Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Salernitana : Sampdoria - 28. srpna 2022   18:30

Salernitana
7' Dia  • 15' Bonazzoli (Dia) • 51' Vilhena (L. Coulibaly) • 77' Botheim (Dia)
4:0
(2:0)
Salernitana
Sepe – Brún, Gyömbér (81. Pirola), Fazio – Candreva (78. Sambia), Maggiore, L. Coulibaly, Vilhena, Mazzocchi (46. Kastanos) – Dia (78. Valencia), Bonazzoli (64. Botheim).
Micai, An. Sorrentino – Bradarić, Kristoffersen, Boultam, Capezzi, Motoc, Iervolino, Veseli.
Davide Massa
Stadio Arechi
Sampdoria
Audero – Depaoli, A. Ferrari, Colley, Augello – Villar (63. Vieira) – Léris (63. Gabbiadini), Rincón, Sabiri (80. Yepes), Djuričić (63. Verre) – Caputo (63. Quagliarella).
Contini, Ravaglia – Leverbe, Bereszyński, Murillo, Murru, Malagrida.

Tak to byl fantastický zápas pro domácí US Salernitana 1919, která v souboji týmů z konce tabulky dnes přehrálala UC Sampdoria vysoko 4:0. Hosté z Janova dnes neměli zkrátka, co nabídnout. První branku dal už v 7. minutě Dia, na kterého v první půli navázal Bonazzolli. V druhém poločase hosty viditelně zaskočil gól Vilhena v 50. minutě a skóre uzavřel v 76. po pěkném úniku Botheim. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+3'
90'
Valerio Verre se vynořil po špatné přihrávce v levé horní části velkého boxu a zkoušel to utaženým pokusem po zemi. Jeho jedovatá střela ale minula branku domácích.
89'
Salernitana drží míč na svých kopačkách za podpory svých hlasitých fanoušků.
88'
Tonny Vilhena (Salernitana) nabíhla na levé straně a dostal míč na centr, ale raději jej poslal zpět na polovinu hřiště.
87'
Alex Ferrari se dostal na hrot, kde se snažil napadat rozehrávku brankáře Luigi Sepeho, ten ale ukázal dobrou práci svých nohou, když rozehrál na svého levého obránce.
87'
Salernitana to zkoušela z pravé strany, ale centr šel nad branku Emila Audera.
86'
Sampdoria zahrávala rohový kop, ten ale obrana domácích rychle odvrátila do bezpečí.
85'
Erik Botheim to přehnal s razancí svého zákroku a dostal právem žlutý kartónek.
84'
Hosté měli k dispozici standartku z pravé strany, míč se po zásahu ruky Fabia Quagliarella ale dostal do držení Salernitany.
83'
Luigi Sepe vyřešil rychlým výběhem nebezpečný průnik středem. Míč ve velkém boxu vyrazil rukama a poté jej rozehrál pravačkou na svého beka.
82'
Gyomber si vychutnal zasloužené ovace publika.
81'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Norbert Gyömbér, přichází Lorenzo Pirola.
81'
Sampodria získala míč na středu hřiště ale nikam nespěchá.
80'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Abdelhamid Sabiri, přichází Gerard Yepes.
79'
Valencia šel zkontrolovat po tvrdém zákroku svého spoluhráče Kastanose. Na hřišti se opravdu přitvrdilo. Rincón po právu obdržel žlutou kartu.
78'
ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Junior Sambia.
ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Diego Valencia.
77'
Salernitana právě vstřelila branku! Sampdoria zachytila přihrávku domácích na středu hřiště, ale míč hned ztratila. Erik Botheim šel do rychlého kontru a byl za svou aktivitu odměněn přihrávkou od Dia před malé vápno a následně po zemi uklidil míč s pomocí tyče do branky.
75'
Alex Ferrari běžel okolo pravé strany hřiště a následně adresoval po zemi míč na Abdelhamida Sabiriho, tomu ale nevyšel před malým vápnem krok a na míč tak jdou domácí.
74'
Grigoris Kastanos zachytil ještě míč na hřišti, ale po jeho záchranném pokusu šli na míč hosté z Janova.
73'
Dia vybojoval odražený míč, ale následně zůstal jeden z jeho spoluhráčů ležet na zemi. Hra je přerušena.
72'
Na stadionu vlají vlajky a fanoušci se, po dlouho době, baví třemi vstřelenými brankami Salernitany.
71'
Emil Audero musel kombinovat nakrátko se svým levým bekem, Sampdoria se ale v tísni dostala na polovinu Salernitany.
70'
Botheim vybojoval svou aktivitou domácím rohový kop, ten následně Tonny Vilhena poslal na zadní tyč, ale od jeho spoluhráčů šel míč jen mimo branku.
69'
Hosté se zlobí, ale Manolo Gabbiadini teď srazil soupeře hodně surově na středu hřiště.
68'
Salernitana zablokovala průnik hostů středem, následně Tomás Rincón nedoběhl dlouhý nákop u pravé postranní čáry.
67'
Přetažený centr na zadní tyč nenašel Dia, Sampdoria jde rychle na míč.
66'
Tonny Vilhena to chtěl zkusit z dálky, ale byl faulován. Salernitana má standartku z levé strany.
64'
ze hřiště odchází Federico Bonazzoli, přichází Erik Botheim.
63'
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Valerio Verre.
ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Manolo Gabbiadini.
ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Fabio Quagliarella.
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Ronaldo Vieira.
62'
Hosté budou brzy střídat.
61'
Fabio Depaoli (Sampdoria) se dostatečne nenabídl spoluhráči a hostující trenér, byl od něj sedm metrů, mu řádně vyčinil.
60'
Federico Bonazzoli za pomoci pracovníka realizačního týmu opouští hrací plochu, uvidíme, jestli nebude střídat.
59'
Ošetřuje se a hra je přerušena.
58'
Tak teď zůstala ležet po zkluzu domácích dvojice hráčů. Tomás Rincón trefil soupeře do koleno. Rozhodčí nechal běžet hru, ale hosté po akci z levé strany netrefili zařízení.
57'
Sampdoria, když už má míč, tak volí postupný útok do zkoncentrované obrany Salarnitana.
56'
Luigi Sepe našel v závěru náznaku šance hostů míč ve svých rukavicích.
56'
Hosté vybojovali po souboji u rohové praporku alespoň roh.
55'
Salernitana ale nikam nespěchala a v podstatě odevzdala míč soupeři.
55'
Sampdoria nepochodila s centrem z levé strany a musí se rychle vracet. Domácí jdou totiž ve čtyřech.
54'
Hostující trenér Nicola obdržel žlutou kartu.
53'
Stadionem zní oslavné chorály a US Salernitana nikam nespěchá.
52'
Sampdoria najednou působí bezradně a neví, co má dělat s míčem.
51'
Salernitana právě vstřelila branku! Tak to je fantazie, domácí už vedou o tři branky. Tonny Vilhena složil reparát z předchozí akce, když si narazil před vápnem se spoluhráčem, následně se dostal do vápna a prostřelil bezmocného brankáře Audera.
50'
Tonny Vilhena (Salernitana) prošel po levé straně hřiště a mířil do pásma, ale jeho přihrávka na střed vápna zblokovaná.
49'
Kastanos zůstal ležet po nevybíravém šlapáku na zemi, hra je přerušena.
48'
UC Sampdoria držímíč, ale nedokáže jej distribuovat na krajní záložníky.
48'
Emil Audero rozehraje po dlouhém nákopu domácích utočnou akci Janova.
47'
Domácí hráči a fanoušci se už radovali z gólu, ale pomezní signalizoval zdviženým praporkem ofsajd.
46'
Hosté začali druhou půli s míčem na kopačkách, ale hned o něj přišli.
46'
ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Grigoris Kastanos.
46'
Oba týmy se pomalu trousí na hřiště, za chvíli začne druhé dějství.
Domácí první poločas ovládli poměrem 2:0 zásluhou Federica Bonazzoliho a Boulaye Dia. Nutno podotknout, že zaslouženě, na hřišti jsou aktivnější a nápaditější. Samdporia tahá za kratší konec provazu a pokud chce na jihu Itálie uspět, musí, pokud možno, rychle zabrat. Druhá půle začne v 19:35.
45+2'
45'
Salernitana míč ale získala zpět a vynutila si rohový kop.
45'
Pasquale Mazzocchi byl adresátem lobu na vzdálenější tyči, ale míč jej přeletěl. Domácí se následně dopustili útočného faulu.
44'
Salernitana neprošla po levé straně hřiště a tak to zkouší zprava.
43'
Giulio Maggiore fauloval na středu hřiště, ale hosté s centrem do vápna neuspěli. Giulio Maggiore rychle uklidil míč do bezpečí.
42'
Depaoli se hlásil o míč jako malý školáček, ale centr šel místo na jeho hlavu jenom do autu.
41'
Pan rozhodčí ale nabyl jiného dojmu a míč mají v držení domácí.
40'
Sampdoria se kombinací po levé straně dostala před vápno, ale Gonzalo Villar se ke střele z 22 metrů nedostal, byl totiž faulován.
40'
Centr Janova z pravé strany se nedostal na Alexe Ferrariho. Salernitana jde do útoku.
39'
Houf hráčů se sešel okolo pozhodčího po faulu na Fabia Depaolioho.
38'
UC Sampdoria se konečně osměluje k většímu tlaku.
37'
Sampdoria neprošla středem hřiště přihrávkou na pravé křídlo, následně domácí ryhchle přišli o míč a po sérií nedorozumění musel na zem Sepe.
36'
Hra se přitvrdila, oba týmy teď vytáhly ze své torny hodně nevybíravé zákroky. Rozhodčí ale nechal plynout hru.
35'
Salernitana se dostala na míč po šanci Janova, ale rychle ztratila míč, Mehdi Léris poté zůstal ležet na zemi po kontatku se soupeřem, ale rozhodčí ani nenapomínal.
35'
Emil Audero lapil míč do svých rukavic po nákopu z levé strany hřiště. Sampdoria začíná postupný útok od vlastní branky.
34'
Luigi Sepe (Salernitana) si došel pro nadýchaný balon na střed branky. Domácí jdou do útoku.
33'
Po faulu na středu hřiště, zůstal ležet Mehdi Léris, ale obešlo se to bez karty.
32'
Sampdoria má sice míč častěji na svých kopačkách, ale v tuto chvíli neví, jak se má dostat přes polovinu hřiště.
32'
Hosté se dopustili ofsajdu při rychlém průniku středem.
31'
Salernitana to zkoušela středem, ale rychle s balonem zařadila zpátečku.
30'
Při dalším ohrožení branky UC Sampdoria míč jenom proletěl šířkou vápna, aniž by našel adresáta.
30'
Tonny Vilhena neodcentroval z pravé strany, domácí mají alespoň rohový kop.
29'
Salernitana nikam s rozehrávkou nespěchá.
28'
Federico Bonazzoli vyplaval na zadní tyčce sám, ale z voleje levačkou netrefil odkrytou branku. Jeho pokus šel mimo tři tyče.
28'
Domácí při centru do vápna reklamovali ruku, ale ta byla nastřelena.
27'
Hosté se ale nedostali při centru do vápna ke střele na branku a musí se rychle bránit.
26'
Pasquale Mazzocchi zajel do soupeře nohou, hostí budou mít z pravé strany slušnou standartku.
26'
Střely celkově 5:1.
25'
Jeden z hráčů hostů zůstal po rohovém kopu zůstal ležet ve vápně, hra je přerušena.
24'
Filip Djuričić (Sampdoria) to zkoušel po levé straně, narazil si se spoluhráčem, ale jeho pokus Bartosz Bereszyński tečoval jenom na rohový kop.
24'
Domácí přenechali raději míč Janovu, který najednou neví, co má dělat s míčem.
23'
Luigi Sepe na druhé straně rychle kombinoval s levým obráncem před útočníky soupeře, kteří rychle napadali.
22'
Emil Audero teď raději chytil míč do svých rukavic po nadýcháném přetaženém centru na střed branky a rázně seřval své kolegy v obraně.
21'
UC Sampdoria je teď v hodně velkém herním útlumu.
21'
Domácím svatostánkem jdou slyšet při akci Salernitany z pravé strany oslavné chorály.
20'
Pasquale Mazzocchi mohl z levé strany centrovat do vápna, ale místo toho volil přihrávku dozadu.
19'
Antonio Candreva upadl v pokutovém území, ale rozhodčí ukazuje hrajte rychle dál.
18'
Janovští to zkusili po pravé straně, ale rychle přišli o míč.
17'
Domácí jsou teď na hřišti u všeho o krok dříve.
15'
Salernitana právě vstřelila branku! Tak to je pro domácí fanoušky dlouho nepoznaný pocit, Federico Bonazzoli byl sám u puntíku, od kterého se zahrávají penalty a bez problémů, po přihráce od Dia poslal míč do branky.
14'
Francesco Caputo (Sampdoria) z následné standartky z 35 metrů trefil levačkou jenom střed branky hostů.
13'
Mehdi Léris zůstal ležet na zemi po šlapáku od Abdelhamida Sabiriho.
12'
Domácí z následujícího rohového kopu nezahrozili.
11'
Domácí měli slibnou standartku ze 25 metrů, po které brankář Emil Audero vyboxoval míč mimo ohrožený prostor.
11'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Fabio Depaoli).
10'
Kvůli posuzování gólové situace se skoro čtyři minuty nehrálo.
7'
Salernitana právě vstřelila branku! Tak to byla pěkná akce po pravé straně, kterou zakončoval na zadní tyčce BOULAYE DIA, ten byl na hranici ofsajdu, ale gól platí. VAR následně ještě celou akci tři minuty prověřoval.
6'
Federico Bonazzoli (Salernitana) dosta¨l míč těsně před velkým vápnem k nelibosti fanoušků až za kopačky.
5'
Domácí přišli o držení míče na středu hřiště, ale Janov nikam nespěchá.
4'
Hosté se nedostali s míčem ani za polovinu hřiště, Salernitana jde do útoku. .
3'
Mehdi Léris (Sampdoria) notně přidal svému pádu v pokutovém území hostů. Domácí nemají ani rohový kop.
2'
Francesco Caputo (Sampdoria) byl faulován na pravé straně hřiště, Samdpodoria bude mít k dispozici centr do vápna.
1'
Domácí po úvodním výkopu zahrávali autové vhazování na středu hřiště.
1'

US Salernitana 1919: Sepe – Brún, Gyömbér, Fazio – Candreva, M. Coulibaly, Maggiore, Vilhena, Mazzocchi – Dia, Bonazzoli.
Náhradníci: Micai, An. Sorrentino – Bradarić, Sambia, Botheim, Valencia, Kristoffersen, Boultam, Capezzi, Motoc, Iervolino, Pirola, Veseli, Kastanos.
Trenér: D. Nicola

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, A. Ferrari, Colley, Augello – Vieira – Léris, Rincón, Sabiri, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Contini, Ravaglia – Verre, Villar, Leverbe, Depaoli, Murillo, Gabbiadini, Quagliarella, Yepes, Murru, Malagrida.
Trenér: M. Giampaolo

Rozhodčí: Davide Massa.
US Salernitana 1919, 2z. (0 – 1 – 1), skóre 0:1, bod
Mužstvo z jihu Itálie v posledním kole nejvyšší italské soutěže nedokázalo využít početní převahy a s Udinese na jeho hřišti bralo pouhý bod za bezbrankovou remízu. V prvním kole doma US Salernitana nestačila na Parmu, se kterou prohrála 0:2. Na výhru svěřenci Davida Nikoly stále čekají, nicméně na to jsou fanoušci Salernitany tak trochu zvyklí. V minulé sezoně totiž jejich tým byl na samotném dne soutěže po celých dvacet kol. Pozitivní je ale to, že Salernitana neinkasovala. Pokud by se jí to podařilo i v dalším utkání, tak by navázala na hodně vousatý zápis, který je ještě z minulého tisíciletí (1999). Brankář Luige Pepe by si mohl dvě nuly za sebou připsat poprvé od roku 2019.

UC Sampdoria 2z. (0 – 1 – 1), skóre 0:2, 1 bod
Janovští se podobně jako domácí tým také letos nepotkali s formou. Ve dvou po sobě jdoucích zápasech nového ročníku totiž nevstřelili branku a mají stejný bodový zisk jako Salernitana za domácí remízu s Juventusem. V prvním kole Sampdoria doma nestačila na Atalantu, se kterou padla 0:2. Nikdo z fanoušků Janova nechce vzpomínat na minulou sezonu, v níž jejich oblíbenci dovezli ze soupeřových trávníků jen 15 bodů. V tomto duelu bude těžko vybírat favorita, obě mužstva se trápí se zakončením a Sampdoria navíc v posledních 4 venkovních duelech získala jediný bod.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu ze Serie A. Ve třetím kole nejvyšší italské soutěže se proti sobě na Stadio Arechi postaví týmy ze dna tabulky US Salernitana 1919 a UC Sampdoria.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62