Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Udinese - 13. února 2022   15:00

Verona
2' Depaoli (Caprari) • 31' Barák (Depaoli) • 66' Caprari (Tameze) • 84' Tameze
4:0
(2:0)
Verona
Montipò – Ceccherini (60. Faraoni), Günter, Casale – Depaoli (83. P. Retsos), Ilić (60. Bessa), Caprari (73. Praszelik), Lazović (C) – Barák, Tameze – Simeone (73. Lasagna).
A. Colombo – S. Alassio, V. Colarossi
Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona).
Udinese
Silvestri – Becao (C), Marí, Zeegelaar – N. Molina, Walace, Jajalo (63. Beto), Makengo, Udogie (46. Soppy) – Deulofeu, Success (72. Pussetto).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 18:7.
Tak i druhá půle přinesla dva góly a znovu stříleli do černého pouze domácí hráči. Ti si dnes vybrali pořádnou kupu štěstí, hosté trefili dvakrát břevno a další slibné šance nevyužili, klidně se mohli dostat zpět do zápasu, ale na svoji mizernou koncovku dnes hodně doplatili. I přes konečný výsledek nebyl výkon domácích fotbalistů o tolik lepší, jak by se mohlo na první pohled zdát, hodně konečné skóre je poměrně zkreslené.
90+4'
90+2'
Mohlo to být 5:0, do samostatného úniku se dostal jeden z domácích fotbalistů, ale jeho přízemní pokus dokázal vyběhnutý Marco Silvestri levačkou vyrazit. Výborný zákrok.
90+1'
Tečovaný balón letí do zámezí a gólman Verony se postará o odkop.
90+1'
Hosté tedy ještě rozehrají přímý kop. Nastavují se tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává v závěru utkání za faul na protihráče Daniel Bessa (Hellas Verona FC).
90'
Ignacio Pussetto neměl proti dvojnásobné přesile šanci a do zakončení se tak nedostal.
88'
Málem tu byl pátý zásah, ale přihrávka z levé strany neprošla přes obrannou hradbu těl hráčů Udinese.
87'
Útok hostům nevyšel, Lorenzo Montipò s rozehrávkou spěchat nebude.
84'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Trošku neférový je dnes fotbalový osud vůči hostům, ale nedá se nic dělat. ADRIEN TAMEZE se zbavil obránců, dostal se do dobré střelecké pozice a tvrdou ranou pravou nohou poslal míč přesně do vzdálenějšího horního rohu brány. Lépe to snad ani trefit nešlo.
84'
Útočný faul znamená ztrátu míče a hosté se musí vrátit na svou polovinu.
83'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Panagiotis Retsos.
82'
Ne a prostě ne. Hostům není přáno dnes skórovat. Gerard Deulofeu nejprve nevyužil svou šanci, následně ještě dorážel Nahuel Molina, jenž mířil do odkryté části brány, ale trefil břevno. Už podruhé dnes domácí tým zachraňuje branková konstrukce.
81'
Ignacio Pussetto nedokázal odcentrovat z pravého křídla, neboť v rozhodujícím momentu podklouzl a skončil na trávníku, míč mu mezitím utekl za postranní čárou.
79'
Hosté rozehráli standardku, Gerard Deulofeu zkoušel ohrozit bránu soupeře přímou střelou, ale míč poslal jenom nad břevno.
77'
Roh se opakoval, Daniel Bessa odhlavičkoval míč do bezpečí.
76'
Rohový kop Udinese, pátý v zápase.
75'
Ofsajd hostujícího celku, domácí budou rozehrávat kousek za středovou lajnou na svém území.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Kevin Lasagna.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Mateusz Praszelik.
72'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Ignacio Pussetto.
70'
Na trávníku sedí jeden z hráčů Verony, hra je přerušena.
68'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Hellas Verona FC).
66'
Troufám si říct, že o vítězi je rozhodnuto. Domácí ukazují svému soupeři, jak snadno to jde. Tameze našel svým centrem na střed hlavu svého spoluhráčem, tím byl GIANLUCA CAPRARI, jenž rychlým zakončením do volné části brány nedal strážci hostující svatyně moc šancí.
66'
Jean-Victor Makengo střílel z dálky vedle vzdálenější tyče.
64'
Domácí nemohli pokračovat v útoku, neboť se v souboji o míč provinili nedovoleným zákrokem.
63'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Mato Jajalo, přichází Beto.
61'
Giovanni Simeone si nabíhal na křižný pas před bránu, ale míč odehrál do bezpečí jeden z obránců Udinese.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ivan Ilić, přichází Daniel Bessa.
60'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Davide Faraoni.
59'
Po chybě hostující obrany vyrazili do šance domácí, Gianluca Caprari si ale nedokázal zpracovat přihrávku Depaoliho a do šance se tak nedostal.
57'
Brandon Soppy zůstává ležet po ataku protihráčů na travnaté ploše, hra je přerušena.
56'
Gerard Deulofeu si vyměnil přihrávku se spoluhráčem a z pravé strany pálil velmi tvrdě k bližší tyči, ovšem u ní stál brankář hostů, kterému se povedlo míč vyrazit.
54'
Isaac Success nemohl pokračovat dál, neboť se chytil do těsného ofsajdu.
52'
Giovanni Simeone poslal hlavou míč do míst, kde nebyl žádný z jeho spoluhráčů, pro balón si tak vyběhl gólman Udinese.
51'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Becao (Udinese Calcio).
Žlutou kartu dostává Adrien Tameze (Hellas Verona FC).
Oba kohouti dostávají trest za svou potyčku.
50'
Domácí v klidu drží míč na kopačkách a brání svůj dvoubrankový náskok.
48'
Hodně špatná rozehrávka Udinese, míč letí za postranní lajnu.
46'
Isaac Success se provinil útočným faulem se spoluhráči se tak musí stáhnout.
46'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Brandon Soppy.
46'
První půle je v tuto chvíli už jen minulostí. Domácí do ní vstoupili velmi dobře, hned v úvodu se ujali vedení, ovšem soupeř se postupně také dostával do hry a několikrát byl blízko srovnání, trefil např. břevno. Ale byli to opět hráči Verony, kteří po půl hodině hry skórovali a zvýšili svůj náskok, prosadil se český hráč Antonín Barák. A ač soupeř zbraně nesložil a byl blízko kontaktní brance, skóre už se neměnilo. Povede se Udinese duel ještě zdramatizovat?
45+2'
45+2'
Mato Jajalo fauloval Caprariho ve středovém kruhu, domácí hráč se hodně rozčiluje.
45+1'
Hrát se budou ještě dvě minuty.
45'
Verona svůj první roh v zápase zahrála na krátko, po menším hraní na levém křídle přeci jen přišel centr před svatyni hostů, ale ten byl odvrácen na pravou stranu.
44'
Darko Lazović si vyměnil přihrávku se spoluhráčem, naběhl k bráně, odkud chtěl přihrávat na střed, ale jeho pas byl zblokován na roh.
43'
Hra může po krátké pauze pokračovat, první poločas se pomalu chýlí ke konci.
41'
Hra je přerušena, na trávníku leží hráč Udinese.
41'
Ani tohle nekončí gólem. Mato Jajalo mohl zakončovat sám, místo toho přihrával na pravou stranu, kde si míč zpracoval Gerard Deulofeu, obešel obránce a poté střílel na vzdálenější tyč, ale skrumáž před sebou nepropálil. Jinak by to byl gól.
39'
Walace měl před sebou volný prostor, ale míč zasáhl hodně špatně a jeho střela až k brankáři nakonec nedoletěla.
38'
Jean-Victor Makengo si vynutil faul mezi kruhem a velkým vápnem Verony, hosté tak mohou zkusit znovu ohrozit její bránu.
36'
Míč zůstal na chvíli volný před domácí bránou, ale žádný z hráčů Udinese nabídnuté příležitosti včas nevyužil.
34'
Po dlouhém centru do vápna byla reklamována hra rukou, ovšem pokračuje se dál.
33'
Faul a standardka Udinese na útočné polovině, dokáží hosté snížit?
31'
I česká stopa bude dnes zaznamenána v gólech. Depaoli dokázal udržet míč v pokutovém území, přihrál na střed ANTONÍNU BARÁKOVI, který pravačkou zamířil ze svého pohledu k pravé tyči, kam se gólman hostů jen podíval. Pro Udinese trochu tvrdá rána, neboť bylo více aktivnějším týmem.
29'
Dlouhý míč doputoval přímo do rukavic gólmana Verony, který s rozehrávkou nepospíchá.
27'
Mato Jajalo byl už krátký a na balón před postranní čárou nedosáhl. Vhazovat budou domácí fotbalisté.
26'
Isaac Success krásně střílel na horní tyč domácí svatyně, ale o kousek ji minul. Velmi dobrý pokus.
25'
Nebezpečnou přihrávku z pravé strany dokázal rychlým pádem zastavit brankář hostů, jenž tečoval míč ke svému spoluhráči. Zabránil tak téměř jistému gólu.
24'
Nepřesnou přihrávkou poslali domácí míč jen na soupeřovu polovinu, ten tak může založit další útočnou akci.
22'
Udinese doplácí na neproměňování šancí. Po pěkné kombinaci našel Walace přihrávkou na střed svého spoluhráče, před kterým se otevřel volný prostor, avšak střela šla jen do míst, kde stál připravený brankář, který míč vyrazil.
19'
Nepřesnosti v přihrávkách na obou stranách, jsou to nyní hosté, kdo kombinuje u středové lajny.
17'
Takto to jistě nepůjde, domácí přišli o míč před středovým kruhem, toho se zmocnil Walace, avšak z dálky mířil mimo tři tyče. Za tohle pochvalu jistě nedostane.
16'
Domácí se musí dál bránit, soupeř je nyní o něco aktivnější, ale gól se mu nedaří vstřelit.
14'
Jean-Victor Makengo velmi dobře střílel na vzdálenější tyč a do horní části brány soupeře, avšak Lorenzo Montipò včas skočil, natáhl se a výborným zákrokem vyrazil míč do zámezí. Chybělo málo a bylo to nerozhodně.
13'
Slušný pokus z dálky jednoho z hráčů Udinese vytáhl gólman Verony konečky prstů do břevna, od kterého se balón odrazil do zámezí.
12'
Kombinace na jeden dotek Udinese nevyšla, Gerard Deulofeu se k míči před bránou soupeře nedostal.
10'
Isaac Success byl hodně tvrdě faulován střelcem zatím jediného gólu, hosté rozehrají na útočné polovině.
8'
Další příležitost pro domácí, Giovanni Simeone v tísni a pádu zakončoval na vzdálenější tyč, kterou o kousek minul. Nechybělo moc.
7'
Gerard Deulofeu chtěl na druhé straně zřejmě přihrával kolmo na pravou stranu, jenže míč poslal jen do boční sítě.
6'
Málem se hráči Verony dostali do další šance, ale špatně si přihráli a do zakončení se dostal žádný z nich.
4'
Adrien Tameze neměl šanci míč dostihnout, rozehrávat bude gólman hostů.
2'
Na úvodní gól se dlouho čekat nemuselo. Darko Lazović poslal přihrávku Caprarimu, jenž odcentroval na pravou stranu před malé vápno, kde stál zcela nepokrytý FABIO DEPAOLI, který rychlou střelou po zemi k bližší tyči nedal gólmanovi hostů šanci. Ten nemohl na míč dosáhnout.
1'

Hellas Verona FC: Montipò – Ceccherini, Günter, Casale – Depaoli, Ilić, Caprari, Lazović (C) – Barák, Tameze – Simeone.
Náhradníci: Chiesa, A. Berardi – Šutalo, Coppola, P. Retsos, Hongla, Faraoni, Bessa, Praszelik, Lasagna, Cancellieri.
Trenér: I. Tudor.

Udinese Calcio: Silvestri – Becao (C), Marí, Zeegelaar – N. Molina, Walace, Jajalo, Makengo, Udogie – Deulofeu, Success.
Náhradníci: D. Padelli, Gasparini – N. Pérez, Benković, Soppy, Samardžič, Pereyra, Beto, Pussetto, Nestorovski, Jaziri.
Trenér: G. Cioffi.

Rozhodčí: A. Colombo – S. Alassio, V. Colarossi.
Posledních pět vzájemných zápasů

Udinese – Verona 1:1
Udinese – Verona 2:0
Verona – Udinese 1:0
Udinese – Verona 0:0
Verona – Udinese 0:0

Vzájemné souboje těchto týmů jsou téměř vždy velmi vyrovnané. Z posledních deseti soubojů skončil pouze jediný rozdílem o více než dva góly.
Udinese Calcio

Hosté jsou o pět pozic a šest bodů za svým dnešním protivníkem, před sestupovými místy však mají stále slušný náskok. Na venkovních hřištích sehrálo Udinese dosud jedenáct zápasů s bilancí dvou výher, čtyř remíz a pěti proher, což mu vyneslo deset bodů, jeho hráči vstřelili patnáct gólů a o tři více inkasovali. V posledním venkovním klání hráli bez branek v Janově.
Portugalec Beto je s osmi brankami v čele tabulky střelců svého mančaftu.
Hellas Verona FC

Domácí se nachází v první desítce tabulky s třiatřiceti získanými body. Na svém hřišti si z dvanácti utkání odnesli rovných dvacet bodů za šest vítězství a dvě remízy, vstřelili a inkasovali třiadvacet, resp. sedmnáct branek. Naposledy před svými fanoušky prolomili černou sérii bez výhry a porazili 2:1 Bolognu gólem v 85. minutě.
Šestadvacetiletý Argentinec Giovanni Simeone vede s dvanácti góly tabulku střelců týmu a v celkovém pořadí ligy je na bronzovém stupínku.
Dobrý den, šesti zápasy dnes pokračuje 25. kolo italské nejvyšší fotbalové ligy. V tomto přenosu budeme sledovat zápolení týmů ze středu tabulky, jedná se o Veronu a Udinese. Favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62