Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Sampdoria - 7. listopadu 2020   15:00

Cagliari
48' João Pedro  • 69' Nández (Simeone)
2:0
(0:0)
Cagliari
Cragno – Zappa (90+1. Pisacane), Walukiewicz, Godín, Lykogiannis – Marin (46. Sottil), Rog – Ounas (90+1. Tramoni), João Pedro (C), Nández (90+1. Caligara) – Simeone (86. Pavoletti).
Ayroldi – Preti, Macaddino
Sardegna Arena, Cagliari
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Jošida, Tonelli (C), Augello – Candreva (81. Verre), Thorsby, Ekdal (77. Adrien Silva), Jankto (77. Léris) – G. Ramírez (43. Damsgaard), Quagliarella (77. La Gumina).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 12:16.
Je konec. Cagliari Calcio zvítězilo nad UC Sampdoria poměrem 2:0. Moc toho k vidění v první půli bohužel nebylo. Největší šanci měl v 7. minutě Pedro, který ale poslal svou hlavičku pouze do tyče. Ve 38. minutě přišle pro hosty velký problém, protože byl vyloučen Augello. Do druhé části zápasu ale vstoupili domácí skvěle, když se ve 48. minutě prosadil z penalty Pedro. V 69. minutě zvýšil náskok Nández. O devět minut později se sice prosadil také Sottil, ale gól mu nakonec nebyl uznán.
90+6'
90+5'
Domácí se ještě snažili něco vymyslet po pravém křídle, ale nakonec z toho nic moc nebylo.
90+4'
Diego Godín nyní v souboji dostal naloženo od Antonia La Guminy, ale vypadá to, že bude v pořádku.
90+3'
Z následného protiútoku se dostal ke střele Leonardo Pavoletti, ale jeho pokus skončil v moci brankáře Emila Audera.
90+3'
Posléze ale domácí obrana opět jen odkopla míč po nepřesné přihrávce ze strany Sampdorie.
90+2'
Bartosz Bereszyński vybojoval míč ve středu hrací plochy po faulu soupeře.
90+1'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Adam Ounas, přichází Matteo Tramoni.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Gabriele Zappa, přichází Fabio Pisacane.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nahitan Nández, přichází Fabrizio Caligara.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Ale následně je z toho opět jen ztráta míče hostů. Domácí hráč navíc potřebuje ošetření a tohle už Cagliari uhraje.
89'
Centr hostů z pravé strany byl nepřesný a následuje autové vhazování pro Sampdorii.
88'
Sampdoria se sice po pravé straně dostala do protiútoku, ale další nepřesná přihrávka skončila jen u gólmana.
86'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Leonardo Pavoletti.
86'
A další faul ze strany hostů, tentokrát to byl Valerio Verre.
85'
Valerio Verre se sice dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale s tou si lehce poradil Alessio Cragno.
84'
Domácí se opět dostali do šance, ale ta skončila jen u brankáře Emila Audera.
83'
Adrien Silva nyní uviděl za svůj nedovolený zákrok kartu žluté barvy.
82'
Hosté se sice dostali dopředu a nakonec vybojovali autové vhazování.
81'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Valerio Verre.
78'
Branka Riccarda Sottila neplatí díky ofsajdu! Po třech minutách videorozhodčí rozhodl, že změna skóre alespoň nyní nenastane!
77'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Antonio La Gumina.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Mehdi Léris.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Adrien Silva.
75'
Ovšem ani z toho druhého domácí nevytěžili třetí branku, ale míč mají nadále pod kontrolou.
74'
Rohový kop domácích nic moc nepřinesl, ale následovat bude ještě jeden.
73'
Opět přišla střela ze strany domácích, ale pokus Adama Ounase byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.
71'
Hosté se ovšem dopustili pouze útočného faulu a nevypadá to na nějaký zvrat v utkání.
70'
Sampdoria sice chtěla rychle odpovědět, ale následný centr do vápna odhlavičkoval Godín a následuje rohový kop hostů.
69'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Domácí mužstvo odskakuje do dvoubrankového vedení! Simeone fantastickou přihrávku vyslal do šance NAHITANA NÁNDEZE, který se skvěle zbavil obránce a následně parádně zakončil k pravé tyči. Asistence: Giovanni Simeone.
68'
Poté ale přichází nepřesná přihrávka hostujícího hráče a autové vhazování bude mít Cagliari.
67'
Následná přihrávka hostů byla zblokována do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Sampdorii.
66'
Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje. Sampdoria se v oslabení zatím marně snaží protlačit ke střele na bránu.
65'
Babis Lykogiannis to tentokrát vzal na sebe, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu.
64'
Následně své emoce neunesl Lorenzo Tonelli, který uviděl žlutou kartu a příští utkání si kvůli nasbíraným kartám nezahraje.
63'
Hosté si chtěli vymodlit faul ze strany soupeře, ale sudí nechal hru opět pokračovat.
61'
Jankto se snažil v dobré šanci vysunout do střelecké příležitosti Quagliarellu, ale to se mu nepovedlo.
60'
Hodina hry je minulostí a Cagliari vede nad oslabenou Sampdorií 1:0.
59'
Nyní se pro změnu na druhé straně dostalo Cagliari do zajímavé příležitosti, ale branky jsme se nakonec nedočkali.
57'
Hosté se v oslabení dostal do nebezpečné situace, ale obrana Cagliari si poradila.
56'
Nyní domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
54'
Sampdoria získala rohový kop a posléze se z nějakých dvaceti metrů dostal ke střele český hráč Jakub Jankto, ovšem minul domácí bránu.
53'
Adam Ounas se sice dostal přes obránce z pravé strany vápna, ale následně vypálil pouze do boční sítě.
51'
Opět se Cagliari dostalo ke střele, ale ta domácímu hráči příliš nesedla.
50'
Znovu se domácí mužstvo snažilo dostat dopředu, kde nakonec získalo autové vhazování.
48'
Domácí vstupují do druhého poločasu skvěle a otevírají brankový účet zápasu! K pokutovému kopu se postavil JOÃO PEDRO, který poslal přízemní razantní střelu do levé části branky, kde sice skočil také brankář Emil Audero, který si sáhl na míč, ale nedokázal jej vyrazit!
47'
Byla nařízena penalta pro Cagliari. Lorenzo Tonelli poslal k zemi João Pedra, který si jej chtěl obhodit a tohle je velká šance na skórování pro domácí.
46'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Răzvan Marin, přichází Riccardo Sottil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První polovina tohoto utkání je za námi a Cagliari hraje se Sampdorií 0:0. Moc toho k vidění bohužel nebylo. Největší šanci měl v 7. minutě Pedro, který ale poslal svou hlavičku pouze do tyče. Ve 38. minutě přišle pro hosty velký problém, protože byl vyloučen Augello. Ve druhé polovině zápasu se tak máme na co těšit a doufejme, že k vidění budou především góly.
45+3'
45+3'
Domácí úvodní branku utkání v prvním poločase nevstřelí, neboť se Giovanni Simeone nachytal v ofsajdu.
45+2'
Hosté sice hrají v oslabení, ale na hrací ploše to moc poznat nejde a stále je tak k vidění velice vyrovnaný match.
45+1'
Domácí se křížným pasem na pravou stranu snažili dostat dopředu, ale Sampdoria se dokázala ubránit.
45'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
45'
Hosté se dokonce dostali k centru z levé strany, ale ten byl obranou Cagliari odvrácen do zámezí.
44'
Balón se ocitl pouze v zámezí a Sampdoria má k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
43'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Mikkel Damsgaard.
42'
Následně byla hra přerušená, protože hostující hráč potřeboval ošetření.
41'
Cagliari se ale krátce po standardní situaci dopustilo jen nedovoleného zákroku.
40'
Hostující hráč se sice diví a není spokojen s druhým rozhodnutím rozhodčího, ovšem nic nezmění a musí zamířit do šaten.
38'
Tommaso Augello se dopustil jako poslední obránce velké chyby a míč nepochopitelně posunul k nohám napadajícího Nahitana Nándeze, kterého posléze poslal k zemi a sudí nejprve vytáhl žlutou kartu, ovšem po přezkoumání u videa tasí červenou a Sampdoria jde do oslabení!
37'
Giovanni Simeone to vzal na sebe a vystřelil z dálky, ovšem jeho rána letěla hodně mimo svatyni Sampdorie, kterou dnes střeží jednička Emil Audero.
36'
Po chvíli byl João Pedro zfaulován a Cagliari tak získalo míč na polovině soupeře.
35'
Marko Rog se nyní skvěle vrátil a přerušil čistým obranným zákrokem útok soupeře.
33'
Nyní to domácí celek zkoušel po levé straně, ale nakonec se Marko Rog dopustil pouze faulu.
32'
Bohužel zápas není nijak moc zajímavý a hraje se především ve středu hrací plochy beze střel na bránu.
31'
V dalším ofsajdovém postavení je znovu nachytán Fabio Quagliarella, kterému se tak zatím nedaří ve správný čas naběhnout za obranu.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Cagliari hraje na domácí půdě se Sampdorií 0:0.
29'
Opět tady máme faul Albina Ekdala, ale ani nyní sudí zatím nevytahuje žlutou kartu.
28'
Nyní se domácí trenér Di Francesco hodně rozčiluje, když se soupeř dopustil faulu na jeho hráče a situaci musel uklidnit hlavní rozhodčí Ayroldi.
27'
Standardní situace hostů společně s Jakubem Janktem ale nepřinesla nic nebezpečného.
26'
Babis Lykogiannis odhlavičkoval centr soupeře a následuje tak rohový kop hostů.
25'
Hosté sice ukradli míč a vydali se do protiútoku, který ale byl pozdržen a následně se právě hráč Sampdorie Gastón Ramírez dopustil faulu.
24'
Domácí se ale plynule dostali na polovinu soupeře, kde se snaží prokombinovat do střelecké pozice.
23'
Stále můžeme vidět velký presink Sampdorie a Cagliari má menší problémy s rozehrávkou.
22'
Cagliari se sice vydalo do protiútoku, ale pokus o centr z pravé strany byl zblokován.
21'
Po centru z rohu se snažil zakončit Albin Ekdal, ale míč nakonec jej doskákal do rukou připraveného gólmana.
20'
Sampdoria ale nyní má k dispozici rohový kop z pravé strany.
19'
Fabio Quagliarella se ocitl opět v ofsajdu a těch nedovolených postavení je na začátku zápasu velmi hodně.
17'
Standardní situace ale přinesla pouze zblokovanou střelu. Následně se hosté opět dostali do zakončení, ale ta letěla daleko vedle brány.
16'
Tentokrát se už domácí hráč dopustil faulu a Sampdoria získala přímý kop z dobré pozice.
15'
Další ofsajd ze strany hostů přerušil nebezpečnou útočnou akci z levé strany.
14'
Cagliari nyní sice drží míč, ale pouze na své polovině a k vidění tak toho moc není.
13'
Gabriele Zappa se sice z pravé strany dostal k centru, ale ten skončil bezpečně v moci gólmana Emila Audera.
12'
Balón skončil po neúspěšné akci domácích v zámezí a následuje autové vhazování Sampdorie.
11'
Domácí mužstvo ovšem zatím nemůže udržet balón u nohou a Sampdoria předvádí skvělý presink.
10'
V prvních deseti minutách je k vidění typický italský fotbal, kdy tempo zápasu začíná pozvolna.
9'
Răzvan Marin se dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy. Sampdoria tak má znovu míč na kopačkách a pomalu se snaží něco vymyslet.
8'
Obávaný Fabio Quagliarella se snažil naběhnout za obranu a nakonec vybojoval rohový kop z pravé strany.
7'
Adam Ounas dostal naloženo od Mortena Thorsbyho, což sudí viděl a odpískal hostujícímu hráči faul.
7'
João Pedro se prodral ke hlavičce po centru z pravé strany, ale zakončil pouze do tyče!
6'
Cagliari sice pouze na chvíli podívalo na polovinu soupeře, ale nic velkého z toho nebylo a Sampdoria už jde znovu dopředu.
5'
Tommaso Augello se svým pasem snažil najít hostujícího útočníka, ale míč už opustil hrací plochu.
4'
Znovu jsou u balónu hráči v bílém, tedy Sampdoria.
3'
Nyní přišel nebezpečný centr hostů z levé strany, ovšem obránce Godín odhlavičkoval míč.
2'
Sampdoria se snaží něco vymyslet na své polovině, ale začátek utkání se odehrává v pomalém tempu.
1'
Hned v první minutě se Giovanni Simeone ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Zappa, Walukiewicz, Godín, Lykogiannis – Marin, Rog – Ounas, João Pedro (C), Nández – Simeone.
Náhradníci: Aresti, Vicario – Carboni, Caligara, Klavan, Faragò, Ch. Oliva, Pavoletti, Sottil, Pisacane, Tramoni, Tripaldelli.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Jošida, Tonelli (C), Augello – Candreva, Thorsby, Ekdal, Jankto – G. Ramírez, Quagliarella.
Náhradníci: Letica, N. Ravaglia – Colley, Askildsen, A. Ferrari, Damsgaard, La Gumina, Léris, Regini, Prelec, Adrien Silva, Verre.

Rozhodčí: Ayroldi – Preti, Macaddino.
UC Sampdoria

Sampdorii se sice první dva zápasy v letošním ročníku nevydařily, ale posléze nabrala skvělou formu a aktuálně je na 9. místě s 10 body a skóre 11:9. Po třech výhrách přivítala na své půdě Janov. Ve 23. minutě se podruhé v řadě prosadil Jankto a poslal tak domácí do vedení. Ovšem odpověď přišla o pět minut později z kopačky Scamaccy. Následně už ve vyrovnaném utkání gól nepadl a Sampdoria remizovala 1:1.
Cagliari Calcio

Cagliari je aktuálně až na 12. místě se 7 body a skóre 12:15. V posledním utkání zavítalo na půdu Bologni. V 15. minutě sice hosty poslal do vedneí Joao Pedro, ale těsně před přestávkou srovnal Barrow. Ve 47. minutě šli hosté znovu do vedení po brance Simeoneho, ale v 52. a 56. minutě se trefili domácí a Cagliari nakonec prohrálo 2:3.
V 7. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Cagliari Calcio a UC Sampdoria. Naposled se spolu tato mužstva utkala v Červenci na půdě Sampdorie, které zvítězilo poměrem 3:0. Dnes se ale bude bojovat v Sardegna Arena, Cagliari. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ayroldi a jeho asistenti Preti a Macaddino. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62