Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Fiorentina - 8. prosince 2019   15:00

Torino
22' Zaza (Ansaldi) • 72' Ansaldi (Aina)
2:1
(1:0)
Fiorentina
90+1' M. Cáceres  (Chiesa)
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – De Silvestri (12. Aina), Baselli (C), Rincón, Ansaldi – Verdi (76. Laxalt), Berenguer (58. Meïté) – Zaza.
Ujkani, Rosati – Djidji, Aina, Bonifazi, Laxalt, Meïté, Millico, Rauti.
Giacomelli – Cecconi, Valeriani
Stadio Olimpico Grande, Turín
Fiorentina
Drągowski – M. Cáceres, Ceccherini, Milenković – Dalbert, Castrovilli, Benassi (C), Pulgar, R. Ghezzal (51. Sottil) – Vlahović (78. Pedro) – Chiesa.

Ačkoliv to vypadalo dost dlouho na jasnou výhru Turína, vše v nastaveném čase zdramatizoval svou trefou Cáceres. Turín přesto poráží Fiorentinu těsně 2:1.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:17.
90+3'
90+3'
Střela po přímém kopu rozehraným signálem po teči beka končí pouze rohovým kopem pro Fiorentinu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Armando Izzo (Turín FC).
90+2'
Izzo se provinil jasným faulem.
90+1'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Fiorentina přeci jen dokázala snížit na rozdíl jediné branky po trefě obránce MARTÍNA CÁCERESE, kterému nahrával Chiesa – 2:1!
90+1'
Fiorentina se snaží ještě o zoufalý tlak v poslední fázi utkání.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
90'
Dalbert toho má plné zuby a zápas dohrává pouze s velkým sebezapřením.
89'
Zaza to vzal na sebe v brejkové situaci jenže jít proti třem, to nezvládl ani tento skvělý šutér.
88'
Obětavost obránců Turína je však vzorná a značí další roh pro ACF Fiorentinu.
87'
Turín začíná hrát až příliš lehkovážně a před brankou domácích to začíná pomalu, ale jistě hořet.
86'
Další úspěšný, stažený centr si na své konto připisuje brankář Sirigu a na oko se zlobí na své kolegy z obrany.
85'
Centr zprava bere ve vzduchu s jistotou brankář Sirigu.
84'
Přečíslení na sebe to vzal Ainu, ale jeho střelecký pokus dopadl téměř tragicky, raději měl nahrávat napravo Zazovi.
84'
Sraženou střelu ze vzduchu jistě do svých rukavic bere brankář Dragowski.
83'
Obrana Turína dnes hraje s velkou jistotou a s přehledem.
82'
Další bezmocný nákop Fiorentiny opět končí pouze v moci domácího brankáře.
82'
Odpískaný ofsajd hostujícího týmu.
81'
Dobře to odehrál obránce a míč se odráží od hráče Fiorentiny za postranní čáru.
80'
Míč dřímá ve své moci brankář Salvatore Sirigu.
79'
Defenzívě Turína pomohl skluzem dnes výtečně hrající Zaza.
78'
Rohový kop pro ACF Fiorentinu.
78'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Pedro.
77'
Nepřesnost při kombinaci Turína rozhodně hráčům ani fandům za stavu 2:0 příliš nevadí.
76'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Diego Laxalt.
74'
Míč na Zazu neprošel jen díky hře rukou obránce hostí, míč má však Fiorentina.
73'
Ačkoliv Fiorentina přidala ve druhé půli, měla i nebezpečné situace, dobře bránící Turín přidává po brejku a individuální akci Ansaldiho druhou branku.
72'
FC Turín právě vstřelil branku!
CRISTIAN ANSALDI dlouho vedl míč, kličkou se zbavil obránce, skluz Dalberta přišel příliš pozdě a umístěná střela k pravé tyči zapadla přesně do sítě – 2:0!
71'
A brejk po rohu čtyři na čtyři v podání Turína!
70'
Aina již nestačil zachytit míč na hrací ploše – rohový kop pro Fiorentinu.
69'
Proti nebezpečné a umístěné střele Sottila výtečně zasáhl brankář Sirigu a vyrazil míč do bezpečné zóny!
68'
Žlutou kartu dostává Dušan Vlahović (ACF Fiorentina).
68'
Vlahovič zcela bez šance hrát míč u postranní čáry postrčil Ansaldiho.
67'
Domácí fanoušci si po pádu hráče Turína v pokutovém území naivně žádali pokutový kop.
66'
Turín ubránil rohový kop soupeře.
65'
Aina skluzem srazil míč včas na rohový kop.
63'
Nepřesná rozehrávka hostí, ale faul na Ainu není pískán, takže se pokračuje ve hře což je pro Turín nebezpečné a nečekané.
62'
Verdi dle sudího nevybojoval ani rohový kop pro Turín.
61'
První střelu zablokoval obránce Bremer, s dorážkou Chiesy si výborně poradil brankář Sirigu!
61'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
60'
Verdi se drží za pravý bok au míče jsou i nadále hráči Turína.
59'
Zablokovaná střela Fiorentiny a následně odpískaný ofsajd.
58'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Soualiho Meïté.
58'
Zaza výtečně a agresivně napadal na samé hranici únosnosti, přesto odkop míče brankář Dragowski zvládl velmi dobře.
57'
Castrovalli nezvládl jinak zpracování míče než za pomocí své ruky.
56'
Velmi nepřesný pokus mimo branku vyslal kapitán Fiorentiny Marco Benassi.
55'
Berenguer byl nešetrně dohrán ve středu hřiště.
54'
Rincón podkopl snažícího se Chiesu a jelikož to byl první faul, tak inkasuje od sudího pouze slovní domluvu.
53'
Roh Fiorentiny nebyl dobře rozehrán, přesto i nadále zůstává na útočné polovině.
52'
Vlahovič u rohového praporku získal pro Fiorentinu rohový kop.
51'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Riccardo Sottil.
50'
Rincón se pouze otočil k sudímu a pohledem mu vyčetl, že na něho neodpískal drobný faul.
49'
Žlutou kartu dostává Martín Cáceres (ACF Fiorentina).
49'
Cáceres sestřelil nebezpečným zákrokem u postranní čáry Ansaldiho.
48'
Benassi byl podkopnut Zazou, který to nese velmi nelibě.
47'
Nedovolený zákrok u postranní čáry na Rincóna se již píská.
46'
Berenguer dle sudího nebyl k zemi poslán faulem.
46'
Statistika:

Držení míče: 47%:53%
Střely na branku: 2:0
Střely mimo branku: 3:3
Rohové kopy: 3:2
Fauly. 7:9
První poločas končí 1:0, poté co Zaza spálil dvě pološance, třetí již využil gólově! Turín vede zaslouženě, Fiorentina byla zatím velmi pasivní. Druhý poločas by měl začínat cca kolem 16:05 hodiny.
45+2'
45+2'
Nepovedený centr domácích zprava, který končí až za brankovou čárou končí první poločas.
45+1'
Za pravou nohu se drží a na zemi se svíjí obránce Fiorentiny Dalbert.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
45'
Přímý kop pro Turín ve středu hřiště.
44'
Zaza je i dnes velkou hrozbou pro Fiorentinu, ostatně jako pro každou hostující obranu, což potvrdil vedoucí brankou.
43'
Skluz Ansaldiho na Pulgara byl posouzen jako faul k nelibosti domácích fandů.
42'
Akce tři na tři nevyšla kvůli příliš předkopnutému míči dopředu z pohledu Turína.
41'
Žlutou kartu dostává Daniele Baselli (Turín FC).
41'
Velmi ostrý zákrok na Pulgara předvedl kapitán Baselli.
40'
Střela Castrovilliho na brankáře , přišla již po hvizdu sudího se kterým něco řeší obránce Cáceres.
39'
Obránce Turína na parádu, ale Aina nezvládl převzetí míče a ten mu utíká pryč z hřiště za postranní čáru.
38'
Pozičně výtečně zapracovala tříčlenná obrana domácích.
37'
Zazovu přihrávku před branku zablokovala pozorná obrana Fiorentiny.
36'
Rychlý Aina musel být stažen k zemi nedovoleným způsobem, kterým se provinil Federico Chiesa.
35'
Točený centr z levé strany si zkušeně pohlídal brankář Salvatore Sirigu.
34'
Nepřesným zakončením ze střední vzdálenosti se prezentoval kapitán Turína Daniele Baselli.
33'
Rohový kop zprava pro tým ACF Fiorentina.
32'
Žlutou kartu dostává Ola Aina (Turín FC).
32'
A na hřišti se začíná pořádně jiskřit.
31'
Žlutou kartu dostává Federico Chiesa (ACF Fiorentina).
31'
Po zákroku Chiesy šel k zemi jak posekaná borovice Gleison Bremer.
30'
Vlahovič šel až příliš odvážně mezi Zazu a Baselliho a sám si přitom pomohl faulem.
29'
Centr zleva bere jednoduše do své moci brankář Dragowski.
28'
Turín i po rozehrání rohového kopu i nadále zůstává na své útočné polovině.
27'
Další míč mířící na číhajícího Zazu byl obráncem na poslední chvíli odehrán na další rohový kop pro Turín.
26'
Rychlonohý Aina musel být nedovoleně zastaven hned dvojicí soupeřů.
25'
Nepřesná kombinace hostí znamená pouze lacinou ztrátu míče.
24'
Po odehrání míče byl přišlápnut nárt Ericka Pulgara což sudí k nelibosti hráčů Turína výborně posoudil.
23'
Aktivita Turína byla po zásluze odměněna. Na tahu jsou nyní hráči ACF Fiorentina.
22'
A do třetice to již vyšlo! Na centr Ansaldiho zleva si stylem" kamikadze" mezi dva obránce naskočil SIMONE ZAZA a svou pleší neohroženě zatloukl míč přesně do sítě – 1:0!
20'
Zprava to opět zkoušel velmi aktivní Zaza, ale velmi dobře proti němu zasáhl brankář Dragowski a míč vyrazil do bezpečí.
19'
Turín, ale i nadále hraje kolem pokutového území Fiorentiny.
18'
Rohový kop byl ubráněn.
18'
Prudký míč zleva dokázal brankář Dragowski pouze vyrazit před sebe a dorážka Zazy byla sražena obětavým Castrovillim na rohový kop pro Turín FC.
17'
Ve středu hřiště si evidentně nedovoleně počínal obránce Turína Nicolas
N´Kolou.
16'
Dlouhý aut končí pouze tvrdým soubojem, který lépe ustál Rincón.
15'
Vlahovič se velmi diví, že je mu odpískán faul, když se sám ocitl na zemi. Pravda oba soupeři se drželi navzájem, těžko soudit, kdo byl aktivnější.
15'
Castrovalli odehrál pod tlakem míč za postranní čáru.
14'
Dalbert srazil míč od Zazy směřující před branku na další rohový kop pro Turín FC.
13'
Pro technické kličky Tomáse Rincóna neměl vůbec žádné pochopení Rašíd Ghezzal.
12'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Ola Aina.
11'
Rohový kop z pravé strany hřiště pro Turín FC.
10'
De Silvestri je odváděn z hrací plochy a dle všeho dnes pravděpodobně dohrál kvůli zranění.
9'
Na hrací ploše je intenzívně ošetřován středopolař Turína Lorenzo De Silvestri.
8'
Ansaldi potáhl míč podél levé postranní čáry, ale již ho nedokázal prostrčit dopředu na své spoluhráče.
7'
ACF Fiorentina kombinuje na své polovině hřiště.
6'
Na centr z levé strany hřiště v pokutovém území nikdo z hráčů Turína nedosáhl.
5'
Turín FC klidně a dlouze kombinuje ve středu hřiště s míčem na kopačkách.
4'
Castrovalli byl nedovoleně zastaven ve středovém kruhu.
3'
Tuhý boj o každý míč probíhá ve středu hřiště.
2'
Kombinace Fiorentiny na jeden dotek byla ukončena velmi neúspěšně, tj. ztrátou míče.
1'
Akce Fiorentiny čtyři na čtyři, končí pouze velmi nepřesným pokusem Gaetana Castrovalliho, který se ihned gestem omlouvá spoluhráčům.
1'
Turín FC bude hrát ve vínových dresech, Fiorentina pak v netradičně v barvě zelené.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Baselli (C), Rincón, Ansaldi – Verdi, Berenguer – Zaza.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Djidji, Aina, Bonifazi, Laxalt, Meïté, Millico, Rauti.

ACF Fiorentina: Drągowski – M. Cáceres, Ceccherini, Milenković – Dalbert, Castrovilli, Benassi (C), Pulgar, R. Ghezzal – Chiesa, Vlahović.
Náhradníci: Cerofolini, Terracciano – Ranieri, Terzić, Lirola, Venuti, Badelj, Eysseric, Żurkowski, Cristóforo, Pedro, Sottil.

Rozhodčí: Giacomelli – Cecconi, Valeriani.
Turín FC

Domácí Turín je na tom o něco lépe. Celek z Piemontu zatím ve čtrnácti kolech získal na své konto sedmnáct bodů a patří mu desátá pozice Serie A. Domácí celek dosud nasázel jen šestnáct branek, ale dokázal se vymanit ze spodních pater tabulky, kde se pohyboval v úvodu sezóny. V posledním utkání navíc přehrál výsledkem 1:0 Janov.
ACF Fiorentina

Hostující Fiorentina zatím zaostává za očekáváním. Tým, ve kterém působí Franck Ribery, vybojoval ve čtrnácti kolech jen šestnáct bodů a aktuálně mu patří třináctá pozice Serie A. Fiorentina má problém v zadních řadách. Zatím inkasovala už 21 branek. V posledním prohrála 0:1 na domácí půdě s Lecce. V týdnu však v poháru zvítězila 2:0 nad Cittadellou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Turínem FC a ACF Fiorentina. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62