Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Sampdoria - 24. ledna 2021   20:45

0:2
(0:2)
Sampdoria
26' Jošida   • 35' K. Baldé  (G. Ramírez)
Parma
Sepe – Conti, Iacoponi, Gagliolo, Gi. Pezzella (87. Ricci) – Grassi (66. Brugman), Hernani (46. Karamoh, 81. Mihaila), Kucka, Kurtić – Cornelius, Gervinho.
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Colley, Jošida, Augello – Candreva (83. Jankto), Adrien Silva (83. Ekdal), Thorsby, G. Ramírez (71. Verre) – Quagliarella (71. Torregrossa), K. Baldé (59. Damsgaard).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:14.
Je konec! Sampdoria zvládla utkání na hřišti Parmy a vítězí 2:0. Hosté přečkali aktivní vstup domácích do zápasu. Ve 26. minutě pak po standardní situaci udeřil Maja Jošida. Deset minut před přestávkou navíc vyšel hostům rychlý protiútok, který zužitkoval Keita Baldé. Po změně stran byli aktivnější domácí fotbalisté. Jedinou obrovskou šanci si však vytvořil Kucka, jehož ránu Audero vyrazil. Závěrečné minuty už si obrana Sampdorie pohlídala.
90+3'
90+3'
Ernesto Torregrossa se tlačil za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže byl u míče příliš pozdě. Sampdoria však drží míč daleko od branky.
90+2'
Audero nakopl míč na polovinu Parmy, jenže jeho nákop skončil u dobře postaveného Kucky. Parma už ale nemá moc času na nějaké útoky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Andreas Cornelius se hnal za přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže si v souboji s obráncem pomohl nedovoleným zákrokem.
89'
Sampdoria zahrávala rohový kop. Jeho exekuce se chopil český záložník Jakub Jankto, který poslal centr na malé vápno, ale sudí viděl útočný faul.
88'
Bartosz Bereszyński nyní nezvládl komunikaci s brankářem Auderem. Gólman Sampdorie křičel na obránce, aby mu míč pustil, ale polský zadák míč odkopl do autu.
87'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Giacomo Ricci.
86'
Riccardo Gagliolo sestřelil unikajícího soupeře přímo před očima hlavního rozhodčího. Ten však nechal žlutou kartu v kapse.
85'
Albin Ekdal dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde si balón výborně pokryl a Giuseppe Pezzella jej zatažením ze dres poslal k zemi.
84'
Sampdoria zahrávala přímý kop v blízkosti velkého vápna. Do zakončení se opřel Ernesto Torregrossa, jehož dělovku nártem zablokoval obránce.
83'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Jakub Jankto.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Albin Ekdal.
82'
Tommaso Augello opět potáhl míč až na polovinu soupeře, nicméně jeho centr levou nohou skončil v rukavicích domácího brankáře Lugiho Sepeho.
81'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Valentin Mihaila.
80'
Antonio Candreva kouzlil v blízkosti velkého vápna, nicméně po zasekávačce na pravou nohu už neměl dostatek prostoru na zakončení.
79'
Tommaso Augello znovu potáhl míč po levé straně, nicméně jeho pobídka skončila na hrudi domácího stopera Iacoponiho.
78'
Valerio Verre chtěl hlavou prodloužit míč na polovinu domácího celku, jenže balón skončil jen u nohy připraveného obránce v modrém dresu.
77'
Tommaso Augello dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho následná rozehrávka skončila jen u obránců Parmy. Sampdoria už se koncentruje jen na defenzivu.
76'
Juraj Kucka dostal moře prostoru v blízkosti velkého vápna, nicméně slovenský záložník nedokázal oslovit nikoho v černobílém dresu.
75'
Jasmin Kurtić si na hranici velkého vápna krásnou patičkou zasekl míč a následně zakončil levačkou. Jeho technický pokus ale minul zadní tyč.
74'
Andrea Conti se dostal k odraženému míči a okamžitě jej poslal do pokutového území. Pozorný brankář Emil Audero jeho pobídku schoval do rukavic.
73'
Riccardo Gagliolo hledal přihrávkou z levé strany Corneliuse, jenže u druhého jmenovaného pozorně hlídkoval Valerio Verre.
72'
Bartosz Bereszyński se dobře vrátil na vlastní polovinu, kde pro Sampdorii vybojoval odražený míč. Akce Parmy jsou v posledních minutách bezzubé.
71'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Valerio Verre.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ernesto Torregrossa.
70'
Sampdoria zahrávala rohový kop. Nadýchaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale domácí stoper Simone Iacoponi míč tentokrát odhlavičkoval.
69'
Fabio Quagliarella se krásnou patičkou na pravé straně zbavil obránce a nasbíral pro Sampdorii další cené sekundy k dobru.
68'
Jasmin Kurtić poslal dloubáček na hranici velkého vápna, jenže ani jeho pobídka nenašla nikoho v černobílém dresu domácí Parmy.
67'
Giuseppe Pezzella poslal krásnou přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Juraj Kucka, jenže z ostrého úhlu už nedokázal zakončit.
66'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Gastón Brugman.
65'
Fabio Quagliarella se z hranie velkého vápna opřel do odraženého míče, nicméně jeho projektil levačkou zablokoval Simone Iacoponi.
64'
Sampdoria zahrávala přímý kop. Centr z levé strany hrací plochy přiletěl na malé vápno, ale zadáci v černobílém míč odehráli na rohový kop.
63'
Giuseppe Pezzella si řekl o přihrávku na levou stranu, krásně si míč zpracoval a ihned rozjel další akci Parmy. Domácí celek se snaží vyrovnat.
62'
Na opačné straně se nádherně položil do míče Juraj Kucka, ale hostující brankář Audero se proletěl vzduchem a pokus slovenského záložníka vyrazil!
61'
Střídající Mikkel Damsgaard se po rohovém kopu opřel z hranice velkého vápna do odraženého míče, ale Luigi Sepe jeho pokus vyrazil!
60'
Je za námi hodina hry a hostující Sampdoria si i po změně stran bez problémů drží své dvoubrankové vedení. Parma se zatím nedostává do šancí.
59'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází Mikkel Damsgaard.
59'
Andreas Cornelius si v souboji na polovině hřiště s Colleym pomohl zatažením soupeře za dres a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
58'
Domácí celek se vydal na polovinu soupeře, jenže kombinace skončila nepřesnou přihrávkou na pravé křídlo. Parma hraje hodně kostrbatě.
57'
Gervinho si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce. Kucka mu kolmici okamžitě adresoval, nicméně brankář Audero rychle vyběhl a míč lapil.
56'
Candreva prošel po pravém křídle na hranici velkého vápna a odcentroval před branku. Pozorný brankář Parmy míč vyboxoval.
55'
Fabio Quagliarella se vydal napadat rozehrávku Parmy na polovinu domácího celku. Simone Iacoponi si nechtěl komplikovat život a pomohl si malou domů.
54'
Juraj Kucka získal odražený míč v blízkosti velkého vápna soupeře, jenže ihned u něj hlídkovali dva hráč v modrém, kteří mu nedovolili zakončit.
53'
Riccardo Gagliolo získal volný míč na levé straně hřiště, krásně si balón zpracoval a rozehrál na hranici šestnáctky. Po změně stran se zatím hraje opatrně.
52'
Gastón Ramírez prošel až na hranici velkého vápna a špičkou kopačky dloubl míč do šestnáctky. Jeho pobídka ale skončil v rukavicích brankáře.
51'
Fabio Quagliarella se pohybem přihlásil o přihrávku na polovinu soupeře, nicméně ve velké rychlosti si nepotykal se zpracováním.
50'
Parma zahrávala rohový kop. Centrovaný míč tentokrát připlachtil na malé vápno, jenže nikdo z hráčů v černobílém dresu se nedostal do zakončení.
49'
Yann Karamoh se hnal do pokutového území za centrem z pravé strany, jenže musel zakončovat z ostrého úhlu a nezakončil mezi tři tyče.
48'
Gervinho si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, jenže nedostal moc prostoru a v tísni už nezakončil kolem obránce.
47'
Omar Colley si dal pozor na centr z kopačky Juraje Kucky a odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.
46'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Hernani, přichází Yann Karamoh.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být mnohem spokojenější fotbalisté Sampdorie. Hosté přečkali aktivní vstup domácích do zápasu. Ve 26. minutě pak po standardní situaci udeřil Maja Jošida. Deset minut před přestávkou navíc vyšel hostům rychlý protiútok, který zužitkoval Keita Baldé.
45'
45'
Juraj Kucka se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče. Jeho rána měla velmi zajímavou trajektorii, míč rychle klesal a orazítkoval břevno!
44'
Parma zahrávala v závěru prvního poločasu rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Bartosz Bereszyński balón nekompromisně odhlavičkoval do bezpečí.
43'
Antonio Candreva odcentroval z pravé strany do pokutového území. Jeho nadýchanou pobídku lehce líznul Fabio Quagliarella, ale útočník Sampdorie si neseřídil mířidla.
42'
Emil Audero prokázal fantastické čtení hry, když odhadl směr přihrávky z kopačky Juraje Kucky, vyrazil ven z branky a ukryl míč do rukavic.
41'
Riccardo Gagliolo narýsoval krásnou přihrávku na rozběhnutého Contiho. Posila z AC Milán se však na poslední chvíli zastavila a míč proskákal do autu.
40'
Giuseppe Pezzella prostrčil míč na spoluhráče na levém křídle. Zadáci Sampdorie se však rychle vrátili do pevného bloku a získali míč.
39'
Hosté mohli uděřit potřetí! Na centr z levé strany si naskočil Antonio Candreva, jenže zakončením z těžké pozice zakončil nad břevno.
38'
Simone Iacoponi jako stoper prošel na útočný výlet na polovinu soupeře, jenže jeho rozehrávka na levou stranu našla jen obránce.
37'
Adrien Silva dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal zajímavý nákop za obranu hostujícího mužstva. Nikdo v černobílém jeho pobídku nepochopil.
35'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Sampdoria deset minut před přestávkou odskakuje na rozdíl dvou branek! KEITA BALDÉ dostal při rychlém protiútoku přihrávku na hranici šestnáctky, skvěle se uvolnil a levačkou prostřelil brankáře!
34'
Omar Colley potáhl míč středem hrací plochy na polovinu Parmy, nicméně jeho přihrávka mezi obránce byla příliš prudká a skončila až v autu.
33'
Alberto Grassi sprintoval za přihrávkou na pravou stranu, jenže Bereszynski měl k míči o pořádný kus blíže.
32'
Juraj Kucka zbytečně dohrál soupeře na polovině hřiště a vidí žlutou kartu.
31'
Tommaso Augello se ujal rozehrávky přímého kopu Sampdorie na polovině soupeře. Jeho nákop směřoval na pravou stranu, ale tam kralovala obrana soupeře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Hosté udeřili z první šance a otupili snažení Parmy.
29'
Keita Baldé si doběhl pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se nikým neatakován otočil a rozehrál na levé křídlo. Parma je nyní hodně zaskočená.
28'
Sampdoria je vstřelením úvodní branky pořádně nabuzená a nadále se tlačí do útoku. Centr z levé strany tentokrát Simone Iacoponi odhlavičkoval ze šestnáctky.
26'
Sampdoria se ze své první velké šance dostává do vedení! Centr z pravé strany nedokázal z malého vápna odehrát Andreas Cornelius. Domácí hráč jej naopak pouze sklepl do střelecké pozice pro MAJO JOŠIDU, který zakončil chladnokrevně.
25'
Gastón Ramírez si pokryl míč na polovině soupeře. Simone Iacoponi byl v souboji se zkušeným soupeřem o krok později a musel faulovat.
24'
Domácí Parma si vytvořila první šanci. Gervinho si z levé strany navedl míč do blízkosti velkého vápna, ale technickou střelou jen orazítkoval zadní tyč!
23'
Fabio Quagliarella chtěl přihrávkou do křídla rozběhnout Augella, jenže náběh hostujícího obránce si bez problémů pohlídal Simone Iacoponi.
22'
Giuseppe Pezzella si naběhl na přihrávku na pravou stranu, kde si míč krásně zpracoval, ale nedokázal oslovit Alberta Grassiho.
21'
Tommaso Augello dostal přihrávku na levou stranu, odkud krásně přihrál na hranici velkého vápna, jenže dobíhající Gastón Ramírez si netroufl na střelu.
20'
Andrea Conti si naběhl na přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde se kličkou krásně zbavil obránce, jenže jeho pobídka skončila v rukavicích Audera.
19'
Sepe si tentokrát nechtěl komplikovat život a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře. Sampdoria je pro změnu důraznější ve vzdušných soubojích.
18'
Luigi Sepe si musel dát pozor na napadajícího soupeře, před který míč odehrál na pravé křídlo. Ani jeden z týmů si zatím nevypracoval šanci.
17'
Sampdoria kombinuje na polovině hřiště, jenže domácí fotbalisté se zatím výborně pohybují a nenechávají soupeři moc prostoru.
16'
Domácí brankář si dal pozor na nepovedený centr z levé strany a hravě schoval míč do rukavic.
14'
Giuseppe Pezzella podpořil akci Parmy sprintem po levé straně. Obrana hostů jeho centr nedokázala odkopnout do bezpečí, ale Hernani z dorážky trefil obránce.
13'
Gervinho se tentokrát vrátil na vlastní polovinu a pomohl obráncům k zisku míče. Parma zatím hraje na hranici rizika, což by hosté mohli vyčíhnout.
12'
Gervinho rozkmital své rychlé nohy a prosmýkl se do pokutového území. Jeho zpětná přihrávka ale našla jen obránce v modrém dresu Sampdorie.
11'
Alberto Grassi táhl po delší době ofenzivní výpad domácí Parmy. Morten Thorsby jej rozhodil nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
10'
Tommaso Augello poslal dlouhý aut až na hranici velkého vápna, kam sprintoval Keita Baldé, jenže hostující fotbalista si neporadil se zpracováním.
9'
Gastón Ramírez dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, odkud mohl zakončit přímým nártem, jenže jeho dělovku zablokoval stoper Simone Iacoponi.
8'
Gervinho dostal skvělou průnikovou přihrávku na levé křídlo a bez přípravy vymyslel krásný centr na malé vápno. Hosty zachránil skluzem Colley.
7'
Riccardo Gagliolo dosáhl u vzdálenější tyčky na přetažený centr z levé strany hrací plochy, jenže vrátil balón jen do prostoru, kde byli zadáci Sampdorie.
6'
Jasmin Kurtić se stáhl na vlastní polovinu, kde sklepl míč na dobře postaveného Contiho. Parma může rozjet další akci ze zadních řad.
5'
Riccardo Gagliolo byl faulován v souboji na polovině hřiště, kde jej takovým hokejovým hitem trefil Thorsby. Parma zůstane na míči.
4'
Tommaso Augello znovu rozkmital nohy po levé straně hrací plochy, prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, ale jeho centr našel hrudník obránce.
3'
Andreas Cornelius stačil rozehrát na polovině hřiště a dotírající soupeř jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Parma.
2'
Bartosz Bereszyński dohnal skákavou přihrávku u rohového praporku, výborně si míč zasekl na levačku, ale jeho centr zastavil novic v dresu Parmy Andrea Conti.
1'
Hostující Sampdoria obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale Tommaso Augello nedohnal přihrávku na levou stranu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Parma bude hrát v černobílém, zatímco Sampdoria oblékne modrou sadu.

Parma Calcio 1913: Sepe – Conti, Iacoponi, Gagliolo, Gi. Pezzella – Grassi, Hernani, Kucka, Kurtić – Cornelius, Gervinho.
Náhradníci: Colombi – Brugman, Brunetta, Busi, Camara, Dezi, Dierckx, Karamoh, Mihaila, Ricci, Sohm, Sprocati.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Colley, Jošida, Augello – Candreva, Adrien Silva, Thorsby, G. Ramírez – Quagliarella, K. Baldé.
Náhradníci: Letica, N. Ravaglia – Askildsen, Damsgaard, Jankto, Ekdal, La Gumina, Léris, Rocha, Regini, Torregrossa, Verre..
Parma Calcio 1913

Domácí Parma je na tom mnohem hůře. Parma odehrála osmnáct zápasů, ale vybojovala v nich jen třináct bodů a zatím se krčí na předposledním devatenáctém místě ligové tabulky. Na záchranu má Parma ztrátu jediného bodu. Z posledních pěti zápasů však získala jediný bod za remízu na hřišti Sassuola. V posledním kole padla 1:2 na hřišti Lazia Řím.
UC Sampdoria

Hostující Sampdoria zatím prožívá solidní sezónu. V osmnácti zápasech získala Sampdoria celkem dvacet tři bodů a zatím drží desátou pozici ligové tabulky. Na záchranu už má tak k dobru devítibodový náskok na FC Turín. V posledním utkání doma otočila duel nad Udinese, které porazila 2:1.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Parmou a Sampdorií. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62