Serie A - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Inter Milán - 15. května 2021   18:00

Juventus
24' Ronaldo  • 45+3' J. Cuadrado  • 88' J. Cuadrado
3:2
(2:1)
Inter Milán
35' R. Lukaku   • 83' Chiellini (vl.)
Juventus
Szczęsny – Danilo, de Ligt, Chiellini (C), Sandro – J. Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa (70. Demiral) – Ronaldo (70. Morata), Kulusevski (57. McKennie).
Calvarese – Longo, Valeriani
Allianz Stadium, Turín
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni (80. Vecino) – Hakimí, Barella, Brozović, Eriksen (73. Sensi), Darmian (46. Perišić) – R. Lukaku, Lautaro Martínez.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:18.
Je dobojováno a my máme za sebou skvělý fotbal plný dramatických momentů a zvratů. V 55. minutě byl vyloučen domácí Rodrigo Bentancur a hosté svou přesilovku po vytrvalém tlaku využili v v 83. minutě, kdy si po Barellově centru srazil míč do vlastní sítě Giorgio Chiellini. Gól nebyl prvně uznán pro faul na domácího obránce, nicméně po kontrole u videa byl verdikt změněn a bylo srovnáno. Jenže v 86. minutě sudí odpískal pro Juventus penaltu po zákroku na Cuadrada a sám Juan Cuadrado nabídnutou šanci proměnil. V úplném závěru byl ještě vyloučen hostující Brozović, na skóre se už ale nic neměnilo. Juventus tak vyhrál 3:2 a je tak stále ve hře o Ligu mistrů. Na čtvrtém místě má 75 bodů a dvoubodový náskok na pátou Neapol, která má ale zítřejší zápas k dobru.
90+4'
90+3'
Domácí tým drží míč na útočné polovině, to je přesně to, co potřebují.
90+2'
I hosté budou dohrávat v deseti lidech, neboť Marcelo Brozović zezadu fauloval unikajícího Cuadrada a po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch.
90+1'
Škriniar dostal míč na hranici vápna, ihned zakončoval, trefil však pouze bránící hráče Juventusu.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Žlutou kartou za nedovolený zákrok byl potrestán domácí Juan Cuadrado.
89'
Inter nechce odjet s prázdnou, měl roh, ten však hostům vůbec nevyšel.
88'
Marcelo Brozović dostal za protesty žlutou kartu.
88'
Juventus právě vstřelil branku!
Jelikož už Ronaldo není na hrací ploše, tak si veledůležitý pokutový kop vzal na starost JUAN CUADRADO a prudkou střelou po zemi k tyči nedal Handanovičovi šanci na zákrok – 3:2.
87'
Hosté vehementně protestují, viděli v Cuadradově pádu simulaci, sudí si je ale jistý a ani nejde k videu.
86'
Další zvrat v utkání, neboť na pravé straně vápna upadl Cuadrado a Perišićův zákrok sudí vyhodnotil jako penaltový.
85'
Giorgio Chiellini proti verdiktu hlasitě protestoval, vysloužil si ale za to pouze žlutou kartu.
83'
Inter Milán právě vstřelil branku!
A verdikt se po kontrole u videa otáčí! Rozhodčí na něm faul na Chielliniho nenašel a gól, uznal. Gól je brán jako vlastní, neboť Barellův centr si do vlastní sítě srazil právě GIORGIO CHIELLINI.
83'
Rozhodčí se jde ale ještě podívat k videu, takže si na finální verdikt ještě chvíli počkáme.
83'
Hosté dostali po Barellově centru míč do branky Juventusu, rozhodčí ale ihned ukazoval, že gól neplatí, neboť byl faulován Chiellini.
81'
Szczęsny se vytáhl proti nepříjemné střele z levé strany a míč vyrazil. Inter finišuje se svým tlakem.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Matías Vecino.
80'
Brozović schytal od Danila nepříjemný úder na koleno, tohle ale sudímu uniklo a ten nechal pokračovat ve hře.
79'
Je to teď fotbal na jednu branku, Perišić hledá, kudy by dostal míč před branku.
78'
Centr za centrem teď létá před Szczęsnyho, obrana Juventusu má plno práce s odvracením.
77'
Další žlutá karta, tentokrát ji dostal hostující Alessandro Bastoni.
76'
Po Martínezově patičce střílel z levé strany Perišić, šlo to ale několik metrů nad branku.
74'
Lautaro Martínez za tento zákrok dostal žlutou kartu.
74'
Hakímí hledal z pravé strany Martíneze, prudkou přihrávku ale odkopl de Ligt, kterému pak Martínez bolestivě přišlápl nárt.
73'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Stefano Sensi.
72'
Docela se nám ve hře přitvrzuje, sledujeme urputné dohrávání osobních soubojů.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Merih Demiral.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Álvaro Morata.
69'
Chiellini sice u vápna stáhl za dres Martíneze a za normálních okolností by z toho byl přímý kop a možná i červená karta pro domácího hráče, toho však zachránilo, že Martínez ještě předtím zahrál rukou.
68'
Menší pokles tempa, hraje se převážně u středového kruhu a v kombinacích je i více nepřesností.
66'
Na druhé straně se k pokutovému území cpal Chiesa, naběhl si ale do postavené obrany a na střelu neměl nárok.
65'
Lautaro Martínez sice dostal efektními nůžkami míč do sítě, gól však neplatil, neboť chvíli před střelou se pískal útočný faul na Chielliniho. Byl to ale povedený fotbalový moment.
65'
Další standardní situace pro hostující tým, nyní po Ronaldově faulu na Eriksena.
63'
Hakímí se sice nedostal do pokutového území, dokonce u pomezní čáry přišel o míč a domácí vhazují. Mohou si tak na chvíli oddechnout.
61'
Obléhání pokutového území připomíná házenkářský útok, domácí staticky brání.
60'
Hosté jsou teď jasně lepší, cpou se do útoku, Juventus pouze brání své pokutové území.
58'
Přímý kop si postavil Christian Eriksen a i když to bylo celkem z dálky, tak zvolil přímé ohrožení branky. Zeď překonal, Szczęsnyho ale ne, ten byl u své pravé tyče včas.
57'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Weston McKennie.
56'
Domácí ještě protestují, nebude jim to ale nic platné. A tak trenér Andrea Pirlo chystá rychlé střídání.
55'
No a pozor, Rodrigo Bentancur za tento faul dostal žlutou kartu a jelikož byla dnes jeho druhá, tak následovala i červená!
55'
Faul na Lukakua, domácí se sice zlobí, ale Bentancurův zákrok už neodvolají.
53'
Další výpad milánského klubu, zprava centroval Hakímí, ale zase mimo branku. Je tu odkop od Szczęsnyho brány.
51'
Inter je v úvodu aktivnější a snaží se srovnat. Na levé straně si zpracoval Martínez a následně vyslal táhlou střelu kousek nad břevno Szczęsnyho branky.
49'
Matthijs de Ligt na hranici vápna předvedl jistý zákrok a zastavil tak další výpad Interu.
48'
Domácí Danilo sváděl běžecký souboj s Perišićem a ještě se do toho přimotal Szczęsny. Oblouček přes gólmana pak musel ve vápně hlídat Chiellini. Juventus přečkal první vážný okamžik druhé půle.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Ivan Perišić.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:07.
Je za námi první poločas, který přinesl velice akční a pohledný fotbal. Domácí Juventus si byl vědom, že musí dnes bezpodmínečně bodovat a tak si budoval mírný tlak. Ten byl korunován ve 24. minutě, kdy se po kontrole u videa pískala penalta po faulu na Chielliniho a i když Cristiano Ronaldo pokutový kop neproměnil, tak dorážku už za Handanoviče dostal. Inter se dostával ke slovu spíše sporadicky, ale i hosté se dočkali a opět byl v akci VAR. Ten odhalil faul na Martíneze a Romelu Lukaku si s penaltou poradil na výbornou. Už to vypadalo, že se do šaten půjde za nerozhodného stavu, když se ve třetí minutě nastaveného času trefil zpoza šestnáctky Juan Cuadrado a Juventus tak v důležitém utkání vede 2:1.
45+4'
45+3'
Je tu gól do šatny! Domácí předvedli rychlý přechod do útoku, Kulusevski byl sice zablokován, ale míč se dostal kousek za šestnáctku, kde se do něj opřel JUAN CUADRADO a jeho lehce tečovaná střela skončila za Handanovičem, který měl i docela ztížený výhled a nestačil včas zareagovat – 2:1.
45+1'
Na centr z pravé strany si naskakoval Rabiot a svou hlavičkou donutil Handanoviče k zákroku na brankové čáře.
45'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
44'
Standardní situace se domácím moc nevyvedla, Inter se dokonce dostával do náznaku brejku. Ten skončil kousek za půlkou.
43'
Po přímém kopu se míč odrazil na levou stranu, kde měl prostor Chiesa, trefil však pouze clonícího Škriniara a od něj šel míč na rohový kop.
42'
Juventus v závěru poločasu stupňuje nápor, před Handanovičem je hodně živo.
40'
Dlouhý nákop do pokutového území Interu, Ronaldo to měl ale na dlouhou nohu a u míče byl jako první Samir Handanovič.
39'
Po Chiesiho přiklepnutí se Ronaldo dral do šestnáctky, proti trojici obránců ale neměl mnoho šancí a o míč přišel.
37'
Pokračuje aktivní fotbal, Juventus se tlačí dopředu, turínský klub potřebuje vyhrát.
35'
Pokutový kop si vzal na starost ROMELU LUKAKU, dal si krátký rozběh se zadrobením, počkal si na Szczęsny pohyb a poté po zemi zakončil do odkryté části branky – 1:1.
34'
Hosté reklamovali, že Martínez byl faulován a rozhodčí se šel podívat na video. A opět se po této kontrole píská penalta, tentokrát za faul de Ligta.
33'
Útoky Interu jsou hodně čitelné a obrana domácích se na ně umí připravit. Teď byl ve vápně zastaven Lautaro Martínez.
31'
Lukaku se vydal středem k pokutovému území, jenže si vydal cestu přehuštěnou obránci Juventusu a o míč přišel.
29'
Domácí de Ligt a hostující Martínez se ostře střetli u pomezní čáry, oba doklouzali až k reklamním panelům a zejména pro útočníka Interu to bylo hodně bolestivé. Obejde se to ale bez potřeby ošetření.
28'
Po vstřelené brance se začal hrát hodně svižný fotbal, zejména domácí tým předvádí pohledné útočné výpady.
26'
Kulusevski předvedl poměrně ostrý skluz a hosté ihned vystartovali na sudího, aby mu dal kartu. Pro Kulusevskiho by to byla už druhá žlutá a tedy i červená. Rozhodčí však pouze nařídil přímý kop.
24'
Handanovič sice dokázal míč vyrazit před sebe, jenže přesně do míst, kde mohl CRISTIANO RONALDO nerušeně doběhnout a zblízka dorazit do sítě – 1:0.
24'
Míč si na penaltový puntík postavil Cristiano Ronaldo, zvolil prudkou střelu, tu mu ale Samir Handanovič zvládl vyrazit!
23'
Matteo Darmian navíc za tento zákrok dostal žlutou kartu.
23'
A je z toho penalta, rozhodčí na videu našel stáhnutí Giorgia Chielliniho a domácí budou mít velkou šanci otevřít skóre.
22'
No tak pozor, rozhodčí si jde v přerušené hře ještě zkontrolovat video s celou situací!
22'
Po centru došlo v pokutovém území k těsnému souboji a domácí reklamovali pokutový kop. Sudí však zůstal ledově klidný a nechal pokračovat ve hře.
21'
Roh pro Juventus, Stefan de Vrij srazil Kulusevskiho střelu z malého vápna.
20'
Martínez byl ale v momentě přihrávky faulován a Rodrigo Bentancur za to dostal žlutou kartu.
20'
Martínez posílal dopředu nákop na Lukakua, ten ale neměl mnoho šancí se na prudkou přihrávku dostat.
19'
Ronaldo dostal přihrávku od Chiesy, posunul se na střed, nicméně nevystřelil, neboť obrana Interu si na něj dává velký pozor.
17'
Na trávníku se nám lehce přitvrzuje, nyní byl v péči lékařů hostující Lukaku, který tvrdě dopadl po vzdušném souboji o míč.
15'
Po rozehrávce nakrátko a následném centru se na míč natahoval Bastoni, obranou Juventusu byl ovšem dobře ubráněn a k hlavičce na branku se nedostal.
15'
Hra se nám přesunula k brance Juventusu a hostující celek si vybojoval rohový kop.
13'
Kulusevski teď přišlápl Hakímího, který šel do skluzu a za zákrok dostal zcela zaslouženou žlutou kartu.
12'
Po následném centru od rohového praporku zakončoval Chiesa, jeho dělovka však letěla vysoko nad.
11'
Přišlo to až teď, kdy se po centru a sklepnutí dostal ke střele Kulusevski, jeho střelu zblízka ale Škriniar srazil na roh!
10'
Juventus má zatím územní převahu, hraje se častěji u vápna hostů, zatím však bez střeleckého vyjádření.
9'
Následoval táhlý centr do pokutového území, kde se ale nejlépe zorientoval Handanovič a míč si stáhl do rukavic.
8'
Další faul milánských, kousek za půlkou atakoval Cuadrada Alessandro Bastoni.
7'
Nedovolený zákrok na Rabiota u půlící čáry, Juventus rychle rozehrává před šestnáctku hostů.
6'
Zatím čekáme na první vážnější okamžik před jednou z branek, oba celky si dávají velký pozor na chyby.
5'
Škriniar se s rozehrávkou nikam nežene, čeká, až se mu na útočné polovině nabídnou spoluhráči.
4'
Zatím je to o dlouhých přihrávkách do běhu, obrany tak ví, jak a na co reagovat.
3'
Dlouhý pas za obranu Juventusu dostával Martínez, při souboji s de Ligtem si ale pomohl nedovoleným zákrokem a okamžitě se pískalo.
2'
Kulusevski se snažil o centr z pravé strany, obrana Interu si to dokázala pohlídat, navíc se mávalo, neboť domácí hráč posílal přihrávku už ze zámezí.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, de Ligt, Chiellini (C), Sandro – J. Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa – Ronaldo, Kulusevski.
Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Dybala, Correia, Bonucci, Morata, Arthur, Bernardeschi, McKennie, Ramsey, Demiral.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí, Barella, Brozović, Eriksen, Darmian – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: I. Radu, D. Padelli – Gagliardini, Young, Vecino, D'Ambrosio, Pinamonti, Ranocchia, Sensi, Perišić.

Rozhodčí: Calvarese – Longo, Valeriani.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Allianz Stadium začne v 18 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Giampaolo Calvarese, kterému budou na pomezí asistovat Salvatore Longo a Filippo Valeriani.
Inter Milán

Hosté už mají své jisté, jsou mistry Itálie a zbytek sezóny si tak mohou užívat bez nervů. Mohou ale rozhodnout i o dalších příčkách v tabulce. Forma je u hráčů Interu stále výborná, tým vyhrál poslední čtyři zápasy a naposledy se o síle mančaftu přesvědčil AS Řím – v tomto duelu se milánští dostali do rychlého vedení po gólech Brozoviće a Vecina a i když ještě před pauzou snížil Mchitarjan, tak v 90. minutě skóroval Lukaku a zajistil tak domácím výhru 3:1.

Juventus FC

Domácí tým je v tuto chvíli na pátém místě tabulky se ziskem 72 bodů a stále bojuje o druhé místo, přesto se může klidně stát, že Juventus vypadne z elitní čtyřky a nedostane se do dalšího ročníku Ligy mistrů. Výkony turínských nejsou v posledních týdnech stoprocentní, nicméně v minulém kole se hlub mohl radovat z venkovní výhry 3:1 na půdě Sassuola, o kterou se svými góly postarali Rabiot, Ronaldo a Dybala.

Juventus – Parma 3:1
Fiorentina – Juventus 1:1
Udinese – Juventus 1:2
Juventus – AC Milán 0:3
Sassuolo – Juventus 1:3
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 37. kola mezi týmy Juventus FC a Inter Milán.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62