Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Logroñés : Valencia - 22. ledna 2020   21:00

Logroñés
Logroñés
0:1
(0:1)
Valencia
Valencia
15' Gomez
Logroñés
Pablo – Paredes Martin, Zabaco, Perez, Alfageme – Gonzalez, Olaetxea, Sierra Mateos (75. Inaki), Nono – Quintana (67. Andy), Rayco (80. Vitoria).
Mino – Caneda, Inaki, Lopez, Andy, Siddiki, Vitoria
Valencia
Cillessen – Correia, Mangala, Diakhaby, Costa – Esquerdo (86. Sobrino), Soler, Parejo, Lee (63. Lee) – Gomez (77. Gameiro), Torres.
Domenech – Coquelin, Gameiro, Garay, Gaya, Sobrino, Wass

Zápas nakonec rozhodla jediná branka a to z patnácté minuty zápasu! Ve druhém poločase byli domácí více než vyrovnaným soupeřem! Měli několik dobrých šancí, jak se dostat k vyrovnání. Valencie se dlouhou dobu ve druhém poločase hledala. Až po prostřídání se její hra zase zvedla a v závěru mohla rozhodnout. Nicméně buď byl proti dobře chytající Pablo nebo branková konstrukce. Valencie přesto postupuje do dalšího kola.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:15.
90+3'
90+3'
V poslední nastavené minutě drží míč Valencie a kombinuje na polovině Logronés.
90+2'
Nyní domácí, ale ani jeden ze dvou dlouhých míčů nepřinesl pořádnější útok na branku.
90+1'
První minuta nastavení a Valencie drží míč na polovině svého soupeře.
90'
Druhý poločas je nastaven o tři minuty.
90'
Míč propadl v šestnáctce na nabíhajícího hostujícího hráče, avšak ten se od něj při zpracování odrazil a Pablo chytá.
89'
Oba celky se nyní střídaly v útocích, ale ani jeden z nich nezamířil přesně mezi tři tyče.
88'
S blížícím se koncem se domácí snaží o vstřelení branky a prodloužení si pobytu na hřišti.
87'
Vysoký míč, který tak trochu podcenil brankář Valencie a nechal soupeře hlavičkovat. Ten jej poslal nad branku!
86'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Esquerdo, přichází Sobrino.
85'
Centr z rohového kopu skončil na přední tyči, kde jej odhlavičkoval domácí hráč.
84'
Jeden z hráčů Logronés skončil na zemi v pokutovém území Valencie. Rozhodčí rezolutně rozpažil, tím dal najevo, že se o žádný faul nejednalo.
83'
Dobrý průnik z pravé strany a míč končí na levé tyčce! No, domácí mají v dnešním zápase pořádnou porci štěstí!
82'
Hráč Valencie si dokázal zpracovat míč v pokutovém území, ale již neměl dostatek času a prostoru k přesnějšímu zakončení.
82'
Žlutou kartu dostává Olaetxea (UD Logroñés).
81'
Závěrečných deset minut druhého poločasu a domácí ztrácí jen jednu branku k tomu, aby zápas mohli poslat do prodloužení.
80'
Střídání v týmu UD Logroñés: ze hřiště odchází Rayco, přichází Vitoria.
78'
Hosté v posledních minutách zlepšili svůj herní projev a častěji se dostávají na polovinu svého soka a občas se jim daří ohrozit branku Pabla.
77'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gomez, přichází Gameiro.
76'
Torres mohl rozhodnout o postupu pro svůj celek, ale jeho ránu dokázal Pavlo tečovat mimo tři tyče!
75'
Střídání v týmu UD Logroñés: ze hřiště odchází Sierra Mateos, přichází Inaki.
74'
Costa dorážel v těsné blízkosti branky odražený míč, který poslal hodně vysoko.
73'
11 152 diváků si našlo cestu na stadion!
73'
Rychlý protiútok Valencie a dobrý pas dostal jeden z hráčů. Jen včasné vyběhnutí Pabla zabránilo druhé brance Valencie!
72'
Nyní se hostům otevíralo přečíslení, které ztroskotalo na špatné přihrávce.
71'
Neboť domácí i nadále hrají vyrovnanou partii se svým soupeřem a další přízemní rána doprostřed branky zaměstnala Cillessena.
70'
Je před námi "závěrečných" dvacet minut. Uvidíme, jestli budou opravdu závěrečné.
69'
Domácím to nyní dobře vykombinovali, avšak na hranici šestnáctky kazí souhru a přichází lacině o míč.
67'
Střídání v týmu UD Logroñés: ze hřiště odchází Quintana, přichází Andy.
66'
Hráč Valencie dokázal doběhnout zdánlivě ztracený míč, který mířil do autu. Nicméně následně velmi špatně rozehrál na svého spoluhráče.
65'
Útočný postup domácího celku zastavuje ofsajd.
64'
Valencie poprvé v zápase sáhla ke střídání a uvidíme, jestli jim tato změna pomůže k lepšímu výkonu, neboť v dosavadním průběhu druhého poločasu toho příliš moc neukázala.
63'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee, přichází Coquelin.
62'
Nepřesný centr z pravé strany, který zamířil hodně vysoko nad branku.
61'
Gonzalez nabral rychlost a donutil brankáře soupeře k zákroku. Ten však s jeho přízemní střelou neměl velké problémy.
59'
Domácím se nyní nepodařil přechod do útoku a oba celky si nyní spíše střídají míč na středu hrací plochy.
58'
Hostující celek se zatím ve druhé části nemůže dostat ke své hře z prvního poločasu a paradoxně měl více práce brankář Cillessen. Ten však zatím drží čisté konto.
57'
Snaha hostů zaútočit dlouhým nákopem se nepodařila a domácí získávají míč.
56'
Žlutou kartu dostává Mangala (Valencia CF).
55'
Hosté zahrávali roh a po delší době se objevili před brankářem Pablem. Centr na přední tyči byl hlavičkován nad branku.
54'
Roh tentokrát domácím nepřinesl nic zásadního, nicméně jejich soupeř fauluje a ten rychle přichází o míč.
53'
Domácí opět zaměstnali obranu Valencie a vybojovali si rohový kop...No, hostující celek zatím jen paběrkuje ve druhém poločase.
51'
Ke střele se dostal Lee, ale netrefuje prostor mezi třemi tyčemi.
50'
Hosté před brankou soupeře a kombinují. Jejich snaha je jasná, co nejdříve otupit snahu domácího celku.
49'
Logroñés právem cítí šanci a snaží se ji využít. Nyní vedli další útok po levé straně, ten nakonec nekončí zakončením.
48'
Domácí začali druhý poločas velmi dobře a nyní měli tutovou šanci ke srovnání. Hráč měl dobrou palebnou pozici, ale jeho střelu skluzem zastavil obránce Valencie.
47'
A po rohovém kopu další pokus o hlavičku, která již byla nebezpečnější a míč končí nad brankou Valencie.
46'
Pěkný centr z pravé strany, který hráč u levé tyčky nedokázal lépe hlavičkovat. Domácí začali hodně zhurta.
46'
Zápas začal dle předpokladů, když se hostující celek dostal do vedení! Valencie mohla vést klidně tří brankovým rozdílem, ale obránci soupeře vždy stáli přesně na brankové čáře a dokázali na poslední chvíli zastoupit svého brankáře. Logroñés však v posledních pěti minutách prvního poločasu dokázalo být hodně nebezpečné a po jedné své standardní situaci nastřelili dokonce břevno branky Cillessena!
45+1'
45'
Střela z dálky, která nakonec míjí branku Cillessena, ale domácí ukazují, že nehodlají dělat komparz svému soupeři.
44'
A povedlo se mu podniknout další útok, míč odražen do autu.
43'
Boj o míč uprostřed hrací plochy a domácí celek hodně obživl v posledních minutách.
42'
Standardní situace domácích mohla přinést vyrovnání. Nicméně hlavičkující hráč poslal míč do břevna!
41'
Alfageme se pokoušel prosadit z levé strany, nakonec přešel přes bránícího hráče a vynutil si faul.
40'
Zápas nám vstupuje do závěrečné pětiminutovky prvního poločasu. Dočkáme se ještě nějaké změny ve skóre?
38'
Domácí hráči se dostali pouze k odkopu míče na půlící čáru a jejich soupeř má možnost další kombinace.
37'
Hráč Valencie se pokoušel obejít soupeře u pravé strany, avšak neuspěl.
36'
Sympatický krátkodobý tlak domácích! Jeden z hráčů se pokoušel z pokutového území o střelu, ale nastřelil jen soupeře.
35'
Ta mohla přijít z dalšího rohového kopu Valencie, ale centr šel přesně do míst, kde byl připraven hráč Logronés.
34'
Momentálně sledujeme hlušší pasáž hry a čekáme na nějakou větší šanci.
32'
Žlutou kartu dostává Torres (Valencia CF).
32'
Vysoký míč obránce Valencie pohodlně hlavičkou sklepl svému brankáři do náruče.
31'
Po faulu na polovině hrací plochy, zahráli domácí dlouhý míč, který obrana hostů rychle zpacifikovala.
30'
Půl hodina hry je za námi a Valencie zatím plní roli favorita zápasu. I když zatím vede těsným rozdílem, dvakrát se hosté ubránili na poslední chvíli, když odkopávali míč z brankové čáry.
29'
Jeden z hráčů Logroñés se pokoušel o samostatný únik z levé strany, avšak byl mu odpískán ofsajd.
27'
Další kombinační souhra hostí nevedla k přímému ohrožení branky.
26'
Na hřišti se již ukazuje, že Valencie je favoritem a má častěji míč na svých kopačkách.
25'
...a z něj přišlo další nebezpečí! Míč po odrazu brankáře dopadl na kopačku Torrese a ten už mířil do prázdné branky. Avšak na brankové čáře skvěle zareagoval Olaetxea, který míč vykopl!
25'
Rohový kop bude zahrávat Valencie...
23'
Netopýři se kombinací snaží o další útok a dosažení své druhé branky v zápase.
22'
Centr z levé strany nenadělal brankáři Valencie žádné problémy.
21'
Hostující celek se dostal ke střele z hranice šestnáctky, ale tato přízemní střela hráči moc nesedla a míč šel hodně mimo branku.
20'
Hosté byli velmi blízko k další brance, nicméně jeden z hráčů doslova z brankové čáry dokázal míč zastavit!
18'
Domácím se nepodařilo nyní ideálně zaútočit a brankář Valencie bude odkopávat od své branky.
17'
Uvidíme, jak domácí zareagují na první změnu ve skóre...
15'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky je MAXIMILIANO GOMEZ, který si naběhl do šestnáctky a hlavičkou trefuje centrovaný míč z pravé strany od Torrese!
14'
Ihned po převzetí míče se domácí dostali po levé straně k brance Valencie a Cillessen musel zasahovat.
13'
Jejich útok byl hodně pomalý a byl zastaven na polovině hrací plochy.
12'
Snaha o útočnou akci domácích. Míč nakonec končí u rohového praporku, kde o něj přichází. Valencie začíná protiútok.
10'
Po faulu následovala standardní situace Valencie, tentokrát se jim nepodařilo nikterak ohrozit Pabla v jeho brance.
9'
Domácí celek zatím hraje vyrovnanou hru se svým soupeřem. Valencie zatím spíše vyčkává, co předvede jejich dnešní soupeř.
7'
Brankář Logroñés musel vyrážet nebezpečný vysoký míč. Nakonec se jej ujmuli jeho spoluhráči v obraně.
6'
Jeden z hráčů domácích potřeboval menší ošetření a hra byla na krátkou chvíli přerušena.
4'
Hraje se nám spíše uprostřed hrací plochy a oba celky si půjčují míč mezi sebou.
3'
Paredes byl faulován a jeho spoluhráči to nelibě nesou. Rozhodčí musel usměrnit danou situaci.
2'
Standardní situace hostujícího celku skončila brankou, ale pomezní rozhodčí drží praporek nad hlavou a signalizuje ofsajd, který brance předcházel!
1'

UD Logroñés: Pablo – Paredes Martin, Zabaco, Perez, Alfageme – Gonzalez, Olaetxea, Sierra Mateos, Nono – Quintana, Rayco.
Náhradníci: Mino – Caneda, Inaki, Lopez, Andy, Siddiki, Vitoria

Valencia CF: Cillessen – Correia, Mangala, Diakhaby, Costa – Esquerdo, Soler, Parejo, Lee – Gomez, Torres.
Náhradníci: Domenech – Coquelin, Gameiro, Garay, Gaya, Sobrino, Wass.
UD Logroñés
Domácí celek hraje druhou nejvyšší španělskou ligu. V ní se drží na první pozici s bilancí 13 výher, šesti remíz a dvou porážek. Logroñés v poháru vyřadil 2:1 Marino de Luanco a stejným výsledkem porazil Cadiz. Dnes změří síly se soupeřem, který hraje nejvyšší soutěž! Pro hráče je to určitě fotbalový svátek a budou se chtít před svými fanoušky ukázat. S Valencií se již tento tým utkal a to před deseti lety. Šlo taktéž o utkání v rámci Španělského poháru. Tehdy se hrálo dvou kolově a Valencie vyhrála přesvědčivými výsledky 3:0 a 4:1!
Valencia CF
Pro hostující celek jde o první utkání v rámci letošní Copa del Rey. Valencie obhajuje prvenství z minulého roku, kdy ve finále porazila 2:1 Barcelonu. Dnešní soupeř by pro ně měl být rozjezdem za obhajobou poháru. V La Lize patří Valencii sedmá příčka a zatím jsou mimo pohárové příčky. Otázkou bude, nakolik bude trenér šetřit opory a jestli dá šanci širšímu kádru, proti slabšímu soupeři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.