Torino - Lecce | ONLINE | 16.9.2019 20:45 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Lecce - 16. září 2019   20:45

Ukončeno
Torino
58' Belotti 
1:2
(0:1)
Lecce
35' Farias   • 73' Mancosu  
Torino
Sestavy:
Sirigu – Izzo, Djidji, Bonifazi – De Silvestri (79. Laxalt), Baselli (72. Verdi), Rincón, Meïté, Aina – Belotti (C), Berenguer (46. Zaza).
Náhradníci:
Rosati, Ujkani – Bremer, Edera, Laxalt, Lukić, Millico, Parigini, Lyanco, Zaza, Verdi.
Rozhodčí
Giua – Ranghetti, Imperiale
Stadio Olimpico Grande Torino
Lecce
Sestavy:
Gabriel – Rispoli, Lucioni (C), Rossettini, Calderoni – Tabanelli, Tachtsidis, Majer (81. Šachov) – Falco – Lapadula (63. Babacar), Farias (62. Mancosu).
Náhradníci:
Vigorito, Bleve – Benzar, Dumančić, Gallo, La Mantia, Mancosu, Petriccione, Riccardi, Šachov, Vera, Babacar.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:18.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lecce, které svého soupeře porazilo poměrem 2:1. Turín sice vstupoval do druhého poločasu za nepříznivého stavu, avšak hned v úvodu se mu podařilo vybojovat pokutový kop, který Belotti proměnil. Následně jsme sledovali vyrovnanou podívanou, která nabídla další branku Lecce, jenž si jednobrankové vedení pohlídalo až do poslední vteřiny.
90+10'
Konec zápasu.
90+9'
Tak nakonec nebude, jednalo se ale o hodně hraniční zákrok!
90+7'
Hlavní sudí jde situaci v pokutovém území zkoumat k videu, dost možná to bude penalta pro Turín!
90+5'
Belotti si dokázal navést míč na pravou nohu, avšak poté výrazně minul branku. Posléze se domácím podařilo vybojovat roh, po kterém se Turín dožadoval penalty.
90+3'
Gabriel byl před malým momentem ošetřován, díky čemuž nasbíral cenné vteřinky. Jeho celek se nachází na druhé straně, tedy daleko od vlastní svatyně.
90+1'
Před brankářem Gabrielem se utvořil velký závar, přičemž se o zakončení pokoušela hned dvojice hráčů, avšak ta míč nedopravila za hostujícího brankáře.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Turín i nadále prohrává o jednu branku, na vyrovnání tak nemá zas tak moc času.
88'
Žlutou kartu dostává Andrea Rispoli (US Lecce).
87'
Zaza to zkoušel hodně teatrálním pádem, který sudí ignoroval. Místo toho hra pokračovala, díky čemuž hráči Lecce nasbírali další cenné vteřinky na polovině soupeře.
86'
Z otočky se pokoušel vypálit právě Mancosu, avšak jeho rána neměla šanci na prostřelení hustého bloku. Na druhé straně se po souboji svalil na zem Meite.
85'
Gabriel si dával s odkopem od své branky celkem dost načas, avšak nakonec mu to u sudího prošlo. Jeho nákop směřoval přesně na hlavu Mancosua.
82'
Poprvé se k míči dostal střídající Verdi, který se pokoušel proniknout přes přehuštěný střed hrací plochy, avšak tam byl zastaven čistým způsobem.
81'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Jevhen Šachov.
81'
Také domácí hráči se pokusili zahrozit prostřednictvím rohového kopu. Ten se nebezpečně stáčel do malého vápna, kde daleko vedle branky hlavičkoval Izzo.
80'
Lecce si vyzkoušelo další rohový kop, po kterém se zrodil bleskový protiútok. Zaza spolupracoval s Belottim, jehož zakončení Gabriel vyrazil do strany.
79'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Diego Laxalt.
78'
Lecce mohlo potřetí udeřit! Polovysoký centr se totiž snesl přesně na kopačku Babacara, jehož ránu pravou nohou dokázal Sirigu zneškodnit.
77'
Rispoli si dal s provedením autového vhazování celkem načas, nakonec u rohového praporku oslovil Falca, který pro změnu vyprodukoval zpětnou nahrávku.
76'
V hlavičkovém souboji se podařilo uspět Calderonimu, který poté pelášil směrem kupředu. Jeho celek nakonec přenesl hru, avšak centr přistál u Djidjiho.
75'
Turín se tak opět dostává do velice složité situace, opět musí dotahovat jednobrankové manko, avšak v tomto případě nemá zas tak moc času.
73'
Lecce právě vstřelilo branku!
Tak to je obrovský šok, Lecce se dostává zpět do vedení! Zhruba z pětadvaceti metrů to zkoušel Majer, jehož ránu Sirigu opět vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel MARCO MANCOSU, který okamžitě poslal hrací předmět do odkryté svatyně.
73'
Lecce se v posledních minutách herně zvedlo. Falco v tandemu našel volného Tachtsidise, jehož technický projektil putoval kousek vedle zadní šibenice.
72'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Verdi.
71'
Do nebezpečné pozice si seběhl hostující Falco, který měl na zakončení hodně času. To mu naopak uškodilo, míč totiž poslal hodně daleko vedle branky.
70'
Tentýž hráč se nakonec prodral k velice sympatickému centru, po kterém hlavičkoval Babacar. Jeho zakončení o zem bylo slabé, míč v poklidu zastavil Djidji.
69'
Podél autové lajny si to chtěl namířit Baselli, který si ale ukopl míč ven z hrací plochy. To vše znamená, že Rispoli obstará autové vhazování z pravé strany.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme se dočkali dvou branek. Turín je nyní aktivnějším celkem, naopak soupeř se spíše jen brání.
63'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Khouma Babacar.
62'
Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Diego Farias, přichází Matteo Mancosu.
61'
Najednou domácí hráči ožili, v krátkém časovém sledu obstarali další autové vhazování. Po něm se na zemi zjevil Belotti, o faul se ale údajně nejednalo.
60'
Aina obstaral autové vhazování z levé strany, přičemž se mu ke spolupráci nabídl naběhnuvší Bonifazi, jehož centrovaná nabídka skončila na protihráči.
59'
Po necelé hodině hry jsme se tedy dočkali vyrovnávací branky, oba celky tak mají k vítězství zase stejně daleko. Najednou ožili také domácí fanoušci.
58'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí se dočkali vyrovnávací branky! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil ANDREA BELOTTI, který to zkoušel po zemi na pravou stranu, zatímco se Gabriel vydal k opačné konstrukci.
57'
Je tu pokutový kop pro Turín!
56'
Žlutou kartu dostává Andrea Tabanelli (US Lecce).
56'
Na hranici pokutového území si řekl o nahrávku domácí Aina, který ještě centroval ke vzdálenější tyči. Tam se nedomluvila dvojice spoluhráčů, jenž hlavičkovala vedle.
55'
Hlavní rozhodčí tohoto zápasu nakonec celou situaci konzultoval s videorozhodčím, který skutečně branku neuznává. Bude se pokračovat odkopem.
54'
Turín se sice radoval z vyrovnávací branky, avšak ta nakonec neplatí. Belotti se totiž v době nahrávky nacházel v ofsajdu, což signalizoval pomezní.
53'
Domácí hráči vyvezli míč na druhou stranu, kde Aina našel vedle stojícího Rincóna. K němu se přiřítila smečka hladových protihráčů, která ho obrala o míč.
52'
V krátkém časovém sledu přišel na řadu další nedovolený zákrok, po kterém se na zemi ocitl Meite. Turín se rozhodl rozehrát roztažením na pravou stranu.
51'
Mezi obránce si dokázal seběhnout rychlonohý Farias, který se pokoušel o okamžitý centr, jenž skončil na noze protihráče. Hostující Calderoni bude moci vhazovat z levé strany.
50'
Hlavní sudí si všiml nedovoleného počínání v podání napadajícího Baselliho, který přidržel za dres Majera. Lucioni tak obstará další standardní situaci.
50'
Žlutou kartu dostává Gianluca Lapadula (US Lecce).
49'
Aina se snažil roztáhnout hru na levou stranu, kde měl Baselli k míči hodně daleko. Druhý jmenovaný nakonec na něj nedosáhl, následovat bude autové vhazování.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si nedovoleným zákrokem pomohl střídající Zaza, který tvrdě zajel do Calderoniho. Tento souboj uviděl také hlavní sudí.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Simone Zaza.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl pouze jednu branku, o kterou se trochu překvapivě postaralo Lecce. Turín sice měl v úvodním dějství územní převahu, avšak neustále narážel na pozornou obranu soupeře, navíc si nevytvořil žádnou stoprocentní šanci. Také hráči Lecce se směrem dopředu hledali, avšak udeřili z ojedinělé šance.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Šance pro domácí! Rohový kop sice nic nebezpečného nepřinesl, avšak poté do šestnáctky přiletěl další centr, po kterém hlavičkoval nad branku De Silvestri.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Ještě jedna žlutá karta, za nesportovní chování jí obdržel hostující Farias.
43'
Lecce si vyzkoušelo rozehrávku rohového kopu z pravé strany. Po odvrácení míče se k zakončení dostal Farias, avšak jeho rána trefila na dobře postaveném Ainovi.
42'
Gabriel si musel dát pozor, soupeř totiž zahrával další standardní situaci. Baselli kroutil míč směrem ke vzdálenější tyči, avšak tam byl pouze jedenz protihráčů.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Žlutou kartu dostává Álex Berenguer (Turín FC).
39'
Sirigu urychleně odkopával od své branky, přičemž se jeho celek dostal ke středovému kruhu. Meite dlouho hledal adresáta, nakonec si vybral volného Baselliho.
36'
Turín to bude mít nyní hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Situace je celkem kritická, avšak do konce zápasu zbývá celkem dost času na vyrovnání.
35'
Lecce právě vstřelilo branku!
Zničehonic tady máme úvodní branku tohoto zápasu! Lecce se po dlouhé době dostalo do pokutového území soupeře, kde měl až příliš času DIEGO FARIAS, jehož první ránu vyrazil Sirigu před sebe, jenomže na velice prudkou dorážku nestačil.
35'
Turín se celkem pohodlným způsobem dostal na útočnou polovinu, avšak opět tomu chyběla logičtější myšlenka. Belottimu totiž uletěl míč daleko od nohy.
34'
Dalekonosný nákop směřoval na pravou stranu, kde si De Silvestri poradil s neposedným míčem. Sledujeme nezáživnou pasáž, u míče je brankář Sirigu.
33'
Belotti se na pravém křídle pokusil obejít dvojici protihráčů, avšak to se mu nakonec nepovedlo. Calderoni odklízel míč do autu, Baselli tak okamžitě vhazoval.
32'
Další nepřesnost při kombinace domácích. V tomto případě hodně nepřesně nahrával Meite, jehož kolmice směřovala mimo dosah Berenguera.
31'
Tabanelli si naváděl míč na pravou nohu, což vedlo k centru do pokutového území. Tam se nacházela dvojice domácích hráčů, konkrétněji zakročil Djidji.
30'
Dalekonosný nákop nakonec skončil na hlavě pozorného Rossettiniho, který konstruktivně rozehrál do strany, kde to sám na sebe zkouší vzít Rispoli.
29'
Do akce se dostal také pomezní sudí, který si všiml dalšího ofsajdového postavení. V něm se tentokráte zjevil Lapadula, který nedokázal načasovat náběh.
28'
Rincón si nechtěl komplikovat život, a tak do kombinace zapojil také domácího brankáře. Krátce poté se do pořádného tlaku dostal brankář Gabriel.
27'
Aina si na levém křídle udělal prostor k centru, načež jeho vzdušná nabídka našla hlavu Belottiho. Druhý jmenovaný vracel míč do ohně, kde byl pouze protihráč.
26'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nepřinesla žádnou branku. Jednoznačně aktivnější je Turín, který si vytváří velkou územní převahu.
25'
Ukvapeným řešením to zkoušel domácí Meite, jehož rána nakonec skončila na zádech protihráče. To vše znamená, že domácí celek bude zahrávat další roh.
24'
Přihrávka do malého vápna měla najít Belottiho, avšak s tímto úmyslem počítal také vracející se Lucioni, který ve skluzu zažehnal možné nebezpečí.
19'
S míčem si zahrála také domácí obrana, která do kombinace zapojila také brankáře Sirigua. Turín to opět zkouší velice pozvolnou rozehrávkou ze své poloviny.
18'
Žlutou kartu dostává Fabio Lucioni (US Lecce).
18'
Po dlouhé době se k míči dostal také brankář Sirigu, kterému se na opačné straně podařilo najít Berenguera, avšak ten se nacházel v jasném ofsajdu.
17'
Turín měl k dispozici další standardní situaci, tentokráte z přijatelné vzdálenosti od branky. K míči se postavil Belotti, jehož rozehrávka nakrátko byla katastrofální.
16'
Další nedovolený zákrok, tentokráte ze strany hostujícího celku. Izzo si totiž hodil míč daleko od nohy, načež ho nevybíravým zákrokem fauloval Tachtsidis.
15'
Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (US Lecce).
15'
Dalekonosný nákop měl najít rychlonohého Belottiho, který měl k míči skutečně hodně daleko. Nakonec se míč snesl ke Gabrielovi, jenž se postará o odkop.
14'
Na opačné straně si neporozuměla dvojice hráčů Lecce. Jednalo se o obránce Rispoliho, který se snažil vysunout Lapadulu, jenž jeho nabídku nepochopil.
13'
Velice dobrým způsobem to vyřešil Calderoni, který trefil jednoho z napadajících hráčů do nohy, od které se míč odrazil ven z hrací plochy. Následovat bude aut.
12'
Hodně rychle musel ke své šestnáctce spěchat obránce Bonifazi, který to nakonec zvládl na jedničku. I díky tomu si jeho celek vybojoval standardní situaci.
11'
Aby toho nebylo málo, tak to z velké vzdálenosti zkoušel Aina, avšak ani jeho střelecký pokus nebyl vůbec přesný. Balón proletěl zhruba deset metrů vedle branky.
10'
Před malým momentem moc nescházelo Berenguerovi, který se po míči vrhl skluzem. Domácí forvard na přihrávku nedosáhl, Gabriel tak nemusel zasahovat.
9'
Hodně prostoru měl kolem sebe domácí Baselli, který zkoušel roztáhnout hru do volného prostoru, kde číhající Aina vyprodukoval další zpětnou nahrávku.
8'
Za obranu si seběhl domácí Belotti, který byl čistým způsobem odzbrojen vracejícím se Calderonim. Posléze se daleko nedostal ani kolega Berenguer.
7'
Obrannou povinnost si na malém vápně splnil hostující Lucioni, který odvracel nekompromisním způsobem na druhou stranu, kde číhal Bonifazi.
6'
Ve středu hrací plochy operoval s míčem domácí Rincón, který se dokázal dostat kolem napadajícího Majera. Posléze se Turínu podařilo vybojovat aut.
5'
Po něm se do dalšího zakončení dostal středopolař Tachtsidis, jehož střelecký pokus byl opravdu hodně nepovedený. Sirigu tak bude vykopávat od své branky.
4'
Z hranice pokutového území se pokusil o zakončení Farias, avšak do dráhy letu míče vložil kopačku Djidji, logicky ta na řadu přijde úvodní rohový kop.
3'
Hned v úvodu utkání jsme sledovali první autové vhazování, o které se postaral hostující Rispoli. Jeho nabídka směřovala na Lapadulu, jenž vybojoval další aut.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Turín FC: Sirigu – Izzo, Djidji, Bonifazi – De Silvestri, Baselli, Rincón, Meïté, Aina – Belotti, Berenguer.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Bremer, Edera, Laxalt, Lukić, Millico, Parigini, Lyanco, Zaza, Verdi.

US Lecce: Gabriel – Rispoli, Lucioni, Rossettini, Calderoni – Tabanelli, Tachtsidis, Majer – Falco – Lapadula, Farias.
Náhradníci: Vigorito, Bleve – Benzar, Dumančić, Gallo, La Mantia, Mancosu, Petriccione, Riccardi, Šachov, Vera.

Rozhodčí: Giua – Ranghetti, Imperiale.
US Lecce

Na opačné straně stojí jeden z nováčků soutěže, kterým je Lecce. Tento celek se po dvou kolech nachází na devatenácté pozici, což znamená sestupové pásmo. Lecce ale nemusí smutnit, rovněž má zápas třetího kola ještě před sebou. Hostující tým tohoto zápasu patří k trojici mužstev, které letos ještě nezvítězily, doposud se to nepovedlo Fiorentině a Sampdorii Janov. Lecce se rámci úvodního duelu utkalo s Interem Milán, přičemž favorit tohoto zápasu dokázal zvítězit výsledkem 4:0. Jediná branka byla k vidění v souboji proti Veroně, ta totiž udeřila necelých deset minut před koncem zápasu.
Turín FC

Fotbalisté Turína se po dvou kolech nacházejí na sympatické čtvrté pozici, avšak svůj zápas třetího kola mají ještě k dobru. Turín doposud nasbíral šest bodů, v případě vítězství se dokonce může dostat až na druhou pozici. Domácí celek tohoto zápasu vstoupil do tohoto ročníku tou správnou nohou, povedly se mu oba úvodní duely. Nejprve Turín sehrál vyrovnaný duel proti Sassuolu, přičemž tento zápas přinesl vítězství v poměru 2:1. Další vyrovnaný zápas byl k vidění na hřišti nevyzpytatelné Atalanty, diváci se totiž dočkali hned pěti branek, přičemž tři z nich vstřelil právě Turín, který si tak připsal další tři body.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu zápasy prvního kola, my budeme společně sledovat souboj mezi Turín FC a US Lecce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
38. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 38 26 5 7 76:43 83
2. Inter Milán 38 24 10 4 81:36 82
3. Atalanta 38 23 9 6 98:48 78
4. Lazio 38 24 6 8 79:42 78
5. AS Řím 38 21 7 10 77:51 70
6. Milán 38 19 9 10 63:46 66
7. Neapol 38 18 8 12 61:50 62
8. Sassuolo 38 14 9 15 69:63 51
9. Fiorentina 38 12 13 13 51:48 49
10. Parma 38 14 7 17 56:57 49
11. Verona 38 12 13 13 47:51 49
12. Bologna 38 12 11 15 52:65 47
13. Cagliari 38 11 12 15 52:56 45
14. Udinese 38 12 9 17 37:51 45
15. Sampdoria 38 12 6 20 48:65 42
16. Torino 38 11 7 20 46:68 40
17. Janov 38 10 9 19 47:73 39
18. Lecce 38 9 8 21 52:85 35
19. Brescia 38 6 7 25 35:79 25
20. Spal 38 5 5 28 27:77 20
Články odjinud