hřiště.
32'
Sassuolo ale začíná svého soupeře tlačit, zatím se mu však nedaří dostat se do lepší šance. Etrit Beriša nyní poslal balón pro jistotu na rohový kop.
31'
Avšak z tohoto srovnání přijít nemohlo. Domenico Berardi to zkusil technickou střelou na zadní tyč, ale jeho pokus neměl potřebnou razanci.
30'
Po půl hodině hry jsme již branku zaznamenali a hosté mají nyní možnost srovnat. Jejich další standardka se totiž nachází nedaleko šestnáctky.
29'
Nakonec jsme viděli centr, ale ten pro domácí obranu neznamenal žádné nebezpečí. Pro míč si nejvýše vyskočil Etrit Beriša, jenž ho lapil do rukavic.
28'
Lucas Castro se nyní nemazal se soupeřem, které sestřelil na své obranné polovině. I Sassuolo má tak k dispozici zajímavou standardní situaci.
27'
Nepovede, ale šance z toho rozhodně byla! Hostující obrana totiž trochu zaspala, když se před gólmanem znovu objevil Kevin Bonifazi. Nakonec ale vše ukončil ofsajd.
26'
Další faul předvedli hosté na své obranné polovině a Spal už dnes jednou ze standardní situace udeřil. Uvidíme, jestli se mu to povede ještě jednou.
25'
Hosté se samozřejmě budou snažit co nejrychleji srovnat krok a šanci k tomu měl Jeremie Boga. Tomu se ale vůbec nepovedlo zpracování...
23'
Spal právě vstřelil branku!
Domácí se právě z ojedinělé šance dostávají do vedení! Tohle bude hosty hodně bolet. Viděli jsme totiž standardní situaci, po které přišlo vrácení míče zpět do ohně. Tam došlo ke srážce gólmana hostí se spoluhráčem, takže k hlavičce se osamoceně dostal KEVIN BONIFAZI, jenž měl jednoduchou pozici.
22'
Calcio mělo asi první zajímavější šanci v tomto zápase! Hostující hráč totiž dostal nabito do šestnáctky, ale jeho rána z první šla nad!
21'
Fotbalisté v modrobílých dresech se vydali dopředu, avšak jejich snaha skončila už za polovinou hřiště. Směrem dopředu to od nich není ani trochu ono.
20'
Už je za námi dvacet minut hry a obrázek utkání se nám vlastně nemění. Sassuolo je aktivnějším týmem, ale vypracovat si nějakou šanci se mu nedaří.
19'
Teprve nyní jsme viděli první rohový kop, který měli k dispozici hosté. Centr na přední tyč ale nebyl zrovna ideální, tak ho bez potíží odvrátila obrana Spalu.
18'
Gian Marco Ferrari chtěl zrychlit přechod svého týmu, ale jeho přihrávka do strany byla zablokována prvním soupeřem. Přesto se stejný hráč ještě k míči dostal.
17'
Fotbalisté v černozeleném jsou směre dopředu přece jen aktivnější, a tak se postarali o další střelecký pokus. Ten se ale znovu nevešel mezi tři tyče.
15'
Dvakrát během pár okamžiků se hosté provinili nedovoleným zákrokem. Žádná pozice z toho pro Spal nebyla, jelikož druhý faul přišel už na polovině hřiště.
14'
Jenže první branku zatím nevidíme, alespoň nějaký menší závar ano! Přímý kop sice srazila obrana, ale k míči se zase dostalo Calcio. Následně přišel přihrávka do šestnáctky, kde se z první netrefil Francesco Caputo zrovna ideálně. Vlastně vůbec netrefil zařízení.
13'
Domenico Berardi schytal ostrý zákrok nedaleko šestnáctky a jeho tým bude mít díky tomu velmi zajímavou možnost v podobě přímého kopu!
12'
Už to vypadalo na zajímavou akci, ale vše zhatil zdvižený praporek lajnového rozhodčího. Espeto si nepohlídal ofsajd, čehož si sudí správně všiml.
11'
U míče se ani jeden z celků nedokáže udržet delší dobu. Chvilku ho sice drželi hostující hráči, ale nyní ho mají na své obranné polovině zase domácí.
10'
Už je za námi prvních deset minut hry, ve který jsme neviděli branku. Ba co více. Neviděli jsme ani větší šanci, která by k nějakému gólu mohla vést.
9'
Fotbalisté v černozelených dresech jsou sice v úvodu utkání aktivnějším týmem, ale mají velké problémy s překonám obranného valu domácího celku.
8'
Konečně první zajímavější náznak šance, a to na hostující straně! Po rychlé kombinaci vypálil Jeremie Boga, jenže jeho pokus mířil přesně doprostřed brány.
7'
No, zatím nám týmy nenabízejí zrovna atraktivní podívanou. Většina útoku končí ještě dříve, než pořádně začnou. Snad se nám to v průběhu utkání zlepší.
6'
Jeremy Toljan si naběhl na přihrávku do strany a posílal už centr před branku. Všechno se ale nakonec ukázalo jako předčasné, jelikož všemu předcházel ofsajd.
5'
Spal to zkusil rychle po straně, ale zradila ho nepřesná přihrávka, která skončila jen v zámezí. Proto se k balónu zase dostávají hosté na své obranné polovině.
4'
Zatím jsme vlastně ještě neviděli vůbec nic zajímavého. Hra se odehrává okolo poloviny hřiště, kde se nyní Nenad Tomović provinil nedovoleným zákrokem.
3'
Calcio to zkusilo rychlou přihrávkou po zemi mezi obránce, ale ta nebyla dostatečně kvalitní. Poprvé v zápase se tak u balónu mohou držet také domácí.
2'
Balón zatím drží na svých kopačkách hlavně hráči hostujícího celku, který jsou s ním však okolo poloviny hřiště. Dnes to vypadá na postupné dobývání.
1'
Sice jsme museli chvilku čekat, ale po menší prodlevě se už začalo! Domácí tým dnes nastupuje v modrobílých pruhovaných dresech, hosté v černozelených.
1'

Spal: Beriša – Bonifazi, Vicari, Tomović – Espeto, Bryan Dabo, Missiroli, L. Castro, Reca – Petagna, Di Francesco.
Náhradníci: Letica, Thiam – Cionek, Murgia, Valoti, Salamon, E. Zukanović, Tunjov, Fáris, Felipe, Valdifiori, Floccari.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Romagna, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli – D. Berardi, Traorè, Boga – Caputo.
Náhradníci: Pegolo – Magnanelli, Defrel, Djuričić, Rogério, Marlon, Peluso, Magnani, Bourabia, Raspadori, Müldür.

Rozhodčí: Giacomelli – Tolfo, Di Gioia.
Poslední vzájemný zápas:

Sassuolo – Spal 3:0

Branky: 26. Caputo (Derfel), 45+2. Caputo (D. Berardi), 50. Duncan (D. Berardi).

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan, Obiang, Traorè (63. Magnanelli) – D. Berardi, Caputo (72. Locatelli), Derfel (79. Boga).
Náhradníci: Pegolo, Russo – Magnanelli, Boga, Müldür, Raspadori, Romagna, Tripaldelli, L. Mazzitelli, Ghion, Locatelli, Kiriakopoulos.

Spal: Beriša – Vicari, Cionek, Tomović (76. Felipe) – Espeto, Kurtić, Murgia, Missiroli, D'Alessandro (25. Sala) – Di Francesco (65. Floccari), Petagna.
Náhradníci: Letica, Thiam – Felipe, Igor, Floccari, M. Janković, Moncini, Paloschi, Reca, Sala, Valdifiori, Valoti.
US SASSUOLO CALCIO

Sassuolo je na tom přece jen lépe a nejspíše nebude muset mít záchranářské starosti. Po dvaadvaceti kolech má totiž na svém kontě dvacet šest bodů, které ho řadí na třináctou pozici. Calcio je podstatně lepší ve střílení branek než jeho soupeř, jelikož jich má na svém kontě šestatřicet. K tomu jich ale dostalo třicet sedm, takže celkové skóre je -1. Sassuolo bralo z posledních tří zápas velmi pěkných sedm bodů. Porazilo totiž Turín 2:1 a AS Řím 4:2. Naopak remizovalo se Sampdorií 0:0.
Spal

Spal je zatím absolutně nejhorším týmem celé italské nejvyšší fotbalové soutěže. Po dvaadvaceti kolech má totiž na svém kontě jen patnáct bodů. Stejně bodů má ještě Brescia, avšak ta má o trochu lepší skóre. Domácí fotbalisté se trápí především v útoku, který mají nejhorší v celé Serii A, jelikož dosud dali jen šestnáct branek. Tomu navíc ani nenapomáhá obranná fáze, jelikož Spal inkasoval osmatřicet gólů. Z posledních tří zápasů bral Spal jedno vítězství, které si připsal v duelu s Atalantou 2:1. Poté následovaly dvě porážky, a to s Bolognou 3:1 a s Laziem 5:1.
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního zápasu v rámci italské nejvyšší fotbalové soutěže. Spolu se zaměříme na duel mezi Spalem a Sassuolo Calciem. Úvodní výkop je naplánován na 12:30 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62