Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Benevento - 6. ledna 2021   12:30

Cagliari
20' João Pedro (Pavoletti)
1:2
(1:2)
Benevento
41' Sau  (Schiattarella) • 44' Tuia  (Improta)
Cagliari
Cragno – Zappa, Walukiewicz, Ceppitelli (77. Pisacane), Tripaldelli (68. Simeone) – Nández, Marin, Nainggolan (81. Pereiro) – João Pedro (C), Caligara (46. Sottil) – Pavoletti.
Benevento
Montipò – Improta, Tuia (89. Ch. Maggio), Glik, Barba – P. Hetemaj (89. Bryan Dabo), Schiattarella (C), Ionita – R. Insigne (72. Foulon), Sau (75. Caprari) – Lapadula (75. Di Serio).

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní zápas je u konce. Větší radost má rozhodně hostující Benevento, které si připisuje výhru 2:1 po skvěle zvládnutém konci prvního poločasu, kdy se během tří minut trefil Sau a Tuia. Za domácí se ve dvacáté minutě prosadil pouze João Pedro, když tečoval do sítě hlavičku Leonarda Pavolettiho. Cagliari v dalším utkání čeká 10.1. výjezd na hřišti Fiorentiny. Benevento si příště zahraje o den dříve doma proti Atalantě.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:12.
90+6'
90+6'
Po dlouhém pasu se k zakončení dostal Pedro, který pálil pouze do rukavic brankáře.
90+5'
Hosté se snaží držet čas. Do konce zápasu už moc času nezbývá.
90+4'
Žlutou kartu dostává Fabio Pisacane (Cagliari Calcio).
90+3'
Dnes už poněkolikáté zkoušeli domácí centr z pravé strany, ale opět to nepřineslo ovoce. Hosté jsou zase blíže tříbodovému zisku.
90+2'
Střídající hráč už je na nohou a jde za postranní čáru.
90+2'
Střídající Bryan Dabo si naběhl nepříjemně do soupeře a musí být ošetřován na hrací ploše.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
90'
Hosté sice měli standardní situaci z levé strany, ale raději ji rozehráli na krátko a podrželi míč na kopačkách.
89'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Bryan Dabo.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tuia, přichází Christian Maggio.
89'
Žlutou kartu dostává Riccardo Sottil (Cagliari Calcio).
88'
Răzvan Marin centroval míč do vápna, pro který si jen došel brankář Lorenzo Montipò.
88'
Rohový kop pro domácí tým.
87'
Žlutou kartu dostává Riccardo Improta (Benevento Calcio).
86'
Centr z pravé strany poslal do vápna Zappa. Nepřesný pas si našel brankář Lorenzo Montipò.
85'
Domácí už posílají všechno dopředu, moc času již nemají.
84'
Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (Benevento Calcio).
84'
Tohle se domácímu hráči nepovedlo. Po neshodě se soupeřem se slovně pustil i do soupeře a za to inkasuje oprávněnou červenou kartu.
83'
Hosté se pokusili jít do rychlého přečíslení, jenže nahrávka na Foulona byla hodně nepřesná.
82'
Pedro dostal míč na brankovou čáru a chtěl hned vracet míč do vápna. Podle rozhodčího byl míč už mimo.
81'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Gastón Pereiro.
80'
Za vápnem se pokusil o střelu Răzvan Marin. Jeho placírka ale skončila hodně vedle branky.
79'
Centr z pravé strany zkusil Zappa. Jeho pokus ale odvrátil pozorný obránce Federico Barba.
78'
Dlouhý míč si zpracoval na hrudi Improta a následně byl faulován.
77'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Fabio Pisacane.
76'
Cagliari hraje hodně daleko od branky soupeře, do konce zápasu už moc času nezbývá.
75'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Gianluca Caprari.
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Giuseppe Di Serio.
75'
Nepovedená nahrávka Nainggolana do vápna a Lorenzo Montipò bude rozehrávat od vlastní branky.
73'
Benevento drží míč na polovině soupeře, což mu nyní náramně vyhovuje.
72'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Roberto Insigne, přichází Daam Foulon.
71'
Z levé strany posílal ostrý centr do vápna Pedro. Ve skluzu si s tímto míčem dokázal poradit Glik.
70'
Máme dvacet minut do konce zápasu. Cagliari kontroluje míč na polovině hřiště, odkud však branku dá jen těžce.
69'
Riccardo Improta centroval míč do vápna, kde se po něm natahoval Gianluca Lapadula. Hostující útočník na něho o kousek nedosáhl.
69'
Rohový kop z levé strany pro Benevento.
68'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Tripaldelli, přichází Giovanni Simeone.
68'
Po Nainggolanově centru se útočného faulu ve vápně dopustil Leonardo Pavoletti.
67'
Marco Sau kvalitně napadal rozehrávku soupeře, následně ale podklouzl a o hrací předmět přišel.
66'
Za postranní čárou už je připraven Giovanni Simeone (Cagliari), který by měl podpořit domácí ofenzivu.
65'
Odražený míč si dostal na hranu vápna na kopačku Improty, který z voleje pálil hodně vedle branky.
64'
Další centr z levé strany posílal Alessandro Tripaldelli, tentokrát to moc utáhl a našel rukavice hostujícího strážce branky.
63'
Alessandro Tripaldelli se protáhl kolem soupeře na levé straně a centroval do vápna, kde našel pouze borce v bílém dresu.
62'
Míč si postavil Răzvan Marin a centroval do vápna. Jeho pas ovšem všechny přítomné v pokutovém území přeletěl.
62'
Přímý kop z pravé strany pro Cagliari.
61'
Po hodině hry jsou lepší domácí, kteří se snaží vyrovnat stav duelu a jsou výrazně aktivní.
60'
Po centru z pravé strany se ve vápně dostal k míči Leonardo Pavoletti. Zády k brance se mu však vypálit nepovedlo.
59'
Opět byl v akci hostující Hetemaj, který byl faulován u postranní čáry.
58'
Podél pravé lajny se snažil dopředu dostat hostující Përparim Hetemaj, přes důrazného Zappu však cesta nevedla.
57'
Luca Ceppitelli byl nepříjemně atakován ve vzdušném souboji s Lapadulou. Hra je přerušena.
56'
Na levé straně hřiště se dostal k míči Sau a okamžitě nabízel míč do vápna, kde nikdo v bílém dresu nebyl.
55'
Centr Marina našel na zadní tyčce vysokého Pavolettiho, jehož hlavička z místa letěla vedle branky.
55'
Rohový kop pro Cagliari.
54'
Kousek za vlastním vápnem se uvolnil Sau a byl faulován.
53'
Nahitan Nández si z pravé strany míč hezky navedl na střed na nahrával do vápna, kde nepochopitelně na míč nedosáhl jeho spoluhráč Marin.
52'
Krásně se na středu hřiště uvolnil domácí Marin, který následně celou akci ukončil nepřesnou nahrávkou do lajny.
51'
Ze střední vzdálenosti zkusil vystřelit domácí Radja Nainggolan. Důrazný pokus trefil jen prvního soupeře.
50'
Dlouhý centr směrem vpřed Lapadulu nenašel a míč propadl až k Cragnovi.
49'
Marco Sau si postavil míč a centrem do pokutového území našel Glika, jehož pohotová hlavička skončila jen na středu domácí branky.
48'
Přímý kop si z pravé strany kopne Benevento.
47'
Centr z pravé strany zkusil domácí Zappa. Polechtal jím pouze rukavice brankáře Montipa.
46'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabrizio Caligara, přichází Riccardo Sottil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:33.
První poločas je u konce a nabídl v závěru parádní obrat hostů, díky němuž jde Benevento do kabin za vedení 2:1. Ve dvacáté minutě se po rohovém kopu prosadil domácí Joao Pedro, na jehož trefu odpověděl v jednačtyřicáté minutě hostující Marco Sau přesným zakončení a ještě do poločasu poslal vedení na stranu svého týmu hostující Alessandro Tuia přesnou hlavičkou.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 52%:48%
Střely na branku: 2:2
Rohy: 4:3
45+3'
45+2'
Z pravé strany hřiště centroval míč do vápna Riccardo Improta, který našel jen připraveného Cragna.
45+1'
Lapadula si zpracoval dlouhý míč na polovině hřiště a byl přistižen v ofsajdovém postavení.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
44'
Benevento právě vstřelilo branku!
Parádní obrat hostů na konci prvního poločasu. Riccardo Improta odcentroval z pravé strany do vápna, kde se nad všechny dostal ALESSANDRO TUIA a hlavou poslal míč od tyčky do branky. Asistence: Riccardo Improta.
41'
Máme tu vyrovnáno. Nádherná akce vrací hosty do hry ještě před koncem prvního poločasu. Pasquale Schiattarella výborným pasem ze středu hřiště našel ve vápně naběhnutého MARCA SAUA, který míč šikovně dostal pod brankářem do branky. Asistence: Pasquale Schiattarella.
41'
Na středu hřiště si dobře míč pokryl Roberto Insigne a donutil soupeře ho faulovat.
40'
Riccardo Improta míč centroval od praporku do vápna. Tam se nejvýše dostal obránce Alessandro Tripaldelli a míč odhlavičkoval.
39'
Rohový kop pro nováčka nejvyšší italské soutěže.
38'
Artur Ionita se prodral po levé straně až k centru, kterým pouze trefil branánícího soupeře.
37'
K odraženému míči se ve vápně dostal Roberto Insigne a z voleje poslal těžký kop jen hodně vysoko nad branku.
36'
Míč do pokutového území kroutil Răzvan Marin, ale jeho centr si našel připravený obránce Kamil Glik.
35'
Přímý kop si z pravé strany kopne domácí tým.
34'
Až moc vysoký pas dostal na středu hřiště Nainggolan, míč ho přeskočil a skončil v autu.
33'
Pasquale Schiattarella by už měl být v pořádku, měl problém s levým ramenem.
33'
Pasquale Schiattarella se nyní nachází na trávníku v péči lékařů.
32'
Hostující kapitán Pasquale Schiattarella zkoušel středem hřiště vysunout spoluhráče do brejku. Jeho pas byl o něco delší.
31'
Z levé strany zkoušel nacentrovat do vápna Alessandro Tripaldelli, trefil pouze blokujícího Hetemaje.
30'
Míče se znovu chopil Răzvan Marin a centroval do vápna. Míč ale dokázala odvrátit obrana soupeře na přední tyčce.
29'
28'
Përparim Hetemaj zkoušel centrovat na hrot útoku. Nikterak přesný centr dokázal zachytit Nández.
27'
Benevento se nyní snaží držet míč na vlastních kopačkách, dopředu se zatím moc nežene.
26'
Domácí Radja Nainggolan se pokusil rychle přenést hru na levou stranu, kde však chyběl někdo z jeho spoluhráčů.
25'
Domácí podnikli rychlý výpad dopředu. Nahrávka z levé strany letěla na střed pro Pedra, který na míč nedosáhl a poté fauloval soupeře.
24'
Přímý kop rozehrával Artur Ionita a jeho centr vyškrábl mimo branku Alessio Cragno.
23'
Pasquale Schiattarella se šikovně uvolnil na středu hřiště a byl faulován soupeřem.
22'
Hosté zvýšili po inkasované brance aktivitu, nyní kombinují okolo poloviny hřiště.
20'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Domácí tým jde po dvaceti minutách do vedení. Răzvan Marin zahrál roh naprosto přesně a na penaltě našel hlavu Leonarda Pavolettiho , který míč poslal směrem na branku a JOAO PEDRO ho ještě tečoval do sítě. Asistence: Leonardo Pavoletti.
20'
Radja Nainggolan zkusil skoro z poloviny hřiště překvapit brankáře Lorenza Montipá, ten se dokázal včas vrátit do branky, bude se kopat roh.
20'
Alessandro Tuia centroval míč od praporku do vápna, kde všechny přítomné přeletěl.
20'
Rohový kop pro hostující tým.
19'
Nepřesnou rozehrávku Cagliari se snažili hosté potrestat, ale pas na Lapadulu byl příliš dlouhý.
18'
Federico Barba zkoušel centrovat míč do vápna z levé strany. Míč poslal pouze nad branku.
17'
Răzvan Marin zkusil zpoza vápna nacentrovat míč do pokutového území. Nabídka byla ovšem o něco delší.
15'
Po několika soubojích dostal výbornou kolmici Marco Sau, který sám proti brankáři poslal míč pouze vedle branky.
14'
Penalta se nakonec nepíská. Rozhodčí byl dlouho u monitoru a nakonec penaltu odvolal.
13'
Rozhodčí si jde celou situaci ověřit k videu.
12'
Byla nařízena penalta pro hostující tým. Gianluca Lapadula z pravé strany nacentroval do vápna. Jeho centr vyrazil Alessio Cragno pouze zpátky na hostujícího hráče a následně ho fauloval.
12'
Šikovně si zkoušel pustit míč na středu hřiště João Pedro. Míč mu poté odjel až k brankáři soupeře.
11'
Rychlé narážečky hráčů Cagliari ovoce nenesly a míč skončil na kopačkách borců Beneventa.
10'
Gabriele Zappa centroval z pravé strany do pokutového území. Jeho nabídka ovšem přeletěla všechny přítomné.
9'
Z levé strany chtěl do vápna centrovat domácí Fabrizio Caligara. Hráč se žlutou kartou trefil pouze prvního soupeře.
8'
Nahitan Nández faulovaný na pravé straně hřiště a domácí tým tak zůstane na míči.
7'
Až moc důraznou nahrávku dostal do nohy Răzvan Marin na středu hřiště a míč mu uskočil.
6'
Žlutou kartu dostává Pasquale Schiattarella (Benevento Calcio).
6'
Žlutou kartu inkasoval i jeden ze členů domácího realizačního týmu.
5'
Žlutou kartu dostává Fabrizio Caligara (Cagliari Calcio).
5'
Dlouhý míč vpřed si našel domácí Pavoletti, jež si ho ale nedokázal pořádně zpracovat.
4'
Lorenzo Montipò je nyní na trávníku a je ošetřován.
3'
Na pravé straně se uvolnil Radja Nainggolan a centroval do vápna, kde našel Leonarda Pavolettiho, který pouze fauloval brankáře.
2'
V úvodu zápasu je na míči Cagliari a v klidu kombinuje na polovině hřiště.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Zappa, Walukiewicz, Ceppitelli, Tripaldelli – Nández, Marin, Nainggolan – João Pedro (C), Caligara – Pavoletti.
Náhradníci: Aresti, Vicario – Boccia, Pinna, Pisacane, Ch. Oliva, Tramoni, Pajač, Pereiro, Cerri, Simeone, Sottil.

Benevento Calcio: Montipò – Improta, Tuia, Glik, Barba – P. Hetemaj, Schiattarella (C), Ionita – R. Insigne, Sau – Lapadula.
Náhradníci: Lucatelli, Manfredini – Pastina, Ch. Maggio, Foulon, Masella, Basit, Bryan Dabo, Di Serio, Caprari, Del Pinto..
Poslední vzájemná utkání

2018 Benevento VS. Cagliari 1:2
2017 Cagliari VS. Benevento 2:1
Benevento Calcio

Nováček nejvyšší soutěže je rozhodně s pohledem na tabulku spokojen. Je momentálně na desátém místě Serie A. V předešlých patnácti zápasech získal 18 bodů se skóre 17:25. Nejlepším střelcem týmu je Ital Gianluca Caprari, který dal 4 branky a na další tři nahrál. Benevento momentálně patří pozice ve středu tabulky, na první pohárovou příčku ztrácí nyní 8 bodů. Na první sestupovou příčku náskok sedmi bodíků.

Poslední tři zápasy

Benevento VS. AC Milán 0:2
Udinese VS. Benevento 0:2
Benevento VS. FC Janov 2:0
Cagliari Calcio

Domácí rozhodně nezažívají nejlepší ročník. V dosavadních patnácti zápasech získali jen 14 bodů se skóre 22:31, na první sestupovou příčku má náskok pouze tří bodů. Nejlepším střelcem týmu je Brazilec Joao Pedro, který dal 9 branek a na další dvě nahrál. Cagliari rozhodně nyní nemá nejlepší formu. Jeho poslední výhra se datuje do 7. listopadu minulého roku, kdy doma porazilo Sampdorii 2:0. Od té doby v lize čtyřikrát remizovalo a čtyřikrát prohrálo.

Cagliari VS. Neapol 1:4
AS Řím VS. Cagliari 3:2
Cagliari VS. Udinese 1:1
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci 16. kola Serie A se utkají týmy Cagliari a Beneventa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62