Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Spezia - 7. listopadu 2020   18:00

0:3
(0:1)
Spezia
30' Pobega  (Ferrer) • 66' N'Zola  (E. Gyasi) • 71' N'Zola  (Estevez)
Benevento
Montipò – Letizia (76. Barba), Glik, Caldirola, Foulon (15. Ch. Maggio) – Ionita, Schiattarella (76. Tello), Bryan Dabo (46. Improta) – R. Insigne, Sau (76. Moncini) – Lapadula.
Aureliano – Valeriani, Marchi
Spezia
Provedel – Ferrer, Terzi, Chabot (45. Dell'Orco), Bastoni (76. Marchizza) – Estevez (82. Agoumé), M. Ricci (82. Mora), Pobega (76. Sena) – Agudelo, N'Zola, E. Gyasi.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 12:18.
Je konec! Spezia zvládla duel na půdě Beneventa a vítězí 3:0! Hosté se do vedení dostali po půlhodině hry, kdy se trefil Tommaso Pobega. Po změně stran hrálo Benevento aktivně, ale skvěle hrající obrana hostů nepustila domácí do šancí. Naopak se dokázal prosadit Mbala N'Zola , který navíc přidal po rohovém kopu i druhou branku. V závěru už si Spezia výsledek bez problémů pohlídala.
90'
90'
V samotném závěru přichází ještě jedna žlutá karta! Luca Caldirola ji vidí za ostrý skluz.
89'
Riccardo Marchizza si v zadních řadách nechtěl komplikovat život a zapojil do rozehrávky také brankáře. Spezia si s přehledem drží jasný náskok.
88'
Až nyní se domácí dostali do zakončení v pokutovém území! Christian Maggio vystřihl krásné nůžky, ale jeho rána skončila daleko od branky.
87'
Emmanuel Gyasi se prohnal s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr vnějším nártem přiletěl do prostoru, kde číhal brankář.
86'
Benevento se usadilo na polovině soupeře, kde si domácí hráči vyměňují krátké přihrávky. Nikdo v červeném dresu není schopen zakončit.
85'
Emmanuel Gyasi napadal rozehrávku Beneventa u jeho velkého vápna. Hráči domácího celku míč sice udrželi, ale vpřed se neprokombinovali.
84'
Luca Caldirola zahrával přímý kop na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kde kralovala obrana soupeře.
83'
Hostující celek zatím brání opravdu na jedničku. Benevento sice vrhá všechny síly do útoku, kde se však domácím vůbec nedaří.
82'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Nahuel Estevez, přichází Lucien Agoumé.
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Matteo Ricci, přichází Luca Mora.
81'
Žlutou kartu dostává Nahuel Estevez (ASD Spezia Calcio 2008).
80'
Andrés Tello si dal pozor na nákop za obranu domácího celku, zpracoval si míč hrudníkem a ihned rozjel akci Beneventa.
79'
Pier Graziano Improta se na polovině soupeře srazil s Estevezem a oba hráči zůstávají po souboji ležet na trávníku.
78'
Gyasi našel přihrávkou za obranu nabíhajícího spoluhráče, který dokonce odcentroval do velkého vápna, jenže na jeho pobídku nikdo nedosáhl.
77'
Emmanuel Gyasi napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Zadáci Beneventa si s jeho přítomností dokázali poradit a odehráli míč vpřed.
76'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Gabriele Moncini.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gaetano Letizia, přichází Federico Barba.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Andrés Tello.
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Riccardo Marchizza.
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Leonardo Sena.
75'
Ofsajd také na straně domácího celku! Na své postavení si v pokutovém území nedal pozor zakončující Gianluca Lapadula.
74'
Mbala N'Zola si naběhl na další přihrávku za obranu, jenže jeho další průnik zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
73'
Spezia nadále kraluje dění na trávníku. Hostující celek se dostal na polovinu Beneventa, kde rozjel postupnou kombinaci.
71'
Spezia právě vstřelila branku!
Třetí branka pro hostující celek! Spezia tentokrát zahrávala rohový kop. Na vysoký centr si ve vápně neohroženě naskočil MBALA N´ZOLA, který hlavou přidal svou druhou branku v utkání!
70'
Domácí brankář si dal pozor na napadajícího soupeře a raději odkopl míč daleko z velkého vápna. Domácí Benevento je hodně zaskočené.
69'
Emmanuel Gyasi se dral do dalšího hlavičkového souboje. Obránce si jeho pohyb dobře pohlídal a nechal míč propadnout do zámezí.
68'
Domácí Benevento to bude mít ve zbytku dnešního souboje hodně těžké. Domácí celek si zatím nedokázal vypracovat vyloženou šanci.
66'
Spezia se nakonec dočkala druhé branky! MBALA N´ZOLA nejprve celou akci rozjel. Z levé strany odcentroval do vápna Emmanuel Gyasi a první jmenovaný nikým neatakován poslal míč k tyči!
66'
Mbala N'Zola si v hlavičkovém souboji na polovině hřiště pomohl faulem a nabídl domácímu Beneventu rozehrávku.
65'
Hosté následně zahrávali také kop rohový. Centr přiletěl na přední tyč, jenže i v tomto případě si obrana Beneventa věděla rady.
64'
Také Spezia zahrávala po dlouhé době rohový kop. Do odraženého míče se nakonec opřel Agudelo, jehož ránu srazil do bezpečí obětavý obránce.
63'
Spezia se vydala vpřed po pravé straně, ale nikdo v bílém dresu se nedostal k odcentrování. Hosté přesto nadále hrají s míčem.
62'
Benevento zahrávalo další standardní situaci v blízkosti velkého vápna. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kam si pro něj bez problémů došel brankář.
61'
Kevin Agudelo napadal rozehrávku Beneventa na jeho polovině. Pozorný Luca Caldirola si jej ale všiml a dokázal s přehledem rozehrát.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovný duel. Benevento se po změně stran sice snaží, ale nedostává se do šancí.
59'
Benevento následně zahrávalo také přímý kop. Míč se znovu snesl na malé vápno, kde bez problémů zasáhla obrana hostujícího celku.
58'
Benevento nedokázalo zakončit ani po rohovém kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej pečlivě odhlavičkoval Terzi.
57'
Žlutou kartu dostává Kevin Agudelo (ASD Spezia Calcio 2008).
56'
Luca Caldirola se po předchozím souboji drží za levý kotník a odkulhává za pomezní čáru. Uvidíme, zda bude schopen v utkání pokračovat.
55'
Bastoni trefil soupeře šlapákem a vidí žlutou kartu.
54'
Gaetano Letizia dostal přihrávku na pravou stranu, jenže vinou špatného zpracování mu míč uskočil do autu. Spezia bude vhazovat.
53'
Spezia se dostala do zajímavého brejku. Emmanuel Gyasi nakonec zakončil levačkou, ale jeho dělovku zastavila horní tyč!
52'
Simone Bastoni dostal prostor na levé straně, potáhl míč vpřed, nicméně jeho průnik skončil nepřesnou přihrávkou na N´Zolu.
51'
Také po změně stran pokračuje hodně bojovný souboj. Spezia se hnala vpřed po levém křídle, nicméně jeho akce neměla dlouhého trvání.
50'
Nahuel Estevez poslal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže nikdo v bílém dresu na jeho oblouček nedosáhl.
49'
Emmanuel Gyasi dostal přihrávku na levou stranu, vydal se vpřed, nicméně nikdo v bílém jeho akci nepodpořil.
48'
Improta se krátce po svém příchodu na hřiště uvedl faulem za žlutou kartu.
47'
Hosté se hned v úvodu druhého poločasu vydali do útoku. Spezia táhla akci po pravé straně, ale přihrávku za obranu Beneventa si pohlídal domácí brankář.
46'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Pier Graziano Improta.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání plné nepřeností a osobních soubojů. Oba týmy také museli pro zranění jednou střídat. Hosté dokázali udeřit z jediné šance první půle, po které se prosadil Pobega. Do kabin se odchází za stavu 0:1.
45+2'
45+2'
V nastavení se Benevento ještě vydalo do útoku, ale hostující brankář vyrazil ven z branky a vyboxoval míč daleko z velkého vápna.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Julian Chabot, přichází Cristian Dell'Orco.
45'
Benevento se v závěru prvního poločasu vydalo do útoku, jenže akci domácího celku zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
44'
Mbala N'Zola dlouho otálel s přihrávkou na polovině soupeře, nicméně nikdo v bílém se k odraženému míči nedostal.
43'
Emmanuel Gyasi dostal přihrávku na polovinu hřiště, jenže si při zpracování pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
42'
Mbala N'Zola tentokrát dostal přihrávku do pokutového území, jenže musel zakončovat v pádu a daroval domácímu brankáři snadný zákrok.
41'
Gaetano Letizia ukázal velký přehled na polovině hrací plochy. Domácí fotbalista následně rozehrál na levou stranu, kde neoslovil spoluhráče.
40'
Mbala N'Zola si krásně navedl míč na střed hrací plochy, odkud napřáhl pravačkou, jenže míč se mu svezl po nártu a skončil vysoko nad břevnem.
39'
Gianluca Lapadula se pustil do souboje na polovině soupeře, jenže podle rozhodčího si počínal nedovoleně.
38'
Julian Chabot dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nechtěl přidělávat práci a raději si pomohl otočením rozehrávky na obránce.
37'
Gaetano Letizia měl prostor na pravé straně, jenže místo průniku nakopl míč vpřed, kde kralovali obránci soupeře.
36'
Spezia uklidňuje rozehrávku na polovině hřiště. Nikdo v bílém dresu zatím zrovna nehýří pohybem. Dění na hřišti je hodně statické.
35'
Střídající Maggio velmi rychle napodobil své spoluhráče, nesnažil se o konstruktivní rozehrávku a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře.
34'
Spezia napadala rozehrávku domácího celku vysoko na jeho polovině. Zadáci Beneventa si ale dali dobrý pozor a odkopli míč do bezpečí.
33'
Ferrer se vrátil do blízkosti pokutového území, kde chtěl vypomoci svým spoluhráčům. Hostující hráč odpálil míč daleko do autu.
32'
Benevento se ihned vydalo do útoku se snahou o rychlou odpověď, jenže akci domácího celku zastavil zdvižený praporek. Ofsajd!
30'
Hostující celek se hned z první velké šance dnešního souboje dostává do vedení! Spezia se usadila na polovině soupeře. Do vápna přiletěl centr z pravé strany a dobíhající TOMMASO POBEGA napálil míč pod břevno!
29'
Ivan Provedel si dal pozor na vysoký oblouček za obranu domácího celku a bez větších problémů schoval míč do rukavic.
28'
Julian Chabot se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Domácí Benevento se tak po delší době může vydat vpřed.
27'
Bryan Dabo neustál souboj s dotírajícím soupeřem a při pádu na zem zahrál rukou. Rozhodčí jeho prohřešek viděl a odpískal přímý kop pro Speziu.
26'
Kevin Agudelo se po pravém křídle prodral do blízkosti velkého vápna, jenže jeho přízemní centr zastavil vracející se Kamil Glik.
25'
Gyasi dostal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v bílém dresu jej nepřišel podpořit. Zatím sledujeme duel plný nepřesností.
24'
Emmanuel Gyasi dostal přihrávku na polovinu soupeře, krásnou patičkou se zbavil svého strážce, jenže nikdo v bílém nezakončil.
23'
Nahuel Estevez dostal přihrávku na pravou stranu, jenže na polovině hrací plochy se nezbavil obránce a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
22'
Kevin Agudelo si z pravé strany navedl míč do blízkosti pokutového území, ale jeho dělovka levačkou se nestačila zakroutit ke vzdálenější tyči.
21'
Spezia zahrávala další přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč z levé strany přiletěl na malé vápno, odkud jej vyboxoval brankář.
20'
Luca Caldirola se ujal rozehrávky z vlastní poloviny. Jeho nákop přiletěl na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo v červeném dresu.
19'
Benevento se vydalo do útoku, jenže akce skončila nepřesnou přihrávkou na pravou stranu. Zatím sledujeme obrovský boj.
18'
Gyasi se hnal za přihrávkou do pokutového území, jenže z levé strany si míč předkopl až do zámezí. Benevento bude rozehrávat od branky.
17'
Ricci sprintoval za další přihrávkou na polovinu soupeře, ale domácí stoper si jeho náběh skvěle pohlídal a nechal míč proskákat k Montipovi.
16'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Na prudký centr si naběhl Matteo Ricci, jenže jeho hlavička prolétla kolem zadní tyče.
15'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Daam Foulon, přichází Christian Maggio.
14'
Tommaso Pobega uspěl v souboji v blízkosti velkého vápna a Artur Ionita jej musel nedovoleným zákrokem poslat k zemi. Hosté budou zahrávat přímý kop.
13'
Claudio Terzi poslal přihrávku mezi obránce soupeře, jenže pobídka byla poněkud prudší a skončila až u brankáře Beneventa.
12'
Salva Ferrer si řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže se nedokázal odpoutat od svého strážce a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
11'
Ivan Provedel přečetl akci domácího Beneventa, vyrazil daleko z velkého vápna a před napadajícím soupeřem odkopl míč vysoko na tribunu.
10'
Nahuel Estevez operoval s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, jenže jeho pobídka skončila na hranici velkého vápna u obránce.
9'
Kevin Agudelo si na polovině hřiště dobře pokryl míč tělem a napadající obránce jej zápasnickým chvatem skolil k zemi. Zákrok se obešel bez karty.
8'
Daam Foulon dostal velmi těžkou přihrávku na levou stranu, kde jej skvěle napadal jeden z hostů a domácí zadák si musel pomoci odkopem do zámezí.
7'
Zadáci hostujícího mužstva uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu Beneventa akci soupeře neatakuje.
6'
Emmanuel Gyasi dostal přihrávku do běhu na levé křídlo, ale obránce Daam Foulon se k němu skvěle stáhl a nepustil soupeře do vápna.
5'
Lorenzo Montipò se zapojil do rozehrávky domácího celku. Gólman Beneventa poslal přihrávku na pravou stranu, ale Insigne se s míčem vpřed nedostal.
4'
Daam Foulon si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a napadající Nahuel Estevez jej zastavil nedovoleným zákrokem. Benevento bude rozehrávat.
3'
Salva Ferrer znovu kouzlil na pravé straně hrací plochy, nicméně jeho pobídka skončila na noze prvního obránce Beneventa.
2'
Salva Ferrer dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže jeho pobídku odehrál do bezpečí Luca Caldirola.
1'
Benevento obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na hranici velkého vápna si obrana hostů pohlídala.
1'
Začátek utkání je o chvíli opožděn.
Oba týmy už jsou na hřišti. Benevento bude hrát v červenožlutém, zatímco Spezia oblékne bílou sadu.

Benevento Calcio: Montipò – Letizia, Glik, Caldirola, Foulon – Ionita, Schiattarella, Bryan Dabo – R. Insigne, Sau – Lapadula.
Náhradníci: Lucatelli, Improta, Manfredini – P. Hetemaj, Moncini, Tello, Basit, Ch. Maggio, Pastina, Di Serio, Barba, Viola.

ASD Spezia Calcio 2008: Provedel – Ferrer, Terzi, Chabot, Bastoni – Estevez, M. Ricci, Pobega – Agudelo, N'Zola, E. Gyasi.
Náhradníci: Krapikas – Ismajli, Marchizza, Agoumé, Dell'Orco, Vignali, Piccoli, Deiola, Mora, Sena.

Rozhodčí: Aureliano – Valeriani, Marchi.
Benevento Calcio

Domácí Benevento je na tom o malý kousek lépe. Po šesti odehraných duelech má nováček Serie A na kontě šest bodů a zatím drží čtrnáctou pozici ligové tabulky. Poslední čtyři utkání v řadě však Benevento prohrálo. Po porážkách s AS Řím a Neapolí nestačilo ani na Empoli a Veronu.
ASD Spezia Calcio 2008

Hostující Spezia zatím neprožívá zrovna povedený vstup do nového ročníku Serie A. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě jen pět bodů a patří ji sedmnáctá pozice ligové tabulky. Na sestupové vody má k dobru jediný bod. V posledním duelu se sice poločas držela s Juventusem, ale po nástupu Cristiana Ronalda padla výsledkem 1:4.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Benevento Calcio a ASD Spezia Calcio. Výkop je stanoven na 18 hodin.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62