Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Sampdoria - 4. ledna 2023   12:30

Sassuolo
64' D. Berardi
1:2
(0:2)
Sampdoria
26' Gabbiadini  (Amione) • 28' Augello
Sassuolo
Consigli – Toljan, Ruan, G. Ferrari, Rogério – Frattesi (81. Defrel), Henrique, Thorstvedt (46. Traorè) – D. Berardi (87. Ceïde), Pinamonti (81. Álvarez), Lauriente.
Pegolo, Russo – Ayhan, Marchizza, Obiang, Antiste, Romagna, Erlić, L. D'Andrea, Kyriakopoulos.
Fabio Maresca
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Nuytinck, Amione (72. Montevago) – Léris, Vieira, Rincón, Augello – Verre (87. Murillo) – Gabbiadini, Lammers (72. Murru).
Contini, Ravaglia – Villar, Yepes, Malagrida, Villa, Trimboli, Paoletti.

První dějství nenabídlo ve svém začátku zrovna pohledný fotbal, ale v jeho polovině ale hosté vytáhli parádní nůžky Gabbiadiniho. No a tři minuty poté se prosadil pěkně utaženou střelou z dálky Augelo. Sassuolo bylo od 28. minuty zakřiknuté, to se změnilo ve druhém poločase. Domácí přepnuli na vyšší rychlostní stupeň. Krev do žil jim vlila proměněná penalta Berardiho. Sassuolo ale už do konce zápasu branku nevstřelilo. Svěřenci Dejana Stankoviče si tak připsali druhé vítězství v aktuálním ročníku. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+10'
90'
Všichni hráči Sampdorie byli teď ve vápně. Domácí to zkusili z úhlu, ale míč skončil v rukavicích brankáře Audera.
89'
Tommaso Augello (Sampdoria) chtěl po rozhodčím rohový kop pro janovské, ten mu ale nevyhověl.
88'
Hosté dobře tahají čas.
87'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Emil Ceïde.

Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Jeison Murillo.
86'
Rogério dostal žlutou kartu za facku, kterou počastoval protihráče v běhu.
86'
Hra je hodně rozkouskovaná.
85'
Emil Audero (Sampdoria) si došel pro přízemní centr na malé vápno. Hostující gólman nebude spěchat s rozehrávkou.
84'
Domenico Berardi (Sassuolo) si myslel, že byl faulován. Jenže rohodčí pískal jeho šlapák. Po tomto omylu rychle vstal na nohy a pokračoval ve hře.
84'
Sampdoria rychle ztratila míč a musí se opět bránit.
83'
Roh se domácím opět nepovedl.
83'
Domenico Berardi (Sassuolo) si chtěl narazit ve vápně se spoluhráčem. Jenže jeho přihrávka byla zablokovaná. Sassuolo má rohový kop.
82'
Sassuolo je velmi aktivní, ale musí si dávat pozor na rychlé kontry hráčů z Janova.
81'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Agustín Álvarez,
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Grégoire Defrel.
80'
Domácí chystají dvojí střídání.
78'
Nový hráč na hřišti doslava nackoval Ferrarimu a právem dostal žlutou kartu.
77'
Ronaldo Vieira (Sampdoria) se strkal se soupeřem. Záložník hostů se musí krotit, jednu kartu už má.
76'
Andrea Consigli (Sassuolo) po delší době zasáhl. Teď ukázal dobré ruce.
76'
Janov vysoko napadá rozehrávku domácích.
73'
Mehdi Léris (Sampdoria) proběhl polovinou hřiště a byl držen za dres. Rohodčí ale tento prohřešek neviděl.
72'
ze hřiště odchází Bruno Amione, přichází Daniele Montevago,
ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází Nicola Murru.
71'
Domenico Berardi (Sassuolo) dostal nabito před vápnem, jenže striker domácích trefil jenom hlavu obránce Janova.
70'
Valerio Verre (Sampdoria) se provinil útočným faulem. Sassuolo jde na míč.
69'
Předešlý pokus byl tečován obráncem Sampdorie. Na roh se postavil Berardi, ale ani jeho centr nebyl vůbec nebezpečný.
69'
Armand Lauriente (Sassuolo) to dostal na nohu, ale jeho pumelice netrefila zařízení.
69'
Hosté nakonec jen odevzdali míč a musejí se rychle bránit.
68'
Domácí se provinili útočným faulem. Janov jde na míč.
67'
Berardi dostal po rohovém kopu míč oproti noze, ale jeho pokus nebyl přesný.
66'
Andrea Pinamonti (Sassuolo) tečoval na malém vápně. Jeho pokus ale nadvedl obránce Janova. Domácí mají rohový kop.
66'
Sassuolo je najednou polito živou vodou.
65'
Domácí zahrozili z rychlého kontru, ale neuspěli. Na vyrovnaní mají necelou půlhodinu.
64'
Sassuolo právě vstřelilo branku! Sám faulovaný uspěl s pokutovým kopem. DOMENICO BERARDI poslal míč přesně k pravé tyčce. Brankář vystihl směr, ale byl krátký.
64'
Vieorozhodčí rozhodl, domácí mají pokutový kop.
62'
Sampdoria odkopla míč do bezpečí.
61'
Dvě minuty se nehrálo. Domácí opět neuspěli ze standartní situací. Na vině byl opět špatný centr do vápna.
59'
Amione musel faulovat na sředu. Jeho prudký skluz odnesl Davide Frattesi (Sassuolo), který se těžko zvedá z hrací plochy.
58'
Domenico Berardi (Sassuolo) dostal žlutou kartu za protesty.
58'
Domácí měli možnost jít do otevřené obrany, ale jejich pokus ze střední vzdálenosti byl nepřesný.
58'
Valerio Verre (Sampdoria) se zmocnil míče na vrcholu boxu se snažil procedit míč na spoluhráče, jenže jeho centr zablokoval obránce Sassuola.
57'
Hráči z Janova jsou roztažení na vlastní polovině a Sassuolo musí útočit do plných.
56'
Sampdoria získala míč a nespěchá s rozehrávkou.
55'
Rohový kop domácí překombinovali. Armand Lauriente (Sassuolo) vystřelil z hranice vápna, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
55'
Po minutě naříkání bude následovat rohový kop.
55'
Domácí se dožadují ruky ve vápně, ale rozhodčí jejich prosby nevyslyšel.
54'
Armand Lauriente (Sassuolo) neprocedil míč na spoluhráče ve vápně. Odražený míč šel na velké vápno, ale Hamed Traorè (Sassuolo) trefil jenom střed branky.
53'
Domenico Berardi (Sassuolo) se snaží rozhýbat záložníka Sampdorie.
52'
Hráři z Janova vysoko napadají rouehrávku Sassuola.
51'
Rozhodčí dnes žlutými kartami hodně šetří. Hosté se po ostrém faulu dožadují spravedlnosti.
51'
Hosté mají ponechanou výhodu.
50'
Domenico Berardi (Sassuolo) mohl snížit před hranicí malého vápna. Jenže míč dokázal domácí obránce zblokovat alespoň na rohový kop.
49'
V hostujícím sektoru to žije, fanoušci z Janova vytáhli vlajky.
49'
Sassuolo to teď provedlo s centredm do ohně lépe. Míč ale skončil nad brankou Janova.
48'
Byli jsme svědky dalšího tragického centru domácích.
48'
Matheus Henrique (Sassuolo) leží u postranní čáry po faulu už napomínaného Ronalda Vieiry.
48'
Sassuolo neuspělo s akcí po levé straně.
47'
Hosté budou zahrávat aut před svým vápnem a nikam nespěchají.
46'
Gian Marco Ferrari (Sassuolo) domácí kapitán skončil na zemi hned v úvodu poločasu. Sassuolo jde na míč.
46'
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Hamed Traorè.
46'
První dějství nenabídlo ve svém začátku zrovna pohledný fotbal. V jeho polovině ale hosté vytáhli parádní nůžky Gabbiadiniho. No a tři minuty poté se prosadil pěkně utaženou střelou z dálky Augelo. Sassuolo bylo od 28. minuty zakřiknuté, podaří se domácímu trenérovi namotivovat své svěřence? Druhá polovina začne ve 13:38.
45+1'
45'
Sassuolo se dostalo rychle do velkého vápna, kde ale rychle ztratilo míč. Takže počet střel na branku Janova je stále nula.
44'
Přerušení trvalo skoro dvě minuty, ale následný centr do velkého vápna poztrádal potřebnou přesnost.
43'
Hosté mají po dalším faulu domácích k dispozici zkrácený rohový kop.
43'
Manolo Gabbiadini (Sampdoria) centroval po faulu domácích míč do vápna, ale jeho pokus zůstal na hlavách domácích obránců.
42'
Sampdoria nikam nespěchá a chytře tahá čas.
41'
Kristian Thorstvedt (Sassuolo) zavíral rychlý kontr Sassuola na malém vápně, jenže obránce Janova vložil do prudkého centru zprava svou kopačku a domácí se musí rychle bránit.
40'
Sassuolo si ale s další akcí neporadilo a následoval dlouhý odkop od branky Janova.
39'
Domácí mají po faulu na Matheuse ponechanou výhodu.
38'
Rogério následný centr odflákl a domácí se musí rychle bránit.
37'
Fratesi byl nedovoleně zadržen pantnáct metrů od kruhu. Rozhodčí poprvé vytasil žlutý kartónek.
36'
Janov opět utekl po pravé straně, Tommaso Augelo nahrával před pětku, tam ale zasáhl obránce domácích.
36'
Viděli jsme další nedovolený zákrok, který ušel pozornosti hlavního rozhodčího.
35'
Sassuolo hraje v posleních deseti minutách strašně zbrkle. Záložníci domácích po druhém gólu ztratili potřebný klid na rozehrávku.
34'
Sassuolo Manolo Gabbiadini (Sampdoria) utekl se třemi spoluhráči do otevřené obrany. Vzal to na sebe, ale jeho obstřel branky z hranice velkého vápna skončil na rukavicích brankáře. Od něj se míč následně dostal rychle do bezpečí.
33'
Sampdoria rychle odebrala míč soupeři, Emil Audero (Sampdoria) bude mít dlouhý nákop na své útočníky.
32'
Sassuolo jde po levé straně hřiště, ale bude hrát do plných.
32'
Janov si neporadil s dlouhým nákopem a musí se rychle bránit.
31'
Janov si poradil s náznakem šance a bude následovat dlouhý odkop od branky.
30'
Domenico Berardi (Sassuolo) si pomohl rukama, který byly v obličeji obránce domácích. Rozhodčích ale tento prohřešek neviděl.
29'
Domácí trenér je hodně rozloben.
28'
Sampdoria právě vstřelila branku! Tak to je hodně studená sprcha pro domácí. TOMMASO AUGELO dostal po špatné rozehrávce domácích obránců míč oproti noze deset mětrů před velkým vápnem. Krátkým nápřehem se opřel do míče, který zaplaval přesně k tyčce.
27'
Sassuolo je obdrženou brankou hodně zaskočeno.
26'
Sampdoria právě vstřelila branku! Tak to byla parádní akce. Rohový kop šel na střed vápna, tam byl prodloužen směrem na pětku a MANOLO GABBIADINI, zády brance, zastříhal nůžkami. Domácí brankář neměl nárok.
26'
Sampdoria má rohový kop, ale s rozehrávkou nespěchá.
25'
Hra je se zajištěné obrany, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
24'
Davide Frattesi (Sassuolo) se rval k míči před velkým boxem, ale měl to ke škodě domácích fanoušků na dlouhou nohu.
23'
Sasssuolo získala faul před polovinou hřiště a může poslat centr do vápna Janova.
22'
Hosté přepnuli na vyšší rychlostní stupěn a Sassuolo má problémy s rozehrávkou.
21'
Ofsajd zastavil rozvíjející se šanci Janova.
20'
Hosté měli velkou šanci. Manolo Gabbiadini (Sampdoria) si narazil se spoluhráčem a dostal se do vápna. Zde se pokusil o technický obstřel, jenže minul zařízení.
18'
Bartosz Bereszyński (Sampdoria) získal míč před půlkou hřiště a hned ho poslal na rozběhnutého spoluhráče, ten ale poslal míč mimo ohrožený prostor.
17'
Andrea Pinamonti (Sassuolo) byl sražen tvrdě skluzem zazadu. Rozhodčí ani teď nevytáhl z kapsy žlutou kartu.
16'
Janov je na míčí a začíná s postupným útokem.
16'
Hosté se dostali na míč, ale s rychlým pokusem o kolmici neuspěli.
15'
Rogério (Sassuolo) vysoko napadá rozehrávku Janova.
15'
Hosté neuspěli s akcí po levé straně. Sassuolo je na míči.
14'
Centr šel rovnou na pětku, míč se dostal na Bernardiho, ten vyslal lob, jenž šel ale nad břevno janovského brankáře.
13'
Domácí to zkoušeli na bližší tyčku, ale Rogério (Sassuolo) byl obsazený. Sassuolo bude následně rozehrávat další roh.
13'
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
12'
Další faul hostujícího týmu, na hřišti se přiostřilo.
11'
Andrea Pinamonti (Sassuolo) byl faulován, hra je po surovém zákroku zezadu přerušena. Rozhodčí ale ani žlutý kartónek nevytáhl.
11'
Hra je plná nepřesností z obou stran.
11'
Bartosz Bereszyński (Sampdoria) hlavičkoval na velkém boxu na nohy domácích útočníků, kteří ale po špatné přihrávce ztratili míč ze svého dosahu.
10'
Ronaldo Vieira (Sampdoria) vysoko napadá rozehrávku Sassuola.
9'
Rohový kop byl zahrán na zadní tyčku, odtud ale domácí netrefili zařízení. Hosté jsou na míči.
8'
Armand Lauriente (Sassuolo) byl s míčem před malým vápnem, ale hosté zahráli na roh.
8'
Gonzalo Villar (Sampdoria) přišel o míč před velkým čtvercem domácích.
Sassuolo jde na míč.
7'
První náznak akce hostů skončil až u brankáře Sassuola.
7'
Janov zvolna rozehrává od vlastní branky.
6'
Ronaldo Vieira (Sampdoria) se nedostal na kolmou přihrávku za obranu. Domácí jdou opět rychle na míč.
5'
US Sassuolo Calcio roztáhla hru před vápnem Janova, ale centr do malého vápna poztrádal přesnost.
4'
Hraje se v podprůměrném tempu, hra je hodně přerušovaná.
3'
Bartosz Bereszyński (Sampdoria) dobře zahrál tělem před útočníkem domácích. Následuje odkop od branky hostů.
2'
Davide Frattesi (Sassuolo) zůstal ležet na zemi ve středu hřiště, hra je po nedovoleném zákroku na jeho osobu přerušena.
1'
Janov měl k dispozici první akci, po pravé straně utekl obraně Tomás Rincón (Sampdoria), ale jeho centr nebyl přesný.
1'
Domácí začali první poločas na míči.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, Henrique, Traorè – D. Berardi, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo – Marchizza, Harroui, Ayhan, Álvarez, Obiang, Ceïde, Antiste, Thorstvedt, Ruan, Kyriakopoulos, Defrel.

UC Sampdoria: Audero – Murillo, Colley, Amione, Bereszyński – Rincón, Vieira, Augello – Montevago, Villar, Gabbiadini.
Náhradníci: Contini – Verre, Caputo, Conti, Yepes, Murru, Malagrida, Léris, Trimboli, Nuytinck.
Sassuolo, 15z. (4 – 4 – 7), skóre 14:22, 16 bodů, 15. místo
Domácí byli za dlouhou reprezentační přestávku vlastně rádi, před ní se totiž zrovna nepotkávali se zářivou formou. Z pěti posledních ligových duelů totiž dokázali získat jenom čtyři body. Nad jejich síly byla Bologna, Neapol a Empoli. S týmem z věčného města dokázali domácí remizovat (1:1). Poslední vítězství je ze 25. října, to Sassuolo doma porazilo Benátky poměrem 2:1. Domácí už mohou do hry poslat útočníka Domenica Bernardiho, který se vrací po zranění. Sassuolo dokázalo doma uhrát jedenáct ze šestnácti bodů.

Poslední tři soutěžní zápasy:
Empoli – Sassuollo 1:0
Sassuollo – AS Řím 1:1
Bologna – Sassuolo 3:0

Sampdoria 15z. (1 – 3 – 11 ), skóre 6:27, 6 bodů, 19. místo
Pokud jsme hovořili o horší formě domácích, tak hosté na tom byli před reprezentační pauzou ještě hůře. Oproti Sassuolu si totiž nevytvořili bodový polštář a toho času jsou až na devatenácté příčce tabulky. Toto umístění znamená pád do nižší soutěže. Janovští pod novým trenérem Dejanem Stankovićem slušně řečeno neválí. Ze sedmi zápasů brali totiž jenom čtyři body. Na příčku zajišťující setrvání v elitní soutěži chybí hráčům z Janova aktuálně už sedm bodů. Hostům schází střelci, v soutěži totiž vstřelili jenom šest branek. No a to je po patnácti odehraných kolech setsakramentsy málo.

Sampdoria – Lecce 0:2
Sampdoria – Fiorentina 0:2
Turín FCS – Sampdoria 2:0
Zdravím všechny fanoušky italského fotbalu, Serie A je po reprezentační pauze zpátky! Ve středu 4. ledna se na Mapei Stadium v rámci 16. kola utkají týmy Sassuolla a Sampdorie. Souboj patnáctého celku s devatenáctým začíná už ve 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62