Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spezia : Sassuolo - 5. prosince 2021   15:00

Spezia
35' Manaj (Reca) • 47' E. Gyasi (Nzola)
2:2
(1:0)
Sassuolo
66' Raspadori   • 79' Raspadori  (D. Berardi)
Spezia
Provedel – Amian, Erlić, Nikolaou, Reca – Sala (67. Bourabia), Maggiore (88. Bastoni), Kovalenko (67. D. Verde), E. Gyasi (76. P. Hristov) – Nzola, Manaj (88. Colley).
Zoet, Zovko – Bastoni, Bourabia, Colley, Ferrer, P. Hristov, Strelec, D. Verde, Kiwior.
Maresca – Zingarelli, Di Monte
Sassuolo
Consigli – Müldür (46. Toljan), K. Ayhan, G. M. Ferrari, Kyriakopoulos – Frattesi (86. Harroui), Maxime López, Henrique (46. Raspadori) – D. Berardi, Scamacca, Defrel (69. Boga).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:9.
Je konec. Spezia remizovala se Sassuolem 2:2.
Už v úvodu utkání byli potrestání dva domácí hráči žlutou kartou. V 18. minutě se Spezia dočkala branky, ale ta nemohla být uznána pro ofsajd. Ve 35. minutě se už ale fanoušci na Stadio Alberta Pica mohli radovat, protože o úvodní branku utkání se postaral Manaj. Vstup do druhé poloviny byl pro domácí skvělý, protože se v 48. minutě trefil Gyasi. V 66. minutě ale srovnal Raspadori a Sassuolo bylo v tlaku. V 79. minutě se právě Raspadori trefil podruhé a zařídil remízu 2:2
90+5'
90+5'
Střela z dálky hostujícího hráče byla zblokována.
90+4'
Standardní situace Sassuola ale nepřinesla nic nebezpečného.
90+4'
Poté ale hostující celek získal rohový kop z pravé strany, neboť střela Berardiho byla zblokována.
90+3'
Pokus středem hrací plochy nevyšel, neboť domácí obránce zblokoval finální přihrávku.
90+2'
Stále jsou u balónu hosté, ale nemohou se nyní probít hlouběji.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
90'
Petko Hristov faulem zastavil soupeře a uviděl kartu žluté barvy.
89'
Sassuolo kombinuje na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
88'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Rey Manaj, přichází Ebrima Colley.
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Giulio Maggiore, přichází Simone Bastoni.
87'
Sassuolo se ubránilo útoku, ale rychlý brejk skončil v zámezí, když Bogovi utekl balón.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Abdou Harroui.
85'
Domenico Berardi si chtěl vymodlit penaltu, ale za svoje filmování uviděl jen žlutou kartu.
83'
Po rohu se M'bala Nzola dostal opět do zakončení, ale jeho hlavička letěla nad.
82'
Tahle šance domácích ale volala po gólu, když se M'bala Nzola ocitl ve velké šanci, ale Andrea Consigli jej vychytal!
81'
Zakončení nůžkami hostujícího hráče nebyly špatné, ale trefily jen protihráče.
80'
A málem to byl obrat na 3:2, ovšem zakončení hostujícího hráče letělo vedle.
79'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A máme srovnáno na 2:2! Berardi posunul míč GIACOMO RASPADORIMU, který to udělal skvěle, když nejprve naznačil střelou levačkou, ale balón si dal na silnější pravou a vypálil přízemně k pravé tyči. Asistence: Domenico Berardi.
77'
Znovu se balón dostal do zámezí, což znamená autové vhazování pro Sassuolo.
76'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Emmanuel Gyasi, přichází Petko Hristov.
74'
Giorgos Kyriakopoulos posléze ještě uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
73'
Giorgos Kyriakopoulos šel do souboje hodně tvrdě a srazil soupeře k zemi.
72'
Giulio Maggiore dostal přihrávku dovnitř šestnáctky, ale následně vystřelil pouze do boční sítě.
70'
Znovu je hra pozastavená pro faul domácího hráče ve středu hřiště.
69'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Jeremie Boga.
68'
Nyní hostující celek sice získal rohový kop z levé strany, ale ten nebyl moc nebezpečný a soupeř jej odkopl.
67'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Mehdi Bourabia.
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Viktor Kovalenko, přichází Daniele Verde.
66'
Je sníženo na 1:2! Domenico Berardi poslal centr do vápna, který se snažil odhlavičkovat Kelvin Amian, ale míč poslal jen proti noze GIACOMA RASPADORIHO, jenž zakončil nekompromisně do levé části branky.
64'
Sassuolo v držení míče sice nyní dominuje, ale to je tak zatím vše.
62'
Po rohovém kopu hostů přišlo zakončení hlavou, ale to letělo jen nad bránu soupeře.
60'
Hodina utkání je za námi a Spezia zatím vede nad Sassuolem 2:0.
59'
Hosté jsou už znovu natlačeni na polovině soupeře, ale míč končí opět jen v zámezí.
57'
Tlak ze strany hostů ovšem pokračuje a další střela z dálky končí bezpečně v rukou brankáře Ivana Provedela.
56'
Giacomo Raspadori tentokrát dává gól, ale ten je neuznaný, neboť se v době přihrávky z pravé strany nacházel v ofsajdu! Obrovská smůla Sassuola v posledních minutách.
54'
Giacomo Raspadori nebezpečně pálil uvnitř vápna, ale jeho pokus olíznul pravou tyč!
53'
Rey Manaj si sběhl za obranu na nákop, ale následně mu obrana Sassuola odebrala balón.
51'
Standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a u míče je opět Spezia.
50'
Nyní hosté získali rohový kop z pravé strany.
49'
Sassuolo tak má před sebou velice těžkou úlohu a to krátce po začátku druhé půle.
47'
Spezia právě vstřelila branku!
Domácí vstupují do druhé půle fantasticky a vedou 2:0! M'bala Nzola dostal míč na levou stranu a obrana Sassuola si s ním velice špatně poradila, což znamenalo přihrávku na zadní tyč, kde v souboji zvítězil EMMANUEL GYASI a zakončil. Asistence: M'bala Nzola.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Giacomo Raspadori.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Jeremy Toljan.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
První poločas je u svého konce a Spezia vede nad Sassuolem poměrem 1:0. Už v úvodu utkání byli potrestání dva domácí hráči žlutou kartou. V 18. minutě se Spezia dočkala branky, ale ta nemohla být uznána pro ofsajd. Ve 35. minutě se už ale fanoušci na Stadio Alberta Pica mohli radovat, protože o úvodní branku utkání se postaral Manaj. Sassuolo si zatím vypracovalo jednu velkou šanci, která skončila na břevně.
45+2'
45+2'
Domenico Berardi sice nesouhlasí s výrokem sudího, ale jednoznačně fauloval soupeře.
45+1'
Střelecký pokus domácího hráče z volného kopu letěl jen nad bránu soupeře.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
44'
Davide Frattesi obdržel žlutou kartu za svůj faul před hranicí vápna.
42'
Po chvíli se Mert Müldür dopustil faulu na Manaje a Spezia získá míč ve středu hrací plochy.
41'
Nyní přiletěly dva centry hostujícího celku do vápna, ale ani jeden nenabídl nic nebezpečného.
40'
Sassuolu se momentálně nedaří vymyslet nic vážnějšího směrem dopředu a znovu končí míč jen za bránou Provedela.
38'
A opět přišel faul M'bala Nzoly na obránce Giana Marco Ferrariho, což se sice fanouškům Spezii nelíbí, ale nic s tím nezmůžou.
37'
Tentokrát se hosté dostali ke střele z dálky, která neohrozila bránu Ivana Provedela.
35'
A máme tady úvodní branku domácího celku! Kaan Ayhan si neporadil s míčem nejlépe a odkopl jej na levou stranu domácímu hráči, který poslal skvělý centr do vápna a tam z bezprostřední blízkosti úspěšně zakončil REY MANAJ. Asistence: Arkadiusz Reca.
34'
Nyní čekáme na něco vážnějšího, neboť se hraje ve středu hrací plochy bez náznaku šance.
32'
Opět se ozvala píšťalka sudího, neboť šel Rey Manaj do souboje příliš tvrdě a dopustil se faulu.
31'
Gianluca Scamacca mohl poslat hosty do vedení, ale jeho rána trefila horní tyč domácí svatyně!
30'
Půl hodina utkání je za námi a Spezia zatím hraje v domácím prostředí se Sassuolem bez branek.
28'
Následně se sice domácí dokázali ubránit, ale u míče bude v podobě autového vhazování opět hostující celek.
27'
Sassuolo tentokrát získalo rohový kop z pravé strany.
26'
Jacopo Sala musel přerušil rychlý brejk soupeře a uviděl kartu žluté barvy. Je to tak už třetí varování pro domácí celek.
24'
M'bala Nzola se sice dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus byl sražen hostujícím obráncem na rohový kop.
22'
Domácí to zkusili středem hrací plochy, ale tam byly dveře znovu zavřené.
20'
Opět Spezia přišla o balón hlouběji na polovině svého soupeře.
19'
Momentálně nám toho hra moc nepřináší, jelikož se hosté snaží dobýt domácí svatyni, ale nemohou se prodrat k nějaké střele.
17'
Viktor Kovalenko sice dává branku, ale ta samozřejmě platit nebude, protože se asistující M'bala Nzola nacházel v jasném ofsajdu!
16'
Posléze sice přišel centr do vápna, ale ten dokázal vyboxovat Ivan Provedel.
15'
Nedovolený zákrok domácího hráče a Sassuolo tak získalo volný kop na levé straně.
13'
Nyní už ale je u balónu opět Sassuolo a postupně se snaží dostat směrem dopředu.
12'
Míč skončil opět jen v zámezí, což znamená autové vhazování pro Sassuolo.
11'
Tohle byla zajímavé šance pro Sassuolo, kdy po přihrávce z levé strany pálil uvnitř vápna Domenico Berardi, ale jeho rána letěla nad bránu.
9'
Domácí mužstvo ale zůstává na balónu a kombinuje s ním na své poolovině.
8'
Už to vypadalo na rychlý brejk Spezii, ale nepřesná přihrávka nakonec letěla do zámezí.
7'
Nakonec posléze domácí celek získal autové vhazování na své polovině.
6'
Sassuolo se opět typickým držením míče snaží něco vymyslet po pravé straně.
4'
Další žlutou kartu v domácím týmu vidí Giulio Maggiore!
3'
Hlavní rozhodčí se nakonec šel podívat na předchozí zákrok na video, ovšem podle jeho rozhodnutí se o pokutový kop pro Sassuolo nejednalo!
2'
Žlutou kartu dostává Arkadiusz Reca (Spezia Calcio).
1'

Spezia Calcio: Provedel – Amian, Erlić, Nikolaou, Reca – Sala, Maggiore, Kovalenko, E. Gyasi – Nzola, Manaj.
Náhradníci: Zoet, Zovko – Bastoni, Bourabia, Colley, Ferrer, P. Hristov, Strelec, D. Verde.
Trenér: Thiago Motta

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, K. Ayhan, G. M. Ferrari, Kyriakopoulos – Frattesi, Maxime López, Henrique – D. Berardi, Scamacca, Defrel.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Boga, Harroui, Chiricheş, Magnanelli, Peluso, Raspadori, Toljan, Rogério, Traorè.
Trenér: Alessio Dionisi

Rozhodčí: Maresca – Zingarelli, Di Monte.
Spezia Calcio se aktuálně v tabulce nachází na 17. místě s 11 body a skóre 15:34. Má tak největší počet obdržených branek v celé soutěži. Po domácí prohře 0:1 s Bolognou se Spezia představila na půdě druhého Interu, kde prohrála 0:2.
Sassuolo se momentálně nachází na 12. pozici s 19 body a skóre 24:23. Po fantastické výhře 3:1 na půdě AC Milánu přivítalo v domácím prostředí Neapol. Tento dramatický zápas nakonec skončil remízou 2:2.
V 16. kole Italské Seria A se proti sobě utkají týmy Spezia a Sassuolo. Naposled se spolu tato mužstva utkala v únoru, kdy Spezia zvítězila na půdě soupeře 2:1. Dnes se bude bojovat na půdě Spezii. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62