Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Monza - 2. října 2022   15:00

0:3
(0:1)
Monza
11' Pessina  (Ciurria) • 67' Caprari   • 90+5' Sensi  (Birindelli)
Sampdoria
Audero – Bereszyński (C) (68. Conti), Colley, Murillo, Augello – Villar (57. Vieira) – Gabbiadini (74. Pussetto), Rincón, Sabiri, Djuričić (68. Verre) – Caputo (57. Quagliarella).
Contini – Murru, A. Ferrari, Yepes, Amione, Léris, Trimboli.
Ayroldi – Miele, Yoshikawa
Stadio Luigi Ferraris (Janov) [Kapacita: 36 599]
Monza
Di Gregorio – Caldirola, Marí, Izzo (71. Birindelli) – Ciurria (71. Donati), Rovella, Sensi, Augusto – Pessina (C) (83. D'Alessandro), Caprari (83. Barberis) – Mota (61. Gytkjaer).
Cragno, Al. Sorrentino – Machín, Valoti, F. Ranocchia, Antov, Colpani, Bondo, A. Carboni, S. Vignato.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 16:24.
Dnešní utkání je za námi. Domácí začali druhý poločas aktivněji, ale do vážnější šance se nedostali. Hosté navíc v 67. minutě přidali druhý gól, když se krásnou střelou zevnitř vápna prosadil Gianluca Caprari. Poté to bylo na hřišti o jednom týmu. V samotném závěru utkání přidal ještě třetí branku hostů Stefano Sensi a bylo hotovo. Domácí se dnes vůbec nedostali do velké šance a zaslouženě tak prohráli 0:3. Stále tak zůstávají na poslední příčce tabulky bez jediné výhry.
90+6'
90+5'
Monza právě vstřelila branku! Hosté přidávají ještě jednu branku! STEFANO SENSI dostal nabito na hranici vápna, odkud střelou k pravé tyči nedal Auderovi žádnou šanci zasáhnout.
90+5'
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině.
90+3'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a zápas je už jen dohrává.
90'
Gytkjaer se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale soupeřovu branku minul.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
88'
Domácí přišli o míč na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
87'
Oba vypadají v pořádku a hra tak pokračuje dále.
86'
Gytkjaer se srazil v hlavičkovém souboji hlavou s Murillem a oba jsou tak nyní ošetřováni na hrací ploše.
85'
D'Alessandro vypálil z hranice vápna, ale střela mu vůbec nesedla a míč tak skončil daleko vedle pravé tyče soupeřovy branky.
83'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Andrea Barberis,
ze hřiště odchází Matteo Pessina, přichází Marco D'Alessandro.
83'
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.
81'
Gytkjaer se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z pravé strany hřiště. Jeho hlavičkový pokus však nenadělal Auderovi větší potíže.
80'
Birindelli se nedokázal dostat s míčem do vápna přes Augella.
79'
Sampdoria pokud dnes prohraje, tak zcela zaslouženě. Za celý zápas se nedostala do žádné vážnější šance.
78'
Gytkjaer dostal příliš nepřesnou přihrávku za obránce a míč tak skončil pouze v zámezí.
77'
Caprari se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají opět domácí.
75'
Rincón se nedokázal uvolnit poblíž vápna soupeře přes Caldirolu a o míč tak přišel.
74'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Ignacio Pussetto.
73'
Gytkjaer se skvěle uvolnil a následně vypálil z hranice vápna. Jeho pokus však Audero ještě lepším zákrokem vyrazil mimo tři tyče.
72'
Gytkjaer se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí. Ti se však dnes horko těžko dostávají do šancí.
71'
ze hřiště odchází Armando Izzo, přichází Samuele Birindelli,
ze hřiště odchází Patrick Ciurria, přichází Giulio Donati.
70'
Izzo má nějaké zdravotní potíže a žádá si ošetření.
70'
Ciurria se dostal s míčem podél pravé postranní čáry až do zámezí, a tak Audero bude odkopávat od své branky.
68'
ze hřiště odchází Bartosz Bereszyński, přichází Andrea Conti,
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Valerio Verre.
67'
Monza právě vstřelila branku! Hosté vedou o dvě branky! GIANLUCA CAPRARI se dostal k odraženému míči uvnitř vápna soupeře a následnou krásnou střelou z první ke vzdálenější tyči nedal Auderovi sebemenší šanci zasáhnout.
67'
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
65'
Gytkjaer si neporozuměl poblíž vápna soupeře s Caprarim a hosté tak o míč přišli.
64'
Pessina vypálil z hranice vápna, ale jeho slabý střelecký pokus nenadělal Auderovi sebemenší potíže.
63'
Augusto se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se nyní dostávají domácí.
62'
Gytkjaer byl faulován na polovině hřiště a k míči se tak dostávají hosté.
61'
ze hřiště odchází Dany Mota, přichází Christian Gytkjaer.
61'
Bereszyński poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který odvrátil mimo vápno Marí.
60'
Augello odcentroval z levé strany hřiště, ale míč skončil jen v rukavicích brankáře Di Gregoria.
59'
Caprari se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale jeho následnou střelu z úhlu zablokoval Bereszyński.
58'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
57'
ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Fabio Quagliarella,
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Ronaldo Vieira.
57'
Gabbiadini napřáhl ke střele z velké dálky, ale soupeřovu branku přestřelil.
56'
Mota dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
55'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
54'
Izzo se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal.
53'
Míč od rohového praporku však neskončil na hlavě nikoho z hráčů v červeném dresu.
52'
Caprari poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který odvrátil na rohový kop Augello.
50'
Tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže. Audero bude odkopávat od své branky.
50'
Míče si však příliš neužili. Hosté budou zahrávat rohový kop.
49'
Mota se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
48'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Dany Mota).
47'
Rincón se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal. Následně se dostal ke střele z hranice vápna Gabbiadini, ale jeho střela skončila mimo branku.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:06.
První poločas je za námi. Zápas je zatím podle předpokladů velice vyrovnaný. Hosté se však dostali brzo do vedení, když se v 11. minutě střelecky prosadil Matteo Pessina. Poté jsme však nebyli svědky žádné vážnější šance ani na jedné straně. V samotném závěru poločasu rozhodčí nejdříve odpískal pokutový kop pro domácí, ale následně ho zrušil. Stav utkání je tak po prvním poločase 0:1.

Držení míče: 55% – 45%
Střely celkem: 2 – 5
Střely na branku: 1 – 3
45+5'
45+4'
Tak nakonec to pokutový kop není! Di Gregorio bude odkopávat od své branky.
45+4'
Rozhodčí stále nemá jasno a sám se jde podívat na celou situaci ve vápně.
45+2'
Domácí budou zahrávat pokutový kop! Rincón byl podle rozhodčího ve vápně faulován, ale celou akci ještě konzultuje s VARem.
45+1'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Matteo Pessina).
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
43'
Míč od rohového praporku skončil na hranici vápna, kde se do střely opřel Ciurria. Jeho razantní pokus však skončil vysoko nad soupeřovou brankou.
42'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
41'
Ciurria dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
40'
Caputo si nedokázal zpracovat míč uvnitř vápna soupeře a následně tak o něj přišel.
38'
Gabbiadini se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Jeho následný střelecký pokus z úhlu však skončil vysoko nad brankou.
37'
Sabiri poslal do vápna centr, který však odvrátil do bezpečí jeden z hráčů v červeném dresu.
37'
Sabiri byl faulován na polovině soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
35'
Sensi ještě zůstává ležet po předešlém faulu na trávníku, ale ošetření nebude potřebovat.
34'
Sabiri se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a k míči se tak dostávají hosté.
33'
Sensi napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
32'
Ani tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
31'
Tak ani tentokrát ne. Sensi poslal do vápna centr, který odvrátil do zámezí Murillo. Následuje rohový kop pro hosty.
30'
Hosté budou zahrávat přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Tentokrát by to i mohla být přímá střela na branku. Uvidíme.
29'
Rovella vypálil z větší vzdálenosti, ale Audera v brance domácích nepřekonal.
28'
Ti ho tentokrát rozehráli na krátko. Následný centr do vápna však Di Gregorio vyboxoval mimo vápno.
28'
Sabiri napřáhl ke střele z velké dálky a donutil Di Gregoria k zákroku. Následuje rohový kop pro domácí.
27'
Caprari dostal skvělou přihrávku mezi obránce, ale na míč o krok nedosáhl.
26'
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
26'
Míče si však neužili příliš dlouho. Domácí budou zahrávat rohový kop. První v dnešním utkání.
25'
Domácí přišli o míč na polovině soupeře a dopředu tak vyráží hosté z Monzy.
24'
Sabiri zahrál poblíž vápna soupeře rukou a hrát tak mohou hosté.
23'
Ano, nebyla. Hosté to rozehráli opět na krátko. Následný střelecký pokus poblíž hranice vápna vyprodukoval Pessina. Jeho střelu však Audero vyboxoval mimo vápno.
22'
Hosté budou zahrávat po faulu Bereszyńského zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře, avšak z velkého úhlu. Přímá střela na branku to pravděpodobně nebude.
22'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Bartosz Bereszyński).
21'
Rincón se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou opět hosté.
20'
Hosté ho rozehráli na krátko. Následný centr do vápna skončil na hlavě Izza. Ten se však nacházel v ofsajdu, a tak z této akce hostů nic nebude.
19'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
18'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Jeison Murillo).
17'
Gabbiadini se už už dostával k míči uvnitř vápna soupeře, ale pohotový Di Gregorio byl u míče dříve a vyboxoval ho mimo vápno.
16'
Djuričič dostal příliš nepřesnou přihrávku na levou stranu hřiště a míč tak skončil jen v zámezí. Di Gregorio bude odkopávat od své branky.
15'
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem. Následně se dopustil útočného faulu Mota a hrát tak mohou domácí.
13'
Djuričič poslal do vápna nepřesný centr z levé strany hřiště, který skončil jen v moci brankáře Di Gregoria.
13'
Ciurria poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však odvrátil do bezpečí Colley.
12'
Domácí se snaží okamžitě odpovědět stejnou mincí, ale obrana hostů je pozorná.
11'
Monza právě vstřelila branku! Hosté se dostávají do vedení! Ciurria dostal do vápna skvělý centr z levé strany hřiště. Ten na zadní tyči předložil míč do malého vápna úplně volnému MATTEOVI PESSINOVI, který do odkryté branky nemohl nedat.
10'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
9'
8'
7'
Avšak míč rychle ztratili a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
7'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
6'
Caprari dostal příliš nepřesnou přihrávku za obránce a u míče tak byl jako první vyběhnuvší Audero, který míč odkopl daleko od své branky.
6'
Oba vypadají v pořádku a hra tak může pokračovat dále.
5'
Izzo a Djuričič se v hlavičkovém souboji srazili hlavami a musí tak být oba ošetřeni. Následně budou rozehrávat domácí.
5'
Caldirola se dopustil faulu na polovině soupeře a domácí tak zůstanou u míče i nadále.
4'
Domácí poslali míč až ke svému brankáři, který ho následně rozehrál na Murilla.
3'
Pessina to zkusil přímo na branku. Jeho ne příliš razantní pokus však Auderovy problémy nenadělal.
3'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů. Faulován byl Caprari.
2'
Djuričič se snažil dostat s míčem podél levé postranní čáry až do vápna. To se mu však nepovedlo, neboť ho skvěle ubránil Ciurria.
1'
Caldirola se dopustil faulu na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
1'
Hosté rozehráli první poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński (C), Colley, Murillo, Augello – Villar – Gabbiadini, Rincón, Sabiri, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Contini – Murru, Verre, Quagliarella, Conti, Vieira, A. Ferrari, Pussetto, Yepes, Amione, Léris, Trimboli.
Trenér: Marco Giampaolo

AC Monza: Di Gregorio – Caldirola, Marí, Izzo – Ciurria, Rovella, Sensi, Augusto – Pessina, Caprari – Mota.
Náhradníci: Cragno, Al. Sorrentino – Donati, Machín, Barberis, Gytkjaer, Valoti, Birindelli, F. Ranocchia, Antov, Colpani, Bondo, A. Carboni, D'Alessandro, S. Vignato.

AC Monza

Monza se momentálně nachází v tabulce na osmnácté příčce se čtyřmi body. Po sedmi odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru, 1 remízu a 5 porážek. Venku odehráli svěřenci trenéra Raffaela Palladina tři zápasy, ze kterých 1x remizovali a 2x prohráli.

UC Sampdoria

Sampdoria se momentálně nachází v tabulce na poslední dvacáté příčce se dvěma body. Po sedmi odehraných zápasech má na svém kontě 2 remízy a 5 porážek. Na domácí půdě odehráli svěřenci trenéra Marca Giampaola čtyři zápasy, ze kterých 2x remizovali a 2x prohráli.

Spezia – Sampdoria 2:1
Sampdoria – AC Milán 1:2
Verona – Sampdoria 2:1
Sampdoria – Lazio 1:1
Salernitana – Sampdoria 4:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 8. kola italské Serie A mezi týmy UC Sampdoria a AC Monza.
Vítám všechny příznivce dobré kopané u osmého kola italské ligy mezi domácí Sampdorií Janov a hostující Monzou. Utkání se odehraje v Janově na stadionu Luigiho Ferrarise a já se těším, že vás mohu provést dnešním on-line přenosem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62