Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Inter Milán - 13. prosince 2020   12:30

Cagliari
42' Sottil
1:3
(1:0)
Inter Milán
77' Barella   • 84' D'Ambrosio  (Barella) • 90+4' R. Lukaku  (Lautaro Martínez)
Cagliari
Cragno – Faragò (68. Klavan), Walukiewicz, Carboni (89. Simeone), Lykogiannis – Marin, Rog – Zappa, João Pedro (C), Sottil (68. Nández) – Pavoletti (75. Cerri).
F. Pasqua – D. Bindoni, E. Raspollini
Sardegna Arena (Cagliari).
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni (72. Lautaro Martínez) – Darmian (58. Young), Barella, Brozović, Eriksen (58. Sensi), Perišić (46. Hakimí, 83. D'Ambrosio) – R. Lukaku, Alexis Sánchez.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek třetí adventní neděle.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:17.
Druhá půle se hrála dlouho bez branek, vypadalo to, že by domácí tým mohli překvapit, avšak třináct minut před koncem hosté vyrovnali a dostali protivníka pod tlak. Poté skóre otočili a v nastavení definitivně rozhodli o svém vítězství a Romelu Lukaku vstřelil svůj devátý gól v sezóně.
90+5'
90+4'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto a dočkal se i ROMELU LUKAKU. Nejlepší střelec Interu zasprintoval do útoku, u středového kruhu obešel brankáře, který se snažil podpořit spoluhráče v útoku, a poté běžel sám na úplně prázdnou bránu, kterou nemohl minout.
90+3'
Rohový kop pro domácí tým.
90+1'
Hosté mohli definitivně rozhodnout, ovšem Lautaro Martínez poslal míč těsně vedle pravé tyče.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
89'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Andrea Carboni, přichází Giovanni Simeone.
89'
Andrea Carboni vyslal před bránu přihrávku z levé strany pokutového území, míč byl tečován, ale dokutálel se vedle vzdálenější tyče.
87'
Po špatně vhozeném autu získávají míč hosté a vyváží jej do bezpečí.
86'
Nyní to jsou domácí, kdo by měl útočit, ale nedaří se.
84'
Hosté otáčí stav. DANILO D'AMBROSIO zůstal úplně volný u levé tyče a hlavou usměrnil míč do brány. Cragno neměl moc šancí zasáhnout, měl by se hodně hněvat na své spoluhráče.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Danilo D'Ambrosio.
81'
Babis Lykogiannis nepřesně rozehrál a hosté budou vhazovat kousek za středovou lajnou.
79'
Cagliari odkopává balón až k hostujícímu kapitánovi, ten rozehrává na krátko.
77'
Favorit třináct minut před koncem základní hrací doby vyrovnává. Po rozehrávce rohového kopu Alessio Cragno míč vyboxoval, NICOLÓ BARELLA však doběhl k dorážce a parádní střelou do odkryté části brány nedal domácímu gólmanovi šanci.
76'
Po dlouhé době konečně pořádná šance a měli ji domácí fotbalisté. Jeden z nich střílel z bezprostřední blízkosti po zemi, ovšem Samir Handanovič včas padl k zemi.
75'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Alberto Cerri.
73'
Stefano Sensi přes obránce nepřešel a míč mu utekl do zámezí. V posledních minutách nesledujeme příliš kvalitní podívanou.
72'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Lautaro Martínez.
71'
Žlutou kartu dostává Leonardo Pavoletti (Cagliari Calcio).
69'
Příliš přetažený míč letí za hostující svatyni, hráči Cagliari ale ušetřili nějaký čas.
68'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Riccardo Sottil, přichází Nahitan Nández.
68'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Paolo Faragò, přichází Ragnar Klavan.
66'
Po více než dvou minutách může hra pokračovat, útočí milánský tým.
65'
Barella je už na nohách, jeho protivník se stále nechává ošetřovat.
64'
Hra je přerušena, na trávníku zůstávají ležet Nicoló Barella a jeden z domácích fotbalistů, kteří se srazili hlavami.
62'
Jenže nyní pokazili přihrávku a míč končí za brankovou čárou, odkopávat bude Cragno.
61'
Hosté nadále drží míč na kopačkách a snaží se dostat do zakončení.
59'
Nový muž na hřišti Young mohl hned vyrovnat, když svojí střelou pořádně protáhl domácího brankáře, tomu se se štěstím podařilo vytěsnit míč mimo tři tyče.
59'
Znovu zkoušeli domácí ohrozit protivníka dlouhým centrem, ale Samir Handanovič má tyto situaci s přehledem zvládnuté.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Ashley Young.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Stefano Sensi.
56'
Centrovaný balón skončil znovu u kapitána milánského celku, jenž rychle rozehrává.
55'
Poprvé ve druhé půli musel zasáhnout i Samir Handanovič, který střelu, směřující k pravé tyči jeho brány, zastavil včas.
53'
Domácí se snaží šetřit čas, nyní si přihrávají na své straně, zatímco hosté se snaží aktivně napadat.
52'
Po tečované střele doplachtil míč vzduchem přímo do náruče připraveného brankáře Cagliari.
51'
Romelu Lukaku přihrál před bránu, kam nabíhali hned dva jeho spoluhráči, ale ani jednomu se nepovedlo zakončit.
50'
Jeden z hostů se nyní dostal do zakončení, avšak byl tísněn a balón tečoval příliš vysoko nad bránu. Alessio Cragno mohl zůstat zcela v klidu.
49'
Domácí faulovali, Inter bude rozehrávat zhruba od půlící lajny.
48'
Druhá půle začala opatrně z obou stran, u míče jsou převážně hosté.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Achraf Hakimí.
46'
Trošku nespravedlivý výsledek panuje v Cagliari, hosté byli aktivnější a vypracovali si několik velkých tutovek a kdyby vedli 3:0, nemohl by se nikdo divit. Ale nestalo se tak, Alessio Cragno podržel své barvy, a přišel trest, když protivník v závěru využil svoji šanci a z první střely na bránu skóroval. Povede se favoritovi vyrovnat ve druhém poločase?
45+3'
45+1'
Domácí mohli soupeře zpražit ještě víc. Gabriele Zappa zůstal nepokryt na střed malého vápna, avšak jeho teč skončila vedle brány. Docela škoda pro Cagliari.
45+1'
První půle bude nastavena o dvě minuty.
45'
Domácí získali míč a vyrazili do brejku, soupeř fauloval, ale je ponechána výhoda.
45'
Následuje rohový kop, bude Inter radovat z vyrovnání?
44'
Znovu je milánský tým nastěhován u soupeřovy svatyně, Lukakův centr byl ovšem zastaven.
43'
Inter mohl vzápětí vyrovnat, ale jeden z jeho hráčů střílel po zemi z ostrého úhlu na levé straně pouze vedle vzdálenější tyče.
42'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Hosté hrají, ale góly dávají domácí. RICCARDO SOTTIL svým prvním pokusem ještě neuspěl, když dva obránci zblokovali jeho střelu do vzduchu, avšak domácí hráč doběhl k míči a z voleje jej poslal přesně ke vzdálenější tyči. Samir Handanovič se stačil jen ohlédnout.
41'
Už to vypadalo, že by se mohli dostat i do šance, ale o míč přišli.
40'
Hra se teď odehrává převážně u středového kruhu, u míče jsou domácí, kteří si dlouho jen přihrávají mezi sebou.
38'
Nicoló Barella zkoušel střihnout nůžky, ty se mu příliš nepovedly a balón letí kolem levé tyče do zámezí.
35'
Dlouhý nákop končí u Cragna, který rozehrává na krátko.
33'
Hosté si vynutili faul ve středovém kruhu, kde zůstává ležet Nicoló Barella.
33'
Nyní však následuje rohový kop Cagliari.
32'
Domácímu celku útočná snaha zatím příliš nevychází, obrana Interu pracuje velmi dobře a svému brankáři situaci hodně usnadňuje.
30'
Nejprve na hranici pokutového území Cagliari vznikla velká skrumáž, ze které se povedlo hostům získat míč. Následoval centr před bránu, na který si vyskočil nejlepší střelec Milánu Lukaku, jenž se dokázal dostat do zakončení, jenže nejen, že do brány nezamířil, ještě mu byl odpískán faul na gólmana.
27'
Další nepřesný pokus v podání domácího hráče, který končí jen za bránou Interu. Samir Handanovič zatím neměl mnoho práce a s brance se spíš nudí.
25'
Nicoló Barella se nijak nerozmýšlel a volný míč napálil z voleje směrem na bránu, Cragno však tentokrát neměl těžkou práci a míč ukryl do rukou.
25'
Ivan Perišić v situaci jeden na jednoho přes obránce nepřešel a do zakončení se tak nedostal.
22'
Po velké přetahované vyrazil dopředu Marko Rog, jeho střela z dálky však končí vedle bližší tyče. První střelecký pokus Cagliari v utkání.
20'
Nepřesný pas jednoho z hostů jenom projel kolem domácí svatyně a skončil za brankovou čárou. Rozehrávat bude Cragno.
18'
Domácí zbrzdili útok Interu faulem a hráči se tak stačili vrátit zpátky na svoji polovinu.
16'
Žlutou kartu dostává Matteo Darmian (Inter Milán) a to po zásluze.
15'
Alexis Sánchez zakončil hlavou, ovšem také on nechal vyniknout jen domácího brankáře.
14'
Další velká příležitost Milánu, Lukaku pálil tvrdě po zemi, ovšem Cragno stačil včas padnou k zemi a skvěle zasáhnout.
12'
Alessandro Bastoni střílel z voleje po rozehrávce rohového kopu, ale svůj pokus poslal pouze nad břevno.
10'
Žlutou kartu dostává Paolo Faragò (Cagliari Calcio).
10'
A ten si vypracoval vzápětí obrovskou šanci. Nejlepší střelce Interu Romelu Lukaku zakončoval z bezprostřední blízkosti střelou na vzdálenější tyč, ale Alessio Cragno se stačil natáhnout a míč vyrazit. Poté ještě dorážel Christian Eriksen, ale mířil už jen do obránce.
9'
Domácí rozehráli roh, ale míč jen proletěl pokutovým území a pak se jej zmocnil protivník.
8'
Teď se musí hosté bránit, Matteo Darmian zblokoval přihrávku před bránu do autu.
6'
Další faul ze strany Interu, který tak znovu přichází o balón a nemůže dál útočit.
4'
Do hry se zapojuje i Samir Handanovič, který pomáhá spoluhráčům v rozehrávce.
3'
Matteo Darmian se v útoku provinil faulem a míč musí nechat soupeři. Ten tak v klidu rozehraje od své brány.
1'
Ani dnes nechybí minuta ticha za zesnulého italského fotbalistu Paola Rossiho.
V tuto chvíli už oba týmy nastupují na hrací plochu.
Začátek zápasu bude opožděn.

Cagliari Calcio: Cragno – Faragò, Walukiewicz, Carboni, Lykogiannis – Marin, Rog – Zappa, João Pedro (C), Sottil – Pavoletti.
Náhradníci: Aresti, Vicario – Pinna, Klavan, Ceppitelli, Pisacane, Caligara, Tramoni, Nández, Ch. Oliva, Simeone, Cerri.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović, Eriksen, Perišić – R. Lukaku, Alexis Sánchez.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Hakimí, Kolarov, Ranocchia, Young, D'Ambrosio, Gagliardini, Sensi, Lautaro Martínez.

Rozhodčí: F. Pasqua – D. Bindoni, E. Raspollini.

Inter Milán

Hosté pobývají na předních pozicích, v tuto chvíli jim patří bronzová pozice s jednadvaceti body, ovšem na Sassuolo, které má odehráno utkání navíc, ztrácí jediný bod. Mimo své hřiště odehrál Inter pět zápasů a zatím nenašel přemožitele, třikrát se radoval z vítězství a dvakrát remizoval, vždy poměrem 1:1 a vždy se ujal vedení jako první. Mimo svůj stadion se mu dosud povedlo vstřelit velice slušných dvanáct gólů, což jej v pomyslné tabulce řadí na vedoucí příčku se Sassuolem, a inkasoval pouze kvarteto branek. Milánský tým si určitě bude chtít spravit chuť po nepovedeném vystoupení v Lize mistrů, kde vinou středeční remízy 0:0 se Šachtarem skončil ve skupině B se šesti body poslední.
Nejlepším střelcem klubu je s osmi góly Belgičan Romelu Lukaku.
Cagliari Calcio

Domácí se nachází na dvanácté pozici, na kontě má stejný počet bodů. Ze čtyř dosud odehraných utkání na svém hřišti si odnesli sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu, jen jednou se museli před soupeřem sklonit, a to v prvním domácím zápase sezóny, ve kterém nestačili na Lazio a podlehli mu 0:2. Celkem hráči Cagliari doma skórovali v osmi případech a o dvě branky méně inkasovali.
Nejlepším střelcem týmu je se šesti zásahy Brazilec Joao Pedro.
Dobrý den, šest zápasů dnes nabídne svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová liga. jako první v pořadí přijde v půl jedné odpoledne na řadu zápas týmů ze střední a vrchní části tabulky, a sice Cagliari a Interu Milán. O favoritovi nemůže být pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62