Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : AS Řím - 17. října 2022   18:30

0:1
(0:1)
AS Řím
9' Lo. Pellegrini
Sampdoria
Audero – Bereszyński, A. Ferrari, Colley, Augello (46. Murru) – Léris (46. Pussetto), Rincón (59. Verre), Villar, Djuričić (75. Sabiri) – Gabbiadini (59. Quagliarella), Caputo.
Contini – Amione, Conti, Vieira, Yepes, Trimboli.
Marco Di Bello
Stadio Luigi Ferraris
AS Řím
Patrício – Mancini, Smalling, Ibañez – Zalewski (84. Karsdorp), Cristante, Camara (68. Matić), El Shaarawy (74. Spinazzola) – Lo. Pellegrini – Belotti (84. Bove), Abraham (68. Zaniolo).
Boer, Svilar – Šomurodov, Viña, Tripi, Volpato, Tahirovic.

S konstatováním, že AS Řím vyhrál na hřišti Sampdorie díky proměněné penaltě Lorenza Pellegriniho z úvodu zápasu, se s Vámi loučí a hezký pondělní večer přeje Tomáš Lysý.
Sampdoria je tak stále v tabulce poslední s pouhými třemi body a bez vítězství, takže nový trenér Dejan Stanković má jistě o čem přemýšlet. Oproti tomu AS Řím se díky třem bodům posunul na čtvrté místo, celkem má bodů 22 a na první Bergamo ztrácí body čtyři.
Bez vyloučení.
Dohrávka desátého kola Serie A mezi poslední Sampdorií a AS Římem příliš pohledného fotbalu nenabídla. O vítězství hostí rozhodl začátek zápasu, kdy Ferrari dle názoru VAR zahrál v pokutovém území rukou a Lorenzo Pellegrini z penalty poslal svůj tým do vedení. Poté byl k vidění spíše taktický boj. Skóre se nezměnilo ani do poločasu, ani poté ve druhé půli. Právě ve druhých pětačtyřiceti minutách měli hosté více ze hry, ale uklidňující a pojišťující druhý gól se jim nepodařilo vstřelit. A když už se ve čtvrté minutě nastavení prosadil Zaniolo, kvůli malému ofsajdu nebylo jeho úspěšné sólo uznáno – 0:1.
90+7'
90+6'
Sudí jasně ukazuje, že poslední, kdo se dotkl míče po centru z levé strany, byl jeden z hráčů domácích. Následuje odkop od branky Ruie Patrícia.
90+6'
Další dva odkopy hostí za polovinu. Konec zápasu by měl být odpískán co nevidět.
90+4'
Branka Nicolò Zaniola neplatí, protože si italský útočník o pár centimetrů nepohlídal náběh ze své poloviny a v době přihrávky byl zhruba třicet centimetrů na soupeřově půlce. Jako jediný. Takže byť efektivně obešel brankáře a zakončil, gól nemůže být uznán.
90+4'
Také další centrovaný míč hosté v pohodě odvrátili.
90+3'
Nicolò Zaniolo je zřejmě ještě trošku v emocích za zákrok, který se dle něj před pěti minutami měl pískat. Kousek za středovou čárou poslal na zem soupeře a sudí mu už vše spočítal.
90+3'
Opět byl při rozehrávce AS menší prostor. Míč poté doputoval až k Emilu Auderovi a po lehkém prodlení je domácím hrán míč rozhodčího.
90+1'
Omar Colley před vápnem srazil Nicolu Zaniola a vidí za své počínání žlutou kartu. Proti tomu by se nedalo vůbec nic namítat, kdyby stejný faul o pět sekund předtím neukázal Bryan Cristante. Sudí si vybral až druhý zákrok, samozřejmě k nelibosti domácích tifosi.
90'
Roger Ibañez takticky fauloval na středu hřiště soupeře. Zrovna v době, kdy bylo uvedeno, že i ve druhém poločasu se bude hrát o pět minut navíc.
90'
A také další odkop sebrali hráči hostí. S tímto získáváním balonů bude The Special One na lavičce Vlků zcela jistě spokojen.
89'
Nepříjemný centr přímo na brankáře Emila Audera. Ten se ve změti spoluhráčů i protihráčů orientoval dobře, ale za vápnem je AS znovu u míče.
88'
Bryan Cristante hraje ve středu zálohy nezištně, přitom výborně. Po vyhraném hlavičkovém souboji prodloužil míč na Zaniola, který u pravého rohu velkého čtverce vybojoval přímý volný kop.
87'
Po Ibañezově odpoku posílal dlouhý centr do vápna Bartosz Bereszyński, který ale skončil na prvním hráči soupeře.
86'
Sampdoria se pokusila o kombinační akci, ale na vůbec prvních několik souvislých přihrávek za celý zápas v domácím podání byli hosté připravení.
85'
Nicolò Zaniolo se nyní hodně diví, že zákrok na jeho osobu před vápnem nebyl posouzen jako faul. V tomto času se ale asi budou pískat v tomto prostoru jen stoprocentně jasné fauly. Navíc si s Colleyem nemají co vyčítat, oba se vzájemně drželi za dres.
84'
Hosté už trošku tahají čas, jako při tomto odpískaném faulu, kdy si faulovaný hráč poležel na trávníku o pár sekund více, než by měl. Uvidíme kolik sudí nastaví.
84'
Poslední dvě střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Nicola Zalewski, přichází Rick Karsdorp,
ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Edoardo Bove.
84'
Ta přišla nyní, když se Belotti natlačil do vápna před Bartosze Bereszyńskiho, ale míč mezi tři tyče v obtížné pozici neusměrnil.
83'
AS pohodlně kombinuje před velkým vápnem soupeře a číhá na svou možnost.
82'
Jeho centr na vzdálenější tyč, kde číhal právě vysoký Belotti, vyboxoval v letu do bezpečí gólman Emil Audero. A balon se poté dostal až na druhou stranu k Patriciovi.
82'
K rozehrávce přímého volného kopu se již staví Lorenzo Pellegrini.
81'
Andrea Belotti byl v rychlostním souboji u míče dříve a za další okamžik vybojoval faul po tom, co jej poslal na zem Pussetto. Dobré chvíle italského reprezentanta.
81'
Gonzalo Villar si vymodlil faul, což byla jeho jediná záchrana. Jenže zbrkle odcentroval dopředu, kde si situaci pohlídali hosté.
80'
Před Pellegrinim byl míč odkopnut do autu, což je vhodný čas ke střídání. Ale Mourinho nakonec ještě Karsdorpa na zelený pažit nepouští.
79'
Nepřesný centr končí na hlavě Rogera Ibañeze. Prostě a jednoduše, pokud se Sampdoria pod vedením nového trenéra Dejana Stankoviće nezlepší, bude mít se záchranou obrovské problémy.
79'
Brzy na plac půjde i Rick Karsdorp, který dostává od stratéga José Mourinha poslední pokyny.
78'
Na hřišti leží Omar Colley, který patrně bude potřebovat lékařské ošetření. Mezitím je v tvářích některých střídajících hráčů Sampdorie vidět už tak trošku bezmoc.
77'
Nyní si hosté už vůbec nekomplikují situaci. Při dílčím tlaku soupeře jednoduše odkopnou míč daleko za půlící čáru, pokud není možnost nikomu nahrát.
75'
Také další kombinace domácích je hodně vachrlatá a tím spíše, že Římané staví kolem vápna zatím neprostupnou hráz.
75'
Poslední střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Abdelhamid Sabiri.
74'
Stephan El Shaarawy se dnes snažil, ale na více než nějakou nadstavbu to nestačilo. Místo něj přichází kvalita v podobě Leonarda Spinazzoly.
72'
Ignacio Pussetto vidí za tvrdé zastavení soupeře na středové čáře žlutou kartu. Naprosto zaslouženou.
71'
Hra byla rychle přenesena na druhou stranu. Po pravé straně si navedl míč na přízemní přihrávku Zalewski, který našel ve vápně Nicolu Zaniola. Jeho tvrdou ránu vyrazil Audero a než se Pellegrini dostal k balonu, stačil jeho střelu zblokovat jeden z hráčů domácích.
71'
Něco málo přes dvacet minut dělí AS Řím od dvanácté výhry v historii na stadionu Sampdorie.
70'
O míč sice hosté brzy přišli, ale ani rozehrávka Sampdorie nebyla vůbec přesná. Vše se nyní bude snažit napravit Omar Colley, který na středovém kruhu stopl těžký centrovaný míč.
69'
Nyní už Římané opět v poklidu kombinují na levé straně u lajny.
68'
Tammy Abraham se dnes tolik k míči nedostal, proto je vyslán na plac uzdravený Nicolò Zaniolo a zahraje si také již zdravý Nemanja Matić, který střídá Madyho Camaru.
68'
Hosté v poklidu zahráli malou domů až na brankáře Ruie Patricia.
67'
Velmi zblízka si žlutý kartonek prohlédl také protestující Lorenzo Pellegrini a jeden člen realizačního týmu AS Řím.
65'
Při souboji o míč šel do skluzu Bryan Cristante a také Valerio Verre, který právě Cristanteho souběžně s míčem trefil do lýtka. Sudí je neoblomný, následuje žlutá karta a Cristanteho ošetřování.
64'
A protože Dejana Stankoviće známe jako velmi impulzívního trenéra i hráče, vidí za své protesty od sudího žlutou kartu.
63'
V kontextu penalty z deváté minuty se nyní fanoušci asi oprávněně zlobí, že centrovaný míč do vápna, na který nedosáhl El Shaarawy hlavou, ale trefil jej ramenem, nezkoumá sudí na videu.
62'
Beru zpět, rozhodčí nakonec kupodivu ukázal jen na odkop od branky.
61'
Stephan El Shaarawy nabral na levé straně rychlost a snažil se prodrat přes Bereszyńskiho s Ferrarim, přičemž druhý jej fauloval. Hosté budou mít přímý volný kop z dobré vzdálenosti, minimálně tedy na centr.
59'
Další dvě střídání, celkem již čtyři, v dresu Sampdorie. Tomáa Rincón přepouští místo na placu pro Valeria Verreho a na hřiště se dostane také bývalý výtečný kanonýr Fabio Quagliarella, který střídá Manola Gabbiadiniho.
55'
Slušná akce hostí. Camara na středu hřiště před vápnem hezky přihrál na pravou stranu do běhu pro Andreu Belottiho, jenž ale pověst kanonýra nyní nepotvrdil. Osmadvacetiletý tank si křižnou střelou vylámal zuby na gólmanu Auderovi.
55'
Římané opět kombinují na polovině soupeře. V tomto ohledu oproti prvnímu poločasu začínají míč držet častěji na svých kopačkách.
54'
Po odvráceném rohu přišel centr na pravou stranu na Smallinga, jenž si zabíhal do vápna, nicméně míč byl příliš prudký.
53'
Stephan El Shaarawy se k míči nedostal, byl domácími přizvednut na roh.
53'
Toť malý pohled do historie. V aktuálním čase zůstane AS u míče po taktickém faulu na středu hřiště.
Pokud Vás zajímá, kdo je nejlepším střelcem vzájemných zápasů, pak vězte, že tato otázka není příliš těžká. Legenda AS Francesco Totti nasázel Sampdorii 15 gólů. Za domácí je na tom nejlépe další legenda Gianluca Vialli s osmi brankami.
50'
AS se muselo zase bránit, nicméně nyní asi Tomás Rincón celou akci zbytečně uspěchal, když se z třiceti metrů opřel z první do míče. Měl více lepších možností, jelikož jeho střela mířila úplně vedle branky.
49'
Ve vápně nejvýše vyskočil Bryan Cristante a odhlavičkoval míč daleko od vápna.
49'
Villar si šikovně navedl míč na pravou nohu, následně jej u levé lajny fauloval Zalewski a domácí budou uvádět míč do hry dlouhým centrem.
47'
Hezká kombinace Sampdorie. Z pravé strany na střed, na levo a zpět. Jenže vše nakonec bylo pomalé a navíc Djuričić vyslal přihrávku na krytého Rincóna.
47'
Abraham vyhrál hlavičkový souboj a míč poslal pro Madyho Camaru, jehož centr domácí nekompromisně odkopli do zámezí.
46'
Ve druhém poločasu začínají aktivněji naopak Římané. Abraham pustil centr Manciniho za sebe, kde El Shaarawymu nevyšel krok a jen posunul balon do zámezí.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Nicola Murru,
ze hřiště odchází Mehdi Léris, přichází Ignacio Pussetto.
46'
Žluté karty: 1-1
První poločas je u konce a blíže k vítězství má AS Řím. Nedá se říct, že by byli hosté nějakým způsobem lepší, nicméně přiklonilo se k nim štěstí, když centr z levé strany lízl ruku Alexe Ferrariho a sudí Di Bello po konzultaci s VAR nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Lorenzo Pellegrini. Římané od této chvíle hrají přesně to, co potřebují a nepouští soupeře do žádných šancí – 0:1.
45+5'
45+5'
Sudí ještě nechává dojet poslední akci, po které se Sampdoria přiblížila malému čtverci, ale Rui Patricio a Chris Smalling celou situaci jistili.
45+3'
Po delším času rychlá kombinační akce na pár doteků. Pellegrini dostal míč do běhu a na půlce udělal čtyři rychlé kroky. Na levé straně před vápnem našel El Shaarawyho, jenž byl možná trošku pomalejší, než by bylo záhodno, a nakonec je jeho pokus zblokovaný na roh.
45+2'
AS Řím raději odkopl míč do bezpečí až k soupeřově brance.
45'
V prvním poločasu se bude hrát o čtyři minuty navíc a v první nastavené minutě domácí kombinují na polovině soupeře.
43'
Po výkopu Ruie Patricia šli do hlavičkového souboje hned dva hráči Sampdorie, kterým se soupeř vyhnul a oba se nepříjemně srazili. Hlavně Alex Ferrari se těžko sbírá z placu.
42'
Centr Pellegriniho na bližší tyč skončil po zásahu Smallinga těsně vedle brankové konstrukce.
42'
Roh ještě rozehrán nebude, protože před brankou Audera probíhají menší strkanice.
42'
Tři minuty před koncem ukazuje Stephan El Shaarawy, že míč šel od soupeře a jeho tým by měl mít roh. Správně.
41'
Tommaso Augello musel po špatné přihrávce pod sebe hodně makat, aby získal ztracený míč zpět. Podařilo se mu aspoň přerušit soupeře, který háže aut.
40'
Centrovaný míč z pravé strany do vápna nedokázal zastavit Tammy Abraham a stále tak platí, že Římané vedou nejtěsnějším rozdílem z pokutového kopu z deváté minuty.
40'
Při další situaci si hosté dobře pokryli míč před napadajícími hráči soupeře a byl z toho jen odkop od branky. Po něm se do souboje s Cristantem dostal Tomáš Rincón a vzhledem k tomu, že si pomohl nebezpečně rukama, vidí žlutou kartu.
37'
Ani následný centr nebyl vůbec přesný a opět tak platí, že se Sampdoria zbytečně sama připravuje o míče
37'
Gianluca Mancini, krajní bek hostí, nemůže uvěřit, že v souboji dvou hráčů s číslem 23 fauloval Manola Gabbiadiniho. Může si být ale jistý, že sudí svůj verdikt nezmění a že budou mít hosté přímý volný kop.
36'
Podobná situace nastala na levé straně u rohového praporku před vápnem Sampdorie, kde míč utekl do autu Lorenzu Pellegrinimu.
36'
Ovšem domácí, když už mají míč na svých kopačkách, nedokáží přesněji zakombinovat nebo si pomohou faulem.
34'
Bryan Cristante dobře prodlužoval nakopávaný míč na Tammyho Abrahama, tento úmysl ale přečetl jeden z hráčů soupeře a je po celé akci hostí.
32'
Stephan El Shaarawy tak dlouho bojoval o míč na levé straně před vápnem, až ho nakonec ztratil. A když vzápětí do souboje přiběhl Rober Ibañez a zajel jako tank do Gabbiadiniho, zasloužil si za své počínání žlutou kartu.
31'
Jejich oblíbenci se totiž k nebezpečným situacím nedostávají. Obrana Římanů funguje v dosavadním průběhu zápasu na jedničku.
30'
Fanoušci Sampdorie ženou svůj tým i přes špatné výsledky neustálým povzbuzováním dopředu. Za jejich vytrvalost třeba smeknout. Výborně se ale projevují i příznivci Giallorossi.
29'
Při následném protiútoku domácí celek opět vybojoval rohový kop. Znovu z levé strany a znovu nebyl úplně dobře zahrán.
28'
Mady skončil po tvrdém a čistém souboji téměř až v lavičkové zóně Sampdorie, odkud mu sportovně pomohl trenér domácích Dejan Stanković.
26'
Pellegrini je opět na zemi, kam ho poslal Filip Djuričić. Tohle nebyl až tak vážný zákrok, aby kapitán AS musel tak výrazně padat a držet se za sval, nicméně chápu, že ho to zabolelo.
25'
Nicméně následný viditelnější faul na Andreu Belottiho už je písknut. Římané tak mohou v pohodě uklidnit hru.
24'
Tvrdý souboj Shaarawyho s Augellem nechal sudí bez povšimnutí, hraje se dále.
24'
Hra je navázána až po tom, co je Lorenzo Pellegrini odnesen do zámezí. Římané musí nyní zvládnout hru o deseti.
22'
V následné situaci byl Lorenzo Pellegrini prošlápnut bývalým spoluhráčem Gonzalem Villarem. Není se co divit, že šlo o faul a špílmachr AS se těžce sbírá ze zeleného pažitu.
21'
Rui Patricio mohl být úplně v klidu, jelikož přímý volný kop zastavila zeď Římanů a následná střela Tomáse Rincóna byla pro portugalského brankáře velkou chuťovkou.
20'
Nyní ale hlavní soudce naprosto správně pískl faul Lorenza Pellegriniho. Domácí budou zahrávat přímý volný kop zhruba z třiceti metrů.
19'
Sudí opravdu nemají zápas úplně pod kontrolou. Zatímco domácí už šli rozehrát roh, hlavní rozhodčí nakonec změnil svůj verdikt na odkop od branky. Emocí je na trávníku více a více a těžko říct, zda rozhodčí udrží otěže zápasu pevně v rukou. Jen aby se mu nevymkly.
18'
Manolo Gabbiadini vybojoval oproti Madymu Camarovi rohový kop. Mady šel do souboje hodně ledabyle.
18'
A vázla také komunikace mezi stopery AS Řím, takže Gianluca Mancini měl jednoduchou úlohu – odpálit míč daleko od vápna, až kamsi nad galerii.
17'
Římané se dostali až do vápna, nicméně asi až po dvaceti sekundách byl dopísknut jasný ofsajd Andrey Belottiho. Zde komunikace mezi rozhodčími trošku vázla.
16'
Stephan El Shaarawy musí s autem počkat, neboť ve vápně došlo ke kontaktu Abrahama s Ferrarim, přičemž druhý uvedený je lehce otřesen.
16'
Smalling opět u míče, tentokrát rozehrává jako stoper na levou stranu, kde je Gianluca Mancini, jenž hned vede míč na druhou stranu.
15'
Trenér Sampdorie Dejan Stanković je horká hlava a nyní se hodně zlobí, že Smallingovo stažení ve vápně nebylo také posouzeno penaltově. Hraje se dále.
13'
Na hranici pokutového puntíku vyskočil nejvýše Chris Smalling a odhlavičkoval míč daleko od vápna.
13'
Na pravou stranu dostal výbornou přihrávku jeden z domácích hráčů a jeho centr do vápna odvrací Nicola Zalewski na roh. Toho se ujme Tommaso Augello.
12'
Druhý zmiňovaný musí nyní počkat s rozehráním autového vhazování, jelikož Omar Colley si stěžuje rozhodčímu, že na něj byl před vápnem pískán faul.
11'
Filip Djuričić potáhl balon po levé straně k vápnu, kde byl ale zdvojen soupeřem a musel si pomoct zpětnou přihrávkou. Následně se k průnikové přihrávce nedostal ze stejné pozice ani Tommaso Augello.
11'
Roger Ibañez si nekomplikoval situaci a před vápnem nakopl míč dopředu na spoluhráče.
10'
Sampdoria se hned pokusila o odpověď, ale i její útok končí před vápnem.
9'
AS Řím právě vstřelil branku!
Kapitán Vlků LORENZO PELLEGRINI nedal brankářovi žádnou šanci. Ačkoliv Emil Audero vystihl směr, lídr Římanů poslal míč pod břevno.
7'
Byla nařízena penalta pro AS Řím za hru rukou obránce Alexe Ferrariho. O kontakt se skutečně jednalo a jen VAR a rozhodčí musí vědět, zda to byl opravdu kontakt takový, aby se pískal pokutový kop.
6'
Pozor na to. Při útoku AS Řím se bude zkoumat video, zda nedošlo k zásahu rukou jednoho z hráčů Sampdorie v pokutovém území.
4'
AS se snaží nadále něco vymyslet na soupeře, nicméně finální přihrávka vázne.
3'
Římané první akci dobře nezakončili a k další se nedostanou, neboť Mady Camara při napadání fauloval soupeře.
2'
Pokud jsem to ještě nezmínil, dnešní zápas bude hodně pikantní pro hráče domácích č. 4. Záložník Gonzalo Villar přešel před sezonou do Sampdorie právě z týmu AS. Mezi oběma celky panuje čilý přestupní ruch, namátkou vzpomeňme třeba Patrika Schicka.
1'
Roh z pravé strany byl ale kopnutý velmi špatně, hráči AS se v pohodě ubránili.
1'
Domácí hráči budou mít již v první minutě výhodu rohového kopu.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, A. Ferrari, Colley, Augello – Léris, Rincón, Villar, Djuričić – Gabbiadini, Caputo.
Náhradníci: Contini – Amione, Verre, Sabiri, Conti, Vieira, Pussetto, Quagliarella, Yepes, Murru, Trimboli.
Trenér: Dejan Stanković

AS Řím: Patrício – Mancini, Smalling, Ibañez – Zalewski, Cristante, Camara, El Shaarawy – Lo. Pellegrini – Belotti, Abraham.
Náhradníci: Boer, Svilar – Karsdorp, Matić, Šomurodov, Viña, Zaniolo, Spinazzola, Bove, Tripi, Volpato, Tahirovic.

AS Řím:
Svěřenci José Mourinha zažívají dobrý vstup do sezony, nicméně určitě všichni ví, že pár zbytečně ztracených bodů může hrát v konečném účtování roli. Vlci se na začátku sezony hřáli chvilku na první příčce tabulky, jenže tu ztratili těžkou porážkou 0:4 v Udine a o dva týdny později padli i doma s Atalantou 0:1. Vzápětí se ale AS vykoupil výhrou 2:1 na hřišti Interu. V tabulce je tak na šesté pozici s devatenácti body a na první Atalantu nyní ztrácí bodů pět. Velkým problémem pro AS jsou zranění, na marodku vedle beků Celika a Kumbully či předsezonní posily Wijnalduma přibyl i Paulo Dybala, který si zřejmě při proměnění penalty na 2:1 proti Lecce natáhl stehenní sval a může přijít i o mistrovství světa.

UC Sampdoria:
Horší start do nové sezony snad Sampdorii ani nemohl potkat. V devíti zápasech Serie A zapsala pouze tři body za domácí remízy s Juventusem, Laziem a naposled dovezla bod z Bologny. Špatné výsledky a zejména bídná produktivita stály místo trenéra Marca Giampaola, kterého po bídné domácí porážce 0:3 od Monzy nahradil Dejan Stanković. Toho nečeká vůbec lehká domácí premiéra, AS Řím totiž patří k aspirantům na nejvyšší příčky tabulky.

Poslední zápasy Sampdorie:
Bologna – Sampdoria 0:0
Sampdoria – Monza 0:3
Spezia – Sampdoria 2:1
Sampdoria – AC Milán 1:2
Verona – Sampdoria 2:1.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dohrávky již 10. kola italské Serie A. Na stadionu v Janově se v 18:30 představí domácí UC Sampdoria, která vyzve AS Řím. Favoritem jsou jednoznačně hráči hostí i bez zraněného Paula Dybaly, jelikož Sampdoria se krčí na samotném dni tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62