Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cremonese : Torino - 27. srpna 2022   18:30

Cremonese
81' Sernicola
1:2
(0:1)
Torino
18' Bianchetti (vl.)  • 66' Radonjić  (Vojvoda)
Cremonese
I. Radu – Aiwu (87. Quagliata), Bianchetti, Vásquez – Báez (63. Sernicola), Pickel (70. Ascacibar), Escalante, Valeri – Okereke, Zanimacchia (63. Buonaiuto), Dessers.
Sarr – Ndiaye, Castagnetti, Milanese, Acella, Tsadjout, Ciofani, Ločošvili, Di Carmine, Ghiglione.
Torino
V. Milinković-Savić – Schuurs, Buongiorno (71. Djidji), R. Rodríguez – Vlašić, Ricci, Linetty, Aina (56. Vojvoda) – Singo, Sanabria (86. Pellegri) – Radonjić (86. Lukić).
Gemello, Beriša – İlkhan, Seck, Bayeye, Adopo, Garbett, Lazaro.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:20.
Je konec! Turín nakonec zvítězil na půdě Cremonese 2:1. Ten po dobrém vstupu do utkání udeřil v 18. minutě, kdy si Vlašičovu ránu srazil do sítě Matteo Bianchetti. Po změně stran navíc přidal druhý zásah Radonjič. Za domácí v závěru jen snížil Leonardo Sernicola.
90+5'
90+4'
Johan Vásquez pálil zpoza vápna, ale trefil jen prvního rivala před sebou. Domácím už moc času nezbývá.
90+3'
Domácí celek tentokrát táhl útok po levém křídle, nicméně obrana Turína se rychle stáhla.
90+2'
Domácí celek má v nastavení velký tlak, ale obrana Turína zatím drží těsné vedení. Pro hosty by šlo o další cenné tři body.
90'
Johan Vásquez tentokrát fauloval v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a může být rád, že si za svůj zákrok nevykoledoval kartu.
89'
Centr z levé strany znovu směřoval na Desserse, ale pozorný obránce se mu vrhl pod nohy a odehrál míč mimo nebezpečí.
88'
Domácí zahrávali další přímý kop. K zakončení se dral Dessers, ale jeho pokus pravačkou ze záklonu prolétl kolem pravé tyče.
87'
Střídání v týmu US Cremonese:
ze hřiště odchází Emanuel Aiwu, přichází Giacomo Quagliata.
86'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Pietro Pellegri.
ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Saša Lukić.
85'
Domácí celek má nyní obrovský tlak, ale vysoké nákopy si defenziva hostujícího Turína bez problémů hlídá. Čeká nás dramatická koncovka.
84'
Domácí měli k dispozici rozehrávku přímého kopu z vynikající pozice. Jeho rozehrávky se ujal Johan Vásquez, ale trefil pouze zeď.
83'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Karol Linetty).
81'
Cremonese právě vstřelilo branku! Domácí celek se dočkal branky a ještě živí naději na bodový zisk! LEONARDO SERNICOLA se ve vápně levačkou položil do odraženého míče a fantastickou technickou střelou vymetl horní roh!
80'
Hostující brankář jednoduše nakopl míč daleko od branky. Obrana Cremonese okamžitě otáčí směr hry nahoru.
79'
Skvělý presink předvedl Santiago Ascacibar, jenže ihned po zisku míče si jej předkopl příliš daleko před sebe a už jej na trávníku nedohnal.
78'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky. Jeho nákop směřoval na polovinu Turína, kde kralovali stopeři.
77'
Na přetažený centr si brousil zuby hostující Radonjić, ale v další situaci mu nevyšel ideálně krok.
76'
Emanuel Aiwu neustál souboj na polovině hřiště a bude potřebovat ošetření.
75'
Emanuel Aiwu zastavil průnikovou přihrávku na rozběhnutého Djidjiho a ještě drží akcie domácího Cremonese nad hladinou.
74'
Zadáci Turína si dali pozor na nákop za obranu, jenže neodehráli míč do bezpečí.
73'
Hostující brankář sbíral vteřinky při odkopu, což se vůbec nelíbilo domácím příznivcům. Sudí zatím vše řeší varováním.
72'
Leonardo Sernicola kouzlil s míčem na pravé straně hřiště, ale už nedokázal přesně odcentrovat do míst, kde by měl spoluhráče.
71'
ze hřiště odchází Alessandro Buongiorno, přichází Koffi Djidji.
70'
ze hřiště odchází Chalres Pickel, přichází Santiago Ascacibar.
69'
Cremonese se nyní tlačí do ofenzivy, jenže proti kompaktní defenzivě Turína to má hodně těžké. Defenziva hostů brání na výbornou.
68'
Střídající Vojvoda se hnal za dalším nákopem na polovinu soupeře, prošel do vápna, ale jeho pobídku na malé vápno tentokrát defenziva odvrátila.
66'
FC Turín právě vstřelil branku! Turín přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k triumfu v dnešním souboji! Po průniku z levé strany poslal míč na malé vápno Mërgim Vojvoda a dobíhající NEMANJA RADONJIČ měl snadnou práci!
65'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Alessandro Buongiorno).
64'
Dessers ustál souboj se stoperem, pokryl si míč tělem a vybojoval pro domácí přímý kop.
63'
ze hřiště odchází Jaime Báez, přichází Leonardo Sernicola.
ze hřiště odchází Luca Zanimacchia, přichází Cristian Buonaiuto.
62'
Hosté dlouho otáleli s rozehrávkou rohového kopu, což se vůbec nelíbilo fanouškům domácího celku. Cremonese potřebuje útočit.
60'
Je za námi hodina hry a Turín nadále drží těsné vedení. Domácí celek se navíc ani po změně stran nedostává do šancí.
59'
Hlavní arbitr má znovu problém s komunikačním zařízením.
58'
Chalres Pickel si předkopl míč příliš daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat tak budou hráči hostujícího Turína.
57'
Domácí spěchali vpřed po levé straně. Pobídku do vápna dostal Jaime Báez, ale přihrávkou pod sebe daroval míč fotbalistům Turína.
56'
ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Mërgim Vojvoda.
55'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Ola Aina).
54'
Sudí má problémy s technickým komunikačním zařízením.
53'
Aina zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku, ale po krátkém ošetření bude schopen nadále pokračovat.
52'
Z pravé strany pro změnu centroval do šestnáctky Emanuel Aiwu, ale ani jeho pobídka nemohla obranu soupeře ohrozit.
51'
Ionut Radu nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, jenže domácí celek po jeho rozehrávce získal jen vhazování na polovině Turína.
50'
Turín zvládl vstup do druhého poločasu velmi dobře a tlačí se do ofenzivy. Nikdo v dresu Cremonese navíc rozehrávku soupeře neatakuje.
48'
Aina neustál další souboj na polovině hrací plochy, nicméně po kontaktu s obráncem upadl a vybojoval pro Turín standardní situaci.
47'
Aina střílel zpoza velkého vápna, nicméně jeho projektil skončil na bloku prvního obránce.
46'
Johan Vásquez ihned po rozehrávce poslal pobídku za obranu Turína, ale nikdo v červeném dresu jeho pobídku nemohl dohnat na trávníku.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější hostující Turín. Ten po dobrém vstupu do utkání udeřil v 18. minutě, kdy si Vlašičovu ránu srazil do sítě Matteo Bianchetti. Domácí poté převzali aktivitu, ale zatím se nedokázali prosadit.
45+1'
45'
Hostující brankář si zakřičel na stopery, aby mu pustili míč. Gólman Turína rozhodně nebude v závěru první půle spěchat s rozehrávkou.
44'
Cremonese se dostalo do útoku po levém křídle, ale tentokrát v akci nepokračoval dostatečně vysoký počet fotbalistů.
43'
Chalres Pickel roztáhl akci domácího celku na pravou stranu hřiště, nicméně tam nebyl nikdo v červeném. Obrana Turína se rychle přesunula.
42'
Emanuele Valeri poslal dlouhý aut až na malé vápno, nicméně připravená defenziva pobídku odehrála mimo nebezpečné území.
41'
Johan Vásquez načechral další centr do pokutového území, ale pozorní zadáci míč odhlavičkovali do autu. Domácí tlak pomalu sílí.
40'
Defenziva Cremonese kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam se nežene. Naopak obránci Turína hrají na jedničku.
39'
Na opačné straně Johan Vásquez dloubl míč na hranici velkého vápna, nicméně ani k jeho pobídce si nikdo v červeném cestu nenašel.
38'
Hostující brankář v pravou chvíli vystartoval ven z branky a došel si pro nepřesnou přihrávku mezi obránce.
37'
Na opačnou stranu se hnal Aina, kterému k zakončení scházel snad krok. Na poslední chvíli před ním zasáhl vracející se obránce.
36'
Cremonese zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Na míč si naskočil Emanuel Aiwu, ale ze záklonu jej poslal do rukavic brankáře.
35'
Johan Vásquez neustál souboj na polovině hřiště a málem nabídl slibnou šanci Turínu. Hosté se ale sami obrali o protiútok dlouhou přihrávkou.
34'
Chalres Pickel se hnal za přihrávkou na pravou stranu, ale nedokázal obejít obránce v bílém dresu Turína.
33'
Ola Aina se po levém křídle dostal do zakončení, ale prudkou střelou z ostrého úhlu nasměřoval míč vysoko nad břevno.
31'
Singo spěchal po pravé straně vpřed, jenže se nedokázal odpoutat od soupeře a fauloval. Rozehrávat bude Cremonese.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme nadvládu Turína. Hosté na trávníku dominují ve všech ohledech.
29'
Emanuel Aiwu poslal dloubáček za obranu Turína, jenže stopeři hostujícího celku hráli blízko u sebe a nepustili domácí do brejku.
28'
Turín se usadil na polovině domácího celku, jenže postupnou kombinací se ne a ne dostat do zakončení.
27'
Nemanja Radonjić se po levém křídle hnal do ofenzivy, jenže pod tlakem dotírajícího soupeře nedokázal adresně přihrát na někoho ze spoluhráčů.
26'
Hostující brankář poslal přihrávku na levou stranu hřiště. Sanabria se pustil do hlavičkového souboje, ale byl faulován.
24'
Rodríguez nepovedeným odkopem zahrál na nervy hostujícím fanouškům, ale ofenzivní hráči Cremonese jeho chybu nepotrestali.
23'
Do rozehrávky hostů se znovu musel zapojit Vanja Milinković-Savić. Jeho nákop levačkou na polovinu soupeře našel jen Vásqueze.
22'
Obrana Turína si bez problémů pohlídala další vysoký nákop a jednoduše odehrála míč do bezpečí. Hosté zvládají utkání s přehledem.
21'
Domácí se po delší době dostali do ofenzivy, ale jejich kombinace kolem pokutového území nepřinesla zakončení.
20'
Cremonese je po obdržení úvodní branky poněkud zaskočené. Domácí fotbalisté mají nyní problémy také s přihrávkami na krátkou vzdálenost.
18'
FC Turín právě vstřelil branku! Z další akce už se hostující Turín dostává do vedení! Po nedůrazu domácí defenzivy propadl míč na malé vápno a dobíhající Nikola Vlašič, jehož pokus si do vlastní sítě srazil MATTEO BIANCHETTI!
18'
Emanuel Aiwu si dal pozor na vysoký centr z levé strany a bez problémů vyhlavičkoval míč ven z pokutového území.
17'
Chalres Pickel si došel pro přihrávku na půlící čáru, nicméně se nedokázal dobře zorientovat a pomohl si zpětnou přihrávkou.
16'
Brankář domácího celku vystartoval na hranici velkého vápna a jednoduše nakopl míč za obranu soupeře.
15'
Dalšího nedovoleného zákroku se na polovině hrací plochy dopustil Ricci, který trefil jednoho ze soupeřů šlapákem a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
14'
Dessers se hnal za nákopem na hranici velkého vápna, nicméně tam neměl nikoho v dresu Cremonese.
13'
Ricci se stáhl na polovinu hřiště, kde uspěl v hlavičkovém souboji a posunul míč na levou stranu. Cremonese ale od půlící čáry výborně napadá.
12'
Cyriel Dessers je v úvodu utkání hodně aktivní. Letní posila z Feyenoordu si navedla míč do blízkosti velkého vápna, ale technickým pokusem minula branku.
11'
Dessers táhl útok Cremonese po pravé straně a pod tlakem odcentroval na malé vápno, kde na poslední chvíli patičkou zasáhl Buongiorno.
10'
Radonjič uspěl v souboji na levé straně hrací plochy a posunul míč na polovinu soupeře. K jeho pobídce se nikdo ze spoluhráčů nedostal.
9'
Matteo Bianchetti si pohlídal náběh útočníka Sanabrii, natlačil se před něj tělem a hlavou odehrál míč do zámezí. Vhazovat bude hostující Turín.
8'
Hostující obránce Schuurs ukázal rychlé nohy, natlačil se před rozběhnutého útočníka a pomohl si malou domů.
7'
Skvělou práci odvedl ve středu hrací plochy Linetty, který uspěl v hlavičkovém souboji a poslal míč na pravou stranu hřiště.
6'
Wilfried Stephane Singo z pravé strany vyslal skákavou přihrávku do pokutového území, kam se ale včas nedostal nikdo v dresu Turína.
5'
Alessandro Buongiorno si řekl o přihrávku do pokutového území, jenže dostal přihrávku na paty a už se nedostal k zakončení.
4'
Cyriel Dessers si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem a daroval Turínu rozehrávku.
3'
Cyriel Dessers se na opačné straně tlačil do zakončení, nicméně jeden z obránců jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
2'
Turín hned v úvodu utkání zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal Rodríguez, ale levačkou odcentroval mimo hřiště.
1'
Domácí celek se dostal do ofenzivy hned po výkopu, nicméně nákop skončil na hlavě dobře postaveného stopera.
1'

US Cremonese: I. Radu – Aiwu, Bianchetti, Vásquez – Báez, Pickel, Escalante, Valeri – Okereke, Zanimacchia, Dessers.
Náhradníci: Sarr – Buonaiuto, Ndiaye, Quagliata, Castagnetti, Milanese, Acella, Tsadjout, Ciofani, Ascacibar, Ločošvili, Di Carmine, Ghiglione, Sernicola.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Schuurs, Buongiorno, R. Rodríguez – Vlašić, Ricci, Linetty, Aina – Singo, Sanabria – Radonjić.
Náhradníci: Gemello, Beriša – Lukić, İlkhan, Vojvoda, Pellegri, Seck, Bayeye, Adopo, Garbett, Lazaro, Djidji.
US Cremonese

Domácí Cremonese po postupu do nejvyšší italské soutěže neprožívá snadné časy. Po dvou kolech nemá nováček ani bod a se skóre 2:4 mu patří osmnáctá pozice. Pod ním jsou pouze Lecce a Monza. Nováčkům tak vstup do nového ročníku příliš nevyšel. Cremonese ale mělo hodně těžký los. Na úvod padlo 2:3 s Fiorentinou a následně padlo 0:1 na půdě AS Řím.
Turín FC

Hostující Turín se v letošním ročníku musí po letech obejít bez střelce Belottiho, který před sezónou opustil menší turínský klub. Po dvou kolech má ale Turín na kontě čtyři body a drží devátou pozici, což rozhodně není špatný vstup do sezóny. Na úvod Turín přehrál 2:1 Monzu a v posledním duelu doma hrál bez branek proti Laziu Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62