Martínez – Calderón, Cabrera, Cala, Miramontes – Arambarri, Mora (90. Carlos) – Jimenéz, Portillo (76. Diedhiou), Fajr – Chuli (66. Duro)
D. Alavés
Sivera – Vigaray, Grande, Ely, Maripan, Duarte – Enzo (69. Burgui), Pina, Medran – Sobrino (79. Katai), Krkič (57. Santos)
Alexis, Burgui, Katai, Pacheco, Romero, Santos, Torres

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! Getafe sice bylo po celou dobu utkání aktivnějším celkem, hrálo s míčem na kopačkách, jenže si nedokázalo vypracovat žádnou vyloženou možnost a nakonec prohrálo 0:1! Zajímavé věci se na hrací ploše děly až v samotném závěru. V 70. minutě se střídající Santos prodral do pokutového území, ale minul branku. Právě Santos si však v 87. minutě naskočil na centr od rohového praporku a hlavou vystřelil Deportivu výhru!
90+4'
90+2'
Žlutou kartu dostává Sivera (Deportivo Alavés).
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mora, přichází Carlos.
89'
Domácí celek se ihned snaží přispěchat s rychlou odpovědí. Nikdo z domácích hráčů však nehýří pohybem a obrana Deportiva má snadnou práci.
87'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Deportivo se v samotném závěru utkání dostává do vedení! Hosté zahrávali přímý kop ze zajímavé pozice. Na nadýchaný centr si naskočil osamocený CRISTIAN SANTOS, který hlavičkou o zem překonal bezmocného brankáře!
86'
A další žlutá karta! Arambarri ji vidí za zastavení rodící se akce soupeře.
85'
Molinero hledal Fajra, který si nápadnou kličkou nezbavil svého strážce a okamžitě odkopl balón daleko ze své poloviny. Getafe může znovu zaútočit.
84'
Domácím fanouškům se přestává líbit poněkud statická hra Getafe a začínají na své oblíbence pískat. Domácím zbývá posledních šest minut.
83'
Hra je znovu přerušena! Jednoho z hráčů Deportiva zastihla křeč a musí být ošetřen. Hostující lodivod už vyčerpal všechna tři střídání.
81'
Getafe v krátké době zahrávalo další přímý kop. Tentokrát vymyslel Fajr centr na hranici pokutového území, jenže signál domácím vůbec nevyše a nikdo v modrém nezakončil.
80'
Getafe zahrávalo další přímý kop. Centrovaný míč se snesl na bližští tyč, kde nebyl nikdo v modrém a osamocený obránce odhlavičkoval balón do zámezí.
79'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Sobrino, přichází Katai.
78'
Střídající Diedhiou sprintoval do pokutového území za odraženým míčem. Hostující brankář včas zareagoval, vyrazil na malé vápno a ukryl balón do rukavic.
77'
Vigaray dostal moře volného prostoru na pravé straně hřiště, ale možná se trošku ukvapil a vypálil z dobrých třiceti metrů. Jeho rána minula branku o pořádný kus.
76'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Portillo, přichází Diedhiou.
75'
Olivera dostihl vysokou přihrávku na levou stranu hřiště a s míčem nabral směr pokutové území. Domácí obránce však přes Vigaraye nezvládl odcentrovat.
74'
Alváro Medrán chtěl rozběhnout Burguie, nicméně střídající fotbalista Deportiva jeho úmysl vůbec nepochopil a vydal se opačným směrem. Getafe bude vhazovat.
73'
Getafe mělo k dispozici rozehrávku přímého kopu. Domácí roztáhli hru na levou stranu, kde operoval Fajr, ale obránce Vigaray jej připravil o balón.
72'
Santos si na polovině hrací plochy vyšlápl na Fajra a rovněž se dopustil nedovoleného zákroku. V posledních minutách nám na hřišti přibývá faulů.
71'
Domácí fotbalisté znovu kombinují na polovině Deportiva a snaží se najít si cestičku do pokutového území. Cala poslal vysokou přihrávku, která propadla do autu.
70'
První obrovská šance utkání! Střídající Santos se po rohovém kopu dostal k přihrávce do šestnáctky, jenže ve velké tísni nakonec minul domácí branku!
69'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Enzo, přichází Burgui.
68'
Carlos Vigaray dostihl přihrávku na pravou stranu a z hranice pokutového území se opřel do odraženého míče. Jeden z obránců jeho pokus srazil na roh.
67'
Portillo poslal vysokou přihrávku na hranici pokutového území, kam si naběhl Molinero, jenže v souboji s obráncem Elym přišel o balón.
66'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Chuli, přichází Duro.
65'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde hlavičkoval Enzo Zidane, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Bude z toho jen odkop od branky.
64'
Žlutá karta také na straně domácího celku! Sergio Mora zatáhl za dres jednoho ze soupeřů a sudí jej okamžitě trestá.
63'
Duarte dojel u postranní čáry jednoho z domácích fotbalistů a zaslouženě vidí žlutou kartu.
62'
Centr z přímého kopu přiletěl na malé vápno, kam sice přispěchali hned dva hlavičkáři v bílém, jenže domácí brankář Martinéz byl připravený a stáhl balón do rukavic.
61'
González Cabrera si v hlavičkovém souboji se Sobrinem pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se faulu. Deportivo má k dispozici přímý kop.
60'
Hraj je znovu přerušena! Domácí útočník Chuli schytal v hlavičkovém souboji úder do obličeje a nyní zůstává ležet na hrací ploše. Vše se podle všeho obejde bez ošetření.
59'
Getafe zahrávalo rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na zadní tyč, kde byl pouze připravený Tomas Pina. Deportivo se bez problémů ubránilo.
58'
Getafe nadále pokračuje v aktivní hře. Za obranu Deportiva si zabíhal aktivní útočník Chuli, jenže obrana hostů byla pozorná a gólman Sivera si došel pro míč.
57'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Krkič, přichází Santos.
56'
Medrán chtěl procedit balón mezi obránce domácího celku. Nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl a pozorný stoper Cala míč odkopl.
54'
Obrana Getafe znovu kombinuje na vlastní polovině a snaží se najít skulinku v defenzívě soupeře. Záložní i obranná řady Alavése se pohybují kompaktně.
53'
Alváro Jimenéz zpomalil při průniku do pokutového území a nakonec se pokusil o odcentrování před branku. Nikdo v modrém dresu se k jeho střílené pobídce nedostal.
52'
Enzo Zidane si naběhl na prudkou přihrávku na pravou stranu hrací plochy. Mladý fotbalista hostujícího celku nenašel recept na Oliveru a Getafe bude vhazovat.
51'
Vigaray dostal prudkou přihrávku na pravou stranu, špatně si míč zpracoval a raději jej ihned vrátil zpět na vlastní polovinu. Hostující obránci přenesli hru na opačnou stranu.
50'
Hosté rozehráli na vlastní polovině a sportovně odevzdali míč domácím zadákům. Obrana Getafe může založit další postupnou akci.
49'
Mora táhl akci Getafe po pravé straně, jenže při přesunu na polovinu Deportiva špatně došlápl a podlomil si kotník. Uvidíme, zda bude muset střídat.
48'
Jimenéz se po pravé straně dral do pokutového území, jenže důrazný obránce jej důraznou hrou tělem poslal k zemi. Nedovolený zákrok se nepíská.
47'
Sobrino táhl protiútok hostujícího celku. Na pravé straně měl úplně volného Zidaneho, ale Sobrino mu nedokázal procedit přihrávku.
46'
Getafe obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, nicméně obrana Deportiva byla na úvod druhé půle pozorná.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. V úvodu bylo sice aktivnější hostující Deportivo, jenže poté převzalo dirigentskou taktovku Getafe. Domácí fotbalisté se několikrát prodrali do střelecké pozice, nicméně hostující brankář zatím nemusel pořádně zasahovat. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Alváro Jimenéz si z levé strany navedl míč na hranici pokutového území a opřel se do skákavého balónu. Jeho rána prosvištěla vysoko nad břevnem.
44'
Rodrigo Ely vyslal dlouhý míč za obranu Getafe. Za jeho pobídkou sprintoval Enzo Zidane, nicméně syn slavného otce se k balónu dostal pozdě.
43'
Alváro Medrán se ve skluzu natahoval po odraženém míči, jenže špičkou kopačky trefil kotník jednoho z domácích fotbalistů a dopustil se nedovoleného zákroku.
42'
Fajr poslal nadýchaný centr na zadní tyč, kde se k hlavičce probil Molinero, jenže ve výskoku si v souboji s obráncem pomohl nedovoleným zákrokem.
41'
Jimenéz byl faulován na polovině hostujícího celku a po ostrém zákroku Duarteho se drží za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
40'
Martinéz vyrazil ven z branky a pomohl spoluhráčům z obrany s rozehrávkou. Nikdo z fotbalistů Deportiva kombinaci Getafe zatím neatakuje.
39'
Ely se tělem natlačil před rozběhnutého Fajra. Hostující stoper před sebe domácího rychlíka nepustil a pohlídal cestu balónu do zámezí. Deportivo bude vhazovat.
38'
Sobrino trefil šlapákem Arambarriho a za svůj ostrý zákrok je odměněn žlutou kartou.
37'
Molinero chtěl přenést hru za obranu hostujícího celku. Nikdo v modrém dresu na jeho přihrávku nedosáhl a obrana Deportiva může uklidnit hru.
36'
Tomas Pina se ujal rozehrávky přímého kopu hostujícího celku. Hostující záložník odcentroval na hranici pokutového území, kde byli jen obránci.
35'
Domácí obránci si nyní při rozehrávce vypomohli také rozehrávkou s brankářem Martinézem. Domácí gólman však míč nakopl pouze do zámezí.
34'
Portillo dostal prudkou přihrávku do blízkosti pokutového území, zpracoval si míč a vyslal tvrdou střelu nártem. Jeho dělovka však minula soupeřovu branku o pořádný kus.
33'
Fair si krásně pokryl míč na pravé straně a poněkud statický Vigaray jej nedovoleným zákrokem poslal za čáru. Domácí budou zahrávat přímý kop.
32'
Fajr dostal vysokou přihrávku na levou stranu hrací plochy, navedl si míč na pravačku a odcentroval. Jeho střílený centr obrana zastavila už na hranici pokutového území.
31'
Olivera hledal nadýchaným centrem rozběhnutého Chuliho, jenže domácí útočník neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Penalta se nepíská.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a domácí celek je stále aktivnějším celkem. Getafe se sice snaží dostat do pokutového území, ale hosté pozorně brání.
29'
Tomas Pina předal míč Medranovi, který si jej navedl na levačku a zpoza hranice pokutového území vyslal technickou střelu. Domácí gólman si vychutnal snadný zákrok.
28'
Chuli se ujal rozehrávky přímého kopu domácího ceku. Nakonec odcentroval na malé vápno, jenže pozorný brankář Antonio Sivera jeho pobídku vyboxoval.
27'
Domácí obránci nyní kombinují na polovině hrací plochy a snaží se uklidnit hru. Vigaray vystoupil proti Chulimu a ostrým skluzem jej poslal k zemi.
26'
Vigaray nezastavil ve skluzu prudkou přihrávku na levou stranu a Fajr se nakonec dostal k odcentrování. Balón se mu ale svezl po kopačce a míč skončil v zámezí.
25'
Adrian Dieguez zastavil nedovoleným zákrokem rozběhnutého Chuliho a za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
24'
Ely dostal prudkou přihrávku na polovinu hrací plochy. Hostující stoper poté přenesl míč na levou stranu hřiště, jenže nikdo v bílém dresu se nestačil uvolnit.
23'
Na světě je první žlutá karta dnešního duelu! Za ostrý faul na polovině hrací plochy ji vidí Tomas Pina.
22'
Bojan Krkič si řekl o přihrávku na polovinu hrací plochy. Talentovaný fotbalista si však neporadil se zpracováním a důrazný Cala jej obral o míč.
21'
Molinero sice upadl v souboji o míč v blízkosti postranní čáry, jenže domácí obránce se bleskově vrátil na nohy a obešel statického obránce. K centru se ale nedostal.
20'
Molinero potáhl balón z vlastní poloviny do blízkosti pokutového území. Nakonec si míč vyměnil s Arambarrim, ale Enzo Zidane balón vypíchl do autu.
19'
Molinero se s míčem prodral do pokutového území a zpětnou přihrávkou oslovil Francisca Portilla. Tomu však rána vůbec nesedla a míč skončil vysoko nad břevnem.
18'
Fajr si nabíhal na prudkou přihrávku za obranu hostujícího celku. Stoper Ely proti prudké přihrávce včas vystoupil a zastavil balón před rozběhnutým Medranem.
17'
Jimenéz poslal prudkou přihrávku na pravou stranu. Molinero okamžitě odcentroval na malé vápno, avšak jeho prudký centr proletěl až do zámezí.
16'
Deportivo se ihned vydalo do protiútoku. Pina poslal prudkou přihrávku mezi domácí stopery, jenže Sobrino stál v době přihrávky za hranicí ofsajdu.
15'
Olivera dostal pěknou přihrávku, parádním zpracováním se odpoutal od svého ostrážce, jenže poté se krásně otočil a vymyslel nádhernou přihrávku. Obrana soupeře byla pozorná.
14'
Maripan si naběhl na vlastní polovinu. Obránce domácího celku si převzal skákavou přihrávku, nicméně poté se s míčem dostal na polovinu soupeře.
13'
Getafe zahrávalo rohový kop. Rodrigo Ely vystoupal před brankou soupeře nejvýše, jenže v těžké pozici hlavičkoval pouze do statického obránce.
12'
Vigaray dostal krásnou přihrávku na pravou stranu hřiště a pohotově odcentroval do pokutového území. Domácí brankář vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic.
11'
Sobrino vybojoval balón na polovině hřiště a posunul si jej mezi dva obránce. Jeden z hráčů v modrém dresu mu ale zatarasil cestu nedovoleným zákrokem.
10'
Arambarri nakopl míč na levou stranu hrací plochy, kde byl Fajr, jenže druhý jmenovaný neustál hlavičkový souboj s Enzem a poroučel se k zemi.
9'
Jimenéz se po levém křídle prodíral do blízkosti pokutového území. Aktivní obránce Duarte proti němu vystoupil a tělem jej poslal k zemi. Hosté budou vhazovat.
8'
Fajr dostal pěknou přihrávku na polovinu hrací plochy, ale netroufl si na kličku kolem statického obránce a raději vrátil balón na své spoluhráče v defenzívě.
7'
Molinero dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně, potáhl si míč do blízkosti pokutového území a pokusil se odcentrovat. Jeho pobídku zablokoval obránce.
6'
Deportivo je v úvodních minutách dnešního utkání jasně aktivnějším celkem. Hostující celek se chtěl prokombinovat na polovinu domácích, jenže Mora získal míč pro Getafe.
5'
Bojan Krkič spěchal za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy. Hostující fotbalista podklouzl, jenže míč nakonec udržel na hrací ploše. Vhazovat bude Getafe.
4'
Další akci hostujícího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Krkič byl příliš rychlý a v době přihrávky stál za posledním obráncem Getafe.
3'
Vigaray dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně hrací plochy. Krajní obránce hostujícího celku se s míčem otočil a raději jej vrátil stoperům.
2'
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině a vyčkávají na skulinku v defenzívě Getafe. Nikdo z fotbalistů v modrých dresech rozehrávku soupeře neatakuje.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Deportivo se ihned vydalo do útoku, jenže dlouhý nákop za obranu schoval Martinéz do rukavic.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Getafe bude hrát v modrém, zatímco Alavés nastupuje v bílých dresech.

Getafe CF: Martínez – Calderón, Cabrera, Cala, Miramontes – Arambarri, Mora – Jimenéz, Portillo, Fajr – Chuli
Náhradníci: Diedhiou, Carlos, Duro, Gorosito, Guaita, Lacen, Suarez

Deportivo Alavés: Sivera – Vigaray, Grande, Ely, Maripan, Duarte – Enzo, Pina, Medran – Sobrino, Krkič
Náhradníci: Alexis, Burgui, Katai, Pacheco, Romero, Santos, Torres.
Společně dnes budeme sledovat souboj dvou celků, kterým se v posledních týdnech moc nedaří. Getafe patří v domácí soutěži čtrnáctá pozice, zatímco Deportivo Alavés je na předposlední příčce. Oba týmy dělí v La Lize šest bodů. Pohár je však úplně jiná soutěž a hosté v něm v minulém roce uspěli a dokráčeli až do finále, kde padli s Barcelonou.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Copa del Rey. Společně se dnes podíváme na duel mezi Getafe a Deportivem Alavés. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.