Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Empoli - 21. října 2022   20:45

Juventus
8' Kean (Kostić) • 56' McKennie (Cuadrado) • 82' Rabiot (Cuadrado) • 90+4' Rabiot (Danilo)
4:0
(1:0)
Juventus
Szczęsny – Rugani (79. Sandro), Bonucci (C), Danilo – Cuadrado, McKennie (65. Paredes), Locatelli, Rabiot, Kostić (85. Iling) – Vlahović (65. Milik), Kean (79. Miretti).
Perin, Pinsoglio – Fagioli, Gatti, Soulé.
Fabbri – Del Giovane, Lombardo
Allianz Stadium, Turín
Empoli
Vicario – Stojanović, De Winter, Luperto, Parisi – Haas (88. Degl'Innocenti), Marin, Bandinelli (C) (75. Henderson) – Pjaca (62. Bajrami) – Destro (75. Lammers), Satriano (62. Baldanzi).
Seghetti, Ujkani – Ekong, Ebuehi, Cambiaghi, Walukiewicz, Fazzini, Guarino, Cacace.

Utkání je u konce a domácí tým jej vyhrál nakonec opravdu výrazným způsobem. Úvod druhé půle se nesl v pomalém duchu, ale poté se Juventus probral a v 56. minutě se po rohu gólově prosadil Weston McKennie. Najednou se Empoli ocitlo pod tlakem a na Vicaria se řítil jeden výpad za druhým. V 64. minutě jej překonal Kean, bylo to však z ofsajdu a gól nebyl uznán. Branka podle pravidel přišla až v 82. minutě, to se hlavou trefil Adrien Rabiot a jeho gól musely potvrdit hodinky hlavního sudího, které oznámily, že míč těsně přešel brankovou čáru. Adrien Rabiot se v nastaveném čase mohl radovat ještě z jednoho úspěchu a sklepnutím zblízka upravil na konečných 4:0. Juventus je po této výhře na sedmém místě s 19 body, Empoli je jedenácté s 11 body.

Toje z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:11.
90+5'
90+4'
Juventus právě vstřelil branku!
Ještě jeden úder domácích. Ti předvedli rychlý výpad, přihrávku za obranu dostal Danilo, po zemi naservíroval pas na malé vápno, kde byl nepokrytý ADRIEN RABIOT, ten hravě sklepl do sítě a svou dnes druhou brankou upravil na 4:0.
90+3'
Empoli už jen čeká na závěrečný hvizd, soupeř je prakticky nepouští k míči.
90+2'
Juventus zápas v poklidu dohrává, o vítězi je rozhodnuto, teď jde jen o finální výši skóre.
90+1'
Na centr z pravé strany si naskočil Milik a už to vypadalo, že to bude další gól, brankář Vicario ale dokázal jeho zakončení na brankové čáře vykopnout!
90'
Empoli rozehrálo přímý kop z dobré pozice, míč si nachystal Bajrami a i když se mu povedlo překonat zeď, tak nezakroutil střelu natolik, aby překvapil Szczęsnyho.
88'
Střídání v týmu Empoli FC:
ze hřiště odchází Nicolas Haas, přichází Duccio Degl'Innocenti.
88'
Opět Miretti, nyní hlavičkoval vedle branky po Cuadradově centru.
87'
Samotný roh už nebezpečný nebyl, navíc se pískalo proti Juventusu.
86'
Domácí jsou teď v laufu, Iling se hned zapojil do útoku a po jeho přihrávce na střed a sklepnutí Locatelliho zakončoval Miretti. Vicario jen tak tak vyrazil na roh!
85'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Samuel Iling.
84'
Další gól domácích mohl přidat Milik, když si naskočil na centr z pravého křídla, jenže hlavičku do gólmanova protipohybu poslal vedle branky!
82'
Tak to vypadá, že je už rozhodnuto. Juventus rozehrál roh, na Cuadradův centr si naskočil ADRIEN RABIOT, jeho hlavičku sice Vicario vyrazil, ale jak se ukázalo na hodinkách hlavního sudího, bylo to až poté, co míč překročil brankovou čáru – 3:0
81'
Faul na Cuadrada, Juventus v poklidu rozehrává směrem dozadu.
80'
Milik dobře čekal, až se mu Rabiot dostane do pozice na brejk, toho ovšem na poslední možnou chvíli zablokoval Luperto.
79'
ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Fabio Miretti.
79'
ze hřiště odchází Daniele Rugani, přichází Aléx Sandro.
78'
Za chvíli se bude zase střídat na straně Juventusu, do hry půjde Aléx Sandro.
77'
Po delší době se předvedli i hosté, Danilo však centr z levé strany odvrátil. Následně byl faulován Kean a bylo definitivně po tlaku Empoli.
75'
ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Sam Lammers.
75'
ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Liam Henderson.
73'
Po centru od rohového praporku se ve vápně srazili hostující Luperto s Haasem a oba jsou teď v péči lékaře Empoli.
73'
Vicario musel vyškrábnout centr z pravé strany, který se stáčel na branku a De Winter pak akci definitivně ukončil odvrácením na roh.
72'
Rychlý protiútok Juventusu zakončoval Milik, jeho ránu levačkou však zablokoval vracející se Luperto.
71'
Přímý kop si vzal na starost Paredes, dostal se hned ke dvěma střelám a obě opřel o hráče ve zdi.
70'
No a následovat bude přímý kop z velice zajímavé pozice, Vicario si bude muset postavit pevnou zeď.
69'
Žlutou kartu za ostrý faul na Milika dostal hostující Nicolas Haas.
67'
Celou situaci při Keanově gólové hlavičce ještě prozkoumal VAR, rozhodnutí na hřišti ale bylo potvrzeno, byl to ofsajd.
65'
ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Leandro Paredes.
65'
ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Arkadiusz Milik.
64'
To přerušení hry mohlo přijít po gólu na 3:0, když si na centr naběhl a hlavou zakončil Kean, jenže prakticky po celou dobu akce byl v těsném ofsajdu.
64'
Za chvíli se bude střídat i na straně domácích a i zde to bude hned dvojnásobná změna. Zatím se čeká na přerušení hry
63'
Na levé straně si zpracoval Kostić a s ničím se nepáral. Prudká střela však letěla vedle Vicariovy branky.
62'
ze hřiště odchází Martin Satriano, přichází Tommaso Baldanzi.
62'
ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Nedim Bajrami.
60'
Stále panuje tvrdá hra, rozhodčí teď má docela dost práce, aby rozdováděné hráče uklidnil.
58'
... a také domácí Adrien Rabiot.
58'
Naopak se udělovaly žluté karty, dostali je hostující Martin Satriano...
58'
Po další akci domácích do vápna trochu vzplály vášně, ti reklamovali faul a penaltu, ale tohle se rozhodně pískat nemohlo.
56'
Domácí unikají do dvoubrankového náskoku! Dostali k dispozici rohový kop, Cuadrado nacentroval do vápna, kde se nejvýše dostal WESTON MCKENNIE a prudkou hlavičkou pod břevno překonal Vicaria, který se sice snažil, ale míč nevyrazil – 2:0.
54'
Nízká přihrávka středem prošla až do vápna Juventusu, kde zakončoval Luperto, šlo to ale přesně doprostřed branky, kde byl pozorný Szczęsny.
54'
Empoli pronikalo pravou stranou a už to vypadalo, že Parici odcentruje. Danilo mu však čistým způsobem ukopl míč na roh.
53'
Zápasu absolutně chybí tempo, fotbal je to hodně ospalý, až je docela divné, že se neozývá nespokojené publikum.
51'
Do odraženého míče se těsně za hranicí vápna opřel Parisi, jenže střelu poslal mezi diváky za Szczęsnyho branku.
50'
Dlouhý pas za obranu Empoli, je to teď hodně o nepřesnostech.
49'
Empoli to zkusilo rychlou narážečkou pravou stranou, tohle ale postrádalo jakoukoliv přesnost, Juventus bude vhazovat.
47'
Následný centr od rohového praporku vyboxoval Vicario a ten pak zase hravě pokryl nepovedený pas od Danila.
47'
Druhá půle začala Kostićovým centrem z levého křídla, obrana hostů jej odvrátila na rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Je za námi první půle, která přinesla pomalý úvod, jeden gól a poté možná trochu překvapivou převahu hostujícího Empoli. Gól ovšem padl na opačné straně, když v osmé minutě nacentroval Kostić a na vápně našel přesně sklepávajícího Moiseho Keana. Více už toho ale Juventus prakticky nenabídl, výjimkou byla nepřesná Keanova hlavička z vápna. Více ze hry mělo Empoli, to mělo i větší držení míče, jenže koncovka je to, co hosty zatím trápí a tak se nakonec do šaten odešlo za stavu 1:0.
45+3'
45+1'
Po rohu, odvráceném centru a vrácení hry do šestnáctky hlavičkoval Pjaca, trefil ovšem pouze boční síť Szczęsnyho branky.
45'
Bonucci už odkulhal za postranní čáru, kde bude pokračovat jeho ošetřování, hosté se už chystají rozehrát roh.
44'
Na trávníku teď leží domácí Bonucci, týmový lékař mu ošetřuje levý kotník a zatím to nevypadá, že by mohl pokračovat.
43'
Akce neklapla ani domácímu celku, centr na levou stranu pokryl De Winter a nechal prolétnout míč do autu.
41'
Teď už musel Szczęsny do práce, vyběhl z brankové čáry a před Destrem musel míč vyboxovat.
40'
Bandinelliho tečovaný pokus prošel do vápna na pravou stranu, kde se ještě o zakončení ve skluzu pokoušel Haas, šlo to ale vedle o velký kus.
38'
Zatímco na trávníku probíhá ošetřování domácího Locatelliho, ostatní hráči využívají pauzu k občerstvení.
36'
O malou chvíli později zajel do Satriana Juan Cuadrado a za svůj skluz dostal žlutou kartu.
36'
Cuadrado prostrčil míč na McKennieho, ten ve vápně vytáhl střelu z otočky, jenže trefil pouze vyběhnutého Vicaria.
34'
Empoli předvádí sympatický výkon, má míč více ve svém držení, ale koncovka stále skřípe.
33'
Destro tečoval Parisiho střelu a pak se chytil za hlavu, neboť to šlo vedle. Trefit bránu, byl by Szczęsny bez šance.
32'
Na opačné straně čelil Wojciech Szczęsny Destrově tvrdé střele, musel ji pohotově vyrážet před sebe. O zbytek se pak postarala jeho obrana.
31'
PO delší době předvedl Juventus povedenou akci, McKennie nacentroval zprava na Keana, jeho hlavička skončila těsně vedle Vicariovy branky.
29'
Rohový kop byl přetažený, Juventus si míč vzal do svého držení a už jde do pozvolné protiakce.
29'
Empoli provedlo akci po pravé straně, po možná trochu dlouhé kombinaci se do vápna dostal Pjaca, střelu z úhlu mu však obrana domácích srazila na roh.
27'
Bandinelliho centr z levé strany odkopl Bonucci, Empoli bude pokračovat autovým vhazováním poblíž rohového praporku.
26'
Už sledujeme aktivní fotbal z obou stran, i Empoli se pouští do rychlých přechodů. Hostům však schází přesnost ve finální fázi.
25'
Narážečka McKennieho na Cuadrada byla až moc prudká, míč odskočil mimo hrací plochu.
24'
Dvě zablokované střely kousek za vápnem, autorem obou byl Manuel Locatelli.
22'
Vlahović zcela zbytečně fauloval Luperta, když se snažil přejít do brejku. Rozhodčí pouze pískal faul, kartu za zákrok neudělil.
20'
Empoli se rohovému kopu ubránilo, z přehuštěného prostoru přišel rázný odkop k půlce.
19'
Vicario s De Winterem se nedomluvili, kdo naskočí na centr domácích a tak z této trochu chaotické obranné práce je roh pro Juventus.
17'
Z dálky se do míče opřel hostující Marin, jeho pokus šel přesně doprostřed branky, kde byl připravený Wojciech Szczęsny.
17'
Rychlá akce Juventusu, když na levé straně zasprintoval Kean, hledal Vlahoviće, ten byl ovšem tak trochu za obráncem a míč k němu nedoputoval.
15'
Po delší době se do akce dostalo Empoli, na centr si naskakoval Destro, jenže mířil nad branku a navíc byl stejně v ofsajdu.
14'
Opět Kostićův centr, McKennie sklepával pod sebe, tomuto ale scházelo více přesnosti.
13'
Domácí celek pokračuje v územní převaze a většinou k akcím využívá levou stranu s centry od Kostiće.
11'
Z pravé strany centroval McKennie, našel Vlahoviće, ten se do míče opřel z voleje, ale trefil pouze jednoho z bránících hráčů Empoli.
10'
Juventus v rychlé akci, za obranu si na dlouhý pas nabíhal Kean, tentokrát ale souboj vyhrál vyběhnutý Vicario.
9'
Empoli tak bude muset změnit styl hry a taktiku do dnešního utkání. Dá se čekat nárůst ofenzivních výpadů.
8'
Domácí jdou do vedení! Na levé straně si udělal prostor na centr Kostić, poslal přihrávku na střed vápna, kde si naběhl MOISE KEAN, odpoutal se od obránce a sklepl míč za bezmocného Vicaria – 1:0.
8'
Empoli se vrátilo na útočnou polovinu, z levého křídla centroval Parisi, míč však poslal pouze za Szczęsnyho branku.
7'
Bandinelli sice vybojoval u levé postranní čáry míč, jenže poté akci pokazil špatnou přihrávkou a do protiútoku už vyráží Cuadrado.
6'
Najednou tu byl domácí Kean, který si to ze středu namířil lehce na pravou stranu a prudce vystřelil. Mířil nahoru, Vicariovu branku ovšem přestřelil.
5'
Sledujeme poměrně pomalý úvod zápasu, čekáme na nějakou rychlou akci jakýmkoliv směrem.
4'
Za obranu Empoli se dostával McKennie, přihrávka na něj ale byla až moc prudká a míč skončil u Vicaria.
3'
Hostující Bandinelli neprošel levou stranou, míč skončil v zámezí. Vhazuje Juan Cuadrado.
2'
Dvojice stoperů hostujícího celku kombinuje na vlastní polovině, zatím nemají hosté kudy popojít kupředu.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Rugani, Bonucci (C), Danilo – Cuadrado, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostić – Vlahović, Kean.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Fagioli, Gatti, Paredes, Miretti, Iling, Milik, Soulé, Sandro.
Trenér: Massimiliano Allegri

Empoli FC: Vicario – Stojanović, De Winter, Luperto, Parisi – Haas, Marin, Bandinelli (C) – Pjaca – Destro, Satriano.
Náhradníci: Seghetti, Ujkani – Ekong, Ebuehi, Cambiaghi, Walukiewicz, Fazzini, Baldanzi, Lammers, Guarino, Bajrami, Cacace, Degl'Innocenti, Henderson.
Trenér: Paolo Zanetti

Rozhodčí: Fabbri – Del Giovane, Lombardo.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Allianz Stadium začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Stefano Del Giovane a Fabrizio Lombardo.
Empoli FC

Hosté jsou na tom tabulce o něco hůře, na desátém místě má 11 bodů. Forma je navíc kolísavá, úspěch střídá ztrátu bodů, výsledkům schází stálost. Naposledy se ale Empoli mohlo radovat, neboť na svém stadionu porazilo Monzu po gólu Nicolase Haase 1:0. A dnes se pokusí na tuto výhru navázat a zaskočit favorita.

Juventus FC

Domácí tým je v tuto chvíli na osmém místě s 16 body, což zajisté není to, co si před sezónou vedení klubu představovalo. V posledním ligovém kole dal Juventus zapomenout na porážku v rámci Ligy mistrů na trávníku Haify a v městském derby přetlačil FC Turín na jeho trávníku 1:0 po gólu Dušana Vlahoviće.

Juventus – Salernitana 2:2
Monza – Juventus 1:0
Juventus – Bologna 3:0
AC Milán – Juventus 2:0
Turín – Juventus 0:1
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 11. kola mezi týmy Juventus FC a Empoli FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62