Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : AS Řím - 6. února 2021   18:00

Juventus
13' Ronaldo (Morata) • 69' Ibañez(vl.)
2:0
(1:0)
Juventus
Szczęsny – Danilo, Bonucci (86. Demiral), Chiellini (C), Sandro (85. de Ligt) – McKennie (65. J. Cuadrado), Arthur, Rabiot, Chiesa (82. Bernardeschi) – Morata (65. Kulusevski), Ronaldo.
D. Orsato – F. Meli, V. Fiorito
Allianz Stadium (Torino).
AS Řím
Pau López – Mancini, Kumbulla, Ibañez – Karsdorp (76. Peres), Villar (62. Diawara), Cristante (C) (63. C. Pérez), Veretout, Spinazzola – B. Mayoral (63. Džeko), Mchitarjan.

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:7. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:13.
Také druhá půle přinesla jednu branku, o kterou se sice postaral hráč AS Řím Roger Ibañez, avšak byl to gól, který by obránce AS Řím raději nedal. Díky jeho vlastenci se domácí ujali dvougólového vedení a to ubránili až do samého závěru. Stará dáma dnes vyhrála zaslouženě, soupeř toho směrem dopředu mnoho nepředvedl.
90+6'
90+4'
Wojciech Szczęsny pohlídal míč v cestě do zámezí a bude rozehrávat od své svatyně.
90+3'
Juventus v klidu drží svůj náskok a utkání se víceméně už jen dohrává.
90+1'
Nastavuje se ještě pět minut.
90'
Bruno Peres také nebyl úspěšný, jeho slabá a nepřesná střela končí v zámezí.
89'
Leonardo Spinazzola obešel obránce a vyslal na bránu slušnou přízemní ránu, avšak mířil přímo do náruče připraveného brankáře.
87'
Gianluca Mancini toho teď v útoku moc nevymyslel a špatnou přihrávku adresoval jen do autu.
86'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Merih Demiral.
85'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Matthijs de Ligt.
83'
Stejný hráč o chvíli později hlavičkoval, ovšem i v tomto případě neměl Wojciech Szczęsny práci, balón proletěl vedle jeho brány.
82'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Federico Bernardeschi.
81'
Edin Džeko se málem zapsal mezi střelce, ovšem skluzem na míč o kousek nedosáhl. Kdyby se mu to povedlo, zřejmě by jej tečoval do branky.
78'
Takto to určitě nepůjde, hosté si v útoku počínali nedovoleně a musí se stáhnout.
76'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Bruno Peres.
76'
Jordan Veretout odražený míč poslal ihned směrem na bránu, ovšem vysoko přestřelil.
74'
A balónu se zmocnil domácí celek, který naopak nikam pospíchat nemusí.
72'
Hosté drží míč na své polovině, rádi by jistě kontaktní branku, ale směrem dopředu je to z jejich strany pořád dost málo.
69'
Juventus právě vstřelil branku!
Dejan Kulusevski chtěl přihrát z pravé strany před bránu, kam nabíhal Ronaldo, do přihrávky se skluzem vložil ROGER IBAÑEZ a míč tečoval do své svatyně. Hráči hostů není moc co vyčítat, kdyby míč netečoval on, skóroval by jistě portugalský snajpr, který byl už připraven.
68'
Může se pokračovat a ke střele z nějakých dvaceti, pětadvaceti metrů se dostal Carles Pérez, mířil však po zemi lehce vedle středu branky, takže Wojciech Szczęsny neměl problém zasáhnout.
67'
Hra je přerušena, ošetření si vyžádal jeden z fotbalistů Juventusu.
65'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Dejan Kulusevski.
65'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Juan Cuadrado.
63'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Carles Pérez.
63'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Edin Džeko.
62'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Amadou Diawara.
62'
Žlutou kartu dostává Cristiano Ronaldo (Juventus FC), který měl zřejmě po faulu na svoji osobu nemístné poznámky k hlavnímu arbitrovi. I nejlepší hráč světa musí znát své mantinely, že ne vše mu projde.
61'
Na druhé straně střílel nebezpečněji jeden z hostujících fotbalistů, Wojciech Szczęsny byl však na správném místě a míč zastavil.
60'
Pau López vyběhl z brány a míč ze vzduchu schoval do rukou.
59'
Henrich Mchitarjan dobře načasoval přihrávku pro Gonzalo Villara, ten však trefil pouze protihráče, akce hostů pokračovala, ovšem to už byl máván ofsajd.
57'
Tohle byla slušná možnost, Ronaldo posunul míč na střed Moratovi, který ranou bez přípravy minul vzdálenější tyč.
56'
Ronaldo se do zakončení nedostal, ale i kdyby ano, případný gól by pro ofsajd neplatil.
54'
Žlutou kartu dostává Maraš Kumbulla (AS Řím), který zcela evidentně zatáhl Moratu za dres.
52'
Hosté teď pokazili souhru jak jen to šlo a míč odevzdali soupeři jako na zlatém podnose.
50'
Těsný ofsajd domácího celku a v něm zřejmě Ronaldo.
49'
Po rohovém kopu zůstal míč na chvíli volný před bránou Juventusu, ovšem jeden z hráčů jej rychle odkopl do bezpečí.
48'
Federico Chiesa se snažil prostrčit přihrávku na Ronalda, avšak ten se nakonec do zakončení nedostal.
46'
Hosté sice vstoupili do zápasu aktivněji, ale byli to oni, kdo jako první inkasoval, když se prosadila největší hvězda hostů Ronaldo. Ten mohl ještě dvakrát náskok svého týmu navýšit, ale další gól už nepřidal. Hosté se snaží být aktivní, ovšem až na jednu slušnou možnost si nic pořádného nevypracovali. Ve druhém dějství budou muset hodně zabrat, pokud chtějí pomýšlet na bodový zisk.
45+2'
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
43'
Leonardo Spinazzola to zkusil individuálně, ovšem přes obránce nepřešel. Jeho tým bude následně vhazovat.
41'
Ronaldo znovu nebyl daleko gólu, hvězdný hráč se vyhnul ofsajdu a běžel s míčem k bráně, jeho nepříliš prudký pokus na vzdálenější tyč však brankář hostů vyrazil.
40'
Hosté rozehráli další roh, Henrich Mchitarjan získal míč, ale místo riskantní střely volil jistotu a přenesl hru na stranu svého mužstva.
39'
Ronaldo si zpracoval míč na pravé straně, zkoušel najít na druhém koutu svého spoluhráče, avšak Aléx Sandro se do zakončení nedostal.
37'
Žlutou kartu dostává Arthur (Juventus FC), který zatáhl za brzdu a poslal k zemi Henricha Mchitarjana.
36'
Federico Chiesa nedokázal míč dobře zpracovat, ten mu utekl za brankovou lajnu a následuje roh pro hosty.
35'
Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (AS Řím) za faul na unikajícího Adriena Rabiota.
34'
Římskému týmu nelze upřít snaha, avšak vázne lepší finální přihrávka, nyní jeho hráči nepřešli přes obrannou hráz v pokutovém území a o míč přišli.
31'
Hosté rozehráli roh, míč směřoval mezi tři tyče, avšak Wojciech Szczęsny jej vyboxoval do bezpečí.
30'
Álvaro Morata příliš prudkou přihrávku nedoběhl, jako první byl u míče soupeř.
29'
Domácí kombinují na své straně a nikam se příliš neženou.
27'
Gianluca Mancini byl blízko srovnání, chybělo mu snad půl kroku k tomu, aby míč dorazil do volné části brány.
26'
Leonardo Spinazzola zakličkoval v pokutovém území, ale vystřelit nebo přihrát se mu nezadařilo.
24'
Stará dáma přebrala iniciativu a aktivnější jsou nyní její fotbalisté.
22'
Obrovská šance Juventusu zůstává nevyužita. Cristiano Ronaldo opět dostal parádní pas od Moraty, jeho ránu tečoval jeden z bránících protihráčů do horní části brány, vypadalo to na jasný gól a portugalská star se už radovala, leč předčasně, balón se nakonec odrazil od břevna zpět do hřiště.
20'
Bryan Cristante namířil odražený míč z voleje k levé tyči, avšak mířil hodně nepřesně.
18'
Gonzalo Villar načasoval hodně špatnou přihrávku pro Ricka Karsdorpa, ten si v souboji o míč počínal faulem.
17'
Teď už se faul na Borju Mayorala píská, ovšem v tomto případě rozehraje jeho tým od středové čáry.
16'
Wojciech Szczęsny s klidem sebral letící míč do rukou a s rozehrávkou nepospíchá.
15'
Gonzalo Villar neprošel kolem obránce, poté skončil na trávníku, avšak penalta se nepíská.
13'
Hosté sice začali aktivněji, ale do vedení jdou domácí. CRISTIANO RONALDO si rychle zpracoval Moratovu přihrávku a levačkou zamířil přesně do pravého dolního rohu, kam brankář AS Řím neměl šanci dosáhnout.
12'
Hráči římského celku si znovu dlouho přihrávali, poté jeden z nich upadl na hranici pokutového území, ale hlavní arbitr byl hodně blízko a hned gestem ukázal, že tohle jako faul pískat nebude.
10'
Těsný ofsajd domácího mužstva a v něm Ronaldo.
9'
Henrich Mchitarjan znovu v akci, tentokrát se snažil patičkou vyslat do zakončení spoluhráče, ovšem míč byl tečován k domácímu brankáři, který jej rychle sebral do náruče.
7'
Šance z toho však nebyla a do brejku vyrazil tým z hlavního města, Henrich Mchitarjan se snažil přihrát před brankáře, avšak míč byl zblokován na roh.
6'
Ronaldo byl v útoku faulován, jeho tým rozehraje z dobré pozice.
4'
Aléx Sandro dobře zapracoval v obraně a zabránil přihrávce směrem před bránu.
3'
Míč drží od úvodního výkopu převážně hosté, ovšem zatím si jen přihrávají mezi sebou u středové lajny.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Bonucci, Chiellini (C), Sandro – McKennie, Arthur, Rabiot, Chiesa – Morata, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – de Ligt, Demiral, Di Pardo, Dragusin, Frabotta, Kulusevski, D. Peeters, J. Cuadrado, Bernardeschi.

AS Řím: Pau López – Mancini, Kumbulla, Ibañez – Karsdorp, Villar, Cristante (C), Veretout, Spinazzola – B. Mayoral, Mchitarjan.
Náhradníci: Mirante, Fuzato – Santon, Pastore, Peres, Calafiori, Diawara, C. Pérez, Džeko, Ciervo.

Rozhodčí: D. Orsato – F. Meli, V. Fiorito.
AS Řím

Soupeř juventuského klubu je na tom z hlediska postavení o trochu lépe. Po dvaceti odehraných duelech má na svém kontě rovných čtyřicet bodů a patří mu třetí pozice. Právě o tu se bude bojovat i v dnešním duelu. Hostující celek dosud vstřelil čtyřicet čtyři branek, ale inkasoval jich rovnou třiatřicet. Také Řím bral v posledních třech zápasech šest bodů. Nejprve totiž nestačil na Lazio 0:3, posléze porazil Speziu 4:3 a Veronu 3:1.
Juventus FC

Juventus loni vyhrál Serii A, jenže letos to tak nevypadá. Po devatenácti kolech má na svém kontě třicet devět bodů, které mu zajišťují čtvrtou pozici. Na svém kontě má také třicet devět branek, zatímco jich inkasoval osmnáct. Domácí fotbalisté brali v posledních třech zápasech šest bodů. Nejprve sice podlehli Interu 0:2, načež porazili Bolognu i Sampdorii shodným výsledkem 2:0.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Serie A! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Juventusem a AS Římem. Výkop je naplánován na 18:00 a my budeme u toho.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62