Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : Verona - 5. prosince 2021   15:00

Venezia
12' Ceccaroni (Henry) • 19' Črnigoj (Johnsen) • 27' Henry
3:4
(3:0)
Verona
52' Romero (vl.)  • 65' Caprari   • 67' Simeone  (Faraoni) • 85' Simeone  (Lasagna)
Venezia
Romero – Mazzocchi (66. Busio), Caldara, Ceccaroni (C), Molinaro – Kiyine (66. Ebuehi), Vacca (75. Tessmann), Črnigoj – Aramu (66. Svoboda), Okereke (7. Johnsen), Henry.
A. Prontera – L. Rossi, D. Fontemurato
Stadio Pierluigi Penzo, Benátky
Verona
Montipò – Casale (30. Magnani), Dawidowicz, Ceccherini – Faraoni, Tameze, Veloso (C) (57. Lasagna), Lazović – Ilić (79. Bessa), Caprari – Simeone.
Pandur, A. Berardi – Çetin, Rüegg, Magnani, Šutalo, Bessa, Lasagna, Ragusa.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:14.
Neuvěřitelný zápas, který přinesl sedm branek, červenou kartu, penaltu, drama až do konce, prostě vše a to nehrály týmy z předních příček. Venezia sice začala bravurně a do kabin odcházela s třígólovým náskokem, avšak Verona zbraně nesložila, zabrala a čtyřmi zásahy dokázala nepříznivý stav otočit. Radost hráčů je na nejvyšší úrovni, zatímco domácí jsou jistě hodně zklamaní.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Thomas Henry (Venezia FC).
90+4'
Sergio Romero vyběhl hodně daleko ze své svatyně, aby skluzem odehrál míč do autu. Kdyby se mu to nepovedlo, Giovanni Simeone by na něj postupoval zcela sám.
90+3'
Domácím se povedlo zastavit útočnou akci Verony, ale čas se jim neúprosně krátí.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Domácí to nevzdávají, ale nedaří se jim dostat na dostřel hostující svatyně.
87'
Žlutou kartu dostává Giovanni Simeone (Hellas Verona FC) za faul na Molinara.
85'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Tak tohle byl krásný gól hodný obdivu. GIOVANNI SIMEONE vyrazil se spoluhráčem proti dvěma soupeřům, místo přihrávky se rozhodl pro střelu a ta byla výstavní, míč se stočil přesně do levého horního rohu brány, kam brankář Venezie prostě nemohl dosáhnout.
85'
Venezia bude po faulu rozehrávat ze středového kruhu a je jasné, že se nikam nežene.
84'
Jeden z hostů střílel velmi nebezpečně z levé strany velkého vápna, avšak trefil pouze obránce. Kdyby míč prošel, bylo by to pro domácí jistě velké nadělení.
81'
Jeden z hostů je ošetřován na hrací ploše, hra je přerušena. To se domácím pochopitelně hodí.
79'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ivan Ilić, přichází Daniel Bessa.
78'
Znovu se domácí dostali do šance, Dennis Johnsen se sice dostal na úrovni penalty k míči, ale vystřelit se mu už nepovedlo.
77'
Hosté se pomalými kroky snažili dostat do útoku, ale po chybě museli rychle zpátky a mohli být hodně rádi, že přihrávku soupeře z pravé strany zblokovali včas do bezpečí.
75'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Antonio Junior Vacca, přichází Tanner Tessmann.
73'
Žlutou kartu dostává Antonio Junior Vacca (Venezia FC).
72'
Gianluca Caprari byl ve snaze vyvést míč do bezpečí zastaven nedovoleně. Následuje žlutá karta.
70'
Dlouhý nákop končí jen v náruči domácího gólmana, který včas vyběhl ze své brány.
69'
Hosté pokračují v tlaku, domácí se však v tomto případě ubránili a rozehrávat budou od své brány.
67'
Zdánlivě ztracený zápas nabírá pro hosty zcela jiných rozměrů. GIOVANNI SIMEONE naběhl do úplně otevřené obrany soupeře a sám před gólmanem nezaváhal.
66'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Sofian Kiyine, přichází Tyronne Ebuehi.
66'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Gianluca Busio.
66'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Mattia Aramu, přichází Michael Svoboda.
65'
GIANLUCA CAPRARI zatočil míč ze svého pohledu do levého dolního rohu brány a ač domácí gólman směr vystihl a na míč si zřejmě sáhl, vyrazit jej nedokázal.
63'
Domácí hráč ještě chvíli pobyl na trávníku, aby ušetřil nějaký čas, ale už se zvedl a odchází pryč z hrací plochy.
63'
Červenou kartu dostává Pietro Ceccaroni (Venezia FC).
62'
Pietro Ceccaroni zcela jasně zahrál v pokutovém území rukou, čímž sice zabránil jasnému gólu, ale dostane za to červenou kartu, čímž oslabí svůj tým, a následovat bude pokutový kop.
61'
Ivan Ilić nepříliš prudkou střelou velké potíže domácímu brankáři nenadělal, ten v klidu rozehrává.
59'
Kevin Lasagna se zmocnil u levé tyče soupeřovy brány míče, dostal se do lepšího střeleckého postavení, ale vzdálenější tyč minul.
58'
Giovanni Simeone se dostal do zakončení, ale nejen, že jeho střela proletěla nad bránou, navíc jeho tým vinou faulu o míč přichází.
57'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Kevin Lasagna.
56'
Ivan Ilić vyběhl rychle za balónem, ale nedoběhl jej včas.
54'
Miguel Veloso si naběhl na přihrávku, avšak střelou z voleje poslal míč vysoko nad. Takto to jistě nechtěl a sám se na sebe hodně zlobil.
52'
Teď už se hosté radují a může to být ještě zajímavé. Po rohovém kopu hlavičkoval SERGIO ROMERO míč tak smolně, že jej poslal mezi nohama gólmana do sítě. Opravdu smolný gól, ale platí.
51'
A na druhé straně mohlo přijít snížení, střelu z levé hranice pokutového území však dokázal brankář Venezie vyrazit na roh.
50'
Thomas Henry se snažil skluzem tečovat přihrávku z pravého křídla do odkryté brány, ale na míč o kousek nedosáhl. Nechybělo moc a bylo to 4:0.
48'
Přechod do útoku se hostům nezdařil a o míč přišli.
46'
Domácí zvládli první půli parádně, díky třem trefám si vypracovali slušný náskok. Hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli, za zmínku stojí slušně provedený přímý kop, který však domácí brankář lapil, ale to bylo tak vše.
45+2'
45+1'
Mattia Aramu po přihrávce na krátko střílel z voleje, ale pouze nad bránu.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Žlutou kartu dostává Giangiacomo Magnani (Hellas Verona FC), který na levém křídle fauloval Cristiana Molinara. Poté měl ještě několik poznámek směrem k arbitrovi, což se mu nemuselo vyplatit.
43'
Hosté neudrželi míč ve své moci, ten jim utekl za lajnu a rozehrávat tak bude gólman Venezie.
41'
Sergio Romero znovu v akci, tentokrát ale jen chytil snadný centr do rukavic. Nic těžkého.
39'
Miguel Veloso střílel velmi dobře pod břevno, ale Sergio Romero včas skočil a míč vyrazil nad.
38'
Jasný faul domácího celku před hranicí velkého vápna a hosté mají šanci snížit.
36'
Thomas Henry střílel do vzdálenějšího horního rohu brány, ale střela mu vůbec nesedla a míč letí jenom do zámezí.
34'
Zblokovaný míč přináší hostům rohový kop.
32'
Hosté si vůbec nerozuměli v rozehrávce, nepřesná přihrávka končí pouze u gólmana.
30'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Nicolò Casale, přichází Giangiacomo Magnani.
29'
Adrien Tameze zůstává ležet po faulu na trávníku a těžce se sbírá na nohy.
27'
Venezia právě vstřelila branku! Sergio Romero dalekým odkopnutím poslal míč ke druhé bráně, tam při zkrocení míče zaváhal jeho protějšek, toho využil THOMAS HENRY, jenž poslal míč do zcela prázdné brány.
26'
Thomas Henry si vyskočil na letící míč, hlavou jej ale usměrnil příliš mimo.
25'
Mattia Aramu zůstal úplně volný před brankářem, zblízka ale tečoval míč jen do boční sítě. Je však otázkou, zda by gól platil, neboť to vypadalo na ofsajd.
24'
Adrien Tameze se dostal k odraženému míči, jeho tvrdá střela na vzdálenější tyč ale skončila pouze v rukavicích domácího gólmana, který včas padl na zem.
21'
Nakopnutý míč končí u gólmana Verony, ten rozehrává na krátko na nejbližšího spoluhráče.
19'
Venezia právě vstřelila branku! Domácí už vedou o dva góly, DOMEN ČRNIGOJ si naběhl na přihrávku a tváří v tvář brankáři zamířil do volné části jeho svatyně.
16'
Thomas Henry si nabíhal na přihrávku, ale k míči se nedostal, aby jej dokázal tečovat.
14'
Rohový kop si zkusí také tým Verony.
12'
Venezia právě vstřelila branku! Mattia Aramu odcentroval z pravé strany na vzdálenější tyč, kde Henry poslal míč hlavou na střed a nepohlídaný PIETRO CECCARONI zblízka překonal bezmocného brankáře.
11'
Pasquale Mazzocchi v souboji o míč na pravém křídle získal svým barvám rohový kop.
9'
Gianluca Caprari to zkusil z velké dálky, ale střílel hodně nepřesně.
7'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází David Okereke, přichází Dennis Johnsen. První střídání a to se ani pořádně nezačalo hrát.
6'
Darko Lazović v situaci jeden na jednoho přes obránce neprošel.
5'
Darko Lazović střílel z ostrého úhlu na bližší tyč, kde stál domácí gólman.
3'
První slušná šance zápasu, postarali se o ni hosté, kteří prověřili domácího gólmana střelou po zemi, ale tomu se povedlo míč vyrazit.
2'
Thomas Henry udeřil mimo hru lehce do obličeje Pawła Dawidowicze, ale kartu nevidí.
1'

Venezia FC: Romero – Mazzocchi, Caldara, Ceccaroni (C), Molinaro – Kiyine, Vacca, Črnigoj – Aramu, Okereke, Henry.
Náhradníci: Lezzerini – Ebuehi, Schnegg, Svoboda, Haps, Tessmann, Heymans, Busio, Dor Peretz, Forte, Johnsen, Bjarkason.
Trenér: P. Zanetti.

Hellas Verona FC: Montipò – Casale, Dawidowicz, Ceccherini – Faraoni, Tameze, Veloso (C), Lazović – Ilić, Caprari – Simeone.
Náhradníci: Pandur, A. Berardi – Çetin, Rüegg, Magnani, Šutalo, Bessa, Lasagna, Ragusa.
Trenér: I. Tudor.

Rozhodčí: A. Prontera – L. Rossi, D. Fontemurato.
Posledních pět vzájemných zápasů

Verona – Venezia 4:3 po penaltách (pohár)
Verona – Venezia 1:0
Venezia – Verona 1:1
Verona – Venezia 2:2
Venezia – Verona 0:0
Domácí tým se těsně drží nad sestupovými pozicemi, na kontě má patnáct bodů a před Janovem, který je už na sestupovém místě, pětibodový náskok. Na svém hřišti Venezia zaznamenala v šesti zápasech sedm bodů díky dvěma výhrám a jedné remíze, vstřelila jen sedm gólů a o dva více inkasovala.

Hosté na tom jsou přeci jen o trochu lépe, patří jim desátá pozice s dvaceti body. Mimo své hřiště jim to ale nejde, ze sedmi utkání si přivezli pouze čtyři body díky čtyřem remízám, skórovali v deseti případech a o čtyři góly více inkasovali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62