Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Udinese - 3. října 2021   15:00

Sampdoria
24' Larsen(vl.)  • 48' Quagliarella  • 69' Candreva
3:3
(1:2)
Udinese
15' Pereyra  (Deulofeu) • 44' Beto   • 84' Forestieri  (Nuytinck)
Sampdoria
Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Thorsby, Adrien Silva (72. Ekdal), Damsgaard (72. Askildsen) – Caputo, Quagliarella (C) (87. Torregrossa).
Orsato – Costanzo, Mokhtar
Stadio Luigi Ferraris (Janov) [Kapacita: 36 600]
Udinese
Silvestri – Becao, Nuytinck (C), Samir (79. Forestieri) – Larsen (79. Soppy), Pereyra, Walace, Makengo (79. Samardžič), Udogie (59. N. Molina) – Beto, Deulofeu (50. Arslan).

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.
Dnešní utkání je za námi. Ve druhém poločase dokázali domácí otočit vývoj utkání ve svůj prospěch, a to když se trefil hned na začátku z penalty Quagliarella, a poté v 69. minutě krásnou střelou Candreva. Hosté však nesložili své zbraně a v 84. minutě dokázali po rohovém kopu srovnat zásluhou střídajícího Forestieriho. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu za remízu 3:3.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Fernando Forestieri (Udinese Calcio).
90+3'
Candreva poslal do vápna centr, který však skončil jen v zámezí.
90+3'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.
90+2'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Becao (Udinese Calcio).
90+2'
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal dlouhým odkopem daleko od své branky.
90+1'
Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (UC Sampdoria).
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.
90'
Candreva poslal do vápna centr, který odvrátil mimo vápno jeden z hostujících hráčů.
90'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Faulován byl Candreva.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Beto se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou domácí.
88'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
87'
Arslan si přiťukl míč se svým spoluhráčem a následně jedovatě vystřelil. Míč zaplaval ve vzduchu, ale Audero ho dokázal vyrazit mimo vápno.
87'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ernesto Torregrossa.
86'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů. Faulován byl Forestieri.
84'
Udinese právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají na 3:3! Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Nuytincka, který ho prodloužil za sebe, kde se nacházel volný FERNANDO FORESTIERI, a ten se následnou střelou do odkryté branky nemýlil. Asistence: Bram Nuytinck.
82'
Hosté dokázali vstřelit po tomto rohovém kopu gól, ale rozhodčí opět bude zkoumat celou situaci s kolegou u videa.
82'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
81'
Beto dostal příliš nepřesný centr do vápna z levé strany hřiště a míč tak skončil jen v moci brankáře Audera.
80'
Hosté se přesunuli s míčem na polovinu soupeře, kde s ním momentálně kombinují.
79'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Samir, přichází Fernando Forestieri.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Lazar Samardžič.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Brandon Soppy.
78'
Žlutou kartu dostává Samir (Udinese Calcio).
78'
Beto se nyní prezentoval skvělou střelou z velké dálky. Jeho pokus však skončil zhruba půl metru vedle pravé tyče Auderovy branky.
77'
Žlutou kartu dostává Kristoffer Askildsen (UC Sampdoria).
76'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu s ním příliš nepospíchají.
74'
Larsen napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho střelecký pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče Auderovy branky.
74'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
74'
Centr do vápna jednoho z hostujících hráčů však Augello prodloužil do zámezí. Hosté budou zahrávat rohový kop.
73'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
72'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Kristoffer Askildsen.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Albin Ekdal.
72'
Žlutou kartu dostává Roberto Pereyra (Udinese Calcio).
71'
Nepřesný centr Quagliarelly z levé strany hřiště skončil jen v rukavicích brankáře Silvestriho.
69'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají poprvé v dnešním utkání do vedení! ANTONIO CANDREVA napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho následná nádherná rána mířená ke vzdálenější tyči skončila v síti!
68'
Candreva poslal nepřesnou přihrávku na nabíhajícího Damsgaarda a míč tak ukořistili na své kopačky hosté.
67'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
66'
Domácí zahrávali další rohový kop, po kterém se dostal ke střele uvnitř vápna Quagliarella. Jeho tvrdou ránu však zblokoval jeden z protihráčů mimo branku.
65'
Pereyra se dopustil faulu ve vápně soupeře a k míči se tak dostávají domácí.
64'
Larsen poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však odvrátil mimo vápno Jošida.
63'
Tento rohový kop se však domácím příliš nepovedl a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
63'
Domácí budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
62'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
61'
Larsen poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však odvrátil do bezpečí jeden z obránců.
59'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Nahuel Molina.
59'
Arslan dostal nabito na hranici vápna, odkud také vystřelil. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
58'
57'
Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
56'
Candreva se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul nepíská.
55'
Beto poslal nepřesnou přihrávku na Pereyru a míč tak získávají na své kopačky domácí.
54'
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně rozehrál na levou stranu hřiště k Augellovi.
53'
Thorsby se dopustil faulu na polovině hřiště a od rozhodčího za tento faul vyfasoval žlutou kartu.
52'
Candreva poslal do vápna centr, který skončil na hlavě Augella. Ten však nedokázal míč umístit mezi tři tyče.
51'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
51'
Deulofeu měl nějaké zdravotní potíže a musel tak být vystřídán.
50'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Tolgay Arslan.
50'
Bereszynski ztratil míč na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
48'
Domácí opět srovnávají a stav utkání je tak 2:2! FABIO QUAGLIARELLA se postavil k pokutovému kopu a razantní střelou k pravé tyči nedal Silvestrimu sebemenší šanci zasáhnout!
47'
Žlutou kartu dostává Marco Silvestri (Udinese Calcio).
47'
Domácí budou kopat penaltu! Hosté chybovali ve vlastním vápně a do stoprocentní šance se dostal Caputo. Ten však nedokázal vystřelit, neboť mu pod nohy vletěl Silvestri a rozhodčí následně odpískal pokutový kop!
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a s míčem momentálně kombinují na vlastní polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velice vyrovnaný, ale celkem bohatý na góly. Hosté potěšili své fanoušky, kteří dorazili do Janova už v 15. minutě, kdy se trefil Roberto Pereyra. Domácí však ve 24. minutě dokázali srovnat, a to když se nešťastně trefil do vlastní branky Jens Stryger Larsen. Hosté si však v samotném závěru utkání vzali své jednobrankové vedení zpět. Po rohovém kopu se prosadil Beto. Rozhodčí však musel branku uznat až s pomocí videorozhodčího. Stav utkání je tak po prvním poločase 1:2.

Držení míče: 60% – 40%
Střely celkem: 5 – 12
Střely na branku: 1 – 4
45+3'
45+2'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
45+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
44'
Hosté vedou 1:2! Tak rozhodčí ještě celou situaci konzultoval s videorozhodčím a nakonec gól hostů uznal! BETO tak posílá svůj tým do vedení.
43'
Hosté měli možnost zahrávat další rohový kop, po kterém se dokonce prosadil Beto. Jeho gól však nemohl být uznán z důvodu ofsajdu!
42'
Obrovská šance hostů zůstala nevyužita! Po rohovém kopu se míč dostal po dvou odrazech k úplně volnému Samirovi na hranici malého vápna. Ten však následně nedokázal prostřelit Audera, který si připsal na své konto fantastický zákrok.
41'
Colley má nějaké zdravotní potíže a rozehrávka rohového kopu se tak zpozdí.
41'
Hosté budou zahrávat rohový kop, který vybojoval pro svůj tým Deulofeu.
40'
Candreva vypálil z velké dálky. Jeho střelecký pokus však zablokoval Nuytinck.
39'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
38'
Bereszynski už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
37'
Bereszynski má nějaké zdravotní potíže a rozhodčí tak musí přerušit hru.
36'
34'
Beto poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však odvrátil mimo vápno Augello.
33'
Míč od rohového praporku přeletěl všechny hráče ve vápně a skončil na opačné straně hřiště v zámezí.
33'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště, který vybojoval pro svůj tým Deulofeu.
31'
Silva vyslal na branku jedovatou střelu zhruba z dvaadvaceti metrů. Silvestri však jeho pokus mířený doprostřed branky pod břevno dokázal vyrazit mimo tři tyče.
31'
Candreva poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však odvrátil do bezpečí Samir.
30'
Bereszynski poslal nepřesnou přihrávku na Quagliarellu, který se tak k míči nedostal.
29'
Larsen poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany hřiště, který skončil jen v rukavicích Audera.
28'
27'
Ti si však mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
26'
Beto přišel o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
24'
Domácí vyrovnávají na 1:1! Quagliarella poslal skvělou přihrávku do vápna na Caputa. Ten ještě skvěle našel nabíhajícího Candrevu, který sice střelou z první trefil břevno, ale míč se od něj odrazil do Larsena, od kterého kulatý nesmysl doputoval za brankovou čáru.
23'
Thorsby se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
22'
Nepřesnou přihrávku Silvy ukořistili na své kopačky hosté.
21'
Bereszynski se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů na hranici vápna soupeře. Rozhodčí však faul neodpískal a hra tak pokračuje dále.
20'
Candreva poslal do vápna centr, který však odhlavičkoval mimo vápno jeden z hostujících hráčů.
19'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů. Faulován byl Candreva.
18'
Hosté rozehráli rohový kop na krátko. Následný pokus o centr zablokoval jeden z domácích hráčů.
18'
17'
Domácí se snažili ihned odpovědět, ale pas na Caputa skončil jen u Samira.
15'
Hosté se dostávají do vedení! Deulofeu poslal do vápna skvělou přihrávku z levé strany hřiště na ROBERTA PEREYRU, který se následnou střelou doprostřed branky nemýlil. Audero si sice sáhl na míč, ale v cestě do sítě mu nezabránil. Asistence: Gerard Deulofeu.
14'
Nepřesný pas jednoho z domácích hráčů na Caputa skončil jen v moci brankáře Silvestriho.
13'
Domácí rozehráli rohový kop na krátko. Následnou kombinací se dostal k míči uvnitř vápna Damsgaard. Jeho následnou přihrávku však zachytil jeden z hostujících obránců.
12'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
11'
Následně se Pereyra skvěle prokličkoval s míčem až do vápna, kde však špatně přihrál a hrát tak mohou domácí.
11'
Z následného rohového kopu se dostal ke střele z hranice vápna Larsen. Jeho pokus však zablokoval jeden z protihráčů.
10'
Udogie vypálil z rohu velkého vápna. Jeho přízemní pokus však Audero dokázal vyrazit mimo tři tyče.
9'
Candreva dostal skvělý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů. Následně ještě svou přihrávkou hledal Quagliarellu, který se však k míči nedostal, neboť byl skvěle ubráněn Nuytinckem.
8'
Beto se dostal s míčem po pravé straně hřiště až do vápna, kde ještě hledal lépe postaveného Deulofeua. Ten se však k míči nedostal, neboť před ním skvěle zasáhl Jošida. Málem si však vstřelil vlastní branku, avšak naštěstí pro domácí míč skončil na tyči.
7'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
6'
Candreva poslal do vápna nadýchaný centr, který však odhlavičkoval do bezpečí Beto.
5'
Candreva byl faulován poblíž vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop, avšak z velkého úhlu. Na přímou střelu na branku to tak nejspíše nebude.
5'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli. Vzápětí ho však vybojovali zpět.
4'
Candreva poslal do vápna skvělý míč na volného Quagliarellu, který však střelou z první netrefil soupeřovu svatyni.
4'
Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání, který vybojoval na pravé straně hřiště Bereszynski.
3'
Domácí chybovali poblíž vlastního vápna a k míči se tak dostal Pereyra. Jeho následná přihrávka na Beta však skončila jen v zámezí. Audero bude odkopávat od své branky.
2'
Candreva poslal do vápna centr z pravé strany hřiště. Míč ve vápně skončil na hlavě Quagliarelly, ale ten ho nedokázal umístit mezi tři tyče.
1'
Hosté se dostali s míčem poblíž vápna soupeře. Walace však nedokázal projít s kulatým nesmyslem skrz dva obránce a míče se tak chopí domácí.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli černo-bílé pruhované dresy.

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Thorsby, Adrien Silva, Damsgaard – Caputo, Quagliarella (C).
Náhradníci: N. Ravaglia, Falcone – Ciervo, Murru, A. Ferrari, Torregrossa, Askildsen, Ekdal, Depaoli, Dragusin, Trimboli, Chabot.

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Nuytinck (C), Samir – Larsen, Pereyra, Walace, Makengo, Udogie – Beto, Deulofeu.
Náhradníci: Piana, D. Padelli – N. Molina, De Maio, Soppy, Samardžič, Arslan, Pussetto, Zeegelaar, Forestieri, Jajalo.

Rozhodčí: Orsato – Costanzo, Mokhtar.
Poslední 3 vzájemná utkání

Udinese – Sampdoria 0:1
Sampdoria – Udinese 2:1
Udinese – Sampdoria 1:3
Udinese Calcio

Udinese se momentálně nachází v tabulce na třinácté příčce se sedmi body. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 1 remízu a 3 porážky. Venku odehráli svěřenci trenéra Luca Gottiho dva zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 1x prohráli.

Nejlepším střelcem "Bianconeri" je momentálně se dvěma brankami španělský útočník Gerard Deulofeu.

Posledních 5 zápasů

Udinese – Fiorentina 0:1
AS Řím – Udinese 1:0
Udinese – Neapol 0:4
Spezia – Udinese 0:1
Udinese – Dolomiti Bellunesi 4:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
UC Sampdoria

Sampdoria se momentálně nachází v tabulce na patnácté příčce s pěti body. Po šesti odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru, 2 remízy a 3 porážky. Doma odehráli svěřenci trenéra Roberta D'Aversa tři zápasy, ze kterých 1x remizovali a 2x prohráli.

Nejlepšími střelci "I Blucerchiati" jsou momentálně se dvěma brankami italský záložník Antonio Candreva, italský útočník Francesco Caputo a japonský obránce Maya Yoshida.

Juventus – Sampdoria 3:2
Sampdoria – Neapol 0:4
Empoli – Sampdoria 0:3
Sampdoria – Inter 2:2
Sassuolo – Sampdoria 0:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 7. kola italské Serie A mezi UC Sampdoria a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62