Serie A - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Fiorentina - 29. ledna 2021   20:45

Torino
88' Belotti (Verdi)
1:1
(0:0)
Fiorentina
67' Ribéry  (Bonaventura)
Torino
Sirigu – Bremer, Lyanco (75. Murru), Buongiorno, Singo – Lukić (75. Baselli), Rincón, Linetty (66. Verdi), Ansaldi – Zaza, Belotti (C).
Di Bello – Liberti, Lombardi
Stadio Olimpico
Fiorentina
Drągowski – Milenković, Pezzella (C), Martínez – Venuti (64. Pulgar), Bonaventura (84. Eysseric), S. Amrabat, Castrovilli, Biraghi – Ribéry (74. Igor), Vlahović (84. Kouamé).
Terracciano, Ricco – A. Barreca, Valero, M. Cáceres, Montiel, Igor, Kouamé, Eysseric, Callejón, Pulgar.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí remízou 1:1. Fialky se ve druhém dějství poměrně rychle ujaly vedení, avšak branka nakonec neplatila, jednalo se totiž o ofsajdové postavení. Poté si hostující celek pořádně zkomplikoval život, červenou kartu totiž vyfasoval Castrovilli. Přesto se oslabená Fiorentina přeci jenom dostala do vedení, první branku zápasu obstaral zkušený Ribéry. Fiorentina navíc po této vstřelené brance přišla o druhého vyloučeného hráče, v devíti se jí nakonec nepovedlo udržet jednobrankové vedení, neboť inkasovala v samotném závěru.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 20:15.
90+7'
90+6'
Do konce tohoto vypjatého zápasu nezbývá moc času, oba celky mají k vítězství stejně daleko, nicméně Turínu se povedlo soupeře sevřít k šestnáctce.
90+5'
Fiorentina se nyní s míčem dostala na útočnou polovinu, kde měla možnost vhazovat. Martínez nakonec zvolil nahrávku na Eysserica, který odkopával.
90+4'
Turín ovšem bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice, kousek od postranní lajny si totiž nedovoleně počínal Amrabat.
90+2'
Je tu další žlutá karta, tentokráte pro hostujícího Amrabata, který poté na adresu sudího věnoval pár nevybíravých slov.
90+1'
Kouamé se snažil vyvézt míč daleko od pokutového území, jenomže narazil pouze do protihráče, který ho v souboji zastavil nedovoleným způsobem.
90'
Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.
88'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácím se v závěru zápasu povedlo srovnat krok! Na pravém křídle se totiž uvolnil jeden z domácích hráčů, kterému se povedlo centrem oslovit ANDREU BELOTTIHO. Domácí útočník se po centru nakonec vrhl ve skluzu, avšak i přesto se mu povedlo umístit míč přesně k levé brankové konstrukci.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Fiorentina stále vede o jednu branku. Očekávat ale můžeme delší nastavený čas.
87'
Také v tomto případě si dával Dragowski poměrně načas se svým odkopem od branky. Domácí se ovšem dokázali zorientovat, avšak poté fauloval Belotti.
85'
Tak nakonec nikoliv, bude z toho rohový kop pro Turín, který se konečně dostává k tlaku.
84'
Žlutou kartu dostává Christian Kouamé (ACF Fiorentina).
84'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Valentin Eysseric.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Christian Kouamé.
83'
Verdi zahrával volný kop z levé strany, který sice poslal na hlavu Singa, avšak ten hlavičkoval výrazně vedle branky. Mělo by se odkopávat od branky Fiorentiny.
82'
Máme před sebou závěrečnou desetiminutovku, ještě nás čeká hodně zajímavá podívaná. Turín se ani v početní převaze nedostává k žádnému náporu.
80'
Singo si zpracoval míč, který velice prudkým způsobem poslal pouze do brankové konstrukce.
80'
Fiorentina navíc zahrávala standardní situaci od pravé autové lajny, avšak v tomto případě se nejednalo o nic nebezpečného, neboť včas zasahoval Ansaldi.
79'
Dragowski si dával poměrně načas, nakonec se mu na opačné polovině povedlo najít Vlahoviće, který v souboji o míč předhlavičkoval Buongiorna.
78'
Hodně prostoru měl kolem sebe obránce Ansaldi, který se tak pokoušel o centr levou nohou. Míč ovšem přistál daleko za hostující brankou, bude se vykopávat.
77'
Turín to zkoušel po levém křídle, kde se Rincón dostal kolem bránícího Amrabata. Následný centr ovšem doputoval přímo na kopačku pozorného Pezzelly.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Nicola Murru.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Saša Lukić, přichází Daniele Baselli.
74'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Igor.
73'
Belotti se stále nachází na zemi, kde je ošetřován. Nikterak dramaticky to ovšem nevypadalo, Fiorentina se každopádně snaží zvrátit verdikt sudího.
71'
Žlutá karta také pro domácího Belottiho, který vyšel z předchozího souboje jako vítěz.
71'
Neuvěřitelné! V krátkém časovém sledu je tu i červená karta pro Milenkoviće, Fiorentina tak bude dohrávat pouze v devíti!
71'
Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku zápasu, ještě to bude hodně zajímavé. Turín si pořádně zahrává, prohrává totiž proti oslabenému soupeři.
70'
V pokutovém území se jako první dostal k padajícímu míči domácí Belotti, který sice vsadil na razanci, avšak prudké zakončení poslal daleko vedle branky.
69'
Turín se tak dostává do nelichotivé situace, prohrává totiž o jednu branku. I tak hraje v početní převaze, na vyrovnání tak má celkem dost času.
68'
A hlavní sudí si navíc všiml nedovoleného zákroku na Vlahoviće. Fialky rozehrály nakrátko po zemi, centr od obránce Biraghiho ale žádné nebezpečí nepřinesl.
67'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Hosté se i v početní nevýhodě dostávají do vedení! I při této útočné akci hrál velkou roli velezkušený FRANCK RIBÉRY, který si to nejprve namířil k pokutovému územní, kde si dokázal narazit s Bonaventurou. Ribéry poté obešel vyběhnuvšího brankáře a zamířil přesně do prázdné domcáí branky.
67'
Hostující brankář Dragowski si přichystal další odkop od své branky, který poslal zhruba k hranici středového kruhu, kde se dokázal prosadit Bonaventura.
66'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Simone Verdi.
65'
Máme za sebou hodinu hry, nicméně na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Turín zahrával další standardku, Rincón po zemi hledal Linettyho.
64'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lorenzo Venuti, přichází Erick Pulgar.
63'
Fiorentina to bude mít po zbytek zápasu hodně složité, bude totiž dohrávat bez vyloučeného Castrovilliho. Do konce duelu navíc zbývá dost času.
62'
Turín měl navíc k dispozici další slibnou standardní situaci. V tomto případě to na sebe vzal Belotti, jehož prudká skákavá rána nakonec směřovala vedle.
61'
Tak pozor! Hlavní sudí se nakonec běžel podívat k videu, díky kterému změnil názor a záložník Castrovilli vyfasoval přímou červenou kartu.
60'
Castrovilli před malým momentem unikl hrozbě červené karty. V roli posledního hráče totiž fauloval Belottiho, sudí mu ale překvapivě vytasil pouze žlutou.
59'
Dragowski se za předchozím pokusem pouze ohlédl. Poté se postavil k odkopu od své branky, na druhé straně se Vlahovićovi povedlo uspět ve vzduchu.
58'
Na druhou stranu hrací plochy vyvezl míč domácí Singo, kterému se poté povedlo najít kolegu Belottiho, jenž zakončoval zhruba dva metry vedle branky.
57'
Na opačné straně mohla Fiorentina zahrávat rohový kop z pravé strany. Centrovaná nabídka se snesla do malého vápna, kde ale odkopával Buongiorno.
56'
Nakonec se k rozehrávce volného kopu postavil Belotti, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku, avšak balón skončil pouze na dobře postavené zdi.
55'
Poté si kousek od pokutového území pomohl nedovoleným způsobem hostující Martínez, Turín tak bude moci zahrávat standardku ze zajímavé pozice.
54'
Odražený míč se snesl do prostoru, kde se nacházel Zaza. Ten se pokoušel na dlouhou nohu nahrát vedle stojícímu Rincónovi, který na míč nedosáhl.
53'
Znovu se do akce dostal pomezní sudí, který si všiml dalšího ofsajdového postavení Fiorentiny. V tomto případě se v něm nacházel Venuti.
52'
Dragowski měl před malým momentem velké štěstí, avšak ani v tomto případě nemusel zasahovat. Jeho celek se poté dostal na opačnou polovinu.
51'
Pokračovalo se rozehrávkou volného kopu, který se snášel ke vzdálenější tyči. Tam se po něm natahoval Linetty, jenž hlavičkoval o něco vedle branky.
50'
To jsou věci! Fiorentina se sice radovala z úvodní branky, avšak ta nakonec neplatí. Vlahović se totiž v době nahrávky nacházel v ofsajdu.
49'
Také domácí brankář Sirigu se dostal k rozehrávce od své branky, kterou poslal k opačnému pokutovému území, kde ovšem na míč nedosáhl Zaza.
48'
Dragowski se ve druhém dějství poprvé dostal k míči, který okamžitě zkoušel přenést na levou stranu, kde si o nahrávku řekl osamocený Martínez.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas tohoto zápasu, který nám nakonec branku nepřinesl. Aktivněji vstoupila do utkání Fiorentina, která si poměrně rychle vypracovala první vyloženou šanci, ve které Vlahović trefil pouze tyč. Turín se poměrně dlouhou dobu rozkoukával, nakonec se mu přeci jenom povedlo hru pořádně vyrovnat, načež se i domácím povedlo trefit brankovou konstrukci. Doufejme tedy, že nám druhý poločas konečně přinese nějakou tu branku.
45'
44'
Dragowski obstaral další odkop od své branky, který se mu povedlo poslat na levou stranu, kde se ve vzduchu povedlo zakročit domácímu Bremerovi.
42'
Zaza sváděl další osobní souboj, při kterém se sice sám ocitl na zemi, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo.
40'
Je tu další trefená branková konstrukce! Tentokráte se mezi obránce vydal Zaza, který levačkou rozezvučel pouze břevno hostující branky.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Turín mohl rozehrávat z vlastní obranné poloviny. Po krátké souhře jsme sledovali dalekonosný nákop, který si před Zazou pohlídal Milenković.
38'
Nahrávka vzduchem směřovala do běhu na domácího Singa, před kterým se ovšem povedlo zakročit Martínezovi, jenž na jistotu poslal míč do zámezí.
37'
Žlutou kartu dostává Lyanco (Turín FC).
36'
Biraghi se postaral o provedení autového vhazování z levé strany, na druhé straně ovšem zakročil Lukić, který byl před zraky sudího nedovoleně faulován.
35'
Na druhé straně se za volným míčem jako první dostal útočník Zaza, který měl na zádech dvojici protihráčů. Proto jsme sledovali zpětnou nahrávku.
34'
Do protiútoku se poté dostával Ribéry, který ovšem narazil hned na prvního protihráče. Tím byl vracející se Rincón, od kterého se míč odrazil do zámezí.
33'
Máme za sebou třetinu hry, na první branku stále čekáme. V posledních minutách se nám hra hodně vyrovnala, Turín má za sebou první velkou šanci.
32'
Turín se ještě dožadoval nedovoleného zákroku právě na Lukiće, avšak penalta z toho nebude. Naopak bude moci brankář Dragowski rozehrávat.
31'
Před malým momentem se do vyložené šance dostal domácí Lukić, který se hlavou pokoušel přehodit Dragowskiho, avšak trefil pouze jeho ruku.
30'
Ansaldi se pokoušel prodrat kolem Amrabata, nicméně druhý jmenovaný si nakonec pomohl nedovoleně a volného kopu se tak chopí Linetty.
29'
Zazovi se povedlo šikovně sklepnout do tandemu na Belottiho, který na nabídku nedosáhl. Před ním zakročil Milenković, jenž hledal brankáře Dragowskiho.
28'
Biraghi to poté zkoušel zpětnou nahrávkou k malému vápnu, kde se sice nacházel Bonaventura, avšak ten míč přeběhl. Turín se poté dokázal osvobodit.
27'
Hodně času měl na vlastní obranné polovině hostující Milenković, který tak konstruktivně roztáhl hru do strany, kde to průnikem vpřed zkoušel Martínez.
25'
Hlavní sudí si navíc všiml dalšího nedovoleného zákroku, při kterém dostal dost naloženo Castrovilli. Fiorentina tak bude rozehrávat z místa přestupku.
23'
U hranice pokutového území se po padajícím míči natahoval domácí Rincón, kterému se sice povedlo prodloužit za sebe, tam ale číhal Pezzella.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku zápasu, na první přesný zásah stále čekáme. Fiorentina je aktivnějším týmem, při své největší šanci trefila pouze tyč.
20'
V pokutovém území se natahoval po padajícím míči Zaza, který přesto na něj nedosáhl. Po delší době se k míči dostal Dragowski, který rozehrál do strany.
19'
Snadnou práci měl hostující obránce Pezzella, který si nejprve zpracoval padající míč, načež se mu ho razantním způsobem povedlo odehrát na druhou stranu.
18'
Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného, avšak poté si Fiorentina vybojovala standardní situaci. Po Biraghově centru zahrál rukou Milenković.
17'
Turín se znovu stáhl do svého pokutového území, kde se Ansaldimu povedlo zakročit před dotírajícím Vlahovićem. Na řadu přijde první rohový kop zápasu.
16'
Zpět na vlastní polovinu se poté musel vracet domácí Singo, který si nevěřil na průnik kolem Biraghiho. Místo toho jsme sledovali zadovku směrem na Lyanca.
15'
Sirigu nyní mohl v poklidu rozehrávat od své branky, přičemž to na jistotu zkoušel po zemi na vedle stojícího Buongiorna, který dostal míč na druhou stranu.
14'
Posléze jsme sledovali nepřesnou nahrávku směrem na Amrabata, který tak měl k míči hodně daleko. Domácí obránce Buongiorno odkopával do zámezí.
13'
Přenesení hry mělo na levém křídle najít hostujícího Biraghiho, který na padající míč neměl šanci dosáhnout. Místo toho tak bude vhazovat zadák Singo.
12'
Sirigu tak měl před malým momentem velké štěstí, na první branku si tak budeme muset počkat. V předchozím souboji si ale nedovoleně počínal Rincón.
11'
Fiorentina se málem dostala do vedení! Ribérymu se povedlo načasovat nahrávku mezi obránce na Vlahoviće, který v úniku trefil pouze levou tyč.
11'
Až poté jsme se konečně dočkali prvního střeleckého pokusu, který měl na svědomí hostující Vlahović. Jeho rána nebyla přesná, Sirigu tak nemusel zasahovat.
10'
Ukázkové zpracování míče předvedl hostující Biraghi, kterému se poté u pokutového území povedlo najít Castrovilliho, jenž se nedostal ke střele přes soupeře.
9'
Poté byl k postranní lajně zahnán hostující Igor, kterému se přesto povedlo přenést hru k opačnému pokutovému území, kde před protihráčem zakročil Lyanco.
8'
Amrabat měl u středového kruhu kolem sebe hodně prostoru, nakonec zvolil nahrávku na vedle postaveného Cácerese, na jehož centr nedosáhl Vlahović.
7'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další faul, dotírající Belotti totiž zezadu zavadil o Milenkoviće. Hostující celek tedy rozehrál na kopačku Bonaventury.
6'
Zaza si seběhl pro nahrávku na vlastní polovinu, jenomže měl na zádech protihráče. Igor si podle sudích počínal v rámci pravidel, Fiorentina tak otočila hru.
5'
Domácí se s míčem vydali k opačnému pokutovému území, kde se pro změnu ocitl na zemi útočník Belotti. Hlavní sudí nechal pokračovat ve hře a je tu kontr.
4'
U středového kruhu si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Bonaventura, který zavadil o nohu soupeře. Turín tak okamžitě rozehrál po zemi nakrátko.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali přenesení hry na levou stranu, kde se nacházel hostující Biraghi, před kterým se ovšem povedlo zakročit Bremerovi.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Turín FC: Sirigu – Bremer, Lyanco, Buongiorno, Singo – Lukić, Rincón, Linetty, Ansaldi – Zaza, Belotti (C).
Náhradníci: V. Milinković-Savić, Rosati – Baselli, Bonazzoli, Verdi, Segre, N'Koulou, Ricardo Rodríguez, Murru, Gojak, Edera.

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Pezzella (C), Igor – M. Cáceres, Bonaventura, S. Amrabat, Castrovilli, Biraghi – Ribéry, Vlahović.
Náhradníci: Terracciano, Ricco – A. Barreca, Valero, Venuti, Montiel, Martínez, Kouamé, Eysseric, Callejón, Pulgar.

Rozhodčí: Di Bello – Liberti, Lombardi.
ACF Fiorentina

Soupeřem ale bude nevyzpytatelná Fiorentina, která pro změnu okupuje dvanáctou pozici tabulky. Fialky doposud nasbíraly jednadvacet bodů, nicméně na pohárové pozice v tuto chvíli ztrácejí už třináct bodů. Fiorentina z posledních tří ligových duelů vyhrála hned dvakrát, v minulém kole se jí povedlo naplno bodovat proti poslednímu Crotone, a sice výsledkem 2:1. Fialky jsou druhým nejhorším venkovním týmem celé Serie A, z hlediska bodů je na tom hůře už jen poslední Crotone. Fiorentina totiž z celkových devíti venkovních zápasů vybojovala pouhých pět bodů za jednu výhru a dvě remízy.
Turín FC

Fotbalisté Turína letos nepředvádějí vůbec dobré výkony, po sedmnácti odehraných zápasech se nacházejí na sedmnácté pozici tabulky. Turín se sice nachází mimo sestupovou zónu, nicméně od osmnáctého Cagliari ho dělí pouze lepší skóre. Turín z posledních pěti ligových duelů prohrál pouze jedinkrát, současně ale vyhrál v jediném případě. Hned tři zápasy totiž skončily nerozhodně, naposledy tomu tak bylo na hřišti Beneventa. Turín je navíc vůbec nejhorším domácím týmem celé soutěže, jako jedinému se na svém hřišti nepovedlo zvítězit, což by se po dnešním utkání mohlo změnit.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Turín FC a ACF Fiorentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62