Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Rogério – Harroui, Maxime López – D. Berardi, Raspadori, Kyriakopoulos (84. Müldür) – Defrel (88. Samele).
Pegolo, Satalino – K. Ayhan, Müldür, Samele, Aucelli, Kumi, Mata, Ruan.
G. Manganiello
Janov
Sirigu – Hefti (64. Fares), Vásquez, Bani – Vanheusden, Hernani (64. Melegoni), Badelj, Portanova (84. Cassata), Cambiaso – Destro (C) (75. Pandev), Ekuban (84. F. Caicedo).

Janov dnes nakonec svou defenzivní hrou dokázal získat bod za remízu. Sassuolo dokázalo vyrovnat i s trochou štěstí, kdy se míč ve vápně příhodně odrazil na Berardiho. V dalším průběhu zápasu měli domácí větší snahu o vstřelení druhé branky. Ovšem s přibývajícími minutami zápasu už i domácí moc neriskovali a hráli spíše na jistotu s cílem udržet remízový stav.
Držení míče: 74 % : 26 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 12:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:11.
90+3'
90+2'
Maxime López si počkal na Cassatu a podrazil jej v jasném držení míče. Oprávněná žlutá karta za tento počin.
90+1'
V druhém poločase se nastavují hned tři minuty. A hned v té první došlo k nebezpečnému centru před branku Sassuola.
90'
O to se už prakticky snaží i domácí, kteří už taky moc neriskují směrem dopředu a hrají na jistotu.
89'
Rozehrávka až na brankáře Janova. Hosté se nyní snaží nedávat soupeři míč a udržet remízový stav do konce zápasu.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Luigi Samele.
87'
Janovu se nyní daří držet hru na polovině soupeře a nyní bude vhazovat aut.
86'
Janov si nyní na standardní situaci nenechal moc záležet a jen zkusil vyslat vysoký centr, který našla obrana soupeře.
86'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giorgos Kyriakopoulos, přichází Mert Müldür.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Caleb Ekuban, přichází Felipe Caicedo.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Manolo Portanova, přichází Francesco Cassata.
81'
Z celé situace nakonec vyplynul roh pro Sassuolo. Ani nyní se nedostali domácí k nebezpečnějšímu zakončení a brankář Janova lehce chytil míč.
80'
Hezký oblouček do vápna, kde však byl hodně zhuštěný prostor. Mohamed Fares se toho nebál a důrazně šel za míčem a ten skončil v zázemí.
79'
Zápas se nám začíná chýlit postupně ke konci. Sassuolo má rozhodně blíž k tomu, aby si nakonec z tohoto zápasu sebralo všechny tři body.
78'
Salvatore Sirigu zachytil míč a jistým zákrokem povzbudil své mužstvo. To se čím dál více zatahuje před svou branku a prakticky už neútočí.
77'
Ale to se nyní mohlo změnit. Centr z rohu byl odražen, ale k míči si našel cestu Domenico Berardi a ten vyslal jedovatou ránu, která skončila nad brankou soupeře.
76'
Sassuolo se opět dostalo do blízkosti branky soupeře a vybojovalo si další rohový kop. Z těch zatím nejsou domácí moc nebezpeční.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Goran Pandev.
71'
Trochu hlušší pasáž. Sassuolo však drží otěže zápasu a hledá cestu k obratu ve skóre.
70'
Hezký ťukec ve vápně nyní předvedli hráči Sassuolo. Nicméně finální zakončení šlo hodně vysoko nad branku. Velká škoda pro domácí celek.
69'
Po dlouhém a vysokém centru reklamuje jeden z hráčů Janova ruku. Mělo se to stát, co z druhé strany vracel míč hlavičkou do vápna Zinho Vanheusden. Rozhodčí je jiného názoru.
68'
Obránce domácích nepustil soupeře na pravé straně do akce a odpravil míč do zázemí. Roh pro Janov...
67'
Další roh v podání domácích už byl lepší. Centr šel na přední tyč, kde si to vše pohlídala defenzíva.
66'
Rohový situace spíše vyhnala domácí celek dál od branky Janova a nyní kombinují na polovině hřiště.
65'
Ustřelený míč od kopačky hráče Sassuola, které se vzápětí chystá k zahrávání rohu.
64'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Hernani, přichází Filippo Melegoni.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Silvan Hefti, přichází Mohamed Fares.
63'
Střílený křižný centr nakonec šel do prostoru, kde nebyl nikdo z řad domácích hráčů.
62'
Hráč nyní zavezl míč na hranici šestnáctky, kde jej velmi lehce odevzdal soupeři. Sassuolo musí bojovat o míč.
61'
Další útok domácích, který byl spíše z řad nepovedených. Nicméně domácí celek se drží stále na míči a pohybuje se na polovině soupeře.
60'
Rohový kop v podání Janova byl přetažený. Ovšem došlo k teči a nakonec šlo o teč hostujícího hráče a bude se zahrávat odkop od branky Sassuola.
58'
Janovští se snaží rozehrát míč od své branky, ale moc se jim nedaří kombinace. Míč opět skončil mimo hrací plochu.
57'
Dobrý centr před branku, na který si však nejvýše vyskočil hráč Janova.
56'
Sassuolo i po své vyrovnávací brance má míč ve své moci a bude mířit za potenciálním obratem ve skóre.
55'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Snaha Sassuola konečně přinesla své ovoce. Giacomo Raspadori se pokoušel zády k brance ve vápně udržet míč. Nakonec o něj přišel, ovšem míč se od obránce dostal přesně do míst, kde byl DOMENICO BERARDI a ten napálil míč do sítě.
53'
Destro nemohl dál pokračovat ve své snaze, neboť se dopustil útočného faulu.
52'
Calcio má převahu v úvodu druhého poločasu a uvidíme, zda se v brzké době dostane do nějaké další větší šance, jako před malou chvílí.
51'
Tohle může Sassuolo v konečném zúčtování mrzet. Grégoire Defrel utekl obraně a dostal se před brankáře. Své zakončení poslal přesně do brankáře. Následnou dorážku z úhlu do boční sítě!
50'
Do druhého poločasu obě jedenáctky vstoupily ve stejném složení a ani jeden z trenérů se nerozhodl pro střídání.
46'
Atraktivní první poločas jsme rozhodně neviděli. Janov se rychle dostal do vedení a od té doby se před branku Sassuola dostával sporadicky, téměř vůbec. Domácí drželi míč častěji ve své moci, ovšem jejich počínání v útoku nepřineslo moc nebezpečných šancí, které by měly skončit brankou. Uvidíme, zda Janov dokáže dobře bránit i ve druhém poločase a jestli Sassuolo přijde s jinou taktikou na svého soka.
45+1'
45'
Standardní situace byla zahrána jako ty předešlé. Tedy bez nějakého nebezpečí. V prvním poločase se nastavuje jedna minuta.
45'
VAR neobjevil nic proti pravidlům. Sassuolo zůstane u zahrávání standardní situace z pravé strany.
44'
Domenico Berardi byl tím hráčem, který se poroučel k zemi. V pádu ještě rukou zasáhl míč. Nakonec se přece jen zkoumá VAR.
43'
Trochu pozdvižení, kdy jeden z hráčů spadl ve vápně na trávník. Sudí ihned ukazuje, že tohle nebude pískat!
42'
Kombinace na levé straně taky nevede k ohrožení branky Janova. Naopak, hosté se velmi dobře a účinně brání.
40'
Dlouhý míč na pravou stranu a rychlý centr do vápna. Míč zamířil přesně na obránce Janova.
39'
Stále se Sassuolo pohybuje s míčem na svých kopačkách, ale skutečně se nyní nedostává na dostřel branky.
38'
Sassuolo se snaží dostat zpět hru pod svou kontrolu. Což se jim delší kombinací daleko od branky Janova daří.
37'
Hostujícímu celku se nyní daří držet hru na polovině hrací plochy a nyní sledujeme spíše takovou nemastnou neslanou hru.
35'
Hráči Sassuola se po zákroku nechtělo moc zpět na nohy a až po delší době mohli domácí zahrávat standardní situace. Nakonec šlo o střílený centr, který zastavila zeď.
33'
Silvan Hefti nyní nedovoleně zastavil soupeře a srazil jej k zemi. Standardní situace pro domácí celek z větší vzdálenosti.
32'
Po hodně dlouhé době se hosté dostali ke střele. Ovšem tato rána k levé tyči šla kousek od ní a brankář Sassuola jen kontroloval dráhu míče.
31'
Míč skončil na obránci před brankou, který jej dostává odkopem k půlící čáře. Opět to hráči Sassuola nedotáhli do zdárnějšího konce.
30'
Půl hodina hry je minulostí. Janov se vcelku brzy dostal do vedení. Od té doby se jen brání a Sassuolo zatím marně hledá cestu k ohrožení branky .
28'
Teď už to pro domácí vypadalo nadějně. Nicméně poslední krok ve vápně se nezdařil. Grégoire Defrel nedokázal svou střelou prostřelit bránícího hráče.
27'
Hráči Calcia se ujali delší kombinace poblíž půlící čáry a hledají nějakou cestu k brance Janova.
26'
Domácí se nyní dopustili před šestnáctkou nedovoleného zákroku a brankář Janova bude rozehrávat míč.
24'
Centrovaný míč z levé strany přistál přesně na kopačky obránce Janova, který jej uklidil do autu.
23'
Hráč Sassuola nyní ukvapil své zakončení a z poměrné blízky nyní nastřelil svého spoluhráče.
22'
Nyní to byl spíše odevzdaný míč ze strany domácího celku. Ovšem Janov si míče dlouho neužil a už se musí opět bránit.
21'
Giacomo Raspadori nyní zezadu fauloval pronikajícího Cambiasa a vysloužil si jako první žlutou kartu zápasu.
20'
Obrana hostí je nyní dobře rozestavená a hráči Sassuola jsou poměrně statičtí a těžko se jim nyní prosazuje k brance.
19'
Útočná akce domácích nyní skončila před šestnáctkou Janova.
18'
Domácí celek zvýšil svou aktivitu směrem dopředu a snaží se o srovnání stavu zápasu.
17'
Sassuolo vybojovalo rohový kop, ze kterého přišel centr až před branku, kde se jej hlavičkou pokoušel usměrnit Grégoire Defrel, ale byl ve velmi těžké pozici.
15'
Janov ztratil míč, který skončil v autu. Z vlastní poloviny jej zpět od hry uvede Toljan.
14'
Rogério napřáhl k zajímavé střele, ovšem gólman Janova byl připraven na správném místě a chytil míč.
13'
Útočná snaha hostí nyní nepřinesla nic zásadního. Sassuolo po zisku míče vyvezlo sice míč až k brance Siriga, ale tam o něj přišlo.
11'
Sassuolo se nyní snažilo vytvořit něco zajímavého směrem dopředu. Ovšem Janov začal zápas velmi dobře a po své první brance hraje v klidu.
10'
Zákrok ve vápně vyhodnotil sudí jako útočný faul a počínání domácích v blízkosti branky soupeře je pozastaveno.
9'
Sassuolo před chvíli zahrávalo standardní situaci a to z místa, kde zahrávali tu první. Ovšem ani tato druhý akce neskončila zakončením mezi tři tyče.
7'
Janov právě vstřelil branku!
Tak to byla velmi hezká branka v podání MATTIA DESTRA. Dlouhý aut si dokázal zpracovat ve vápně Ekuban a ten nasměřoval míč blíž k brance, kde Destra šikovnou patičkou tečoval míč k levé tyčce. Asistence: Caleb Ekuban.
6'
Z rohu si Janov nevypracoval zakončení, ale stále se zdržuje v blízkosti branky Sassuola.
5'
První vážnější akce z pohledu Janova. Míč nakonec Andrea Consigli nestihl chytit na vymezené hrací ploše a soupeř bude zahrávat rohový kop.
4'
Giacomo Raspadori střílel a jeho pokus skončil těsně mimo levou tyčku.
3'
Ona standardní situace přinesla vysoký míč, který si pohlídala defenzíva Janova a ta dostává míč daleko od své branky.
2'
Krátce nato se Sassuolo dostává k zahrávání standardní situace.
1'
Do prvního útoku se dostali domácí hráči. Jeden z nich dokázal odcentrovat z levé strany. Míč však bezpečně odhlavičkoval obránce.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Rogério – Harroui, Maxime López – D. Berardi, Raspadori, Kyriakopoulos – Defrel.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – K. Ayhan, Müldür, Samele, Aucelli, Kumi, Mata, Ruan.

Janov CFC: Sirigu – Hefti, Vásquez, Bani – Vanheusden, Hernani, Badelj, Portanova, Cambiaso – Destro (C), Ekuban.
Náhradníci: Andrenacci, Šemper – Biraschi, Buksa, F. Caicedo, Cassata, Fares, Galdames, Ghiglione, A. Masiello, Melegoni, Pandev, A. Touré, Östigard.

Rozhodčí: G. Manganiello.

US Sassuolo Calcio

Sassuolo v posledních pěti zápasech dokázalo víceméně bodovat, i když šlo většinou o jednotlivé body za remízy. Hned třikrát skončilo jejich utkání remízovým stavem. Ovšem v tom posledním na body nedosáhlo. Proti Bologne se ani jednou neprosadilo a prohrálo 3:0. Bologna tak mohla na druhou stranu slavit konečně vítězství za tři body a to po třech předešlých porážkách.

Janov CFC

Janov stále bojuje o přežití v první lize. Nyní drží sestupovou osmnáctou pozici a na nesestupující sedmnáctou pozici ztrácí pět bodů! Janov doposud vyhrál jen jedno utkání za tři body a to je již na pořadu dvacáté hrací kolo! Ovšem jen díky osmi remízovým stavům, se Janov ještě drží naděje, že by mohl opustit sestupové pozice, nicméně bude to mít ve zbytku sezóny velmi těžké.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62