Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : AC Milán - 10. září 2022   20:45

Sampdoria
57' Djuričić (Augello)
1:2
(0:1)
AC Milán
6' Messias  (Leão) • 67' Giroud
Sampdoria
Audero – Bereszyński (C) (59. Gabbiadini), Murillo, A. Ferrari, Augello – Villar (86. Vieira) – Léris, Rincón, Sabiri, Djuričić (78. Verre) – Caputo (78. Quagliarella).
Ravaglia – Amione, Murru, Yepes, Pussetto, Conti.
Fabbri – Liberti, Del Giovane
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
AC Milán
Maignan – Calabria (C), Kalulu, Kjaer, Hernández – Pobega (78. Vranckx), Tonali – Messias (59. Tomori), De Ketelaere (71. Binnásir), Leão – Giroud.
Tătăruşanu, Mirante – Gabbia, Dest, Díaz, Ballo-Touré, Adli, Bakayoko, Saelemaekers, Thiaw.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:10.
Je dobojováno. Druhá půle přinesla mnoho vzruchu a jeden z důležitých okamžik se odehrál hned v úvodu. Hostující Leão při nůžkách trefil soupeře do hlavy, dostal za to žlutou kartu a jelikož byla už jeho druhá, musel do sprch. Následnou přesilovku Sampdoria využila v 57. minutě, když se hlavou prosadil Filip Djuričić a i nadále se domácí tlačili do útoku. Vše jim ale zhatila 67. minuta, kdy Olivier Giroud proměnil penaltu za Villarovu ruku v pokutovém území a vrátil milánským vedení. AC poté ukázalo zvou zkušenost a klid při koncovce, udrželo domácí a nervy na uzdě a dokráčelo k vůbec první venkovní výhře v soutěžním utkání v této sezóně. Zápas skončil výsledkem 1:2, Sampdoria je po porážce na 18. místě s dvěma body, AC Milán je na druhé příčce se 14 body.
90+8'
90+7'
No a zápas nedokoučuje Marco Giampaolo, který za protesty dostal rovnou červenou kartu.
90+7'
Máme z toho teď karetní show, další žlutou kartu dostal Mehdi Léris. Ten udeřil rukou Thea Hernándeze do tváře.
90+5'
Další karta pro domácí, za stažení protivníka si ji prohlédl Tommaso Augello.
90+4'
Následuje míč rozhodčího, rozehrávat budou hosté, no a ti natahují čas diskusemi právě se sudím.
90+3'
Fabio Quagliarella dostal žlutou kartu za to, že vztekle odkopl porušený míč mimo hrací plochu. Předcházelo tomu přerušení hry, kdy právě on chytil podhuštěný míč do rukou.
90+2'
Lérisův oblouček mířil k zadní tyči, Maignan se ale natáhl a míč si stáhl do náruče. A s rozehrou pospíchat nebude.
90+2'
Roh pro domácí tým.
90+1'
Akce domácích teď byla tažena levou stranou, Tonali odkopl až na útočnou polovinu.
89'
Zpoza šestnáctky vystřelil Gabbiadini, která skončila těsně vedle branky. Vypadalo to na teč a domácí si tak žádali roh, byl z toho ale pouze odkop od Maignanovy brány!
88'
No a Maignan si chvíli poležel, neboť dostal míčem do hrudi a vypadal lehce otřeseně.
87'
Velká šance domácích na srovnání! Po rychlém brejku hned dvakrát zakončoval Quagliarella, další střela lízla i tyč, vítězem celé situace byl ale skvěle zasahující Maignan!
86'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Ronaldo Vieira.
85'
Nezakončil ani na opačné straně Olivier Giroud, jeho střela byla sražena a Audero si míč pohlídal.
84'
Sampdoria začíná alespoň trochu utahovat šrouby, kombinují u vápna, Quagliarella se ovšem v přehuštěném prostoru ke střele neprobil.
83'
Po rohu hledal Vranckx naskakujícího Kjaera, Ferrari míč odhlavičkoval ven z vápna.
82'
Hernández s Giroudem to provedli o něco lépe, branku sice neohrozili, ale vybojovali alespoň rohový kop.
81'
Akce domácích po pravé straně nevyšla, Léris přihrával do míst, kde jeho spoluhráči scházeli.
80'
Souboj mezi Giroudem a Ferrarim vyšel lépe domácímu hráči, Sampdoria může jít do protiútoku.
78'
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Valerio Verre.
78'
ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Fabio Quagliarella.
78'
Střídání v týmu AC Milán:
ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Aster Vranckx.
76'
Domácí se zlobí, že Kjaerův zákrok v šestnáctce nebyl posouzen jako nedovolený a nepískala se penalta. AC už mezitím pospíchá na útočnou polovinu.
75'
Další prostrčení prošlo skrz obranu a Maignan to měl velice snadné.
73'
Gabbiadini se nejprve pokoušel prostrčit míč do pokutového území a když se meruna k němu vrátila, tak sám v pádu vystřelil. Rána to byla celkem prudká, šla však přesně do míst, která si hlídal gólman AC.
72'
Trochu krkolomná rozehrávka hostů u vlastní branky, nakonec si obrana s gólmanem Maignanem poradila a následoval rázný odkop.
71'
ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Ismaël Binnásir.
70'
Na zemi zůstal ležet domácí Murillo, když schytal úder od Girouda, tentokrát se ale karta neudělovala.
69'
Míč je u hostující branky, Maignan s rozehrávkou nikam nepospíchá.
67'
AC Milán právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil OLIVIER GIROUD, zamířil do horní části branky, Audero navíc skočil na opačnou stranu a hostující tým tak zase vede. Stav je 1:2.
66'
Gonzalo Villar navíc dostal žlutou kartu.
66'
A ano, došlo, rukou zahrál Gonzalo Villar a je tu penalta pro AC Milán!
64'
Po rozehraném rohu hlavičkoval Giroud, po teči to skončilo mimo, Ještě se ale zkoumá video, zda nedošlo ke hře rukou.
63'
Šance hostů na opětovné vedení! Po Giroudově zpracování ve vápně se míč dostal do druhé vlny na Hernándeze, ten z hranice šestnáctky kroutil střelu pod břevno, Audero konečky prstů vytlačil míč na roh!
61'
Rázem je na stadionu veselo a publikum žene svůj celek do dalšího přesilovkového útoku.
59'
ze hřiště odchází Bartosz Bereszyński, přichází Manolo Gabbiadini.
59'
ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Fikayo Tomori.
57'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí se vydali do rychlé akce a po centru z levé strany si na vysokou přihrávku naběhl FILIP DJURIČIĆ, skvěle míč trefil hlavou a překonal marně se natahujícího Maignana – 1:1! I u tohoto gólu se pak ještě kontrolovalo video, zda nebyl střelec v ofsajdu, rozhodčí ale branku po krátké chvíli uznal.
55'
Následná standardka nebyla pro Auderovu branku nikterak nebezpečná.
54'
Žlutá karta na straně Sampdorie, za zákrok na Hernándeze ji dostal Alex Ferrari.
53'
Ostrý centr mířil do vápna, kde se o odvrácení pokoušel i Ferrari, do lehce odvráceného míče se pak opřel Messias, branku ovšem netrefil.
52'
Faul na Messiase, provinil se Villar. AC bude rozehrávat celkem zajímavou standardku.
51'
Domácí se hned na úvod přesilovky vydali do útoku, Bereszyńskiho hlavička skončila přesně v rukavicích gólmana Maignana.
50'
Dobrá zpráva pro Sampdorii, Alex Ferrari se vrací na hrací plochu.
49'
Rafael Leão počkal na hrací ploše na konec ošetření a upřímně se mu za zákrok omluvil. Oba se objali a hostující hráč poté zamířil do sprch.
48'
Zatímco probíhá Ferrariho ošetřování, tak na obou stranách se už začali rozcvičovat náhradníci. Na té domácí jako případná náhrada za Ferrariho, na té hostující jako přeskupení sil po vyloučení.
47'
No a rozhodčí za tento zákrok vytáhl pro Rafaela Leãa žlutou kartu a jelikož byla dnes jeho druhá, tak následovala i ta červená!
46'
Hned v úvodu dostali hosté míč do branky, jenže už chvíli předtím se pískalo, když Leão v nůžkách trefil Ferrariho do hlavy.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Je za námi první půle, která se nesla v duchu výrazné převahy hostujícího celku. A už v šesté minutě padla vedoucí branka AC, když po rychlé akci míč doputoval na pravou stranou a po zemi zakončil Junior Messias. Vyrovnání mohlo přijít v 11. minutě, to břevno svou technickou ranou trefil Djuričić. Pak už to ale bylo jen o hostech, ti si vypracovali hned několik šancí a jedna skončila i gólem. Dlouho se pak ale kontrolovalo video a nakonec nebyl uznán pro těsný Giroudův ofsajd. Skóre se už tedy nakonec nepohnulo a do šaten se šlo za stavu 0:1.
45+3'
45+2'
V pokutovém území si naskakoval na centr Giroud, toho ale Murillo ve výskoku lehce rozhodil a míč skončil u Audera.
44'
Milánští pokračují ve své převaze, obrana domácích má co dělat, aby zachytávala rychlé výpady.
42'
O pár okamžiků později už ale musel do práce, když si na Leãův centr naběhl Giroud a míč už mířil do branky! Audero ale na brankové čáře vytáhl výborný reflex a míč vyrazil!
41'
Po následné rozehrávce se k míči dostával Hernández, byl ale pokrytý a Audero byl teď bez práce.
40'
Další výpad Rafaela Leãa po levé straně, následný jeho centr byl sražen na rohový kop.
39'
Centr byl prodloužen až k zadní tyči, kde si sbíhal Caputo, bylo to na něj ale moc prudké a dlouhé. Míč skončil mimo hrací plochu.
38'
Sampdoria má k dispozici standardní situaci, před Maignana přilétne centr z pravé strany.
36'
Výborný obranný zákrok předvedl i na opačné straně Simon Kjaer a zastavil tak rodící se brejk Sampdorie.
35'
Rafael Leão si podmaňuje levou stranu. Není odcentroval a hledal Tonaliho. Toho jen tak tak pokryla vracející se obrana.
33'
Na trávníku teď leží domácí Rincón, jenže právě on se dopustil faulu, když skluzem zajel do Pobegy.
32'
AC hraje velmi aktivně a také velmi důrazně. Někdy to ale znamená faul, tak jako nyní v případě Pobegy.
31'
Calabria centroval z pravé strany na De Ketelaereho, přihrávka však byla sražena přesně do rukavic gólmana Audera.
29'
Na levou stranu dostal přihrávku Leão, snažil se o technický oblouček, jenže míč podebral až moc a ten skončil vysoko nad brankou.
27'
Sampdoria se snažila o útočnou akci, jenže závěr to mělo tak jako zatím vždy. Maignan rozehrává na pravou stranu.
25'
Hosté hráli malou chvíli v deseti lidech, neboť ošetření nohy potřeboval Sandro Tonali. Již je ale zase připraven do hry.
23'
Stav je tak stále 0:1 a Charles De Ketelaere si tak na svůj první gól musí ještě počkat.
21'
Jak na to, to teď domácím ukázali hráči AC. Centr z pravého křídla skončil u Leãa, ten si zpracoval, poslal oblouček na malé vápno, kde gólman Audero nezvládl výběh, míč podskočil a Charles De Ketelaere a ten jej ramenem postrčil za brankovou čáru.
Jenže následovalo dlouhé kontrolování videa, zkoumal se ofsajd, možná ruka a nakonec to byla ta první varianta. V těsném ofsajdu byl Olivier Giroud.
21'
Domácí tým se sympaticky snaží, ale zatím to nejde podle představ, kombinace končí u hranice šestnáctky.
19'
Sampdoria kombinovala u pokutového území, hosté nakonec vše vyřešili malou domů na Maignana.
17'
Teď se už ale pískalo a bylo to dokonce za žlutou kartu. Za přistrčení byl potrestán hostující Rafael Leão.
16'
Tvrdý zákrok hostů byl sudím posouzen jako čistý, k nevoli domácích fandů už jdou dopředu hráči AC.
14'
Rychlý brejk Sampdorie skončil na hranici vápna, když pas na Caputa na poslední chvíli zastavil Calabria.
13'
Akce milánských byla přerušena hvizdem rozhodčího, Leão tvrdě přistrčil Ferrariho.
11'
Málem bylo vyrovnáno, když si Filip Djuričić z levé strany posunul míč více na střed a jeho technický pokus skončil na břevně!
10'
Centr skončil u první tyče, kde jej rázně odhlavičkoval dobře postavený De Ketelaere.
9'
Zatím se hraje velmi aktivně z obou stran, hra se nám přesunula na opačnou stranu a Sampdoria má rohový kop.
8'
Krátké postrkování soupeřů, mezi kohouty ale bleskově vkročil rozhodčí a vše rázně ukončil.
7'
Celá situace se ještě přezkoumávala na videu, zda nedošlo k porušení pravidel, už je ale jasné, že gól bude platit.
6'
No a protiútok AC Milán skončil úspěchem. V přečíslení přihrával Giroud pod sebe, míč prošel přes Leãa až na JUNIORA MESSIASE a tomu se povedlo ranou po zemi podstřelit Audera – 0:1.
6'
Caputo dostal z levé strany nezpracovatelnou přihrávku, AC už jde do protiútoku.
5'
Střelu mají za sebou i domácí, po krátkém tlaku však skončila vysoko nad břevnem.
4'
Rohový kop pro Sampdorii nebezpečný nebyl, nicméně AC pokračuje v útočení.
3'
Teď už to vypadalo vážněji, levou stranou potáhl akci Rafael Leão, ve vápně vystřelil a domácí si mohli oddechnout až po sražení na roh.
2'
Dlouhý nákop hostů takřka přes celé hřiště, míč skončil až u gólmana Audera.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński (C), Murillo, A. Ferrari, Augello – Villar – Léris, Rincón, Sabiri, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Ravaglia – Gabbiadini, Vieira, Amione, Murru, Yepes, Pussetto, Quagliarella, Verre, Conti.
Trenér: Marco Giampaolo

AC Milán: Maignan – Calabria (C), Kalulu, Kjaer, Hernández – Pobega, Tonali – Messias, De Ketelaere, Leão – Giroud.
Náhradníci: Tătăruşanu, Mirante – Tomori, Gabbia, Vranckx, Dest, Díaz, Ballo-Touré, Adli, Bakayoko, Saelemaekers, Thiaw, Binnásir.
Trenér: Stefano Pioli

Rozhodčí: Fabbri – Liberti, Del Giovane.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Comunale Luigi Ferraris začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Stefano Liberti a Stefane Del Giovane.
AC Milán

Hosté jsou na tom o mnoho lépe, patří jim totiž třetí místo s 11 body. I milánští střídají výsledky, u nich to ale jsou výhry a remízy. Naposledy se AC představilo na svém stadionu a v derby proti Interu svedlo dramatickou bitvu s vítězným koncem. Inter sice vedl po gólu Brozoviće, ale Leão, Giroud a znovu Leão výsledek otočili a na výhře pak nic nezměnilo ani Džekovo snížení. AC Milán vyhrál 3:2.

UC Sampdoria

Domácím vstup do sezóny nevyšel, po pěti kolech má pouhé dva body a je na 18. místě. Sampdoria zatím střídá porážky s remízami a v posledním kole platila ta horší varianta. Mužstvo hrálo ve Veroně, kde sice vedlo od 40. minuty po gólu Caputa, ale ještě před pauzou si dal vlastní gól Audero a hned po něm se trefil i domácí Doig. Zápas tak skončil 2:1 pro Hellas a janovští tak stále čekají na první výhru.

Sampdoria – Atalanta 0:2
Sampdoria – Juventus 0:0
Salernitana – Sampdoria 4:0
Sampdoria – Lazio 1:1
Verona – Sampdoria 2:1
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 6. kola mezi týmy UC Sampdoria a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62