Serie A - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Monza - 12. března 2023   15:00

51' Verdi
1:1
(0:0)
Monza
55' Sensi  (Augusto)
Verona
Montipò – Magnani (46. Cabal), Dawidowicz, Coppola – Faraoni (61. Depaoli), Tameze, Duda, Verdi (75. Veloso) – Lazović – Kallon (46. Doig), Gaich (68. Djurić).
A. Berardi, Perilli – Abildgaard, Braaf, Cissé, F. Terracciano, Zeefuik.
Monza
Di Gregorio – Izzo, Marí, Caldirola – Birindelli (46. Machín), Pessina, Sensi (75. Colpani), Augusto – Ciurria, Caprari (82. Valoti) – Petagna.
Cragno, Al. Sorrentino – Antov, Barberis, F. Carboni, D'Alessandro, Donati, Gytkjaer, F. Ranocchia, S. Vignato.

Utkání končí remízou 1:1. Mnoho fotbalové krásy diváci zde na stadionu ve Veroně neviděli. Domácí do vedení poslal Simone Verdi, za hosty rychle srovnal Stefano Sensi.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:12.
90+4'
90+4'
Hraje se na polovině a to se už dostáváme do poslední minuty ve druhém poločase.
90+3'
Ti už mnoho času nemají, Andrea Petagna nedokázal přesněji vyslat spoluhráče do brejku.
90+2'
Verona se sice pokoušela něco vymyslet, ale přihrávka před branku byla hodně nepovedená. Hrát tak mohou hosté.
90'
Dostáváme se do poslední minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat
88'
Z ničeho nic se do příležitosti dostali hosté. Po rychlé akci pálil z bezprostřední blízkosti nad branku Matteo Pessina.
87'
Hraje se především na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
85'
Patrick Ciurria kombinuje se spoluhráči, mnoho šancí momentálně k vidění není.
84'
Andrea Petagna byl hodně důrazně dohraný soupeřem, domácí Diego Coppola si počínal nedovoleně. Míč pro hosty.
83'
Hostující brankář rozehrává od své branky, rozehrál na útočnou polovinu, ale jeho tým si nevypracoval velkou šanci.
82'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Mattia Valoti.
81'
José Machín rozehrává na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky. Jeden z domácích hráčů byl faulovaný, hrát budou domácí.
79'
Verona vybojovala rozehrávku na polovině hrací plochy.
78'
Darko Lazović hledal přihrávkou spoluhráče, ale nedokázal nic vymyslet. Jeho přihrávka byla hodně nepovedená.
77'
Gianluca Caprari vybojoval pro své spoluhráče vhazování, ale následně o balon přišli, a tak mohou hrát domácí.
76'
Zdá se, že ne. Domácí budou muset střídat.
75'
Simone Verdi zůstal ležet na hrací ploše, uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.
75'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Miguel Veloso.

ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Andrea Colpani.
75'
Aktuálně platí vyrovnaný stav. Více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet a překonat obranu soupeře.
71'
Stefano Sensi hledal před brankou spoluhráče, jedna z mála šancí hostů nebyla úspěšná.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí kontrolují hru a snadněji se dostávají do zakončení.
69'
Domácí hráči dostali balon před branku soupeře, ale Ondrej Duda nedokázal přesněji vypálit. Poskakující balon netrefil.
68'
ze hřiště odchází Adolfo Gaich, přichází Milan Djurić.
66'
Hraje se především na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o balon.
64'
Verona se nyní usadila před brankou soupeře, ale do zajímavé šance se tým nedokázal dostat.
63'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Ondrej Duda). První poločas byl na zajímavé momenty hodně chudý, o druhé části zápasu to neplatí.
63'
Nechybělo moc a domácí fotbalisté inkasovali regulérní branku, domácím ale ofsajdová past vyšla.
61'
ze hřiště odchází Davide Faraoni, přichází Fabio Depaoli.
60'
Monza právě vstřelila branku!
Gianluca Caprari sice dostal míč do branky, po po rychlé poradě s VAR sudí branku neuznávají pro ofsajd.
60'
Hodina hry je pryč, viděli jsme už dvě branky, a tak zatím platí zde v zasluněné Veroně stav 1:1.
58'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji před branku soupeře.
57'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Juan David Cabal). Domácí hráč podrazil v souboji soupeře, Andrea Petagna odnesl jeho důraznou hru.
55'
Velmi rychle se podařilo hostujícímu celku srovnat stav zápasu. Carlos Augusto našel před brankou spoluhráče, kterým byl STEFANO SENSI. Jeho rána mířila do prázdné branky.
53'
Adolfo Gaich měl obrovskou šanci na to, aby navýšil vedení, ale tvrdou ránu dokázal zastavit brankář.
51'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Naprosto zaslouženě se do vedení dostává domácí celek, k odraženému míči se dostal SIMONE VERDI. Jeho tvrdá rána se od brankáře odrazila za jeho záda. Důrazná hra domácím vyšla.
50'
Juan David Cabal vedl zajímavou akci domácích, Josh Doig zkoušel odcentrovat před branku, ale nepodařilo se mu to.
49'
Po bleskové akci se Monza dostala před branku, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Obrana si poradila na hranici pravidel.
48'
Hostující brankář rozehrává od své branky, dostal balon, rychle jej přenechal spoluhráčům.
47'
Utkání, ve kterém zatím čekáme na úvodní branku, pokračuje druhým poločasem.
46'
ze hřiště odchází Giangiacomo Magnani, přichází Juan David Cabal,
ze hřiště odchází Yayah Kallon, přichází Josh Doig.

ze hřiště odchází Samuele Birindelli, přichází José Machín.
46'
45+0'
45'
Gianluca Caprari fauloval v souboji soupeře, Adrien Tameze byl hodně důrazně dohraný.
44'
Centr se snesl před branku, následné zakončení hlavou končí vedle branky.
43'
Monza, která nyní zlepšila hru, dokázala vybojovat rohový kop.
41'
Gianluca Caprari a Stefano Sensi si vypracovali zajímavou akci, dostali se před branku, ale pokus o zakončení byl zblokovaný.
41'
Do hostující rozehrávky se zapojil také brankář, který situaci zvládl a balon dostal do bezpečí.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, souboje probíhají především na polovině hrací plochy.
38'
Monza má optickou převahu, ale na nějakou výraznější šanci zatím v tomto zápase čekáme.
37'
Andrea Petagna si zkoušel naběhnout do volného prostoru, ale byl v rozhodující moment v postavení mimo hru.
36'
Zhruba deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale na dostřel branky se dostat nemohou.
35'
Dobrá rána hostů, Patrick Ciurria se dostal do zakončení, se kterým si brankář Lorenzo Montipò dokázal poradit.
34'
Hraje se na polovině hrací plochy. Carlos Augusto si nabíhal do volného prostoru, ale do zakončení se nedostal.
32'
Michele Di Gregorio vyběhl ze svého brankoviště, musel míč hrát nohama, komplikovanou situaci zvládl.
31'
Domácí Verona rozehrává od své branky, ale kombinace se na polovině hrací plochy zastavila. Verona vrací hru na svou půlku.
31'
Půlhodina hry je pryč, zatím stále čekáme na úvodní branku tohoto zápasu.
30'
Yayah Kallon se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná obranou.
28'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí hráči jsou aktivnější, tlačí se před branku, ale zatím marně hledají cestu, jak se dostat k brance.
26'
Zajímavá akce hostů- Carlos Augusto nedosáhl na dlouhou přihrávku spoluhráče, míč má domácí brankář.
26'
Luca Caldirola kombinuje se spoluhráči na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
22'
Gianluca Caprari se pokoušel rychle otočit směr hry, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka. Hosté o balon přišli.
21'
Yayah Kallon zkoušel centrovat před branku, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit.
20'
Hellas se dostal stabilněji před branku, ale do výraznější šance se tým domácích nedostal.
19'
Domácí vybojovali rohový kop, centr před branku Andrea Petagna odvrátil na další.
18'
Na počátku osmnácté minuty se do zakončení dostal domácí Ondrej Duda. Jeho rána nebyla povedená a míč v pohodě zastavil brankář.
17'
Verona hraje nyní aktivněji, vyhrává osobní souboje a pokouší se vypracovat si výraznější šanci.
15'
Hosté rozehrávají od své branky, balon následně získali domácí, kteří rychle otáčejí směr hry. Yayah Kallon však svou šanci nezakončit. Soupeř jej připravil o míč.
13'
Monza má velké problémy s rozehrávkou. Nakonec Gianluca Caprari pokračoval před branku soupeře. Ale přihrávka se mu nepodařila.
12'
Michele Di Gregorio rozehrával od své branky, ale dlouhou rozehrávku nedokázali spoluhráči přetavit ve výraznější šanci.
10'
Deset minut hry je pryč, hraje se nyní především na polovině hrací plochy.
8'
Úvod zápasu patří domácím, jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana je zatím pozorná.
5'
Domácí rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
3'
Gianluca Caprari byl faulovaný soupeřem hrát budou hosté. Ti mají bílé dresy, domácí hrají v modrém.
3'
Roh nakrátko rozehraný, ale pokus o střelu nevyšel podle představ.
2'
Paweł Dawidowicz poslal balon před branku, ale jeho spoluhráči se do zakončení nedostali. Je z toho rohový kop.
1'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
1'
Poslední vzájemný zápas se odehrál v listopadu a domácí Monza vyhrála 2.0.
Hellas Verona je v tabulce třetí od konce, po 25 zápasech má 18 bodů. Na poslední dvě místa má náskok šesti bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Porazila Salarnitanu 1:0. Tým remizoval s Laziem 1:1 a Spezií 0:0. Nestačil na Fiorentinu 0:3 a na AS Řím 0:1.
AC Monza je po 25 zápasech na 11 pozici v tabulce. Tým získal 32 bodů a skóre má 30:35. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Bolognu 1:0 a Empoli 2:1, remizoval se Sampdorií 2:2. Tým nestačil na AC Milan 0:1 a na Selarnitanu 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Italské Serie A. V tomto zápas 26. kola proti sobě nastoupí Hellas Verona a AC Monza.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62