Serie A - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Crotone - 22. února 2021   20:45

Juventus
39' Ronaldo (Sandro) • 45+1' Ronaldo (Ramsey) • 66' McKennie
3:0
(2:0)
Juventus
Buffon (C) – Danilo, Demiral, de Ligt, Sandro (86. Frabotta) – Chiesa (86. Di Pardo), Bentancur (70. Fagioli), Ramsey (76. Bernardeschi), McKennie – Kulusevski (76. Morata), Ronaldo.
Marini – De Meo, Fiore
Allianz Stadium
Crotone
Cordaz (C) – Magallán, Golemić, Luperto (46. Marrone) – P. Pereira, S. Molina (72. Zanellato), Messias, Vulić, Reca (67. Rispoli) – Di Carmine (76. Rivière), Únás (72. Nwankwo).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím favorizovaného Juventusu, který svého soupeře dokázal porazit výsledkem 3:0. I druhý poločas byl jednoznačně v režii domácího celku, který si připsal několik dalších vyložených šancí, avšak se ujala pouze ta z kopačky Westona McKennieho. Brankář Cordaz měl plné ruce a nohy práce, nakonec svému celku zajistil relativně přijatelnou porážku poměrem 0:3. Crotone bylo v tomto duelu směrem dopředu hodně bezradné, za celý zápas si totiž nevypracovalo ani jednu vyloženou šanci.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 12:11. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:7.
90+3'
90+1'
V závěru zápasu je tu ještě jedna žlutá karta. Příliš pozdě šel do souboje o míč domácí Frabotta, který u postranní lajny pořádně přišlápl protihráče.
90+1'
Hostující Simy si dokázal najít padající centr, po kterém se dokonce dostal k hlavičce, kterou ovšem poslal přímo do rukavic brankáře Buffona.
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Crotone se stále nedostalo do žádné šance, nyní bude ale čelit standardní situaci.
88'
Pokračovalo se rozehrávkou od domácí branky, při které se Ronaldovi povedlo šikovně prodloužit míč na Moratu.
86'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Gianluca Frabotta.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Alessandro Di Pardo.
85'
Buffon dalším nepovedeným odkopem našel pouze protihráče, který to poté zkoušel z velké vzdálenosti. Rána putovala vedle, žádná práce pro brankáře.
84'
Ronaldo si tentokráte seběhl na nahrávku od Moraty, načež si udělal prostor k zakončení. Jednalo se o další ofsajd, přesto zakončení zablokoval protihráč.
83'
Buffon to v tomto případě zkoušel odkopem na opačnou polovinu, kde se Sandro nedokázal dostat za záda protihráče. Bude z toho aut pro obránce Pereiru.
81'
Sudí nařídil penaltu za zákrok na Chiesu, jenomže pokutový kop to přesto nebude. Jednalo se totiž o ofsajd domácích, Ronaldo tak hattricku zase unikl.
80'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Poslední minuty jsou jednoznačně v režii Juventusu, který je i nadále směrem dopředu nebezpečný.
79'
Ve středu hrací plochy se do menších problémů dostal hostující Vulić, kterému se nakonec nepovedlo rozehrát vůbec přesně a nahrávku přečetl protihráč.
78'
Morata se po svém příchodu na hrací plochu ihned mohl zapsat mezi střelce. Jeho technická rána ovšem putovala vedle, proto Cordaz nemusel zasahovat.
77'
Ronaldovi nevyšel krok, proto se do šance nemohl dostat. Cordaz přesto musel zasahovat, jednalo se o velice složitý zákrok, kterým podržel Crotone.
76'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Álvaro Morata.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Federico Bernardeschi.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Samuel Di Carmine, přichází Emmanuel Rivière.
75'
De Ligt raději do kombinace zapojil také brankáře Buffona, který naopak počkal na podporu od obránce Danila. Crotone se nyní rozhodlo o aktivní napadání.
74'
Kulusevski potáhl míč směrem do pokutového území, kde byl ovšem vytlačen ze střelecké pozice. Nakonec to ještě zkoušel nahrávkou na kopačku Ramseyho.
73'
Hosté se nyní na kratší časový úsek dostali na opačnou polovinu, kde musel hodně rychle jednat křídelník Ounas, kterému se povedlo přenést hru křížem.
72'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Simeon Nwankwo.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Salvatore Molina, přichází Niccolò Zanellato.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Stará dáma má na svém kontě pohodlné tříbrankové vedení a kráčí tak za dalším jistým vítězstvím.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Nicolò Fagioli.
69'
Crotone to nyní bude mít zase o poznání složitější, prohrává totiž o tři branky. S bodovým ziskem to nevypadá optimisticky, určitě by se ale hodilo snížení.
67'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Arkadiusz Reca, přichází Andrea Rispoli.
66'
Juventus právě vstřelil branku!
Po následném rohovém kopu tu máme třetí branku Juventusu! Rohový kop se totiž snesl na zadní tyč, kde se domácí obránce de Ligt dostal do zakončení. To ovšem poslal pouze do zad protihráče, od kterých se míč odrazil na kopačku domácího WESTONA MCKENNIEHO, který nekompromisním způsobem prostřelil brankáře Cordaze.
65'
Do pokutového území si do volné pozice seběhl domácí Sandro, který nebyl daleko od třetího zásahu. Jeho ránu k levé tyči ovšem Cordaz dokázal vyrazit.
64'
Cristiano Ronaldo znovu útočil na svůj dnešní hattrick, ránu pravou nohou ovšem poslal pouze do vyběhnuvšího hostujícího brankáře Cordaze.
63'
Máme za sebou více než hodinu hry, druhý poločas nám zatím nepřinesla žádnou šanci. Před malým momentem nahrával kousek mimo dosah domácí Chiesa.
62'
Logicky jsme tedy sledovali centrovanou nabídku do pokutového území, která navíc trefila prvního protihráče. Juventus se snažil rozjet protiakci, kterou zabrzdil.
61'
Po dalším osobním souboji se na zemi ocitl hostující Vulić, který nakonec vybojoval další standardní situaci. V tomto případě to ale bude daleko od branky.
60'
Hru se navíc povedlo roztáhnout na pravou stranu, kde se nacházel Chiesa. Ten to pro změnu zkoušel nahrávkou mezi domácí obranu, kde zakročil Golemic.
59'
Stará dáma se tak rozhodla uklidnit hru kousek od středového kruhu. Zpětná nahrávka od Kulusevskiho směřovala na de Ligta, který naopak hledal Demirala.
58'
Hostující brankář naopak mohl v poklidu rozehrávat od své branky. Crotone se navíc kombinačně dostalo na druhou stranu, kde ovšem nahrávku vystihl Bentancur.
57'
Kousek za pokutovým územím si o nahrávku řekl domácí Danilo, který se dokonce dostal do zakončení. To směřovalo vysoko nad a Cordaz nezasahoval.
56'
Poté to Vulić zkoušel prudkým přenesením hry na levou stranu, kde ještě zastihl míč na hrací ploše obránce Marrone, který se ovšem neodvážil k centru.
55'
Znovu byl do domácí rozehrávky zapojen také velezkušený Buffon, kterému se povedlo po zemi rozehrát přesně na Demirala, jenž vracel zpět právě na Buffona.
54'
Buffon tak obstaral další rozehrávku od své branky, po které to de Ligt zkoušel prudkým nákopem ke středovému kruhu, kde Ronaldo dokázal sklepnout míč.
53'
Pokračovalo se autovým vhazováním z pravé strany. Danilovi se povedlo kousek od pokutového území najít Kulusevskiho, kterého fauloval Marrone.
52'
Nováček soutěže si pro změnu přichystal standardní situaci z levé strany. Nakonec se míč snášel směrem do branky, naposledy se ho ale dotkl zadák Magallán.
51'
Nakonec se nejednalo o přímou centrovanou nabídku, bylo totiž rozehráno nakrátko po zemi. Poté přeci jenom centroval Messias, který ale nikoho nenašel.
50'
Žlutou kartu dostává Danilo (Juventus FC).
49'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další faul, tentokráte v podání napadajícího záložníka Bentancura. Soupeř tak bude znovu centrovat do šestnáctky.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si Crotone vybojovalo standardní situaci z velice zajímavé vzdálenosti od branky. Centr se ovšem snesl na hlavu Demirala.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost domácí celek, který bude pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Luca Marrone.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl dvě branky, přičemž se o obě postaral Cristiano Ronaldo. Juventus nepředvedl zrovna světoborný výkon, hostující celek se totiž svého soupeře vůbec nebál a sám se pokoušel několikrát hrozit. Nakonec z toho byla pouze nezáživná podívaná, která se většinu času odehrávala ve středu hrací plochy, kde oba celky sváděly několik osobních soubojů. Doufejme, že druhý poločas nabídne atraktivnější podívanou.
45+4'
45+3'
Ronaldo navíc mohl zkompletovat hattrick, v tomto případě ovšem o kousek minul branku!
45+1'
Tak přeci jenom je tu ještě jedna branka domácích! CRISTIANO RONALDO se nejprve za pokutovým územím dostal ke střele, se kterou si brankář Cordaz dokázal poradit. Portugalec ovšem pokračoval v běhu do pokutového území, kde si naskočil na centrovanou nabídku, po které zakončil přesně k tyči.
45+1'
Nedovoleným zákrokem si nyní pomohl Ronaldo, který nejprve v souboji o míč přišel o hrací předmět, posléze lehce zavadil o nohu obránce Pereiry.
45'
Nastavují se čtyři minuty.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Regulérnost této branky byla ještě přezkoumávaná, nakonec branka přeci jenom platí. Juventus se tak dostává do vedení, hosté to budou mít složité.
39'
Tak přeci jenom se domácí celek dostává do vedení! Nápor Juventusu totiž pokračoval a do pokutového území přiletěl nadýchaný centr z nohy Sandra. Na hranici malého vápna si navíc na tuto nabídku dokázal naskočit CRISTIANO RONALDO, jehož hlavička směřovala naprosto mimo dosah hostujícího brankáře Cordaze.
39'
Chiesa si přehodil míč na levou nohu a poté se mu povedlo odcentrovat k zadní tyči. Tam si naskakoval Ramsey, který hlavou orazítkoval horní konstrukci.
37'
Domácí se znovu jednoduše dostali na druhou stranu. Tam Sandro tak dlouho čekal na podporu od svých spoluhráčů, až se mu nakonec nabídl Bentancur.
36'
Zdá se, že se bude poprvé v tomto duelu střídat, a sice vynuceně. Zdravotní problémy má totiž hostující obránce Luperto, který zatím pokračuje ve hře.
35'
Až poté se k odraženému míči dostal domácí zadák de Ligt, kterému dopadl balón na levý nárt, avšak následné zakončení putovalo vedle branky.
33'
Domácí celek tak mohl zahrávat další rohový kop, k jehož rozehrávce se na pravé straně postavil Chiesa. Jeho rozehrávka nakrátko nakonec nepřinesla vůbec nic.
32'
Nyní se hostující obrana pořádně otevřela, čehož se pokoušel využít zakončující Ronaldo. Portugalec si navedl míč na pravou nohu, poté ale napálil soupeře.
31'
Máme za sebou třetinu hry, avšak na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Výkon Juventusu je stále daleko za očekáváním, čehož si je vědom i soupeř.
29'
Stará dáma tentokráte od svého vápna vyvážela míč na opačnou stranu hrací plochy, kde jsme nakonec neviděli nic nebezpečného, neboť zakročil Magallán.
28'
Daleko se poté s míčem nedostal ani obránce Sandro, který kousek od pokutového území narazil pouze do protihráče. Rozehrávat od své branky bude Cordaz.
27'
K rozehrávce se pochopitelně postavil sám faulovaný, tedy Ronaldo. Jeho rána trefila pouze spoluhráče ve zdi, následuje rychlá protiakce hostujícího celku.
26'
Nyní po nedovoleném zákroku skončil na zemi Ronaldo, který tak svému celku zajistil zajímavou standardní situaci. Určitě to bude na přímý střelecký pokus.
25'
Poté to střílenou nabídkou z levé strany zkoušel Alex Sandro, kterému se na hranici malého vápna sice povedlo najít Bentancura, avšak ten zakončil vedle.
24'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím žádnou branku nepřinesla. Stará dáma je sice aktivnější, avšak rovněž čekáme na první příležitost.
23'
Po předchozím nedovoleném zákroku měl menší zdravotní problémy hostující Ounas, který se ovšem zdá být v pořádku. Crotone rozehrává z vlastní poloviny.
22'
Napadající Ramsey nakonec sáhl k taktickému faulu, při kterém zatáhl za dres unikajícího Pereiru. Hlavní sudí to uviděl a odpískal ve prospěch FC Crotone.
21'
Žlutou kartu dostává Aaron Ramsey (Juventus FC).
20'
Buffon tentokráte rozehrával nakrátko směrem na kopačku de Ligta. Juventus se nikam netlačí, přesto jeho kombinace nejsou zrovna ukázkově pohledné.
19'
Do pokutového území si dokonce seběhl také záložník Ramsey, avšak vzdušná nabídka nakonec dosedla pouze na hlavu Moliny, kterému se povedlo odvrátit.
18'
Míč se poté ode hostujícího Pereiry snesl ven z hrací plochy, což znamenalo autové vhazování pro Juventus. De Ligtovi se povedlo přenést hru na Danila.
17'
Hostující celek se tak pustil do sympatického protiútoku, při kterém to středem hrací plochy na sebe vzal záložník Messias, jehož zakončení putovalo nad.
16'
Chiesa měl hodně prostoru, proto se jednoduše dostal na druhou stranu. Tam se domácím povedlo roztáhnout hru, jenomže poté přečetl nahrávku Golemic.
15'
Alex Sandro převzal na levém křídle nahrávku, po které to zkoušel centrem do pokutového území. Tam Magallán se štěstím odehrál míč do rukavic Cordaze.
14'
Na druhé straně jsme sledovali nedovolený zákrok, po kterém se standardní situace chopil záložník Vulić, který centrem pravou nohou našel pouze protihráče.
13'
Posléze se domácí celek přeci jenom dostal ke střele, která ovšem putovala výrazně vedle branky. Cordaz tak nemusel zasahovat, naopak rozehrál na Luperta.
12'
Po delší době se k míči dostal také Ronaldo, po jehož nahrávce svedl osobní souboj útočný kolega Kulusevski. Juventus po následným centru nezakončil.
11'
Kolmice za hostující obranu se měla snést na nohu McKennieho, jenomže bleskově ze své branky vystartoval brankář Cordaz, který rozehrál nakrátko po zemi.
10'
Crotone se znovu usadilo na útočné polovině, kde jsme sledovali centrovanou nabídku směrem na Molinu, kterého si v pokutovém území pohlídal de Ligt.
9'
Znovu se v krátkém časovém sledu dostal k míči domácí brankář Buffon. Stará dáma to navíc zkoušela po zemi, jenomže další nahrávka skončila až u Cordaze.
8'
Na centrovanou nabídku si poté dokázal seběhnout Reca, který se nakonec přes protihráče dostal do zakončení, které ovšem směřovalo kousek vedle branky.
7'
Nahrávka podél autové lajny směřovala na Di Carmineho. Ten pro svůj celek vybojoval autové vhazování, ke kterému se okamžitě postavil zadák Luperto.
6'
Reca si seběhl na nahrávku k levé straně, kde se mu ovšem nepovedlo navázat na tuto přesnost. Naopak nabídku na Ounase dokázal zablokovat Demiral.
5'
Do protiútoku se poté dostával Juventus. K pokutovému území se prodral McKennie, který ještě počkal na Ramseyho, jenž další nahrávkou našel Ounase.
4'
Hlavní sudí poměrně rychle musel přerušit hru, po předchozím souboji v pokutovém území skončil na zemi hostující Luperto, který se drží za temeno hlavy.
3'
Sledovali jsme první standardní situaci tohoto zápasu, a sice v podání Crotone. Míč se ovšem snesl do rukavic brankáře Buffona, který rozehrál výhozem.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Juventus FC: Buffon – Danilo, Demiral, de Ligt, Sandro – Chiesa, Bentancur, Ramsey, McKennie – Kulusevski, Ronaldo.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Morata, Frabotta, Bernardeschi, Fagioli, D. Peeters, Dragusin, Di Pardo.

FC Crotone: Cordaz – Magallán, Golemić, Luperto – P. Pereira, S. Molina, Messias, Vulić, Reca – Di Carmine, Únás.
Náhradníci: Festa, Crespi – Cigarini, Dragus, Henrique, Marrone, Rispoli, Nwankwo, Petriccione, Zanellato, D'Aprile, Rivière.

Rozhodčí: Marini – De Meo, Fiore.
FC Crotone

Na opačné straně pro změnu stojící trápící se Crotone, kterému patří poslední pozice tabulky a v tomto duelu se tedy bude pokoušet o zázrak v podobě bodového zisku. Crotone se v letošním ročníku zatím povedlo vybojovat dvanáct bodů, avšak na poslední nesestupové místo ztrácí propastných osm bodů. Hostující tým tohoto zápasu navíc naposledy naplno bodoval před více než měsícem, a sice na domácím stadionu proti Beneventu. Posléze přišla na řadu čtyřzápasová série, během který se Crotone nepovedlo vybojovat ani jeden bod. Navíc ani předzápasové prognózy zrovna nepřinášejí nic moc pozitivního.
Juventus FC

Fotbalisté Juventusu letos nepodávají vůbec přesvědčivé výkony, po jednadvaceti odehraných zápasech se nacházejí až na šesté pozici tabulky, což by v konečném důsledku znamenalo kvalifikaci o Evropskou ligu. Stará dáma má na svém kontě dvaačtyřicet bodů, nicméně v případě vítězství by se mohla dostat až na třetí pozici před římské AS. Juventus s minulém kole zaznamenal letošní třetí ligovou porážku, nepovedlo se mu totiž bodovat na půdě sedmé Neapole, která vyhrála výsledkem 1:0. Juventus je navíc třetím nejlepším domácím týmem celé soutěže, bodově je na tom lépe už jen dvojice Inter – AS Řím.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Juventus FC a FC Crotone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62