Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Numancia : Málaga - 24. října 2017   19:30

Numancia
Numancia
90+3' Nacho  • 90+5' Escassi
2:1
(0:1)
Málaga
Málaga
21' Recio
Numancia
Munir – Valcarce, Elgezabal, Calvo, Etxeberría – Nacho, Larrea (78. Pérez), Escassi, Nieto (70. Mateu) – Marín (71. Milla), Fernandéz
Gaizka – Ripa, Pérez, Moral, Milla, Valcarce, Mateu
Málaga
Prieto – Robles, Hernández, Baysse, Cifuentes – Cecchini (68. Rolón), Recio – Ontiveros (85. Rosales), Adrián, Jony (76. Mula)– Bastón
Gönen – Rolón, Peňaranda, Rosales, En-Nesyri, Mula, Pino

To, co jsme viděli, bylo přímo neskutečné! Domácí druholigový tým hrál sice velmi aktivně, ale nedařilo se mu vymyslet nějakou kloudnou akci. V prodloužení se mu však podařilo vyrovnat a následně využít nekoncentrovanosti soupeře a udeřit znova! Numancia tak nakonec slaví výhru po naprosto skvělé koncovce zápasu! Málaga navíc pokračuje ve výsledkové mizérii. Odnese to i trenér?
90+6'
90+5'
Numancia právě vstřelila branku!
ALBERTO ESCASSI se stává hrdinou! První hlavičku ještě Prieto chytil, ale na dorážku už byl krátký a domácí tak senzačně otáčí výsledek a dočká se výhry. Neuvěřitelné!
90+4'
Domácí nadále tlačí a snaží se dát ještě jednu branku!
90+3'
Domácí tým vyrovnává! IGNACIO NACHO se z rohového kopu opřel do míče a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Tribuny propukly v jásot.
90+2'
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, Málaga je na polovině soupeře a daří se jí v relativním klidu dohrávat zápas.
90+1'
Zdá se, že ne. Střela zpoza vápna neskončila ani odkopem od branky, nabrala špatnou faleš a je v autu.
90'
Tak ještě rohový kop. Dočkají se sympaticky se snažící fotbalisté domácí Numancie?
89'
Začínají poslední dvě minuty základní hrací doby, domácí obléhají bránu soupeře, ale zatím bez úspěchu.
88'
Numancia ne a ne dostat se na dostřel. Málaga skvěle brání a do konce zápasu už moc času nezbývá.
87'
Protiútok hostů přinesl centr, se kterým si Munir poradil a rychle opět posílá míč do útoku.
86'
Domácím se nedaří. Jejich pasy létají do zámezí a v kombinaci jsou mnohé nepřesnosti. Zdá se, že se dnes bude radovat favorit.
85'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ontiveros, přichází Rosales.
85'
Borja se dostal do zakončení na hranici malého vápna, ale trefil pouze brankáře, který stál uprostřed branky.
84'
Numancia tak musí začít od svého brankáře. Času je již málo, jedna branka ale není moc.
83'
Domácím možná už i docházejí síly. Soupeři se daří více a více nabourávat rozehrávku.
82'
Numancia ne a ne dostat se do střelecké pozice. Málaga je blízko postupu a hlavně nechybuje.
81'
Žlutou kartu dostává Ontiveros (Málaga CF).
80'
Hosté se navíc opět dostávají na druhou půlku a vybojovali dokonce rohový kop.
79'
Tlak domácích je evidentní, k lepší příležitosti to však zatím nevede.
78'
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Larrea, přichází Pérez.
77'
Už to vypadalo, že Nieto vybojuje rohový kp, ale to se nakonec nepovedlo.
76'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Jony, přichází Mula.
76'
Hostům se navíc daří probojovat se na druhou polovinu hřiště a operovat zde s míčem v dostatečné vzdálenosti od vlastní branky.
75'
Do vápna Málagy přiletěl opravdu hodně nepovedený míč, který končí pouze hodně daleko v zámezí.
74'
Nyní dokonce odkopli míč až na druhou polovinu hřiště a šetří tak další cenné vteřinky.
73'
Tlak domácích sílí, zatím ale ne a ne probojovat se ke kýžené brance. Hosté se v poklidu brání.
72'
Málaga už častěji a častěji šetří čas. Jen aby se jí to nevymstilo.
71'
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Nieto, přichází Mateu.
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Marín, přichází Milla.
70'
Domácí opět aktivně napadají soupeře a snaží se ještě se vrátit do hry.
69'
Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Cecchini, přichází Rolón.
68'
Málaga zazlobila, dostala se dokonce i ke střele, ale ta zamířila vedle.
67'
Marín se sice dostal k zajímavé hlavičce, ale nezamířil vůbec ideálně, mezi tři tyče se tak netrefil.
66'
Ten posílá dlouhý míč na druhou polovinu a snaží se něco vymyslet, odměnou je za to rohový kop.
65'
Adrián však nedostal centr do vápna a míč tak jde opět pouze pro soupeře.
64'
Naopak na druhé straně se usadila Málaga a šetří cenné vteřinky. Postup je na dosah.
63'
Platí to i po dalším nákopu, který končí pouze v zámezí.
62'
Aktivita domácím nelze upřít, ale s nápadem je to horší. Hosté se zatím moc bát nemusí.
61'
Odražený míč lapil Prieto a v poklidu bude moci rozehrát. A nikam samozřejmě pospíchat nebude.
60'
Centr do vápna našel pouze obránce Málagy.
59'
Zdá se, že vše nakonec bude v pořádku, domácí pokračují v honbě za vyrovnáním.
57'
Navíc je tu faul na polovině hřiště a nutnost ošetření jednoho z domácích hráčů.
56'
Numancia pokračuje ve snaze o vyrovnání. Obrana soupeře však funguje dobře a nepřipouští komplikace.
55'
Domácí tým vybojoval volný přímý kop ze zajímavé pozice, ovšem Fernandéz poslal míč trestuhodně mimo a ani tak nezaměstnal brankáře Prieta.
54'
Na odražený míč ale nikdo nedosáhl a bude to pouze odkop od branky Munira.
53'
Rohový kop na druhé straně pro hosty, kteří se snaží využít otevřenější obrany.
52'
Dani Calvo centrem nikoho nenašel, hosté jsou ale pod jasným tlakem.
51'
Nacho málem zahrozil z protiútoku, ale nakonec poslal míč těsně vedle pravé tyče.
50'
Inu,hlavička sice přišla, ale šla hodně nad břevno.
49'
Přichází ale volný kop pro Málagu. Zahrozí hosté?
48'
Zdá se, že nás čeká mohutné dohánění Numancie, která nastoupila hodně aktivně.
47'
Domácí vybojovali rohový kop a ihned se dostali do šance, z velké blízkosti ale nakonec zamířili trestuhodně mimo.
46'
Máme za sebou první poločas, který nabídl hodně podprůměrný fotbal a minimum šancí. Když se na to podíváme zpětně, tak vlastně žádnou a gól který padl, byl hodně šťastný. Recio poslal hodně dlouhý míč, který přeletěl všechny hráče, brankáře a od tyče se odrazil do sítě. Doufejme, že druhý poločas bude o hodně lepší. Ten začne zhruba v 20:31.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nakonec nastavil ještě jednu minutku, u míče jsou domácí, ale stále se jim nedaří nic vymyslet.
45'
Přetažený pas, míč je v zámezí. Odkop od branky pro Prieta. Zdá se, že v prvním poločase již nic neuvidíme.
44'
První poločas se blíží ke svému konci. Domácí se ženou do útoku, ale zatím se jim nedaří vymyslet nic kloudného.
43'
Málaga kombinuje na své polovině a nepouští soupeře do žádné šance.
42'
Prieto si došel pro míč a razantně jej vyboxoval do bezpečné vzdálenosti. Tlak Numancie končí následnou nepřesnou kombinací a míčem v zámezí.
41'
Rohový kop pro domácí. Možná jedna z posledních šancí před koncem poločasu.
40'
Z velké dálky zkusil štěstí Cechini, ale hodně minul branku soupeře.
39'
Blíží se konec prvního poločasu a vyrovnání stále nikde. Fanoušci asi také moc nadšení nejsou. Moc toho k vidění není.
38'
Málaga uklidňuje hru přihrávkou na svého brankáře a nikam nespěchá.
36'
Druholigový tým se nechce vzdát šance na postup do dalšího kola, hosté jim ale zatím nic nedovolili.
35'
Málaga se zatím bez obtíží brání. Soupeř nerozehrál nejlépe, standardky se mu zatím vůbec nedaří.
33'
Další volný přímý kop pro domácí. Budou za svou aktivitu odměněni?
32'
Valcare byl poslán k zemi a bude tak muset být ošetřen.
31'
Po delší době se na druhé straně hřiště ukázali i hosté, ale jejich pas nebyl příliš přesný a skončil jen v autu.
30'
Ani ten se ale nijak nepovedl a domácí tým pokračuje v neúspěšném obléhání branky.
29'
No, tak to se moc nepovedlo. Stále je tu ale šance na dobré zahrání rohového kopu.
28'
Volný přímý kop pro domácí po faulu Bastóna. Dočkáme se nějaké šance?
27'
Rozhodčí navíc viděl útočný faul, který opět přibrzdí útočné snažení Nemancii.
26'
Málaga tak zatím nemusela čelit ničemu, co by ji nějak více ohrožovalo.
25'
Aktivita domácích je jasná, neví si však rady s napadáním soupeře.
24'
Žlutou kartu dostává Recio (Málaga CF).
23'
Hosté jsou aktivní a snaží se přidat další branku.
21'
Málaga právě vstřelila branku!
Tak tohle i domácí gólman za rámeček rozhodně nedá. Těžko říct, zdali to byl úmysl nebo ne. Každopádně JOSÉ RECIO poslal z volného přímého kopu dlouhá balon a ten propadl až do branky.
20'
Prvoligový celek kombinuje na vlastní polovině a nikam se moc nežene.
19'
Zatím pouze nepřesný pas a odkop od branky Málagy.
18'
Domácí tým začíná být častěji na míči. Povede to k první bramce, která by zápasu rozhodně prospěla?
17'
Žlutou kartu dostává Hernández (Málaga CF).
16'
Centr do vápna hostů nevyšel a ti tak rychle odkopávají míč fo bezpečí.
15'
Hraje se hlavně ve středu hřiště. Ani jeden tým si zatím nevytváří kloudnou šanci.
13'
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ale Cifuentes nikoho v vápně nenašel.
12'
Nieto však našel pouze hlavu soupeře, který prodloužil centr až do autu, domácí jsou tak stále u míče.
11'
To by mohlo přijít nyní. Po faulu Ontiverose je tu volný přímý kop.
10'
Na druhé straně se ukázala i Numancia, ovšem také bez úspěchu. Zatím stále čekáme na něco zajímavějšího.
9'
Přesvědčil se o tom i Ontiveros, který prohrál sprinterský souboj a nevybojoval ani rohový kop.
8'
Hosté jsou sice možná o něco více na míči, ale k ničemu to zatím nevede. Oba obranné valy jsou neprupustné.
7'
Málaga také neuspěla, zatím je úvod utkání opravdu hodně pomalý a opatrný.
6'
Dani Nieto zkusil utéct po pravé straně, ale k míči se nakonec nedostal a ten je tak pouze v zámezí.
5'
Numancia rozehrávala volný kop centrem do vápna, kde však byli pouze hosté a poslali míč do bezpečí.
4'
Ve hře je spousta nepřesností, která kazí kombinaci a možné šance.
3'
Zatím sledujeme hlavně bitvu o míč, ani jeden tým není aktivnější.
2'
Hosté se však dostali k míče a odkopli jej až k brankáři Munirovi.
1'
Málaga kombinuje na polovině soupeře, ale nakonec se dopustila útočného faulu.
1'

CD Numancia de Soria: Munir – Valcarce, Elgezabal, Calvo, Etxeberría – Nacho, Larrea, Escassi, Nieto – Marín, Fernandéz
Náhradníci: Gaizka – Ripa, Pérez, Moral, Milla, Valcarce, Mateu

Málaga CF: Prieto – Robles, Hernández, Baysse, Cifuentes – Cecchini, Recio – Ontiveros, Adrián, Jony – Bastón
Náhradníci: Gönen – Rolón, Peňaranda, Rosales, En-Nesyri, Mula, Pino.
Vzájemná utkání

Numancia 2:0 Malaga
Malaga 2:0 Numancia
Numancia 2:1 Malaga
Malaga 0:1 Numancia
Málaga CF

Malaga zatím zažívá naprosto tragickou sezónu. Je sice v nejvyšší lize, ale v ní z devíti zápasů udělala pouze jeden bod za remízu s Bilbaem 3:3. Hosté tak mají skóre 4:20 a zatím se jeví velmi reálně to, že se nevyhnou sestupu do nižší soutěže.

Dnes však budou mít ideální šanci na to, aby se trochu nakopli a hlavně potěšili své fanoušky, kteří výhru neviděli již hodně dlouho. Čeká je jejich první zápas v poháru. Dokáží v něm zvítězit?
CD Numancia de Soria

Numancia je momentálně na osmém místě tabulky druhé ligy. Po jedenácti zápasech má na svém kontě osmnáct bodů při skóre 15:11. V posledních dvou kolech se ale domácím úplně nedařilo protože remizovali s Tenerife 1:1 a prohráli s Granadou 1:3. Dnes tak budou chtít tyto výsledky napravit a zabojovat o postup do dalšího kola poháru.

V předminulém kole Numancia vyzvala Oviedo a porazila jej 1:0, v tom minulém vyhrála nad Gijone 2:1 a proto si dnes bude moci zahrát pro Malaze.
Dobrý den u 4. kola španělského poháru. V něm změří své síly CD Numancia de Soria s Málagou CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.