Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : Spezia - 19. září 2021   15:00

Venezia
61' Ceccaroni (Busio)
1:2
(0:1)
Spezia
14' Bastoni  (Maggiore) • 90+4' Bourabia
Venezia
Mäenpää – Mazzocchi, Caldara, Ceccaroni, Molinaro – Črnigoj (57. Dor Peretz), Vacca (77. Heymans), Busio – Okereke (64. Aramu), Henry (64. Forte), Johnsen.
Spezia
Zoet – Amian, Erlić (25. P. Hristov), Nikolaou – Sala (72. Manaj), Maggiore (80. Bourabia), Ferrer, Bastoni – D. Verde, Antiste (79. Podgoreanu) – E. Gyasi.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:36. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:10.
Je konec! Spezia nakonec na půdě Venezie vybojovala vítězství 2:1. Hosté totiž byli aktivnější a dokázali proměnit svou jedinou šanci. Ve 14. minutě se krásně trefil Simone Bastoni. Spezia poté nadále byla aktivnější, ale celek z Benátek zlepšil defenzivu. Domácí srovnali po změně stran, kdy se hlavou trefil Ceccaroni. Spezia ale nesložila zbraně a v nastavení rozhodl Bourabia.
90+5'
90+4'
Spezia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Spezia v poslední minutě nastaveného času dopravila míč do sítě! MEHDI BOURABIA si navedl míč do blízkosti velkého vápna a krásnou střelou rozhodl o třech bodech pro Speziu!
90+3'
Domácí v samotném závěru zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde byli hráči v bílém.
90+2'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, kde číhala obrana Spezie, která míč odehrála do bezpečí.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Francesco Forte se v pokutovém území dostal do zakončení, ale jeho ránu z otočky zablokoval první obránce v bílém dresu hostující Spezie.
89'
Gyasi si splnil defenzivní povinnosti na vlastní polovině a před dotírajícím soupeřem vybojoval vhazování právě pro hostující Speziu.
88'
Bourabia si došel pro přihrávku na polovinu hřiště a pod tlakem musel sklepnout míč na levou stranu. Tam však neměl spoluhráče.
87'
Hostující celek se opět usadil na polovině soupeře, ale kombinace je zatím plná nepřesných přihrávek. Hráči v bílém moc chtějí, ale chybí tam kvalita.
85'
Žlutou kartu dostává Daan Heymans (Venezia FC).
84'
Pasquale Mazzocchi se dostal na levou stranu pokutového území, kde se zbavil obránce, ale vysokým centrem nenašel spoluhráče v černém.
83'
Emmanuel Gyasi přečetl další přihrávku za obranu a bez problémů zastavil akci domácího celku. Ani jeden z týmů se teď nedostává do zakončení.
82'
Domácí fanoušci si dnešní duel užívají a ženou své oblíbence za vstřelením rozhodující branky. O něco aktivnější je nyní ale Spezia.
81'
Gyasi si pokryl míč na polovině hřiště a udržel jej před dotírajícím soupeřem. Nepřesnou přihrávkou už ale míč hráčům Benátek odevzdal.
80'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Giulio Maggiore, přichází Mehdi Bourabia.
79'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Janis Antiste, přichází Suf Podgoreanu.
78'
Dennis Johnsen se sice uvolnil na levé straně, ale podle rozhodčího už míč opustil hrací plochu. Vhazovat na své polovině tak bude Spezia.
77'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Antonio Junior Vacca, přichází Daan Heymans.
76'
Do hry se nyní nechtěně zamotal také hlavní sudí, který zastavil přihrávku směřující za domácí defenzivu. Míč rozhodčího.
75'
Do rozehrávky domácího mužstva se musel zapojit také brankář. Jeho nákop směřoval na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v bílém.
74'
Domácí stopeři si vyměňují přihrávky na vlastní polovině a nikam nespěchají. Naopak Spezia teď vytahuje napadání hodně vysoko.
73'
Hosté se po delší době usadili na polovině soupeře, kde si vyměňují krátké přihrávky, ale nikdo z hráčů Spezie se zatím nedostal k odcentrování.
72'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Rey Manaj.
71'
Žlutou kartu dostává Gianluca Busio (Venezia FC).
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a Benátky zatím hrají se Speziou nerozhodně 1:1.
69'
Dennis Johnsen procedil do pokutového území zajímavý centr, ale Francesco Forte levačkou trefil jen prostor, kde stál Jeroen Zoet.
68'
Domácí zahrávali přímá kop v blízkosti velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal střídající Aramu, ale technickou střelou levačkou minul zadní tyč.
67'
Domácí zahrávali přímý kop. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na značku pokutového kopu, ale obrana Spezie míč opět odehrála do bezpečí.
66'
Cristian Molinaro si pod tlakem napadajícího soupeře nechtěl přidělávat práci a raději si pomohl malou domů. Benátky hrají opravdu aktivně
65'
Hosté se po delší době dostali do blízkosti pokutového území soupeře, kde si vyměnili několik krátkých přihrávek, ale nedostali se do zakončení.
64'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází David Okereke, přichází Mattia Aramu.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Thomas Henry, přichází Francesco Forte.
63'
Thomas Henry si skvěle navedl míč do pokutového území, kde zkusil technickou střelu, ale trefil prvního obránce v bílém dresu Spezie.
61'
Venezia právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! Domácí celek se po hodině hry dočkal vytoužené branky! Na povedený centr z pravé strany hrací plochy si naběhl PIETRO CECCARONI, který hlavou usměrnil míč mimo dosah brankáře!
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a hostující Spezia si nadále drží těsné vedení. Navíc i po přestávce jsou hosté o něco aktivnějším týmem.
59'
Spezia zahrávala další přímý kop. Jeho rozehrávky se tentokrát chopil Daniele Verde, který odcentroval na zadní tyč, kde hlídkovala domácí obrana.
58'
Žlutou kartu dostává Antonio Junior Vacca (Venezia FC).
57'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Domen Črnigoj, přichází Dor Peretz.
56'
Sala dostal nabito na hranici velkého vápna, odkud bez váhání zakončil pravačkou, ale jeho dělovka skončila vysoko nad břevnem.
55'
Dennis Johnsen dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu pod kopačkou utekl do zámezí. Vhazuje hostující Spezia.
54'
Domácí se snažili přejít do rychlého protiútoku, ale nákop na polovinu Spezie si pohlídali zadáci hostujícího celku, kteří míč vybojovali pro sebe.
53'
Další centr od rohového praporku si pohlídal domácí stoper Caldara, který míč odkopl daleko od pokutového území. Spezia ale utnula tlak domácích.
52'
Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Antiste, ale jeho líznutí míče poslalo balón vedle zadní tyčky.
51'
Poprvé po změně stran zaútočil také hostující celek. Verde pálil z ostrého úhlu, ale obětavý stoper Benátek jeho projektil srazil na rohový kop.
50'
Domácí fotbalisté se tlačí do zakončení. Črnigoj napřáhl ke střele zpoza velkého vápna, ale jeho technický projektil skončil vysoko nad břevnem.
49'
Exekuce přímého kopu se ujal Okereke, který zvolil vysoký centr na malé vápno, nicméně hostující brankář Zoet míč bez problémů vyboxoval.
48'
Rozehrávka přímého kopu se ještě opozdí. Jeden z domácích hráčů totiž zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
47'
Domácí se ihned vydal do útoku. Celek z Benátek kombinoval na levé straně, kde byl faulován Johnsen. Žlutou kartu vidí Ferrer.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější hostující Spezia. Hosté totiž byli aktivnější a dokázali proměnit svou jedinou šanci. Ve 14. minutě se krásně trefil Simone Bastoni. Spezia poté nadále byla aktivnější, ale celek z Benátek zlepšil defenzivu. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+2'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Gyasi se z pravého křídla prokličkoval na hranici velkého vápna, kde si míč připravil na levačku, ale domácí stoper mu jej špičkou kopačky stačil vypíchnout.
43'
Pasquale Mazzocchi se dostal pod tlak na polovině svého mužstva. U rohového praporku ale odkopem o tělo soupeře vybojoval vhazování pro domácí.
42'
Pietro Ceccaroni si podle rozhodčího v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem. Ceccaroni si poté neodpustil nějaké řeči směrem k rozhodčímu.
41'
Simone Bastoni vybojoval míč na levé straně, efektní kličkou se zbavil obránce a odcentroval. Jeho pobídka levačkou trefila prvního soupeře v černém.
40'
Spezia se v závěru prvního poločasu tlačí do útoku. I obránci hostujícího celku už kombinují na polovině soupeře, kde se snaží dostat k míči.
39'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Johnsen.
38'
Cristian Molinaro zastavil rozběhnutého Antisteho zatažením za dres a může být rád, že za svůj zápasnický chvat neuviděl žlutou kartu.
37'
Domácí celek z Benátek zahrával přímý kop na pravé straně. Jeho exekuce se ujal Okereke, ale vysokým centrem nenašel spoluhráče ve vápně.
36'
Spezia se usadila na polovině soupeře, kde si hosté vyměňují krátké přihrávky a číhají na skulinku v obraně soupeře.
35'
Verde si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho projektil skončil vedle branky domácího mužstva.
34'
Domácí se nepřesnou kombinací na vlastní polovině zahnali mimo hrací plochu. Na pravé straně byl Mazzocchi, ale tomu balón utekl pod kopačkou do autu.
33'
Janis Antiste dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do šestnáctky, ale jeho pobídku si brankář Zoet s přehledem schoval do rukavic.
32'
Dennis Johnsen se pustil do souboje na polovině hřiště, kde si výborně pokryl míč tělem a nenechal se od něj odstavit. Domácí zvyšují svou aktivitu.
31'
Thomas Henry si naběhl na zajímavou přihrávku na hranici velkého vápna, odkud střílel z voleje, jenže míč se mu svezl po nártu a skončil mimo branku.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavou podívanou. Domácí jsou poněkud zaskočení aktivitou hráčů Spezie.
29'
Domácí se po delší době usadili na polovině soupeře, kde rozjeli kombinaci s míčem na kopačkách, ale nikdo v černém zrovna nehýří pohybem.
28'
Žlutou kartu dostává Pasquale Mazzocchi (Venezia FC).
27'
Emmanuel Gyasi si na polovině soupeře skvěle pokryl míč a nenechal se od něj odstavit. Gyasi si raději pomohl rozehrávkou do zadních řad.
26'
Hostující Hristov se ihned zapojil do akce svého mužstva, ale jeho dloubáček za obranu vystihl výborně postavený Pasquale Mazzocchi.
25'
Střídání v týmu Spezia Calcio: ze hřiště odchází Martin Erlić, přichází Petko Hristov.
24'
Hra je přerušena! Jeden z domácích obránců zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
23'
Aktivní Henry se znovu probil do pokutového území, kde zkoušel zakončení po zemi, ale tentokrát se mu do střely položil jeden z obránců.
22'
Henry si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud vyzkoušel zakončení placírkou, ale jeho povedený projektil prolétl kolem zadní tyčky.
21'
Jeroen Zoet dlouho otálel s rozehrávkou od vlastní branky. Domácím fanouškům se tyto průtahy vůbec nelíbily, což dali najevo hlasitým pískotem.
20'
Další zakončení na straně Spezie. Z ostrého úhlu se do míče položil Ferrer, jehož dělovku zastavil dobře postavený brankář Niki Mäenpää.
19'
Cristian Molinaro si dal pozor na přihrávku na levou stranu, táhl míč směrem do pokutového území soupeře, ale ztroskotal na prvním obránci.
18'
Spezia je po vstřelení úvodní branky jasně lepším týmem a drží se na polovině soupeře. Nikdo v černém dresu domácího celku rozehrávku neatakuje.
17'
Důrazný Verde se hnal po pravém křídle směrem k pokutovému území, ale v klíčovou chvíli si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
16'
Hostující celek po vstřelení úvodní branky pokračuje v aktivitě a tlačí se do útoku. Další průnikovou přihrávku mezi stopery zastavil Ceccaroni.
14'
Hostující celek se ze své první šance v dnešním souboji dostává do vedení! Spezia se usadila v blízkosti velkého vápna. Na přihrávku na střed si naběhl SIMONE BASTONI a levačkou vymetl horní roh!
13'
Simone Bastoni vhazoval na levé straně, odkud poslal přihrávku do pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu se k pobídce včas nedostal.
12'
Po následném rohovém kopu se do zakončení tlačil důrazný Verde, který svedl souboj s domácím stoperem Caldarou, ale právě domácí obránce míč tečoval na další roh.
11'
Hostující Sala se na levé straně zbavil obránce a pokusil se odcentrovat. Jeho přízemní pobídku srazil další zadák domácích na rohový kop.
10'
Simone Bastoni dostal přihrávku na levou stranu a dloubl míč na hranici velkého vápna. K jeho pobídce se však nejrychleji dostal domácí stoper Caldara.
9'
Martin Erlić diriguje rozehrávku hostujícího celku na vlastní polovině. Spezia se v úvodu utkání nikam nežene a spíše číhá na skulinky v obraně soupeře.
8'
Hostující gólman Zoet tentokrát rozehrál výhozem na pravou stranu hřiště, kde byl Amian, jenže druhý jmenovaný nedokázal přihrát na někoho ze spoluhráčů.
7'
Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se chopil aktivní Okereke, jehož projektil pravačkou skončil v moci brankáře.
6'
Busio se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka pravačkou skončila v rukavicích pozorného brankáře Zoeta.
5'
Po následném rohovém kopu se právě David Okereke pokusil o akrobatické zakončení, jenže jeho pokus přes hlavu skončil v rukavicích gólmana Zoeta.
4'
David Okereke se na levé straně zbavil obránce a poslal přihrávku do pokutového území. Jeho pobídku ale jeden z obránců Spezie srazil na roh.
3'
Thomas Henry se pustil do hlavičkového souboje na polovině hřiště, ale podle rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Spezia.
2'
Jacopo Sala dostal přihrávku na levou stranu, kde si obhodil obránce, ale přihrávkou za obranu soupeře jen odevzdal míč domácímu brankáři.
1'
Hostující Spezia obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil na hrudi prvního obránce.
1'

Venezia FC: Mäenpää – Mazzocchi, Caldara, Ceccaroni, Molinaro – Črnigoj, Vacca, Busio – Okereke, Henry, Johnsen.
Náhradníci: Neri – Aramu, Bjarkason, Forte, Ebuehi, Heymans, Modolo, Kiyine, Dor Peretz, Schnegg, Svoboda, Tessmann.

Spezia Calcio: Zoet – Amian, Erlić, Nikolaou – Sala, Maggiore, Ferrer, Bastoni – D. Verde, Antiste – E. Gyasi.
Náhradníci: Provedel, Zovko – Bourabia, P. Hristov, Kiwior, Kovalenko, Manaj, Nzola, Podgoreanu, Salcedo..
Venezia FC

Domácí Venezia vstoupila do nového ročníku Seria A o něco lépe. Po třech kolech má na svém kontě tři body a drží třináctou pozici. Po porážkách na půdě Udinese a Brescie dokázala v posledním kole zvítězit v Empoli. Dnes navíc čeká dravý tým domácí premiéra.
Spezia Calcio

Hostující Spezia nemůže být se vstupem do nového ligového ročníku spokojená. Ve třech zápasech získala Spezia jen jediný bod a drží se na osmnácté pozici. Na úvod ligy remizovala 2:2 na půdě Cagliari. Následně ale prohrála vysoko 1:6 na půdě Lazia a v posledním kole doma padla s Udinese.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Seria A mezi Venezia FC a Spezia Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62