Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Parma - 31. října 2020   18:00

Inter Milán
64' Brozović (Barella) • 90+2' Perišić (Kolarov)
2:2
(0:0)
Parma
46' Gervinho  (Hernani) • 62' Gervinho  (Inglese)
Inter Milán
Handanovič (C) – de Vrij, Ranocchia, Kolarov – Hakimí (78. Young), Barella (78. Nainggolan), Gagliardini (58. Arturo Vidal), Darmian (68. Pinamonti) – Eriksen (58. Brozović) – Lautaro Martínez, Perišić.
Pairetto – Passeri, Liberti
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Parma
Sepe – Grassi (84. Brugman), Iacoponi (C), Gagliolo, Gi. Pezzella – Hernani, Balogh, Kurtić (74. Sohm) – Kucka – Cornelius (46. Inglese), Gervinho (74. Cyprien).

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:7.
Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se nakonec dočkali čtyř gólů. Nejprve se hned na začátku dostali do vedení hosté, nakonec pak měli náskok o dva góly. Na to ale domácí zareagovali a brzy snížili. V nastavené druhé minutě pak zakončil hlavou Perišić a vybojoval tak pro svůj tým alespoň jeden bod.
90+5'
90+4'
Arturo Vidal zblízka zakončil, ale mimo tři tyče hostů. Následuje odkop od branky Parmy a zápas patrně definitivně končí.
90+4'
Domácí tak zřejmě vybojují bod, i když to vypadalo, že přijdou o všechny tři. Nyní jsou na polovině hostů a ještě to zkusí před Sepem.
90+2'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Aleksandar Kolarov zahrál volný přímý kop z levé strany, v pokutovém území si na nadýchaný centr naskočil hlavou IVAN PERIŠIĆ a rozvlnil síť za Sepeho zády – 2:2. Asistence: Aleksandar Kolarov.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.
89'
Arturo Vidal poslal k zadní tyči pěkný centr, který chtěl zužitkovat Ivan Perišić, ale nakonec z toho nebylo nic. Hosté tak opět berou balon a poté se budou snažit držet ho co nejdéle daleko od své branky.
88'
Do ofsajdové pozice se dostali hráči Interu a u míče tak budou zase hosté, kteří půjdou hned na druhou stranu.
86'
Hosté se nikam neženou, snaží se bránit své těsné vedení, které by bylo na hřiště favorita z Interu Milán rozhodně velkým úspěchem.
85'
Marcelo Brozović zahrál další rohový kop pro Milán, ale jeho centr do vápna nikdo nedokázal usměrnit za záda Luigiho Sepeho. Nicméně stále domácí hrozí před soupeřovou brankou.
84'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Gastón Brugman.
84'
Nebylo z toho nic a hned po tom, co Inter převzal míč do své moci, otáčí hru na opačnou stranu.
83'
Hosté vybojovali další rohový kop. Uvidíme, zda po této standardní situaci ohrozí Handanovičovu branku.
82'
Aleksandar Kolarov vystřelil z větší dálky, následně pak ještě po zisku míče střílel Arturo Vidal, ale jeho dělovka skončila jen nad brankou Luigiho Sepeho.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu.
79'
Na pravé straně táhl akci Stefan de Vrij, ale jeho centr na nabíhajícího Lautara Martíneze skončil jen nepřesným zpracováním.
78'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Ashley Young.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Radja Nainggolan.
77'
Interu začíná hodně utíkat čas, stále se nedokáží podruhé před soupeřovou brankou prosadit. Lépe jsou na tom tedy stále hosté z Parmy.
75'
Domácí se stále snaží o vyrovnání, mají k tomu dost příležitostí, ale hosté svůj náskok brání zuby nehty.
74'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Wylan Cyprien.
74'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Simon Sohm.
73'
Na druhé straně hosté byli v koncovce nepřesní a míč mají v moci znovu domácí hráči a jdou útočit.
71'
Andrea Ranocchia zakončoval střelou do středu branky hostů, ale tam byl připraven Luigi Sepe a tuto střelu zneškodnil.
69'
Andrea Ranocchia poslal míč na Barellu, jenž ihned vystřelil, avšak jeho střelecký pokus se mezi tři hostující tyče nevešel.
68'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Andrea Pinamonti.
67'
Žlutou kartu dostává Andrea Ranocchia (Inter Milán).
67'
Dlouho drželi míč na svých kopačkách hráči Interu, ale jejich menší tlak před Sepeho brankou neskončil vyrovnávacím gólem.
65'
Domácí ožili a znovu se natlačili před soupeřovu branku, ale jejich pokus srazila obrana Parmy do bezpečí.
64'
Milánští si hned vzali míč zase na svou stranu a mířili do akce. Tu zakončil skrze obránce Botonda Balogha MARCELO BROZOVIĆ a balon poslal k bližší tyči – 1:2. Asistence: Nicoló Barella.
63'
Domácí se neprosadili a míč končí v moci hostů, kteří znovu otáčejí hru.
62'
Parma právě vstřelila branku!
Hosté navyšují svůj náskok a opět to byl GERVINHO, kdo skóroval. Naběhl si na přihrávku až do blízkosti Handanoviče, kterého pak prostřelil kolem jeho levé nohy – 0:2. Asistence: Roberto Inglese.
60'
Hodina hry je minulostí, hosté stále drží těsný náskok a Inter se marně snaží vyrovnat.
58'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Marcelo Brozović.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Arturo Vidal.
58'
Perišić na pravou stranu poslal přihrávku na nabíhajícího spoluhráče, Hakimí ale svou střelu poslal jen mimo tři tyče.
56'
Domácí jsou po inkasované brance jako opaření a nedaří se jim najednou nic. Naopak hosté jsou precizní v obraně a hájí svůj náskok.
55'
Hakimí zakročil po střele hostů a hned dostal balon do středu hřiště. Inter tak půjde po chvilce zase útočit.
54'
Lautaro Martínez nebezpečně zakončil ve velkém vápnu, ale Sepe byl mezi třemi tyčemi opět pozorný a udržel těsné vedení svého celku.
54'
Domácí se znovu pokusili projít na polovinu hostů, ale obrana Parmy byla nekompromisní a soupeře o míč obrala.
52'
Domácí z rohového kopu udeřili a dostali míč za Sepeho, ale radovali se předčasně. Gól totiž není uznán kvůli ofsajdovému postavení.
51'
Andrea Ranocchia posunul balon na Lautara Martíneze, který okamžitě střílel po zemi, avšak jeho pokus vytěsnil mimo brankář Luigi Sepe.
50'
Hosté se znovu dostali na území Interu, ale tentokráte se před Handanovičem neprosadili. O chvilku později ale střílel jeden z hostů a brankář Milána zakročil.
48'
Hosté zatím v utkání nepředvedli prakticky nic, Inter byl od začátku lepším a aktivnějším týmem, ovšem Parma je ve vedení. Domácí se už snaží o brzkou odpověď.
46'
Hosté hned v úvodu druhého poločasu otevírají účet zápasu a jdou překvapivě do vedení. GERVINHO v pokutovém území poslal obloučkem míč za záda Handanoviče a ten už nestihl zareagovat – 0:1. Asistence: Hernani.
46'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Andreas Cornelius, přichází Roberto Inglese.
46'
Střely na branku: 2 – 0
První poločas je za námi. Aktivnější v něm byli domácí hráči, ale nedokázali prosadit. Hosté měli střel pomálu a i oni tedy nezměnili stav na ukazateli. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně v 19:05.
45+3'
45+2'
Ivan Perišić zakončil, k odraženému míči se ještě dostal Roberto Gagliardini, ale s jeho pokusem si brankář Parmy Sepe poradil a po jeho odkopu už rozhodčí ukončí první půli.
45+1'
Hosté zahráli rohový kop, míč hned srazila obrana Interu do bezpečí a následuje tak útok domácích.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.
45'
Hostující branka nebyla ohrožena a fotbalisté Parmy tak mohou v klidu založit další akci, zřejmě jednu z posledních v této části hry.
44'
Inter si svou aktivitou vybojoval další rohový kop.
43'
Achraf Hakimí si vyskočil na vysoký míč a před Sepem hlavičkoval pouze vysoko nad jeho branku.
43'
Perišić byl atakován soupeřem a ten míč dostal za postranní čáru. Domácí tak u míče zůstanou a rozehrají další autové vhazování.
42'
Kolarov rozehrál další rohový kop, na míč si sbíhal Andrea Ranocchia, ale nakonec se nedostal k žádnému zakončení před hostující svatyní.
41'
Nakonec je Hernani v pořádku a už se vrací zpět na hrací plochu. U míče jsou hráči Interu a míří v závěru první půle do další akce, která by mohla znamenat ohrožení Sepeho branky.
39'
Na zemi se ocitl hostující Hernani po střetu s domácím hráčem a vypadá to na rameno. Uvidíme, zda bude moci pokračovat ve hře.
39'
Nic z toho nebylo a míč má ve své moci Samir Handanovič a bude ho odkopávat od své branky hodně daleko.
38'
Po domácím faulu následuje volný kop pro hosty.
37'
Hráči Parmy se sami vykázali na svou polovinu a znovu tak museli zakládat akci od začátku. Obrana Interu se tak vrací zpět před brankáře Handanoviče.
36'
Barella hledal centrem Perišiće, ten střílel k zadní tyči, kde byl připraven jeden z hostů a poslal míč na rohový kop.
35'
Nyní mají autové vhazování hosté.
34'
Autové vhazování provedli domácí hráči na své polovině a odtud se pak znovu pomalu dostávali dopředu, ovšem obrana soupeře je zastavila.
32'
Hosté se neprocpali na polovinu Interu, domácí hráči pak sbírají míč a okamžitě pádí na druhou stranu hřiště.
30'
Třicet minut hry je za námi a stále jsme se nedočkali úvodní branky. Aktivnější jsou hosté, ale zatím to vstřeleným gólem nepotvrdili.
29'
Kucka fauloval domácího Kolarova, sudí naznačuje, aby se hrálo dále, ale po špatné přihrávce Perišiće končí balon jen na obraně hostů.
28'
Hostující brankář byl opět ve svém brankovišti pozorný, když dalším zákrokem svůj tým podržel. Na druhé straně pak ale jeho spoluhráči v koncovce znovu selhali.
27'
Další rohový kop měli k dispozici domácí fotbalisté, ale z této standardní situace nevytěžili nic.
25'
Gervinho se vysunul a běžel směrem k domácímu území, obrana Interu se však rychle vrátila a nic takového nedovolila. Rázem pak Milánští otáčejí hru.
24'
Volný přímý kop zahrál Aleksandar Kolarov, ale míč poslal jen do rukavic Luigiho Sepeho.
23'
Žlutou kartu dostává Hernani (Parma Calcio 1913).
23'
Achraf Hakimí založil další akci domácích, po ní byl ale soupeřem poslán tvrdě k zemi a bude se poprvé žluti.
22'
Agilní domácí celek má více ze hry, ale zatím se mu nedařit vsítit úvodní branku.
21'
A hned po chvilce to na sebe vzal Hakimí, ale jeho centr z levé strany šel jen do obránce Parmy, míč končí za zadní čárou a je tu další roh pro Inter.
20'
Levačka Perišiće byla sražena mimo, míč si doběhl Matteo Darmian, ale poté mu ho sebrala obrana Parmy.
19'
Ivan Perišić se dostal do pokutového území a pravačkou pak zakončil nad branku Parmy. I kdyby se ale trefil, gól by nemohl platit, neboť se nacházel v ofsajdové pasti.
18'
Po nepřesné střele Achrafa Hakimího skončil míč jen v moci hostujícího brankáře a následuje další odkop od jeho branky.
17'
Do postupného útoku jdou znovu domácí hráči, ale hosté pokrývají celé své území a Interu se tak před Sepeho branku dostává jen hodně obtížně.
16'
Roh zahrál domácí hráč přímo na branku hostů, kde si míč sebral do rukavic Luigi Sepe a hned ho odkopává pryč od svého zařízení.
15'
Na centr si naskočil Ivan Perišić, jeho hlavička ale končí jen vysoko nad břevnem Sepeho brány za pomoci jeho ruky a je z toho rohový kop.
14'
Barella si vyměnil míč s Eriksenem, poté jejich souhru překazil hostující Iacoponi a srazil míč za postranní čáru. Následovat tak bude autové vhazování pro Inter.
13'
Hosté pomalu začínají více ožívat a zakládají další akce, ale vždy tomu chybí více přesnosti.
11'
Nyní už znovu operují na polovině hostů Milánští, ale zatím se nemohou dostat blíže brance Luigiho Sepeho.
10'
Velká šance hostů. Gervinho poslal míč do pokutového území, kde poté okamžitě střílel Andreas Cornelius a po jeho nebezpečném projektilu vyrazil balon do bezpečí Handanovič!
9'
Perišić však na tuto přihrávku nedosáhl a další akce domácího celku je u konce.
8'
Aleksandar Kolarov už se dostával k hranici velkého vápna, ale nakonec mu v cestě stál jeden z obránců Parmy a musel tak míč podržet déle na své kopačce a až po chvilce ho odcentroval.
7'
Andreas Cornelius se dral středem hřiště až před šestnáctku Interu Milán, hosté však z této slibně se rodící akce nevytěžili vůbec nic.
6'
Hernani rozehrával na vlastní polovině, Hakimí ho ale o balon obral a ve své moci ho mají opět domácí borci. Ti od úvodních minut hýří velkou aktivitou.
5'
Po nepřesné rozehrávce hráčů Parmy získali míč na svou stranu znovu hráči Interu Milán a po dalším pokusu vybojovali znovu rohový kop.
4'
Aktivní domácí fotbalisté si vypracovali další šanci před Sepeho brankou, ovšem do třetice má míč pod kontrolou a hned ho rozehrává svým spoluhráčům, kteří půjdou dopředu.
3'
Ivan Perišić si naběhl na centr od Aleksandara Kolarov a po jeho ráně nakonec končí míč těsně na břevnem soupeřovy brány. Luigi Sepe tak bude mít další odkop od svého zařízení.
2'
Nic z toho ale nebylo, balon skončil jen u brankáře Sepeho a následně pak bude mít odkop od své branky.
1'
A hned vybojovali rohový kop, který rozehraje Aleksandar Kolarov. Milánští se tak pokusí ohrozit branku Parmy.
1'
Domácí fotbalisté se postarali o úvodní výkop a zápas mezi Milánem a Parmou může začít.
1'

Inter Milán: Handanovič (C) – de Vrij, Ranocchia, Kolarov – Hakimí, Barella, Gagliardini, Darmian – Eriksen – Lautaro Martínez, Perišić.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Bastoni, Brozović, Carboni, D'Ambrosio, Moretti, Nainggolan, Pinamonti, Satriano, Arturo Vidal, Young.

Parma Calcio 1913: Sepe – Grassi, Iacoponi (C), Gagliolo, Gi. Pezzella – Hernani, Balogh, Kurtić – Kucka – Cornelius, Gervinho.
Náhradníci: F. Rinaldi, Türk – Adorante, Brugman, Cyprien, Inglese, Karamoh, Sohm, Sprocati, Valenti.

Rozhodčí: Pairetto – Passeri, Liberti.
Vzájemná utkání

Oba celky se v uplynulé sezóně utkaly dvakrát. Nejprve se na hřišti milánského Interu zrodila remíza 2:2. Poté v Parmě hráči Milána zvítězili 2:1. Hosté tak mají dnes svému soupeři rozhodně co oplácet.
Parma Calcio 1913

Fotbalisté Parmy jsou až na šestnáctém místě tabulky a dosud zapsali čtyři body. Jednou vyhráli, jednou se zrodila remíza a třikrát pak okusili hořkost porážky. Hosté po prohře 2:3 s Udinese remizovali doma se Spezií 2:2. Naposledy se jim dařilo v rámci italského poháru, kde po výhře 3:1 nad Pescarou postoupili do dalšího kola.
Inter Milán

Fotbalisté Interu se nacházejí na čtvrtém místě tabulky a dosud získali deset bodů. Třikrát vyhráli, jednou remizovali a zapsali také jednu prohru. Milánský Inter po remíze 1:1 s Laziem Řím padl v milánském derby s AC 1:2. Naposledy pak vyhrál 2:0 na půdě Janova. V týdnu také odehrál další duel v rámci Ligy mistrů, kde se se Šachtarem Doněck zrodila bezbranková remíza.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Italská Serie A pokračuje šestým kolem a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Inter Milán a Parma Calcio 1913.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62