Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : AS Řím - 6. ledna 2021   15:00

Crotone
72' Golemić (Messias)
1:3
(0:3)
AS Řím
9' B. Mayoral  (Mchitarjan) • 30' B. Mayoral  (Cristante) • 35' Mchitarjan
Crotone
Cordaz – Magallán, Golemić, Cuomo – P. Pereira (46. Vulić), S. Molina, Zanellato, Henrique (59. Rivière), Reca – Messias, Nwankwo.
AS Řím
Pau López – Mancini, Smalling, Ibañez (64. Kumbulla) – Karsdorp, Villar, Cristante (81. Veretout), Peres – C. Pérez, Mchitarjan (64. Lorenzo Pellegrini) – B. Mayoral (86. Džeko).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:16.
Je konec! AS Řím nakonec potvrdilo roli favorita a vítězí 3:1. Hostující celek se ujal vedení v deváté minutě, kdy se prosadil Borja Mayoral. Stejný hráč přidal druhý zásah i po půlhodině hry. O pět minut později navíc proměnil pokutový kop Henrich Mchitarjan. Po změně stran AS kontrolovalo své vedení. Crotone se zmohlo jen na drobnou korekci, kterou hlavou po rohovém kopu zařídil Golemič.
90+4'
90+2'
Chris Smalling si dal pozor na další přihrávku za obranu AS a před dotírajícím Magallánem balón poslal do bezpečí.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
V samotném závěru utkání se hosté drží na polovině soupeře a kombinují kolem velkého vápna, Hráči AS Řím jsou mnohem aktivnější.
89'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Pellegrini (AS Řím).
88'
Po chybě hostujícího brankáře chtěl Salvatore Molina zakončovat z ostrého úhlu do branky, ale na brankové čáře na poslední chvíli zakročil Smalling!
87'
Crotone se žene do útoku, jenže obrana AS Ŕím zatím hraje opravdu skvělé utkání a v závěru soupeře zatím nepouští do zakončení.
86'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Edin Džeko.
85'
Carles Pérez byl faulován na polovině Crotone a získal pro hosty další cenné sekundy k dobru. Na domácích fotbalistech už jsou vidět známky frustrace.
84'
Simeon Nwankwo se dostal s míčem u nohy na hranici velkého vápna, odkud vyslal prudké zakončení levačkou, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
83'
Carles Pérez táhl akci AS Řím po pravém křídle, dostal se až na hranici velkého vápna, ale dvojici domácích obránců už ošálit nedokázal.
82'
Vladimir Golemić dostal přihrávku na levou stranu, přehodil si míč na pravačku a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku odehrál do bezpečí Smalling.
81'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Jordan Veretout.
80'
Gonzalo Villar ustál souboj na polovině hřiště, kde si následně obhodil soupeře a byl faulován. Hostům se podařilo otupit sílící tlak Crotone.
79'
Simeon Nwankwo se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a míč skončil daleko od branky AS Řím.
78'
AS Řím rozehrával na polovině soupeře. Hostující celek se postupnou kombinací dostal do pokutového území, ale nikdo v bílém si netroufl na zakončení.
77'
Arkadiusz Reca byl doslova zbourán dotírajícím Chrisem Smallingem a může být rád, že střet odnesl jen vyraženým dechem. Hostující stoper kartu nedostal.
76'
Carles Pérez se dostal s míčem u nohy až do pokutového území, kde se pěknou kličkou zbavil soupeře, jenže už neměl dostatek prostoru pro zakončení.
75'
Rick Karsdorp napadal rozehrávku Crotone na jeho polovině. Domácí celek se sice z tlaku soupeře vymanil, jenže daleko se s míčem nedostal.
74'
Simeon Nwankwo se po levém křídle krásně dostal do blízkosti velkého vápna, jenže jeho následný centr skončil až v zámezí. Obrana AS byla připravená.
72'
Crotone právě vstřelilo branku!
Je sníženo! Crotone se po následném rohovém kopu dočkalo vytoužené branky! Na povedený centr si u přední tyče naskočil VLADIMIR GOLEMIČ a jeho hlavička zapadla do sítě!
71'
Simeon Nwankwo si naskočil na parádní centr z pravé strany, ale jeho dobře mířenou hlavičku zlikvidoval hostující brankář parádním zákrokem!
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut. Střídající Kumbulla prošel po levé straně na hranici šestnáctky, ale jeho centr zablokoval obránce.
69'
Salvatore Molina přenesl těžiště hry dlouhým nákopem na pravou stranu hrací plochy, kde si na jeho pobídku počíhal obránce, který míč odehrál do autu.
68'
Hostující brankář se zapojil do rozehrávky AS Řím. Ani hosté už se při svém náskoku nikam příliš neženou a soustředí se spíše na kombinaci.
67'
Salvatore Molina diriguje rozehrávku domácího Crotone na polovině soupeře a snaží se vymyslet nějakou průnikovou přihrávku. Obrana AS však funguje pečlivě.
66'
Lorenzo Pellegrini se krátce po svém příchodu na trávník dostal s míčem na hranici velkého vápna, odkud zakončil levačkou, ale jeho pokus minul branku.
65'
Borja Mayoral opět neúnavně napadal rozehrávku soupeře. Zadáci Crotone si na něj však dali dobrý pozor a nenechali jej získat míč pro hosty.
64'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Lorenzo Pellegrini.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Roger Ibañez, přichází Maraš Kumbulla.
63'
Henrich Mchitarjan si v hlavičkovém souboji na polovině soupeře pomohl loktem, čímž se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Crotone.
62'
Bruno Peres se dostal na hranici velkého vápna, odkud chtěl zakončit, ale Giuseppe Cuomo mu čistým způsobem vystavil stopku.
61'
Simeon Nwankwo bojoval o míč tak usilovně, až se přímo před očima hlavního rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude AS Řím.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme jednoznačnou záležitost. AS Řím je zatím mnohem lepším týmem a svého soupeře prakticky k ničemu nepouští.
59'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Eduardo Henrique, přichází Emmanuel Rivière.
58'
Roger Ibañez se při návratu na vlastní polovinu dopustil faulu a vidí žlutou kartu.
57'
Hostující celek si bez problémů hlídá své vedení a nikam se nepouští. Hráči v bílém kombinují s míčem na kopačkách a soupeři jej prakticky nepůjčují.
56'
Rick Karsdorp dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, odkud odcentroval na malé vápno, jenže tam se nepohyboval nikdo v bílém dresu.
55'
Vladimir Golemić si dal pozor na napadajícího Mayorala a raději si před ním pomohl malou domů. Domácí brankář následně nakopl míč na polovinu soupeře.
54'
Chris Smalling se po rohovém kopu tlačil do zakončení hlavou, jenže jeho pokus skončil vysoko nad břevnem branky Crotone.
53'
Gianluca Mancini dostal přihrávku na pravou stranu, přehodil si míč na levačku a odcentroval na hranici velkého vápna. Nikdo ze spoluhráčů se k jeho pobídce nedostal.
52'
Hosté se hnali do další zajímavé možnosti, jenže Henrich Mchitarjan si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
51'
Bryan Cristante si dal pozor na přihrávku do pokutového území a před Magallánem odehrál míč do bezpečí. Hráči v bílém zatím brání skvěle.
50'
Junior Messias si dobře pokryl míč na polovině hřiště a napadající Roger Ibañez jej faulem poslal k zemi.
49'
Bryan Cristante prošel s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, kde se skvěle zbavil soupeře a procedil přihrávku na Mayorala. Ten se k zakončení nedostal.
48'
Bryan Cristante dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže neoslovil nikoho ze spoluhráčů v bílém.
47'
Hostující brankář si dal pozor na napadajícího soupeře a odkopl před ním míč daleko do bezpečí. AS Řím si bude chtít pohlídat příznivý výsledek.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Miloš Vulić.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali výborný výkon hostujícího AS Řím. Hostující celek se ujal vedení v deváté minutě, kdy se prosadil Borja Mayoral. Stejný hráč přidal druhý zásah i po půlhodině hry. O pět minut později navíc proměnil pokutový kop Henrich Mchitarjan. Do kabin se proto odchází za stavu 0:3.
45+1'
45+1'
Domácí fotbalisté během nastavení kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Ani fotbalisté AS Řím už rozehrávku soupeře neatakují.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Rick Karsdorp operoval na pravé straně hrací plochy, kde se zbavil soupeře a poslal přihrávku na hranici velkého vápna. Crotone už by se nejraději vidělo v šatně.
44'
Bryan Cristante díky skvělému napadání obral o míč domácího stopera, přehodil si jej na pravačku, ale následné zakončení se mu svezlo po nártu a skončilo vedle branky.
43'
Bruno Peres vyzkoušel průnikovou přihrávku mezi obránce soupeře, nicméně jeho pobídku si pohlídal domácí brankář Cordaz, který míč odkopl.
42'
Lisandro Magallán fauloval na polovině hřiště unikajícího Mchitarjana a vidí žlutou kartu.
42'
Nwankwo se následně pustil do napadání rozehrávky soupeře, jenže míč nezískal a podle všeho si ještě přivodil nějaké svalové zranění.
41'
Simeon Nwankwo prošel s míčem na hranici velkého vápna, odkud střílel pravačkou, ale jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem branky AS.
40'
Gonzalo Villar fauloval na polovině hřiště, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Crotone se v závěru prvního poločasu tlačí vpřed.
39'
Crotone po delší době zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se tentokrát snesl na přední tyč, kde pozorně hlídkoval hostující Chris Smalling.
38'
Rick Karsdorp si dokonale splnil své defenzivní povinnosti, když se u rohového praporku natlačil před soupeře, který si musel pomoci zatažením za dres.
37'
Eduardo Henrique se pustil do souboje na polovině soupeře, ale podle hlavního rozhodčího si v něm pomohl nedovoleným zákrokem.
35'
AS Řím právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil HENRICH MCHITARJAN, který krásnou střelou k tyči nedal brankáři sebemenší šanci!
34'
Vladimir Golemić ještě vidí žlutou kartu.
34'
Pokutový kop pro AS Řím! Ve vápně byl faulován právě Mayoral a sudí neváhal!
34'
Borja Mayoral dnes hraje opravdu vydařené utkání. Hostující útočník tentokrát uspěl v hlavičkovém souboji, ale jeho spoluhráči následně přišli o míč.
33'
Simeon Nwankwo se v pokutovém území tlačil za dalším centrem z levé strany hrací plochy, jenže špičkou kopačky nedokázal zakončit kolem obránce.
32'
Domácí fotbalisté jsou druhým zásahem AS v dnešním souboji poněkud zaskočení. Kombinace fotbalistů Crotone je najednou pomalá a plná nepřesností.
30'
Hostující celek odskakuje na rozdíl dvou branek! BORJA MAYORAL dostal přihrávku na polovině Crotone, otočil se a krásnou střelou zpoza vápna poslal míč mimo dosah brankáře!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání. Hosté se sice v úvodu ujali vedení, ale Crotone hraje sympaticky.
29'
Simeon Nwankwo se v pokutovém území doslova probil k odraženému míči a pokusil se o zakončení přímým nártem. Jeho dělovka však skončila vedle branky.
28'
Alex Cordaz vyrazil ven z branky, aby před dobíhajícím Mayoralem odkopl do bezpečí propadnutou přihrávku za obranu Crotone.
27'
Pedro Pereira odcentroval z pravé strany do pokutového území, kam si naběhl Simeon Nwankwo, jenže jeho hlavička z těžké pozice byla nepřesná.
26'
Hostující AS se usadilo na polovině domácího Crotone a postupnou kombinací si hledá cestičku do velkého vápna. Obrana Crotone nyní odolává.
25'
Rick Karsdorp ještě pořádně zabojoval na pravé straně hrací plochy, kde svedl souboj s Cuomem, kterého díky skvělé poziční hře odstavil od míče.
24'
Hostující celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej bez větších problémů dokázal odhlavičkovat Vladimir Golemić.
23'
Pedro Pereira si pohlídal nepřesnou rozehrávku hostujícího celku a nákop směřující na Mayorala bez problémů pustil do autu. Crotone bude rozehrávat od branky.
22'
Bruno Peres dohrál soupeře u postranní čáry a za ostrý skluz vidí žlutou kartu.
21'
Bruno Peres znovu vhazoval v blízkosti pokutového území domácího celku. Jeho pobídka skončila na hrudi prvního obránce v červenomodrém dresu.
20'
Salvatore Molina tentokrát poslal vysoký nákop na hranici velkého vápna, ale nikým neatakovaný Cristante si míč pohlídal a zahrál hlavou do rukavic brankáře.
19'
Salvatore Molina si řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže Vladimir Golemić jej příliš prudkou pobídkou zahnal až do autu. Vhazovat bude AS Řím.
18'
Alex Cordaz se znovu zapojil do rozehrávky domácího Crotone. Jeho přenesení hry skončilo u Magallana, který míč ztratil nepřesnou přihrávkou.
17'
Rick Karsdorp ustál souboj na polovině hřiště a rozehrál na levou stranu. Hostující AS zatím v úvodních minutách dnešního souboje jednoznačně kraluje.
16'
Bryan Cristante poslal nadýchaný oblouček do pokutového území domácího celku, jenže Borja Mayoral na pobídku nedosáhl. Míč skončil v rukavicích brankáře.
15'
Bruno Peres kouzlil s míčem u nohy na levé straně hrací plochy, odkud následně odcentroval do šestnáctky, jenže nenašel svého spoluhráče.
14'
Alex Cordaz se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop směřoval na pravé křídlo, kde kralovala jen obrana hostující AS Řím.
13'
Gonzalo Villar si dal pozor na napadající soupeře, dobře si před ním pokryl míč a Lisandro Magallán jej doslova zápasnickým chvatem poslal k zemi.
12'
Mayoral spěchal za dalším dlouhým nákopem na polovinu soupeře, jenže míč tentokrát skončil v moci obránců domácího mužstva.
11'
Hostující celek pokračuje v aktivitě i po vstřelení úvodní branky dnešního souboje. AS se znovu vydalo vpřed, ale nikdo v bílém tentokrát nedostal prostor pro zakončení.
9'
Hostující celek se hned z první obrovské šance dnešního souboje dostává do vedení! Na levé straně dostal moře prostoru Mchitarjan, který vyslal parádní přízemní centr na malé vápno a BORJA MAYORAL už měl snadnou práci!
8'
Salvatore Molina se díky svému důrazu dostal až do pokutového území, kde si skvěle odstavil obránce, jenže z otočky už nedokázal vypálit.
7'
Henrich Mchitarjan se hnal vpřed s míčem u nohy, jenže si jej v klíčovou chvíli předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše. Crotone bude vhazovat.
6'
Salvatore Molina dostal krásnou přihrávku do běhu na pravé křídlo, protáhl se kolem soupeře, jenže jeho přízemní centr skončil v rukavicích připraveného brankáře.
5'
Bryan Cristante poslal přihrávku na polovinu Crotone, ale Mayoral si neporadil se zpracováním a důrazný Vladimir Golemić mu míč ukopl.
4'
Carles Pérez si pokryl míč tělem na polovině hřiště a napadající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude celek z italské metropole.
3'
Vladimir Golemić dostal přihrávku na polovinu hřiště, ale ihned kolem něj vyplavali dva hráči v bílých dresech, kteří jej od míče odstavili.
2'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráči v modročervených dresech soupeři nechtějí půjčit míč.
1'
Bryan Cristante dostal přihrávku na polovinu soupeře, krásně se zbavil svého obránce a poslal průnikovou přihrávku mezi domácí stopery, kam si však nenaběhl nikdo v bílém.
1'

FC Crotone: Cordaz – Magallán, Golemić, Cuomo – P. Pereira, S. Molina, Zanellato, Henrique, Reca – Messias, Nwankwo.
Náhradníci: Crociata, Djidji, Dragus, Luperto, Marrone, Petriccione, Rispoli, Rojas, Rivière, Siligardi, Vulić.

AS Řím: Pau López – Mancini, Smalling, Ibañez – Karsdorp, Villar, Cristante, Peres – C. Pérez, Mchitarjan – B. Mayoral.
Náhradníci: Boer, Farelli – Džeko, Diawara, Juan Jesus, Kumbulla, Podgoreanu, Lorenzo Pellegrini, Providence, Veretout..
FC Crotone

Domácí Crotone má naprosto opačné starosti. Po patnácti kolech má na svém kontě jen devět bodů a patří mu poslední dvacátá pozice v ligové tabulce. Crotone navíc dosud inkasovalo už třicet pět branek. V posledním utkání schytalo debakl 2:6 na hřišti Interu Milán.
AS Řím

Celek z italské metropole přijíždí na půdu posledního celku Serie A v dobrém rozpoložení. Po patnácti odehraných zápasech má na svém kontě třicet bodů a patří mu třetí pozice ligové tabulky. Na týmy před sebou AS ztrácí šest bodů. V posledním kole doma brankou Edina Džeka přehrálo Sampdorii.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi FC Crotone a AS Řím. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62