Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Sampdoria - 3. dubna 2021   12:30

AC Milán
87' Hauge (Kessié)
1:1
(0:0)
Sampdoria
57' Quagliarella
AC Milán
G. Donnarumma (C) – Saelemaekers (46. Kalulu), Kjaer, Tomori, Hernández – Binnásir (60. Tonali), Kessié – Castillejo (74. Hauge), Çalhanoğlu, Krunić (60. Rebić) – Ibrahimović.
Piccinini – Mondin, Bresmes
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán
Sampdoria
Audero – Bereszynski, Tonelli, Colley, Augello (89. Jošida) – Candreva (90. Léris), Thorsby, Adrien Silva, Damsgaard (90. Verre) – Quagliarella (C) (84. K. Baldé), Gabbiadini (62. Askildsen).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 9:2. Fauly: 15:16.
Je konec. AC Milán remizoval se Sampdorií 1:1. Do utkání ale aktivněji vstoupili hosté, protože už v 6. minutě musel Donnarumma vytáhnout pokus Gabbiadiniho. Ve 25. minutě přišla nebezpečná hlavička Thorsbyho, ale Donnarumma si opět poradil. Ke konci půle se AC už dostalo do zápasu, ale gól nepadl. V 57. minutě jsme se už dočkali úvodního gólu, který vstřelil po velké chybě domácích Fabio Quagliarella. O dvě minuty později ale uviděl druhou žlutou kartu Adrien Silva. Milánští si tlak vytvořili až ke konci zápasu a v 87. minutě srovnal Jens Hauge. O minutu později dokonce mohl otočit utkání Hakan Çalhanoğlu, ale Emil Audero jej vychytal. V nastaveném čase pálil Franck Kessié, ovšem jeho pokus trefil tyč.
90+5'
90+4'
Ante Rebić se nyní dopustil jen faulu na Tonelliho a u míče bude Sampdoria.
90+3'
Franck Kessié mohl rozhodnout, ale jeho zakončení uvnitř vápna, který bylo sražené orazítkovalo tyč!
90+2'
Pierre Kalulu se dopustil faulu na polovině soupeře a útok AC je u konce.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
90'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Valerio Verre.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Mehdi Léris.
89'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Maja Jošida.
88'
Hakan Çalhanoğlu poslal velmi nebezpečnou střelu ze střední vzdálenosti, ale Emil Audero předvedl skvělý zákrok!
87'
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácím se nakonec přece jenom podařilo srovnat na 1:1! Keita Baldé lacině přišel vepředu o míč a do protiútoku se dostal Zlatan Ibrahimović, který posunul míč Francku Kessiému a ten našel JENSE HAUGA, jenž si seknul míč před obráncem a následně skvěle zakončil k pravé tyči. Asistence: Franck Kessié.
86'
A opět a znovu a opět je Zlatan Ibrahimović pouze v ofsajdu a dnes se vůbec nedaří, na čemž se veze celý AC Milán, pro který je tento Švéd naprosto klíčový hráč.
85'
Znovu fantastický Antonio Candreva, který přes sebe nepustil Jense Hauga a ještě získal odkop od své brány.
84'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Keita Baldé.
84'
Antonio Candreva si následně poradil u rohového praporku velmi zkušeně a Emil Audero tak bude mít odkop od své brány.
83'
Opět se Ante Rebić dostal do vápna, kde už překonal brankáře, ale míč neměl skoro žádnou razanci a Omar Colley jej dokázal zastavit před brankovou čárou a následně odkopnout.
82'
Ante Rebić se nedokázal procpat do vápna přes Bartosze Bereszynského, který zasáhl skvělým obranným skluzem.
81'
Další ofsajdová past, která ze strany hostů sklapla a ocitl se v ní opět švédský bůh Zlatan Ibrahimović.
80'
Pierre Kalulu tentokrát poslal skvělý centr z pravé strany, ale Omar Colley dokázal míč odhlavičkovat.
79'
Hakan Çalhanoğlu se snažil něco vymyslet na hranici vápna a posléze se opřel do míče Franck Kessié, ale stále nemá AC Milán ani jednu střelu na bránu za celý zápas, což je neuvěřitelné!
78'
Následně měli Milánští další rohový kop, ale ani Zlatan Ibrahimović nedokázal nic nebezpečného vymyslet.
77'
Mikkel Damsgaard nyní vypomohl svému týmu, když udržel míč vepředu, kde se sice posléze dopustil faulu, ale ušetřil cenné vteřinky.
76'
Domácí následně získali ještě jeden rohový kop, ale ani po jednom nepřišlo nějaké nebezpečné zakončení.
76'
Hakan Çalhanoğlu se následně dostal do zakončení, ale to bylo zblokováno mimo bránu a AC Milán tak má k dispozici rohový kop.
75'
Pierre Kalulu svým centrem z pravé strany hledal spoluhráče ve vápně, ale obrana Sampdorie dokázala odvrátit míč.
74'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Jens Hauge.
73'
A posléze se musel Antonio Candreva rychle vrátit a dopustil se faulu, za který uviděl žlutou kartu.
73'
Antonio Candreva se nyní dostal do rychlého protiútoku, ale jeho centr z pravé strany nakonec odkopl soupeř.
72'
Posléze AC Milán získal rohový kop z pravé strany, ovšem ten nenabídl nic nebezpečného.
71'
Samuel Castillejo to tentokrát zkoušel individuálně po pravém křídle, ale míč na Zlatana Ibrahimoviče nedostal.
70'
AC Milán se sice dostal do vápna, ale Ante Rebić následně svou střelou trefil pouze hostujícího obránce.
69'
Franck Kessié chtěl svým nákopem za obranu najít Samuela Castilleja, ale u míče byl jako první brankář Emil Audero.
68'
Fabio Quagliarella to opět zkusil z dálky velmi podobným způsobem jako při jeho prvním gólu, ale tentokrát míč skončil vedle brány.
67'
Ante Rebić si připravoval střelu, ale nakonec jeho pokus levačkou skončil vysoce nad svatyni Audera.
66'
Opět je to ze strany domácích velmi statické a Zlatan Ibrahimović jen rozhazuje rukama.
65'
Tentokrát sice přišel faul AC Milánu, ale následná standardní situace Sampdorie nepřinesla nic velkého.
64'
Theo Hernández se neprotlačil po levé straně přes Antonia Candrevu a Emil Audero tak bude mít odkop od své svatyně.
63'
Nákop hostů skončil jen u brankáře Gianluigiho Donnarummy a AC Milán musí razantně zvýšit tempo.
62'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Kristoffer Askildsen.
61'
Zlatan Ibrahimović nejprve naznačil střelu a posléze posunul míč spoluhráči, který poslal centr do vápna, ale ten nic nepřinesl.
60'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Sandro Tonali.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Ante Rebić.
59'
Po oslavě gólu ale přichází studená sprcha, jelikož druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Adrien Silva (UC Sampdoria), jenž skluzem zajel do Castilleja.
58'
AC Milán opět přišel o míč a Sampdoria se znova žene dopředu.
57'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak tohle je fatální chyba, která jen potvrzuje mizerný výkon domácího AC a hosté jdou do vedení! Theo Hernández při rozehrávce dával míč na střed, ale pouze do míst, kde byl jen FABIO QUAGLIARELLA, který z první skvělým lobem překonal brankáře Donnarummu.
56'
Znovu se ale Milánu nepodařila nic vymyslet směrem dopředu a Zlatan Ibrahimović se hodně rozčiluje a diriguje své spoluhráče.
55'
Ovšem centr z rohového kopu skončil jen v moci gólmana Gianluigiho Donnarummy.
54'
Sampdoria získala autové vhazování na polovině soupeře a po centru do vápna budou mít hosté rohový kop.
52'
Standardní situace ovšem nepřinesla žádnou větší možnost a hosté budou u míče.
51'
Antonio Candreva poslal Zlatana Ibrahimoviče k zemi a AC Milán získal další přímý kop.
50'
Ismaël Binnásir tentokrát uviděl žlutou kartu, když zastavil brejk soupeře nedovoleným zákrokem.
48'
Opět je u míče domácí celek, který nyní drží balón ve své moci.
47'
Zlatan Ibrahimović se snažil zakončit střelou z dálky, ale u toho podklouzl a nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Pierre Kalulu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35.
První poločas je u svého konce a v zápase mezi AC Milán a Sampdorií jsme zatím svědky gólu nebyli. Do utkání ale aktivněji vstoupili hosté, protože už v 6. minutě musel Donnarumma vytáhnout pokus Gabbiadiniho. Ve 25. minutě přišla nebezpečná hlavička Thorsbyho, ale Donnarumma si opět poradil. Ke konci půle se AC už dostalo do zápasu, ale gól nepadl.
45+2'
45+2'
Volného kopu se ujal Zlatan Ibrahimović, který chtěl přízemní přihrávkou najít na hranici vápna spoluhráče, ale Sampdoria se dokázala ubránit.
45+1'
Ovšem standardní situace se hostům vůbec nepovedla a do protiútoku se hnal Theo Hernández, kterého faulem za žlutou kartu zastavil Adrien Silva.
45'
Rozhodčí nastavil 1 minutu navíc.
45'
Alexis Saelemaekers nyní uviděl od sudího žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok a Sampdoria získala ke konci poločasu volný kop.
44'
Tentokrát přišla další chyba v rozehrávce na straně AC a po chvíli dokonce ofsajd.
43'
Franck Kessié se snažil něco vymyslet středem hrací plochy, ovšem Sampdoria se stáhla a nepustila soupeře do vápna.
42'
Zlatan Ibrahimović se dostal k zemi po střetu s Augellem, ale sudí pokutový kop neodpískal.
41'
Ovšem obrana hostů odhlavičkovala míč a následně se zoufalým pokusem z dálky snažil něco vymyslet Theo Hernández.
40'
Posléze se na druhou stranu dostal Hakan Çalhanoğlu a AC Milán získal rohový kop.
40'
Tommaso Augello sice předvedl na levé straně pěknou rychlost, ale tu nedokázal přeměnit na dobrou přihrávku.
39'
Morten Thorsby je druhým hráčem utkání, který uviděl kartu žluté barvy za svůj skluz zezadu.
38'
Fabio Quagliarella se neprocpal po levé straně a AC Milán tak získal autové vhazování na své polovině.
37'
Tentokrát rozhodčí uviděl ruku domácího hráče v soupeřově tváři a odpískal nedovolený zákrok.
36'
Franck Kessié se snažil dva metry před vápnem lobem za obranu najít Ibrahimoviče, ale hosté si dokázali poradit bez problému.
35'
Zlatan Ibrahimović se stáhl až na svou polovinu, kde si narazil míč se spoluhráčem a posléze se křížným pasem snažil najít Radeho Kruniče, ovšem balón zavítal jen mimo hrací plochu.
34'
Po chvíli se ale právě Hakan Çalhanoğlu dopustil faulu ve středu hrací plochy.
33'
Tentokrát se exekuce přímého kopu ujal Hakan Çalhanoğlu, ale také on trefil pouze zeď z hostujících hráčů.
32'
Další nedovolený zákrok hostů, tentokrát se ho dopustil Omar Colley a uviděl žlutou kartu.
30'
K exekuci přímého kopu se postavil právě Zlatan Ibrahimović, ale jeho následná střela skončila jen zblokována v postavené zdi.
29'
Zlatan Ibrahimović byl tentokrát zfaulován Mortenem Thorsbym a AC Milán získal přímý kop ze zajímavé pozice.
28'
AC Milánu se zatím nedaří něco vymyslet a opět se hostující útočník ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
27'
Tentokrát už ale centr Antonia Candrevy skončil pouze v rukou připraveného Gianluigiho Donnarummy.
26'
Další faul domácího celku a Sampdoria tak získala opět volný kop.
25'
Morten Thorsby se po centru ze standardní situace dostal ke hlavičce, ale Gianluigi Donnarumma předvedl fantastický zákrok! Následuje rohový kop.
24'
Theo Hernández se dopustil nedovoleného zákroku a Sampdoria získala volný kop z pravé strany a opět se dostává do tlaku.
23'
Mikkel Damsgaard dostal fantastický lob za obranu, ale nakonec těsně bráněn nedokázal zakončit ve velmi slibné příležitosti.
22'
Tommaso Augello si narazil míč ve vápně se spoluhráčem, ale jeho následná střela slabší pravou nohou skončila v moci Gianluigiho Donnarummy.
20'
Znovu si stopeři Sampdorie poradili s nákopem Milánu, ale dlouho u míče hosté nezůstali, protože se Manolo Gabbiadini při následném pokusu o protiútok dopustil faulu.
19'
Poslední minuty jsou na rozdíl od těch úvodních trochu nudnější a na trávníku se toho moc neděje.
18'
Balón tentokrát skončil jen v zámezí a hostující celek tak bude mít k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
17'
Hakan Çalhanoğlu se z první snažil svým nákopem vyslat po levé straně Samuela Castilleja, ale obrana Sampdorie si poradila.
15'
Opět se Zlatan Ibrahimović nachytal v těsném ofsajdu a Sampdoria tak získala míč na hranici svého vápna.
14'
Antonio Candreva poslal střílený centr z pravé strany do vápna, ale ten odkopl Fikayo Tomori. Následně se Sampdoria opět dostala do vápna, ovšem obránce AC dokázal odkopnout balón.
13'
Začátek utkání je zatím velmi vyrovnaný, ale také plný chyb v rozehrávce, což ale ani jeden tým ještě nepotrestal.
12'
No a nyní se málem Samuel Castillejo dostal do velké příležitosti, ale Emil Audero proti němu včas vyběhl a navíc se jednalo o ofsajd.
11'
Poté ale přišla chyba v rozehrávce AC, ale přihrávku Fabia Quagliarelly zblokoval domácí obránce.
10'
Nepřesný nákop hostujícího hráče letěl jen do zámezí.
9'
Lorenzo Tonelli dokázal v poslední chvíli zblokovat přihrávku soupeře a kanonýr Zlatan Ibrahimović se tak nedostal do zakončení.
8'
Také třetí standardní situace Sampdorie v řadě nadělala milánským problémy, ale nakonec přišel faul hostů a tento několikaminutový tlak je u konce.
7'
Další rohový kop ze strany hostů byl opět celkem nebezpečný, ale až Zlatan Ibrahimović musel odhlavičkovat míč do zámezí a k vidění bude opět roh.
6'
Posléze přišlo zakončení Manola Gabbiadiniho, ale jeho střelu pod horní tyč vyrazil Gianluigi Donnarumma!
5'
Znovu se Bartosz Bereszynski dostal po pravé straně přes obránce AC, ale jeho následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.
4'
Rade Krunić se snažil svým centrem z pravého křídla najít gólmana Emila Audera, ale ten chytil míč do rukou.
3'
Sampdoria se snažila něco vymyslet po pravé straně, ale nakonec se v ofsajdu ocitl Fabio Quagliarella.
2'
Na druhé straně brankář Emil Audero raději vyběhl z brány a odkopl nakopnutý míč, který letěl k jeho vápnu.
1'
Nepřesný nákop ze strany hostujícího celku znamená, že Gianluigi Donnarumma se postará o odkop od své svatyně.
1'

AC Milán: G. Donnarumma (C) – Saelemaekers, Kjaer, Tomori, Hernández – Binnásir, Kessié – Castillejo, Çalhanoğlu, Krunić – Ibrahimović.
Náhradníci: Tătăruşanu, Antonio Donnarumma – Dalot, Gabbia, Kalulu, Hauge, Rebić, Meïté, Tonali.

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Tonelli, Colley, Augello – Candreva, Thorsby, Adrien Silva, Damsgaard – Quagliarella (C), Gabbiadini.
Náhradníci: Letica, N. Ravaglia – Askildsen, A. Ferrari, Jankto, K. Baldé, La Gumina, Léris, G. Ramírez, Regini, Verre, Jošida.

Rozhodčí: Piccinini – Mondin, Bresmes.
UC Sampdoria

UC Sampdoria se momentálně nachází na 10. pozici se 35 body a skóre 38:42. Po prohře 1:3 v Bologni přivítala na svém stadionu Turín. Ve 25. minutě poslal domácí celek do vedení Candreva a nakonec se také jednalo o jedinou branku celého utkání. Sampdoria tak zvítězila poměrem 1:0. V tabulce se ovšem nachází v samotném středu a na konci sezóny už jí takřka o nic nejde.
AC Milán

AC Milán je aktuálně na 2. místě s 59 body a skóre 53:33. V boji o titul to už ale bude mít AC velmi těžké, protože na první Inter ztrácí šest bodů a navíc má zápas navíc. Po domácí prohře 0:1 s Neapolí zavítal AC do Fiorentiny. Tam už v 9. minutě poslal hosty do vedení Ibrahimovič, ale v 17. minutě srovnal Pulgar. V 51. minutě poslal domácí dokonce do vedení Ribéry, ale v 57. minutě srovnal Díaz. Nakonec v 72. minutě rozhodl o výhře AC 3:0 Calhanoglu.
Ve 29. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy AC Milán a UC Sampdoria. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Sampdorie, kde AC Milán zvítězil poměrem 2:1. Dnes se bude hrát na Stadio Giuseppe Meazza v Miláně. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Piccinini a jeho asistenti Mondin a Bresmes. Úvodní výkop je naplánován na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62