Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Getafe - 15. ledna 2019   19:30

Valladolid
Valladolid
50' Verde
1:1
(0:1)
Getafe
Getafe
29' Rodríguez
Valladolid
Y. Rodríguez – Antoňito, Fernandez, Salisu, Martinez (C) – Keko (68. Plano), Anuar, Alcaraz, L. Suárez – Verde, Čop (68. Ünal).
Masip – Aparicio, Delgado, Plano, Hacen, Villa, Ünal.
Rojas – Ramos, Aquilar
José Zorilla, Valladolid
Getafe
Chichizola – Foulquier, Miguel, González (C), D. Suárez – Sáiz (82. Mata), Arambarri, Flamini (46. Maksimovič), Ibáňez (69. Djené) – Á. Rodríguez, Duro.
Yáňez – Antunes, Djené, Portillo, Maksimovič, Mata, Molina.

Getafe CF předvedlo vyspělý a zkušený výkon, hrálo co potřebovalo, velmi jim pomohla branka Rodrígueze z penalty, Valladolid sice srovnal po přestávce Verdem, ale zmar domácích podepsal v 85. minutě neproměněnou penaltou Alcaraz. Getafe tak může slavit postup do čtvrtfinále domácího poháru. Přeji všem čtenářům pěkný večer.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 15:14.
90+3'
90+3'
Střela Ángela Rodrígueze byla zablokována na hranici pokutového území obráncem.
90+2'
Mata byl nedovoleně odstaven od míče.
90+1'
Po levé straně postupoval Jaime Mata, ale již nesokázal účinně přihrát na spoluhráče v pokutovém území.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Verde je nejčastěji střílejícím hráčem v tomto utkání.
88'
Getafe už hraje pouze na jistotu tento stav jim stačí k postupu.
87'
Na hrací ploše je ošetřován Damián Suárez.
86'
Dva na dva a ukvapenou střelu kryje brankář Rodríguez.
85'
To je zmar nad zmar! Ruben Alcaraz kopl penaltu snad nejhůře jak mohl slabě a doprostřed atak si ho brankář Chichizola vychutnal!
84'
Žlutou kartu dostává Bruno González (Getafe CF).
84'
Nyní je nařízena penalta po souboji dvou hráčů v pokutovém území bez míče!
83'
Zatím byly jakékoliv reakce fanoušků k hostům negativní tak příchod hráče Maty je oceněn velkým potleskem.
82'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Samu Sáiz, přichází Jaime Mata.
81'
Vysoký míč za obranu a nepřesný odkop hráče Getafe za postranní čáru.
80'
Při rozehrávce by měl více pospíchat brankář Chichizola, jelikož už jednu žlutou kartu za zdržování hry už má na svém kontě.
79'
Valladolid se provinil ofsajdem.
78'
Hráč Valladolidu se již s míčem dostal plným objemem za postranní čáru.
77'
Střela z levé strany byla zblokována obráncem na třetí rohový kop pro Valladolid.
76'
Centr Getafe z pravé strany hřiště neprošel přes prvního bránícího hráče.
75'
To byla neskutečně čitelná přihrávka a míče se tak zmocňují hráči domácího klubu.
74'
Obrana Valladolidu si se štěstím poradila a útočnou akcí Getafe.
73'
Žlutou kartu dostává Djené (Getafe CF).
73'
U postranní čáry se tvrdého faulu dopustil Djené.
72'
V obraně Valladolidu hraje velmi spolehlivý Antoňito.
70'
Žlutou kartu dostává Ruben Alcaraz (Real Valladolid).
69'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Robert Ibáňez, přichází Djené.
69'
Plano si nepohlídal své ofsajdové postavení.
68'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Enes Ünal.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Keko, přichází Oscar Plano.
67'
Po rohovém kopu netradičně zády navíc zády k brance trefuje kapitán Bruno González vzdálenější tyč branky Valladolidu!
66'
Nenápadný centr byl nakonec uklizen Antoňitem na rohový kop pro Getafe.
65'
Skvělý skluz a přerušení akce Getafe předvedl Antoňito.
64'
Keko byl dle sudího nedovoleně atakován protihráčem.
63'
Domácí celek chystá střídání.
62'
Centr končí pouze u brankáře Chichizoly.
60'
Hostující hráč si příliš předkopl míč, takže o něj přišel a vzápětí fauloval.
59'
Centr z pravé strany končí nepřesnou střelou Ibáňeze z hloubi pokutového území.
58'
Toto bylo dlouhé a proto bude vhazovat hráč v bílofialovém dresu.
57'
Valladolid se snaží tvořit, hráči Getafe čekají na rychlé kontry či brejky.
56'
Sám proti třem to opravdu většinou nevychází a o tom se přesvědčil nyní i hráč Valaldolidu.
55'
Přímý kop cca ze 28 metrů od branky kopl Suárez přímo do míst, kde to očekával brankář Valladolidu.
54'
Výborně z podtlaku vyvezl míč na svých kopačkách do bezpečí hráč Getafe Foulquier.
53'
Ale ten končí prachbídně pouze sraženou střelou obráncem ze střední vzdálenosti.
52'
Rohový kop pro Valladolid.
50'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Uspávací taktika domácím hráčům vyšla, zpětná přihrávka až k půlící čáře, následoval dlouhý centr Antoňita, který našel zcela volného DANIELE VERDEHO a ten tentokráte gólově nezaváhal – 1:1!
49'
Přímý kop pro Valladolid.
48'
Hráči Getafe si při kombinaci nepohlídali ofsajd spoluhráče.
47'
Salisu opět velmi chyboval, ale před nabíhajícím Ángelem Rodríguezem včas zasáhl brankář Rodríguez.
46'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mathieu Flamini, přichází Nemanja Maksimovič.
46'
V první poločase padla pouze jediná branka z pokutového kopu díky videu a neomylně jí proměnil Ángel Rodríguez tudíž Getafe v součtu obou utkání.vede již 2:0. Díky perfektní službě Jana Hochmana vidíte všechny důležité momenty v gifech. Druhý poločas by měl být zahájen cca ve 20:35 hodin.
Horkokrevní fanoušci Valladolidu co proto nakládají svým hráčům, rozhodčímu za pokutový kop tak i hostujícímu celku. Pořadatelská služba zatím vše zvládá.
45+3'
45+2'
Nejprve sice zahrál míč, ale následoval ošklivý skluz na protihráče od Fernandeze.
45+1'
Valladolid je v závěru prvního poločasu lepším celkem, ale chybí mu lepší koncovka.
45'
45'
Hráči ve fialovém zvolili postup taktického faulu, aby přerušili útok Getafe.
44'
Skákavá střela domácího hráče z voleje končí na horní síti branky Getafe.
43'
V tutové pozici se ocitl Verde, ale skvěle ho vychytal zmenšením úhlu brankář Chichizola!
42'
Míč si v mlze našel brankář Chichizola.
42'
U postranní čáry byl nedovoleně zastaven hráč Valladolidu.
41'
Hostující hráč leží na hřišti domácí i nadále však kombinují.
40'
Centr z pravé strany neprošel, následná střela domácího hráče byla zablokována obětavou obranou.
39'
Ibáňez tvrdě sestřelil v souboji o míč Alcaraze z Valladolidu.
38'
Míč přešel brankovou čáru a brankář Rodríguez uvede míč výkopem zpět do hry.
37'
Tak nyní je tu pěkně hustá mlha, která velmi znesnadňuje působení na hřišti.
36'
Velmi nejistě působí v obraně Valladolidu hráč Salisu i nyní lehký míč zbytečně odehrál do autu.
35'
Hra se po vyhrocených minutách pomalu uklidňuje do normálu.
33'
Žlutou kartu dostává Nacho Martinez (Real Valladolid).
Žlutou kartu dostává Vitorino Antunes (Getafe CF) jenž sedí na lavičce náhradníků.
32'
Plastová láhev či kanystr přilétl těsně vedle hráče Valladolidu, který měl provést autové vhazování a ten jí pohotově, ale velmi vztekle nakopl přesně do hostující střídačky. Což nezůstalo bez následků.
31'
Žlutou kartu dostává Leandro Chichizola (Getafe CF) za zdržování hry.
30'
Na druhé straně to leteckým ukázkovým pokusem zkoušel Keko, ale ten penaltu nevykoledoval.
29'
Getafe právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil ÁNGEL RODRÍGUEZ a s jistotou jí kopl přesně pod břevno, brankář neměl šanci – 0:1!
28'
Nyní zase protestují domácí hráči, ale verdikt již nezmění.
27'
A nakonec video rozhodlo, že o penaltu šlo!
26'
Penaltový zákrok ještě zkoumá videorozhodčí!
25'
Na hrací ploše je ošetřován Arambarri.
24'
Sáiz perfektně uvolnil svého spoluhráče Dura, ten však pokutový kop nevybojoval přes veškerou svou snahu i když šlo o podezřelý zákrok.
23'
Duje Čop svou střelou z otočky trefuje pouze boční síť branky Getafe.
22'
Hráč Getafe to vyřešil co nejhůře mohl, když fauloval defenzivního hráče Alcaraze.
21'
Zbytečná ztráta míče v podání hráčů Getafe.
20'
Mlha částečně snižuje viditelnost hrací plochy ve Valladolidu.
18'
Souboj dvou skluzů byl vyhodnocen jako faul Antoňita, i když ten nevychází trochu teatrálně z údivu.
17'
Centr Nacha Martineze minul těsně branku a vzdálenější tyč Getafe, jelikož byl povedeně zakroucen.
16'
Žlutou kartu dostává Anuar (Real Valladolid).
16'
Na hrací ploše po souboji zůstal ležet jeden z hráčů Getafe.
15'
Centr z levé strany hřiště prošel až na volného Nacha Martineze, ale ten svou střelou branku Getafe netrefil.
14'
Getafe se brání pouze několika odkopy za sebou míče za postranní čáru.
13'
Daniele Verde vyslal příliš slabou střelu hlavou navíc přímo do míst, kde stál brankář Chichizola.
12'
Nedovoleně si v osobním souboji počínal Mauro Arambarri.
11'
Nepovedená kombinace Valladolidu po pravé straně hřiště končí až za brankovou čárou.
10'
Chichizola bere míč do své moci.
9'
Ángel Rodríguez sice dokázal vybojovat míč, ale jeho následná střela byla velmi slabá a brankář Rodríguez s ní neměl problém.
8'
Robert Ibáňez se odvážně vrhl mezi dva hráče a proto ho Keko musel faulovat.
7'
Defenzíva celku Getafe dobře zapracovala.
6'
Centr do pokutového území z přímého kopu byl doprovázen útočným faulem.
6'
U levé postranní čáry přímý kop pro Valladolid.
5'
Salisu s velkým štěstím dokázal rozehrát pomocí odraženého míče a autového vhazování.
4'
Ángel Rodríguez se sice nebezpečně rozběhl, ale proti dvěma obráncům nesupěl a o míč přišel.
3'
Getafe se nedokázalo prosadit útočným atakem po pravé straně hřiště.
2'
Nákop domácích končí až u brankáře Chichizoly.
1'
Pomalý odkop obránce byl zablokován do autu forčekujícím soupeřem.
1'
Valladolid nastupuje v pruhovaných fialobílých dresech, Getafe bude hrát v červených dresech.

Real Valladolid: Y. Rodríguez – Antoňito, Fernandez, Salisu, Martinez (C) – Keko, Anuar, Alcaraz, L. Suárez – Verde, Čop.
Náhradníci: Masip – Aparicio, Delgado, Plano, Hacen, Villa, Ünal.

Getafe CF: Chichizola – Foulquier, Miguel, González (C), D. Suárez – Sáiz, Arambarri, Flamini, Ibáňez – Á. Rodríguez, Duro.
Náhradníci: Yáňez – Antunes, Djené, Portillo, Maksimovič, Mata, Molina.

Getafe – San Sebastian 1:0
V odvetě osmifinále španělského poháru se střetne Real Valladolid (14) s Getafe CF (6). První utkání rozhodl v nastaveném čase Angel.