Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Real Jaén : Levante - 12. ledna 2020   16:00

Real Jaén
Real Jaén
83' M. Fernandez
1:1
(0:1)

4:5 (PEN)

Levante
Levante
32' Leon
Real Jaén
De La Calzada Ramos – Perejon (75. Diaz Castillo), Lucero Calabuig, Lobato, Ocana – Juanma, Cortes (90+2. Algaba Sosa), Hernandez (63. Marcelo) – Vela (105. Ruiz), Martin Fernandez, Juanca Gonzalez
Ortuno – Algaba, Barroso, Diaz, Marcelo, Martinez, Ruiz
A. Hernandez (ESP)
Nuevo Estadio de La Victoria, Jaén (ESP)
Levante
Oier (23. A. Fernandez) – Coke, Cabaco, Falcon, Clerc – Campana, Vukčevič, Melero (97. Roger), Hernani (64. Bardhi) – Leon (79. P. Martinez), Morales
A. Fernandez – Bardhi, Duarte, Tono, P. Martinez, Mayoral, Roger

Z tohoto předlouhého zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek víkendu. Na viděnou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 10:9. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 19:17.
Dramatický duel mezi Realem Jaén a Levante končí lépe pro favorita. Jedenáctý tým aktuálního ročníku LaLigy šel na hřišti třetiligového outsidera do vedení ve 32. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil Leon. Hosté šli ale do druhé půle bez vyloučeného Vukčeviče a v 83. minutě navíc inkasovali z pokutového kopu, který nadvakrát proměnil Fernandez. V prodloužení prožilo Levante krušné chvilky, když přišlo o vyloučeného Cabaca i zraněného Falcona a muselo tak dohrávat v osmi lidech. Zápas přesto dospěl do pokutových kopů, ve kterých byli favorité stoprocentní, zatímco na domácí straně selhal ve čtvrté sérii Juanca.
Coke pověsil balon nekompromisně pod víko, předlouhý zápas je u konce.
Juanca Gonzalez mířil doprostřed branky, kde nechal vyniknout Fernandeze! Levante může rozhodnout!
Enis Bardhi nabombil merunu opět do pravého horního růžku. De La Calzada byl bez šance.
Alejandro Marcelo poslal balon po zemi na levou stranu, Fernandez se hodil na druhou stranu.
Zkušený Jose Morales napálil míč do pravé šibenice. De La Calzada směr opět vystihl, ani tentokrát si ale na míč nesáhl.
Ramon Ruiz Carrillo míří rovněž po zemi k tyči, ale levé. Fernandez vůbec nereagoval.
Marti Roger srovnává slabší přízemní střelou k pravé tyči.
Jorge Diaz Castillo se nenechal rozhodit brankářovým tanečkem a pověsil míč přesně k pravé tyčce.
Jose Campana střílel do levé šibenice. De La Calzada vystihl směr střely, na míč ale nedosáhl.
Alvaro Ocana poslal míč na střed branky, Fernandez se vrhnul k levé tyči. Jaén vede.
Střílení penalt začíná.
Úvod prodloužení patřil hostům z Levante, ti ale následně přišli o vyloučeného Cabaca a zraněného Falcona, a tak dohrávali dokonce v osmi. Jaén v závěru tlačil, duel ale půjde do penalt.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Levante zahrávalo v závěru prodloužení standardní situaci, domácí ji ale ubránili a soupeře do zakončení nepustili.
118'
Domácí teď běželi tři na jednoho, po přetažené přihrávce byla ale celá akce zbrzděna. Následné střelecké pokusy už byly zblokovány vracejícími se hráči Levante.
117'
Castillův centr z levé strany byl odvrácen. Real se ale opět dostal k míči a svírá svého soupeře na jeho polovině.
116'
Jeden z hráčů v bílém upadl v šestnáctce, penalta se ovšem nepíská.
116'
Centr z levé strany hrací plochy se bude opakovat. Jaén teď cítí šanci.
115'
Domácí budou kopat svůj pátý roh v utkání.
114'
Ze hřiště odkulhává v doprovodu lékařů i Eliseo Falcon! Hostům tak scházejí na hřišti hned tři fotbalisté.
113'
Individuální průnik Fernandeze zastavil žlutým zákrokem Erick Cabaco. A jelikož už jednu kartu má, bude Levante dohrávat dokonce v devíti!
111'
Tentokrát se s dopomocí protihráče poroučel k zemi Coke. Následná standardní situace skončila odkopem z chumlu hráčů na hranici pokutového území.
110'
Jose Campana faulován na středu hřiště. Balon se tak bleskově vrací do moci Levante.
109'
Vypadá to, že Jaén se bude i ve druhé části prodloužení především bránit. Dospěje zápas až do penaltové loterie?
107'
Levante si vypracovalo rohový kop, který Real odvrátil na další. O chvíli později konči pomalá hlavička bezpečně v Ramosových rukavicích.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+2'
Nově příchozí Jorge Diaz Castillo měl obrovskou možnost poslat Real do vedení! Střídající hráč se prodral ke střele ze středu vápna, Fernandez ale jeho ránu levačkou vyrazil! Následně chytá brankář Levante i skákavou střelu z hranice šestnáctky.
105+1'
První část prodloužení se bude nastavovat o dvě minuty.
105'
Střídání v týmu Real Jaén CF: ze hřiště odchází Francisco Vela, přichází Ramon Ruiz Carrillo.
104'
Francisco Vela zatím pokračuje v utkání, už se ale pomalu chystá střídání.
102'
Nějaký zdravotní problém má tentokrát Vela. S domácím útočníkem to nevypadá dobře.
101'
Miguel Martin Fernandez si přebíral míč na hranici vápna v ofsajdovém postavení. Jeho následnou střelu však brankář Levante stejně chytil.
100'
Domácí reklamovali Moralesovu hru rukou, rozhodčí Hernandez ale nechal akci pokračovat.
99'
Fotbalisté Jaénu jsou zaparkováni na vlastní polovině a s vypětím všech sil se brání. Jejich převaha jednoho muže v poli není vůbec znát.
97'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Marti Roger.
96'
Je to skutečně tak. Pro šestadvacetiletého záložníka dnešní zápas skončil.
95'
A další zdravotní problém, tentokrát na straně hostů. Vypadá to, že Gonzalo Melero nebude schopen pokračovat.
94'
Hosté z něj nezahrozili. O chvíli později skončil na zemi autor vyrovnávací trefy Miguel Martin Fernandez, a tak se momentálně nehraje.
93'
Juanma odkopl na poslední chvíli balon Moralesovi. Levante bude mít ještě roh.
92'
V prodloužení se zatím hraje výhradně na polovině domácích.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Devadesát minut o postupujícím týmu nerozhodlo, půjdeme tak na přídavek v podobě prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Miguel Martin Fernandez upadl ve vápně a Jaén si žádal v závěru nastavení druhou penaltu, ta se ale tentokrát kopat nebude.
90+2'
Střídání v týmu Real Jaén CF: ze hřiště odchází Gabriel Cortes, přichází Jesus Algaba Sosa.
90+2'
Juanca našel přihrávkou na levém okraji velkého vápna Ocanu, jeho střela ale k brance nedoletěla, byla zblokována.
90+1'
Gonzalo Melero zatáhl za záchrannou brzdu a vidí za svůj zákrok na polovině hřiště žlutou kartu.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Mauro Lucero Calabuig teď míč mířící do rukavic vlastního brankáře naprosto nesmyslně odkopl do autu. Levante má vhazování zdarma.
87'
Další šance Realu! Z hranice malého vápna hlavičkoval Juanca Gonzalez jen těsně vedle levé tyče.
86'
Real je při chuti. Po další střele Miguela Fernandeze to v ochozech jen zahučelo.
83'
Real Jaén právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté srovnávají krok! MIGUEL MARTIN FERNANDEZ nechal svou první střelou na levou stranu vyniknout Aitora Fernandeze, který míč vyškrábl, domácí útočník ale posléze napravil zaváhání pohotovou dorážkou.
81'
Po kontaktu s Melerem upadl ve vápně Juanca Gonzalez a rozhodčí nařizuje pokutový kop ve prospěch Jaénu!
79'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sergio Leon, přichází Pablo Martinez Andres.
78'
Na druhé straně našel Juanca šikovnou přihrávkou rozběhnutého Martina Fernandeze, ten ale mířil mimo zařízení.
78'
Jose Campana ale odcentroval pouze do rukavic brankáře Ramose.
77'
Jaén se provinil nedovoleným zákrokem, Levante bude kopat standardku z pravé strany.
75'
Následoval rohový kop vedený z levé strany hřiště, Levante se ale v pohodě ubránilo.
75'
Střídání v týmu Real Jaén CF: ze hřiště odchází Perejon, přichází Jorge Diaz Castillo.
75'
Štiplavou pumelici z nějakých pětadvaceti metrů vytěsnil Fernandez skokem vedle levou tyč.
74'
Na druhé straně si připisuje velmi snadný zákrok proti střele doprostřed branky De La Calzada Ramos.
72'
Aitor Fernandez Abarisketa se blýskl dalším včasným vyběhnutím, když odkopl na poslední chvíli balon z hranice šestnáctky.
70'
Fernandez se teď musel mít na pozoru! Nejprve uhasil zrod akce Realu včasným výletem a odkopem mimo vápno, o chvíli později si brankář Levante stáhl do rukavic centr z levé strany.
69'
Akce Levante vedená po levé straně hřiště ztroskotala na pokažené přízemní přihrávce do vápna. Útočit mohou domácí.
67'
K odvážné střele ze střední vzdálenosti se odhodlal Miguel Martin Fernandez, balon ale napálil vysoko nad břevno.
66'
V pokutovém území se s výkřikem skácel k zemi Juanca Gonzalez, rozhodčí ale penaltu nenařídil. Hraje se dál.
65'
Nebezpečný centr na zadní tyč musel odvracet na roh Coke. Že by se domácí přeci jen začali nadechovat k tlaku?
64'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Hernani, přichází Enis Bardhi.
63'
Střídání v týmu Real Jaén CF: ze hřiště odchází Fran Hernandez, přichází Alejandro Marcelo.
62'
Ocanův centr byl nepřesný, Levante se ale nepodařilo dostat míč zcela do bezpečí, a tak napřáhl k dlouhatánské střele z nějakých dvaadvaceti metrů Fran Hernandez. Balon minul levou šibenici, Fernandez zasahovat nemusel.
61'
Gonzalo Melero dostal nabito na střed hřiště, jeho přízemní dělovka z hranice šestnáctky ale minula pravou tyč!
60'
Hra pokračuje, balon se nachází poblíž půlící čáry.
59'
V krátkém sledu skončili na zemi hned dva hostující hráči – Leon a Melero. Momentálně se tak nehraje.
58'
Po vzdušném pasu z levé strany si zpracoval míč na střelu Jose Morales, rána hostujícího kapitána ale letěla z nějakých čtrnácti metrů nad branku.
57'
Teď už chtěli domácí vyrazit vpřed, Miguel Martin Fernandez ale vybíhal z ofsajdového postavení, což rozhodčímu na pomezí neuniklo.
56'
Real si opět pouze přihrává v blízkosti středového kruhu, Levante dobře napadá a Jaén na dostřel nepouští.
55'
Fernandez si sáhl na míč až nyní, kdy schoval do rukavic nepřesný nákop. Oierův náhradník bleskově rozehrává.
54'
Fotbalisté Jaénu kombinují s míčem na vlastní polovině. Směrem dopředu zatím neukázali domácí po změně stran zhola nic.
52'
Byla z toho přímá střela na branku, kterou vyboxoval pozorný De La Calzada Ramos.
51'
Gabriel Cortes fauloval na levé straně hřiště Hernaniho a rozšiřuje řady karetních hříšníků. Levante má k dispozici standardku.
50'
Tentokrát se stal adresátem faulu u postranní čáry Jose Campana. Levante se zatím daří po změně stran držet balon ve vlastní moci.
48'
Na zemi leží po vzdušném souboji s Ocanou zkušený Coke. Bude ale v pořádku.
47'
Erick Cabaco si v souboji o balon viditelně pomohl držením za dres. I uruguayský obránce je přitom jedním z těch, kteří dohrávají zápas se žlutou kartou. Raději by si měl dávat pozor.
46'
Fotbalisté Levante vedou v pohárovém duelu na hřišti Jaénu v poločasu 1:0, když skóre střetnutí otevřel po Hernaniho centru z levé strany špičkou kopačky Leon. Před koncem úvodního dějství ale přišel favorit o vyloučeného Vukčeviče, a tak bude proti týmu, jenž působí o dvě soutěže níže, dohrávat v deseti. Využije toho Real ke zdramatizování zápasu?
45+2'
45+2'
Real se po vyloučení černohorského záložníka drží na polovině soupeře. Probudily se také ochozy, které vycítily šanci na zvrat.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Závěr úvodního dějství je pořádně vyhrocený, rozhodčím teď není co závidět. Vela už je mezitím v péči lékařů.
44'
Nikola Vukčevič přižduchl před střídačkou k zemi Francisca Velu a putuje po druhé žluté kartě do sprch!
42'
Za nějaké to peprnější slůvko směrem k rozhodčímu vyfasoval žluté napomenutí také Jose Campana.
42'
Domácí útočník je viditelně otřesen, a tak se stále nehraje.
41'
Erick Cabaco sestřelil na polovině hřiště nevybíravě Miguela Martina a po zásluze vidí žlutou kartu.
40'
Levante se opět dostalo do domácího pokutového území, následovala ale slaboučká přízemní rána, která díky včasnému odkopu jednoho z obránců vůbec nedoputovala k Ramosovi.
38'
Do střeleckého zakončení se dostal Juanca Gonzalez, dvacetiletý útočník Jaénu ale pálil z hranice šestnáctky z voleje mimo tři tyče.
35'
Z toho fotbalisté Levante žádné nebezpečí nevytěžili, a tak se hra přesouvá na střed hřiště.
34'
Jose Morales obdržel přihrávkou na pravou stranu vápna, kde svedl souboj jeden na jednoho s brankářem De La Calzadou Ramosem. Ten se ale hostujícímu útočníkovi vrhl včas pod nohy a odvrátil nebezpečí na roh.
32'
Levante právě vstřelilo branku!
Teď už jde ale favorit do vedení! Standardní situaci rozehrál Hernani, jehož centr umístil na přední tyči špičkou kopačky do sítě SERGIO LEON.
31'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Zatím sledujeme spíše nezáživnou kopanou, šancí bylo k vidění jako šafránu.
29'
Po Hernaniho centru se k přízemní ráně na zadní tyči dostal Jose Campana, střelu ale zblokoval Alvaro Ocana. Sergio Leon pálil o chvíli později vedle levé tyče.
28'
Domácí brankář nezachytil přihrávku z levé strany, a tak byl balon chvíli před odkrytou svatyní, tam jej ale odklidil do bezpečí jeden z hráčů v bílých dresech.
27'
Levante bleskově odkopává balon až k protější brance, kde si s míčem zahraje De La Calzada Ramos.
26'
Domácí akce končí sraženou střelou, bude se kopat roh.
25'
Sergio Leon dotíral na domácího beka ve snaze vybojovat balon, ten ale merunu v její cestě do zámezí ustřežil.
23'
Brankář Levante Oier má zřejmě nějaký zdravotní problém a byl nucen už v půlce úvodního dějství vystřídat.
23'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Oier, přichází Aitor Fernandez.
21'
Domácí tým nyní zahrozil. Technická střela z levého okraje vápna proletěla kousek nad břevnem.
20'
Gonzalo Melero přišlápl nohu Juancovi Gonzalezovi. Rozhodčí fouká do píšťalky, míč pro domácí.
18'
Hernani pláchl po levém křídle a poslal do vápna další z centrů. V tomto případě ještě k zakončení nedošlo, balon se ale odrazil na hranici vápna, kde se do něj levačkou opřel z druhé vlny dobíhající Nikola Vukčevič. Jeho štiplavou dělovku musel vyrážet Angel De La Calzada Ramos.
16'
Domácím fotbalistům se v těchto chvílích daří spolehlivě držet Levante daleko od vlastní branky. Hraje se v okolí středového kruhu.
13'
Levante z této situace ale nic nevytěžilo, po špatném centru se Real osvobodil.
13'
Žlutou kartu dostává Mauro Lucero (Real Jaén CF).
12'
Tentokrát standardka na druhé straně. Hernani posílal zleva do vápna čechraný centr, který byl odvrácen na roh.
11'
Jaén měl k dispozici standardní situaci, nezahrál ji ale vůbec dobře.
11'
Žlutou kartu dostává Nikola Vukčevič (Levante UD).
9'
Hosté jsou dle předpokladů aktivnějším týmem. Většinu času se míč pohybuje na polovině Realu.
7'
Po centru na zadní tyč se dostalo Levante k velké šanci, hlavička ale končí vedle branky.
6'
U levé postranní čáry byl poslán k zemi Portugalec Hernani. Hosté budou kopat standardku.
3'
Duel mezi třetiligovým Realem Jaén a favorizovaným Levante, které působí v nejvyšší španělské soutěži, začal. Domácí hrají v bílých dresech, hosté v pruhovaných modro-červených.