Silvestrovské derby -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : Vítkovice - 28. prosince 2019   11:00

Ostrava
Ostrava
13' Kušnír(vl.)  • 24' Pikonský  • 54' Žúrek  • 57' Pospěch  • 67' Tchuř  • 69' Tchuř
6:0
(2:0)
Vítkovice
Vítkovice
Ostrava
Buček (Touhý) – Drozd, Pěcháček, Bolf, Pospěch, Páleník, Šlachta, Wozniak, Knapp, Kiša, Svatonský, Tchuř, Korytář, Knoflíček, Pikonský, Samec, Antalík, Lukeš, Žúrek
Haspra,Svatovsky – Ondračka, Fryč
UMT Městský stadion Ostrava Vítkovice
Vítkovice
Grigar (Twardzik) – Drobec, Stařičný, Hejdůšek, Fraisler, Vaník, Valenčín, Kušnír, Levčík, Janík, Rygel, Mýdlo, Rozhon, Langer, Vožník, Papuga

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
70+1'
69'
Baník právě vstřelil branku!
Po rychlém brejku se znova prosazuje DANIEL TCHUŘ, když uklidil míč do prázdné brány.
67'
DANIEL TCHUŘ se dočkal! Penaltu bezpečně proměnil k tyči.
66'
Penalta pro Baník!
62'
Daniel Tchuř z dálky minul prostor mezi třemi tyčemi.
60'
Ostravský rychlý brejk nic nepřinesl, přihrávka na Tchuře byla totiž příliš prudká.
57'
Žúrek našel přesnou přihrávkou ZDEŇKA POSPĚCHA, jenž bez problému navýšil vedení Baníku.
54'
LIBOR ŽÚREK z levé strany pokutového území poslal míč k pravé tyči.
52'
Tchuř pálí z dálky těsně nad.
49'
Martin Janík se ocitl v zajímavé příležitosti, při prohození míče se ale zbavil jak soupeře, tak kulatého nesmyslu.
48'
Vítkovice budou zahrávat rohový kop.
45'
Baník se pokusil o rychlou kombinaci, jenomže jeho hráčům utekl míč do zámezí.
44'
Další roh již obrana Vítkovic ubránila.
43'
Stejný hráč po rohovém kopu dvakrát napálil míč do břevna!
42'
Knapp z dálky protáhl Twardzika.
39'
Rozhonovu přihrávku zachytila obrana soupeře.
37'
Přihrávka na hráče Baníku končí v ofsajdu.
36'
Druhý poločas začne přibližně v 11:50.
35+1'
34'
Vítkovický rohový kop nic zajímavějšího nepřinesl.
32'
Pikonský na druhé stran hřiště se pokusil překonat vítkovického brankáře, neuspěl.
31'
David Mýdlo z dálky protáhl ostravského brankáře, jenž vyrazil prudkou ránu na roh.
29'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnějších šanci.
28'
Hraje se nám za mrazivého počasí kolem nuly, do toho nám začalo dokonce sněžit.
24'
Z levé strany se prosazuje střelou k protější tyči ROSTISLAV PIKONSKÝ a navyšuje na 2:0.
19'
Po rohovém kopu zakončoval ve vápně Knapp, který trefil pouze brankáře soupeře.
17'
Další kombinace Baníku skončila po nepřesné přihrávce.
15'
Na hrací ploše dochází ke střídání rozhodčích, Svatovsky nahradil Haspru.
13'
Baník jde do vedení! Při závaru před bránou Vítkovic si vstřelil vlastní gól Ondřej Kušnír.
12'
Napodruhé se již Vítkovice ubránily.
11'
Rohový kop Baníku se bude opakovat.
9'
Kušnír se po pravé straně dostal až do vápna, tam se ale k zakončení nedostal.
8'
Daniel Tchuř rozehrál standardní situaci směrem do vápna, jenže tam nikoho nenašel.
7'
Stále čekáme na první větší šanci na jedné či druhé straně.
5'
Baník drží míč na polovině soupeře a snaží se o kombinaci.
3'
Obě mužstva vyčkávají, v nějakém závratném tempu se opravdu nehraje.
1'
Úvodní výkop obstaraly Vítkovice.
1'

FC Baník Ostrava: Buček (Touhý) – Drozd, Pěcháček, Bolf, Pospěch, Páleník, Šlachta, Wozniak, Knapp, Kiša, Svatonský, Tchuř, Korytář, Knoflíček, Pikonský, Samec, Antalík, Lukeš, Žůrek

MFK Vítkovice: Grigar – Drobec, Stařičný, Hejdůšek, Fraisler, Vaník, Valenčín, Kušnír, Levčík, Janík, Rygel, Mýdlo, Rozhon, Langer, Vožník, Papuga, Twardzik

Rozhodčí: Haspra,Svatovsky – Ondračka, Fryč.
Letos nás tak čeká již šestnácté silvestrovské derby ostravských starých gard.
Historie vzájemných utkání starých gard: 5 – 3 – 6, v roce 2004 se při prvním vzájemném utkání nesešlo dost hráčů a tak se hráči vzájemně promíchali.
Nominace Baníku:

Antonín Buček, Petr Vašek, Tomáš Tuhý – Peter Drozd, Michal Šlachta, René Bolf, Zdeněk Pospěch, Václav Pěcháček, Radim Wozniak, Milan Páleník, Rostislav Kiša, Lubor Knap, Daniel Tchuř, Jan Svatonský, Augustin Antalík, Radomír Korytář, Libor Žůrek, Rostislav Pikonský, Petr Samec, Martin Lukeš, Lubomír Knoflíček.

Vítkovice svou nominaci veřejně zatím nezveřejnily.
Hezký den všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu ze silvestrovského utkání starých gard FC Baník Ostrava a MFK Vítkovice. Utkáním vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.