Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Gijón : Real Betis - 17. ledna 2021   16:00

0:2
(0:2)
Real Betis
Real Betis
29' Canales   • 32' Rodri
Gijón
Sánchez – Milovanov, Babin (79. S. García), Valiente, García (69. Manzambi) – Fuego (69. Méndez), Salvador – Cumič, Carmona (23. Lopez), García – Djurdjevič (69. Perez)
Arellano, M. García, S. García, Jimenez, Lopez. Manzambi, Méndez, Pérez, Rosas
Real Betis
Robles – Emerson (81. Delgado), Sidnei, Ruiz, Moreno – Caňales (46. Guardado), Akouokou, Lainez (74. Fékir) – Rodri (81. Tello), Sanabria (74. Iglesias), Juanmi
Bravo, Delgado, Fékir, Guardado, Iglesias, Loren, Mándi, Ruibal, Tello

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:9.
Je konec! Real Betis zvládl souboj na polovině Sportingu Gijón a po vítězství 2:0 postupuje do dalšího kola Copa del Rey. Domácí Sporting byl ligovému soupeři dvacet minut vyrovnaným soupeřem, ale poté se zbytečně nechal vyloučit Valiente. Navíc přišla penalta pro Betis, kterou s přehledem proměnil Canales. O tři minuty později poté přidal druhou branku po drzém průniku Rodri. Po změně stran si už Betis pouze hlídal vedení a další branky už nepřidal.
90+2'
90+2'
Fékir se ještě v závěru nastavení pustil do tanečků v pokutovém území, jenže upadl a penalta se pískat nebude.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Zadáci Betisu už kombinují na vlastní polovině a nyní spíše vyčkávají na informaci o nastaveném čase.
89'
Domácí chtěli pokutový kop, jenže rozhodčí měl pád Garcíi přímo před očima a ukázal, že se bude pokračovat ve hře.
88'
Juanmi tentokrát natáhl k zakončení zpoza velkého vápna, ale jeho skákavý pokus levačkou prosvištěl kolem levé tyče domácí svatyně.
87'
Robles se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Brankář Betisu poslal nákop na pravou stranu, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
86'
Nakonec přišla ještě jedna šance pro Real Betis! Do zakončení hlavou se dostal Juanmi, ale odrazem o zem poslal míč mimo tři tyče!
85'
Real Betis znovu kombinuje na polovině soupeře a nyní otáčí těžiště hry z pravé strany na levou. Hosté už chtějí duel pouze dohrát s nulou.
84'
Delgado byl první v souboji u postranní čáry a jeden z domácích hráčů jej zatažením za dres poslal k zemi. Betis bude vhazovat na své polovině.
83'
Domácí se po souboji v rohu hrací plochy dožadovali rohového kopu, ale rozhodčí ukázal jen odkop od branky Realu Betis.
82'
Střídající Delgado si ihned splnil své defenzivní povinnosti a získal míč pro hostující Real Betis na jeho polovině.
81'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Emerson, přichází Delgado.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rodri, přichází Tello.
80'
Emerson dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl pohotově vymyslet přihrávku za obranu, ale domácí defenziva byla v tomto případě pozorná.
79'
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Babin, přichází S. García.
78'
Fékir narýsoval kolmici do pokutového území, kam sprintoval Rodri, jenže autorovi druhého gólu dnešního souboje scházel k zakončení krok.
77'
Ani další rohový kop Realu Betis nebezpečí pro branku soupeře nepřinesl. Obrana domácího Gijónu dokázala míč odvrátit na druhý pokus.
76'
Fékir poslal přihrávku na levé křídlo, jenže jeden z domácích obránců míč prodloužil na rohový kop. Betis tak nadále zůstane v tlaku.
75'
Betis nadále kombinuje s míčem na kopačkách a drží si své vedení. Ani ve Španělsku dnes nepanuje optimální počasí a hráči se nechtějí zranit.
74'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lainez, přichází Fékir.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sanabria, přichází Iglesias.
73'
Sporting měl obrovskou šanci! Po pravém křídle utekl obráncům střídající Perez, nicméně jeho přízemní pokus Robles dokázal vykopnout!
72'
Emerson dostal přihrávku na pravou stranu, zpracováním si dokázal obhodit obránce, ale už nedostal přihrávku až do prostoru před brankou.
71'
Sporting se i v deseti snaží hráč aktivně a hrozit z rychlých křídelník akcí. Emerson na pravém kraji hostující obrany však podává výborný výkon.
69'
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Djurdjevič, přichází Perez.
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází García, přichází Manzambi.
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Fuego, přichází Méndez.
68'
Sanabria si pohybem řekl o přihrávku do pokutového území, ale stopeři domácího mužstva si dali pozor a odehráli míč do bezpečí.
67'
Tempo hry v posledních minutách skutečně opadlo. Ani jeden z týmů se prakticky nedostává do zakončení. Zejména Betis už se nikam nežene.
66'
Emerson fauloval na levé straně unikajícího Milovanova a nabídl domácím rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice.
65'
Sanabria si nyní došel pro přihrávku hluboko do středu hrací plochy. Hostující střelec poté rozehrál na levou stranu a vydal se do vápna.
64'
Sidnei si dal pozor na nákop za obranu Realu Betis, zpracoval si míč hrudníkem a v klidu rozehrál na pravou stranu.
63'
Rodri pokazil přihrávku na levou stranu a nabídl míč domácím fotbalistům. Gijón se snažil o rychlou akci, ale ta skončila nepřesnou přihrávkou.
62'
Znovu se hráči domácího celku pokusili udeřit po rohovém kopu. García přizvedl míč u přední tyče, ale poslal jej pouze do prostoru, kde kraloval Sidnei.
61'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zakročila obrana celku z Andalusie.
60'
Je za námi hodina hry a favorizovaný Real Betis si zatím bez větších problémů stráží své dvoubrankové vedení. Domácím navíc dochází síly.
59'
Emerson dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy a vynikajícím defenzivním skluzem odehrál míč do autu. Ani jeden z týmů se po změně stran nedostává do šancí.
58'
Moreno dostal přihrávku na levou stranu a prošel na polovinu Sportingu. Nikdo v zelenobílém dresu Realu Betis se mu tentokrát nenabídl.
57'
Sanabria napadal rozehrávku soupeře v blízkosti jeho branky. Brankář domácího Sportingu si na něj dal dobrý pozor a nakopl míč na polovinu soupeře.
56'
Robles se musel zapojit do hry. Brankář Betisu výborně přečetl přihrávku za obranu hostujícího celku a odkopl míč na tribunu.
55'
Betis se usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestičku do pokutového území domácích. Obraz hry připomíná závěr první půle.
54'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Salvador si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti, ale brankář jeho pokus schoval do rukavic.
53'
Žlutou kartu dostává Rodri (Real Betis).
53'
Djurdjevič si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a byl faulován. Domácí celek tak získal alespoň standardní situaci.
52'
Caňales táhl další akci Betisu středem hrací plochy. Středopolař hostujícího celku prošel až na hranici velkého vápna, ale zakončit už nestihl.
51'
Caňales se na pravé straně zbavil obránce, prošel do pokutového území, jenže jeho prudkou přízemní pobídku schoval brankář do rukavic.
50'
Emerson si doběhl pro odražený míč na pravé straně, potáhl jej na polovinu Sportingu, nicméně centr skončil u obránce v červeném dresu.
49'
Hostující celek po zisku míče soupeři balón prakticky nepůjčuje. Betis kombinuje na polovině Sportingu a zatím se nikam nežene.
48'
Sidnei přenesl hru na levou stranu, kam si nahěhl Rodri, jenže jeho pobídka do pokutového území skončila na hlavě obránce.
47'
Betis už znovu hraje s míčem na kopačkách a nyní se tlačí na polovinu soupeře. Ligový celek rozhodně nechce v pohárovém duelu nic podcenit.
46'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Canales, přichází Guardado.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavý fotbal. Domácí Sporting byl ligovému soupeři dvacet minut vyrovnaným soupeřem, ale poté se zbytečně nechal vyloučit Valiente. Navíc přišla penalta pro Betis, kterou s přehledem proměnil Canales. O tři minuty později poté přidal druhou branku po drzém průniku Rodri. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Real Betis kombinuje na polovině soupeře. Celek ze Sevilly znovu stupňuje svůj tlak, ale obrana Sportingu nyní působí pevným dojmem.
44'
Sidnei diriguje rozehrávku Betisu na polovině hrací plochy. Od vyloučení domácího obránce Valienteho hraje pouze jeden celek.
43'
Sanabria se v pokutovém území tlačil do zakončení hlavou, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem.
42'
Juanmi si řekl o přihrávku na levou stranu, odkud vrátil míč Canalesovi, jenže autor úvodní branky dnešního souboje zakončením z velké dálky trefil soupeře.
41'
Juanmi vymyslel nadýchaný centr do pokutového území, kam si zaběhl Akouokou, který musel hlavičkovat ve velké tísni a neprosadil se.
40'
Do rozehrávky Sportingu se musel znovu zapojit také domácí brankář. Sánchez si dal pozor na napadajícího Sanabriu a odkopl před ním míč do autu.
39'
Djurdjevič si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Domácí útočník to zkoušel z dobrých pětadvaceti metrů, ale daroval brankáři snadný zákrok.
38'
Borja Lopez dostává žlutou kartu za nějaká slovíčka, která pronesl na konto hlavního rozhodčího.
37'
García kouzlil s míčem u nohy na polovině Betisu, jenže v klíčovou chvíli si balón předkopl daleko před sebe a stoper Sidnei mu jej ukopl.
36'
Domácí brankář dlouho otálel s odkopem míče z vlastní poloviny. Jeho nákop mířil na pravou stranu, ale Emerson si splnil defenzivní povinnosti.
35'
Juanmi potáhl míč do blízkosti velkého vápna, nicméně místo zakončení ještě raději přihrál do středu hrací plochy. Tlak Betisu je enormní.
34'
Domácí Sporting Gijón se po velmi dlouhé době dostal na polovinu soupeře, jenže kombinace domácího celku skončila u kopaček stopera Betisu.
32'
Real Betis právě vstřelil branku!
Real Betis proti oslabenému soupeři doslova vykročil za postupem do čtvrtého kola! Hostující celek rychle přidává i druhou branku. Do pokutového území se z levé strany dostal RODRI, který si ještě zasekl míč kolem obránce a technickou střelou uklidil míč do branky podél brankáře.
31'
Hostující celek je při chuti i po vstřelení úvodní branky dnešního souboje a nadále se tlačí na polovinu Gijónu. Canales na vysokou přihrávku nedosáhl.
29'
Hostující celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil SERGIO CANALES a prudkou přízemní střelou k tyči nedal gólmanovi šanci!
28'
Pokutový kop pro hosty! Na samé hranici velkého vápna byl faulován Sanabria a rozhodčí ukázal na penaltový puntík!
27'
Juanmi dostal prostor na levé straně, jenže ani on si netroufl na průnikovou přihrávku mezi obránce a raději si pomohl rozehrávkou na stopery.
26'
Fuego dostal přihrávku na levou stranu, jenže míč proti přesile obránců dlouho neudržel. Fotbalisté Realu Betis mohou znovu přejít do útoku.
25'
Emerson dostal přihrávku na pravé straně, odkud si míč posunul k rohovému praporku, jenže jeho následný centr skončil v rukavicích brankáře.
24'
Real Betis se okamžitě snaží využít svou početní převahu a nastěhoval se na polovinu soupeře. Domácí Sporting čeká hodně náročný duel.
23'
Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Carmona, přichází Lopez.
22'
Obrovská komplikace pro domácí celek! Valiente vyvážel míč, který si odkopl daleko před sebe a hasil situaci skluzem, který sudí ocenil červenou kartou!
21'
Další akce hostujícího celku končí odmávaným ofsajdem. Na své postavení si tentokrát nedal pozor Sanabria. Ofsajd.
20'
Rodri dostal přihrávku do blízkosti pokutového území, kde se dobře zbavil obránce a rozehrál na pravou stranu. Betis zatím kombinuje hodně kostrbatě.
19'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, kde zasáhla obrana Betisu. Bude z toho jen další roh.
18'
Real Betis ze standardní situace zahrozit nedokázal. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde zasáhl stoper Babin.
17'
Babin fauloval Sanabriu v souboji v blízkosti pokutového území. Rozhodčí jeho prohřešek dobře viděl a nařídil přímý kop pro Real Betis.
16'
Valiente potáhl míč jako stoper hluboko na polovinu soupeře. Zadák Sportingu rozehrál na hranici velkého vápna, ale našel jen Ruize.
15'
Salvador získal odražený míč na polovině hrací plochy a nakopl jej na polovinu soupeře. Obrana Realu Betis tentokrát odehrála míč do autu.
14'
Milovanov si dal pozor na odkop z vlastní poloviny a nedal Sanabriovi šanci na zisk míče. Stopeři Betisu však zlepšili práci hostujícího útočníka.
13'
Ruiz nakopl míč na polovinu domácího celku, jenže jeho pobídka skončila jen u stoperů Sportingu. Zatím sledujeme hodně opatrný duel.
12'
Sidnei se zapojil do rozehrávky Betisu na polovině domácího celku. Hostující stoper si v souboji míč dobře pokryl a byl faulován. Celek ze Sevilly tak bude pokračovat v kombinaci.
11'
Rodri odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale centr byl příliš vysoký a prolétl až do zámezí. Gijón bude rozehrávat od své branky.
10'
Hostující celek se znovu dostal pod tlak před vlastní šestnáctkou. Fotbalisté Gijónu se však tentokrát až do zakončení prodrat nedostali.
9'
Také Real Betis zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde zakončoval Sidnei, ale jeho hlavička přiletěla do rukavic brankáře.
8'
Emerson se dostal k odraženému míči u rohového praporku a před dotírajícím soupeřem balón odkopl do bezpečí. Gijón ale vidí, že s ligovým soupeřem může hrát vyrovnaně.
7'
Obrana Betisu si znovu nedala dobrý pozor na akci soupeře vedenou po levé straně. Fotbalisté hostujícího celku nesmí druholigového soupeře podcenit.
6'
Garcia rozkmital své rychlé nohy po levém křídle, dostal se na hranici velkého vápna, jenže jeho centr našel jen spoluhráče v ofsajdu.
5'
Stopeři Gijónu nyní kombinují s míčem na vlastní polovině. Hráči v červených dresech se zatím nikam neženou a v úvodu se spíše oťukávají.
4'
Snad poprvé v utkání se do útoku vydal také domácí Sporting Gijón. Akce fotbalistů v červeném však skončila útočným faulem Salvadora.
3'
Betis zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, jenže nikdo v zelenobílém dresu se do zakončení hlavou nedostal.
2'
Hostující Betis pokračuje v kombinaci na polovině hrací plochy. Hráči v zelenobílých dresech jsou v úvodu dnešního souboje o něco aktivnější.
1'
Hostující Real Betis obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na levé křídlo byl moc dlouhý.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Betis oblékne zelenobílou sadu.

Sporting Gijón: Sánchez – Milovanov, Babin, Valiente, García – Fuego, Salvador – Cumič, Carmona, García – Djurdjevič
Náhradníci: Arellano, M. García, S. García, Jimenez, Lopez. Manzambi, Méndez, Pérez, Rosas

Real Betis: Robles – Emerson, Sidnei, Ruiz, Moreno – Caňales, Akouokou, Lainez – Rodri, Sanabria, Juanmi
Náhradníci: Bravo, Delgado, Fékir, Guardado, Iglesias, Loren, Mándi, Ruibal, Tello.
Sporting Gijón

Domácí Sporting Gijón je na tom také dobře. V prvním kole postoupil vítězstvím 2:1 nad Quintanarem. Ve druhém pak dokázal vyřadit Amorebietu. Ve druhé nejvyšší soutěži navíc bojuje o postup mezi španělskou smetánku. V jednadvaceti kolech získa třicet šest bodů a zatím drží čtvrtou příčku. Naposledy doma přehrál Fuenlabradu.
Real Betis

Real Betis si v prvním kole Copa del Rey porazil výsledkem 2:0 s Murcíou. Ve druhém kole pak uspěl také na hřišti Mutilvery. Betis se pomaličku zvedá také v domácí soutěži. V osmnácti duelech získal celek ze Sevilly dvacet tři bodů a zatím mu patří desátá pozice ligové tabulky. Naposledy zvítězil 2:0 na hřišti Huescy.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 3. kola Copa del Rey mezi Sportingem Gijón a Realem Betis. Výkop je stanoven na 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.