Agirrezabala – De Marcos, Yeray (91. Vivian), Martínez, Berchiche – Sancet (113. Djalo), Vesga – I. Williams, Muniain (C) (99. Zarraga), N. Williams (99. Berenguer) – Guruzeta (81. Raúl García)
Simón – Djalo, Balenziaga, Berenguer, Capa, Dani García, Raúl García, Paredes, Vencedor, Vivian, Zarraga
CA Osasuna
Herrera – Moncayola, Hernández, David García (C), Cruz – Oroz (100. Ibáňez), Torro, Goméz (84. Sánchez) – Ruben García (67. Brašanac), K. García (91. Ávila), Abde (67. Barja)

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 18:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 21:21.
Osasuna postupuje do finále Copa del Rey! Fanouškům Bilbaa zůstaly jen oči pro pláč. V součtu dvojutkání prohrál Athletic 1:2!

Athletic si vytvořil v prvním dějství místy až drtivou územní převahu. Z gólu se však radoval v úvodní pětačtyřicetiminutovce pouze jednou. Úvodní šanci hned v deváté minutě vychytal Guruzetovi Herrera, následně hostující gólman zlikvidoval i De Marcosovu hlavičku. Z dalšího rohového kopu už Bilbao udeřilo, když Vesga posunul míč hlavou k Iňakimu Williamsovi a ten rozradostnil domácí fanoušky. Těsně před přestávkou se dostal míč za Herrerova záda podruhé, ale to už byl Iňaki Williams v ofsajdu.

Po změně stran se pokračovalo v nastaveném trendu. Bilbao útočilo, ale rozhodující branku nedalo Nico Williams měl na kopačce dokonce dvakrát postup do finále, ale teď si může jen drbat hlavu. Tři minuty před koncem prodloužení totiž využil ojedinělou akci Osasuny Pablo Ibáňez, který překonal Agirrezabalu umístěnou střelou z hranice vápna.

O pohárovou trofej si Osasuna zahraje s lepším z dvojice Barcelona – Real Madrid.
120+3'
120+2'
Až od Agirrezabala putoval míč do středu trávníku. Ávila se po zisku míče a kombinaci s Brašanacem dostal do ofsajdu.
120+1'
Ve druhém poločase prodloužení přidává hlavní rozhodčí ještě dvě minuty navíc.
120'
Manu Sánchez rukama zastavil útočícího Iňakiho Williamse a zase pozdržel nápor domácího celku.
119'
Berenguer zkoušel opět centrovat do vápna, ale ani tentokrát se k hlavičce nikdo z domácím neprobojoval. Osasuna již vsází na daleké odkopy.
118'
Bilbau už nezbývá mnoho času. I s nastavením maximálně pět minut. Fanoušci domácího celku jsou naprosto zaskočeni.
117'
Osasuna právě vstřelila branku!
Hrobové ticho na San Mamés! Osasuna bylo téměř celý zápas pod tlakem, ale dokázala ubránit šance soupeře a v prodloužení zasazuje smrtící ránu. PABLO IBÁŃEZ si počkal na nadýchaný centr na hranici vápna a umístěnou ránou překonal nevytíženého Agirrezabalu.
116'
Vesga čistě odzbrojil Torra a tak mohli jít do útoku opět domácí. Než se ale Berenguer zorientoval, s kým chce hrát, tak se obrana Osasuny zformovala.
115'
Opět to byl Berenguer, který hledal spoluhráče uvnitř pokutového území. Tentokrát mu však centr naprosto ulétl a skončil daleko za brankou.
114'
Před rozehrávkou dalšího rohu Bilbaa si ještě hlavní sudí uklidňoval situaci ve vápně. Obrana Osasuny však i další zapeklitou část zápasu zvládla.
113'
Střídání v týmu Athletic Bilbao:
ze hřiště odchází Sancet, přichází Djalo.
112'
Do souhry se dostal i De Marcos s Vesgou. Dva třicátníci nyní chtěli překvapit soupeře centrem z otočky, ale k Berenguerovi míč nedoputoval.
111'
Sancetův pas byl zblokován Cruzem na další rohový kop. Muniain už není na trávníku a tak se rozehrávky ujal Berenguer, ale ani tentokrát se Bilbao neprosadilo.
110'
Ani jeden z týmů nechce udělat v samotném závěru zápasu rozhodující chybu. Už i Bilbao se soustředí více na obranu.
109'
Až příliš dlouhá byla nahrávka na Zarragu od Berchicheho. Zarraga dělal co mohl, ale jeho centr přišel až za koncovou čárou.
108'
S Berchichem kombinoval střídající Berenguer. Ani tentokrát se však Athletic neprosadil do pokutového území.
107'
Ani Bilbau už míč neputuje z kopačky na kopačku podle představ. Na Raúla Garcíu si vyšlápl David García a píská se faul.
106'
Druhou část prodloužení rozehráli ze středového kruhu hostující fotbalisté. Osasuna okamžitě o míč přišla po střetu Berchicheho s Ibáňezem.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První část prodloužení výraznější šanci nepřinesla. Hráče čeká závěrečná čtvrthodina. Pokud ani ta nerozhodne, na řadu přijde penaltový rozstřel.
105+2'
První poločas prodloužení skončil.
105+2'
Hrdinou okamžiku mohl být Chimy Ávila. Po průnikové přihrávce mohl pálit na Agirrezabalu, ale netrefil míč ideálně.
105+1'
K první části prodloužení se přidávají ještě dvě minuty navíc.
105'
Vesgovi byl odpískán faul ve střední části hřiště. První půle prodloužení míří ke svému konci.
104'
V posledních minutách se dostává do hry i Osasuna. Brašanacova kombinace s Ávilou však ovoce nepřinesla.
103'
Iňaki Williams zkoušel předskočit Cruze, ale hostující obránce si dal před soupeře tělo a nechal se faulovat.
102'
Po několika soubojích ve středu pole se dostal k míči Kike Barja. Po navedení balonu více k ose trávníku pálil jen mimo tři tyče.
100'
Střídání v týmu CA Osasuna:
ze hřiště odchází Oroz, přichází Ibáňez.
99'
ze hřiště odchází Muniain, přichází Zarraga.
99'
ze hřiště odchází N. Williams, přichází Berenguer.
98'
Iňaki Williams dvakrát naznačil centr, ale ani jednou obránce nezmátl. Naopak Bilbao muselo po ztrátě balonu spěchat do defenzivy.
97'
Herrera opět drží hostující tým. Po Muniainově centr se pověsil do vzduchu Vesga a pohotově hlavičkoval k přední tyči. U ní byl ale včas i hostující gólman.
96'
Po zisku Nica Williamse mohli jít domácí do otevřenější obrany. De Marcos dokázal uvolnit Iňakiho Williamse, který získal další roh pro domácí.
95'
Oihan Sancet přidržel soupeře a okamžitě byl potrestán žlutou kartou.
94'
Iker Muniain opět centroval do vápna od rohového praporku. Před Herrerou bylo horko, ale obrana Osasuny odvrátila i další standardní situaci.
93'
Berchiche spolupracoval s Minuainem. Domácí kapitán vyzval do kombinace i Nica Williamse, kterého předskočil ve vápně Sánchez.
92'
I do prodloužení vstoupilo aktivněji Bilbao. Manu Sáncez si musel pomoci faulem v souboji se Sancetem.
91'
ze hřiště odchází K. García, přichází Ávila.
91'
ze hřiště odchází Yeray, přichází Vivian.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Tři nastavené minuty uplynulo a stále není rozhodnuto o postupujících. Bilbao tlačilo soupeře do poslední chvíli, ale rozhodující gól vstřelit nedokázalo. Následovat bude třicetiminutové prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Hosté dokázali s přehledem ubránit další roh. Balon odpravili do bezpečí, daleko od vlastní branky.
90+2'
Napadání ofenzivních hráčů Bilbaa už není tak agresivní. Přesto dokázal Muniain získat míč ještě na útočné polovině trávníku a vybojovat roh.
90'
Od Sáncheze putoval míč za postranní lajnu. Bilbao se stále snaží rozhodnout dvojutkání ještě před prodloužením.
89'
Osasuna se nyní cítí zranitelná a tak raději šetří čas a čeká na prodloužení. Cruz si dal načas s autovým vhazováním.
88'
Herrera drží Osasunu ve hře o postup. Po parádní souhře nejprve vychytal Sanceta, následně mohl zakončovat do prázdné branky Nico Williams, ale v obrovské šanci selhal.
86'
Kolem De Marcose se prohnal čerstvý Manu Sánchez. Následoval povedený centr do vápna, který však nedokázal využít k zakončení Kike García.
85'
Brašanac nedovoleně zastavil unikajícího Iňaki Williamse. Následně chtěl překvapit vyběhnutého Agirrezabalu dlouhým lobem Kike García, ale nebyl vůbec přesný.
84'
ze hřiště odchází Goméz, přichází Sánchez.
83'
Zhruba posledních deset minut do konce druhého poločasu. Bilbao si stále drží jednobrankové vedení, které by zaručilo prodloužení.
82'
Mikel Vesga si až příliš pomáhal rukama v souboji s Torrem. Hlavní rozhodčí odpískal proti domácím, ale Osasuna se nikam nežene.
81'
ze hřiště odchází Guruzeta, přichází Raúl García.
79'
Po souboji s Vesgou skončil v nefotbalové pozici Aimar Oroz. Osasuna rozehrála z místa přestupku jen do kombinace.
78'
Domácí trenér Valverde ještě ani jednou nesáhl ke střídání. Přitom na lavičce náhradníků má Paredese, Daniho Garcíu nebo Berenguera.
77'
Osasuna dokázala nápor domácího celku rozkouskovat. Nyní se i hosté dostávají častěji na útočnou polovinu trávníku.
76'
Barja fauloval ve středu pole Sanceta a vykoledoval si žlutou kartu od hlavního sudího.
75'
Ofenziva Osasuny je dnes téměř bezzubá. Nyní to chtěl změnit střídající Darko Brašanac, ale ani jeho akce nebezpečí nepřinesla.
73'
Po souhře Nica Williamse s Berchichem přišel zblokovaný centr. Od rohového praporku bude rozehrávat Muniain. Přetažený centr našel De Marcose, kterého vychytal Herrera.
72'
Na levém kraji se prosmýkl do pokutového území Nico Williams, poté zakončoval ve vápně Muniain, ale jeho pokus prolétl jen vedle levé tyče.
71'
Obrovská šance Athleticu! Iňaki Williams dokázal na pravé straně předběhnout hned dva soupeře, parádně naservíroval balon do pohybu Nicu Williamsovi, který ale v plném běhu pálil jen nad branku.
70'
Berchiche zatím ve druhém poločase není tolik vidět, ale nyní vhazoval zpoza postranní lajny na obsazeného Sanceta.
69'
Po několika soubojích ve středu pole se ujal balonu Oscar de Marcos. Bilbao chce rozhodnout o svém postupu do finále již v základní hrací době.
67'
ze hřiště odchází Abde, přichází Barja.
67'
ze hřiště odchází Ruben García, přichází Brašanac.
66'
Standardní situace se hromadí. Abde nestačil v rychlostním souboji na de Marcose a musel si pomoci faulem.
65'
Dlouhý aut do vápna posílal Juan Cruz. Hosté však neměli proti velké přesile žádnou šanci. Alvárez si mohl balon zpracovat a poté odpálit.
64'
Domácí kapitán sice kroutí do vápna jeden roh za druhým, ale ve druhém poločase ještě Herrera nemusel zasahovat. Tlak Bilbaa se nezvyšuje.
63'
Guruzetovu nahrávku na De Marcose poslal skluzem na rohový kop Juan Cruz. K rozehrávce se opět postavil Muniain, ale k hlavičce se prosadil znovu jen Hernández.
62'
Nico Williams získal na Hernándezovi autové vhazování. Bilbao však bylo vytlačeno s míčem až na vlastní polovinu a zahrál si i Agirrezabala.
60'
I po hodině hry vede Bilbao nad Osasunou 1:0. Pokud by tento výsledek vydržel do konce druhého poločasu, tak by na řadu přišlo prodloužení.
59'
Tempo druhého dějství zatím pokulhává za úvodním poločasem. Bilbao je sice opět častěji u balonu, ale k Herrerovi se už tolik nedostává.
58'
Oihan Sancet nepříjemně podklouzl v pokutovém území. Koleno domácího záložníka se dostalo do nepříjemného úhlu, ale nakonec to nejspíše dobře dopadlo. Sancet bude pokračovat ve hře.
57'
Po hlavičkovém souboji skončil na trávníku Lucas Porro. Hlavní rozhodčí ihned píská faul Alváreze. Osasuna se však nikam nežene.
56'
Rychlá akce Williamsů zakončení nepřinesla. Iňaki hledal lobem ve vápně postaveného Nica, ale míč skončil jen daleko v zámezí.
54'
Po rohovém kopu Bilbaa se píská jen útočený faul. Na trávníku skončil kromě Sanceta i bránící Aimar Oroz.
53'
Územní převaha Athleticu je znovu znatelná. Iňaki Williams si narazil se Sancetem, ale kolem Cruze nakonec do pokutového území neproklouzl.
52'
Nica Williamse u postranní lajny vytloukl Moi Goméz. Hosté mohli vhazovat, ale u míče se po ztrátě Torra příliš dlouho nezdrželi.
51'
Postupnou akci vedl Alvárez, který hledal rozběhnutého Sanceta. Oihan Sancet se dostal s míčem do velkého úhlu a už nedokázal dále míč předat.
50'
Z levé strany si to namířil více k ose trávníku Abde. Marocký křídelním ve službách Osasuny poté však zamířil jen vysoko nad branku.
49'
Bilbao ještě zůstalo na útočné polovině s míčem pod kontrolou. To by však nesměl faulovat Sancet, který podkopl zezadu Oroze.
48'
Přihrávka po trávníku měla najít Iňakiho Williamse. Toho si ale nyní skvěle pohlídal bránící Aridane Hernández.
47'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou ze středového kruhu hosté. Balon však po faulu získal domácí Sancet.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:15.
Dvě nastavené minuty jsou minulostí a první poločas končí. Fotbalisté Bilbaa odcházejí do šaten za vedení 1:0.

45+2'
45+2'
V samotném závěru mělo Bilbao k dispozici další rohový kop. Na přední tyči se prosadil k obranné hlavičce Juan Cruz a odvrátil hrozící nebezpečí.
45'
Torrovi utekl míč od kopaček, snažil se ho získat zpět skluzem, ale trefil pouze rychlejšího Sanceta a poté viděl od sudího žlutou kartu.
44'
Minutu před pauzou se dostal k míči Aimar Oroz. Osasuna však prohrála souboj u postranní lajny a přišla o výhodu.
42'
Na moment se domácí radovali z druhého zásahu. Nico Williams našel ve vápně Iňakiho Williamse, který usměrnil míč do sítě. Vše se ale odehrálo jen po těsném ofsajdu a gól tak platit nemůže.
41'
Tentokrát roh Bilbaa nebyl tak nebezpečný. Muniain našel jen na první tyči připraveného Hernándeze.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Bilbao dokázalo využít tlak k vedoucí brance a srovnat tak stav dvojzápasu na 1:1.
39'
Také Osasuna se osměluje směrem do ofenzivy. Kike García vystartoval do pokutového území, ale ani nadvakrát Agirrezabalu nepřekonal.
38'
Yuri Berchiche skončil na trávníku v pokutovém území po souboji s Rubenem Garcíou, ale hlavní arbitr ani na moment neuvažoval o odpískání penalty.
37'
Bilbao pokračuje v aktivní hře směrem do útoku. Sancet si nyní několikrát vyměnil míč ve středu pole s Vesgou.
35'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Bilbao se dostává z nařízeného rohového kopu do vedení! Muniain zakroutil míč do pokutového území, kde ho lehce lízl hlavou Vesga. IŇAKI WILLIAMS se skvěle natáhl za tečovaným pokusem a levou nohou překonal bezmocného Herreru.
34'
Sergio Herrera drží Osasunu! Guruzeta nemohl ve vápně pálit, ale skvěle našel De Marcose a ten vystrašil Herreru.
33'
Zpoza postranní lajny vhazoval hostující Juan Cruz. Osasuna se však u balonu příliš dlouho nezdržela, naopak do útoku mohl jít Berchiche.
32'
Pohledná souhra Bilbaa gól nepřinesla. Muniain přenesl hru na Iňakiho Williamse, ten vracel z první pod sebe, ale Sancetovi střela nesedla.
31'
Yuri Berchiche získal pro Bilbao další rohový kop. Další Munianův centr si však pohlídala hostující obrana a ani nyní nemusel Herrera zasahovat.
30'
Ani půlhodina prvního poločasu gól nepřinesla. Sancetova nahrávka našla na levém kraji Nica Williamse, kterého si ale dnes stráží Moncayola velmi zblízka.
29'
K exekuci rohového kopu se postavil Iker Muniain. Před Herrerou bylo na moment vzrušení, ale David García pohotově odpravil balon do bezpečí.
28'
Územní převaha Bilbaa se stále zvyšuje. Stav dvojzápasu je však stále ve prospěch Osasuny.
27'
Když už se Osasuně podaří získat míč, tak jsou její hráči pod okamžitým tlakem. Hernández opět musel odkopávat v nouzi jen za postranní čáru.
26'
Postupný útoku Athleticu vedl Oihan Sancet. Domácí se tlačili do útoku po levém kraji, ale souhra Nica Williamse s Guruzetou skončila jen nepřesnou ránou prvního jmenovaného.
25'
Vesga sice skvěle vyvezl míč z vlastní poloviny, obehrál hned dva soupeře, ale poté mizerně nahrál Iňaki Williamsovi, který nezachytil míč na hrací ploše.
24'
I když Osasuna drží míč pouze několik sekund ihned se ozve domácí publikum s pískotem. Nyní skončil na trávníku po souboji Oscar de Mrarcos.
23'
Sporadická návštěva Osasuny před vápnem Bilbaa. Kike García navíc vyrobil jen mizerný centr, který s přehledem sebral pro sebe Agirrezabala.
22'
Sancetova pobídka na hranici vápna měla najít Vesgu, ale ten celou akci přebehl a musel se rychle vracet po ztrátě míče. Právě Vesga zastavil soupeře za cenu žluté karty a je tak prvním potrestaným.
21'
Muniain spolupracoval ve středu pole s Iňaki Williamsem, poté byl u míče i Mikel Vesga, ale to už byla hostující obrana zformována před vápnem.
20'
Ani dvacet minut úvodní gól nepřineslo. Více ze hry mají jednoznačně domácí, ale na Herreru si ještě nepřišli.
19'
Agresivní napadání hostům vůbec nechutná. Osasuna má obrovské potíže při rozehrávce a musí se uchylovat k dlouhým nákopům.
18'
Moi Goméz zatáhl Sanceta za dres a pískalo se proti hostům. Muniain však rozehrál standardní situaci jen velmi nepřesně a balon skončil mimo hru.
17'
Herrera se při výběhu střetl s Guruzetou a vypadá to, že si poranil pravou nohu. Zatím však pokračuje v zápasu dále.
16'
Sergio Herrera se nyní vydal pro balon až před vlastní pokutové území. U míče byl dříve než Guruzeta, ale akce ještě pokračovala. Domácí však nedokázali zakončit do odkryté branky.
15'
Osasuna sice mířila do rychlého kontru, ale Rubena Garcíu s Abdem nikdo další nepodpořil a tak bylo pro domácí snadné ubránit akci.
14'
Hosté byli pod tlakem napadajících soupeřů. Juan Cruz musel dokonce hrát v nouzi jen za postranní lajnu.
13'
Už už to vypadalo, že by se do vápna mohla dostat i Osasuna. To by ale nesměl přijít útočný faul Torra na Vesgu. Hlavní sudí byl celé situaci velmi blízko a správně odpískal.
12'
Muniain centroval do vápna od rohového praporku. V malém pokutovém území si však zjednal respekt Herrera, který byl ze všech nejvýše a míč stáhl do rukavic.
10'
Úvodní desetiminutovka vyšla o poznání lépe domácím. Bilbao je neustále natlačeno na útočné polovině a snaží se srovnat stav dvojzápasu.
9'
Herrera vytáhl důležitý zákrok v úvodu zápasu. Po zmatcích v hostující obraně se dostal do šance Gorka Guruzeta, ale z blízkosti hostujícího gólmana neprostřelil.
8'
De Marcosova nahrávka do vápna našla Sanceta. Po parádní otočce se Sancet zbavil Hernándeze, ale už míč nepředal přesně proti noze Muniainovi.
7'
Od Agirrezabala putoval balon podél pravé postranní lajny k Iňaki Williamsovi. Domácí ale zatím nespěchají do útoku a čekají na svou šanci.
6'
Také Osasuna se poprvé prosadila na útočnou polovinu. Moncayola odcentroval do pokutového území, kde se neprosadil do zakončení Kike García.
5'
Guruzeta dokázal vysoký balon skvěle zpracovat hrudí, následně se pokoušel otočit čelem k brance, ale mezitím k němu přispěchal Hernández a o míč ho připravil.
4'
Po zaváhání Torra ve středu pole mohli jít domácí do otevřenější obrany. Nico Williams zkoušel projít až do pokutového území, ale kolem Cruze se ke střele neprosadil.
3'
Moi Goméz skončil na trávníku po souboji se Sancetem. Hlavní rozhodčí odpískal proti domácím, ale Osasuna z rychlé rozehrávky nic nevytěžila.
2'
O úvodní rozehrávku ze středového kruhu se postarali domácí fotbalisté. Yeray zkoušel na dlouhou vzdálenost rozběhnout pasem Guruzuetu, ale míč skončil jen za koncovou čárou.
1'
Začátek utkání je zpozděn o deset minut. Na vině je pozdní příjezd autobusu hostující týmu na stadion.

Athletic Bilbao: Agirrezabala – De Marcos, Yeray, I. Martínez, Berchiche – Sancet, Vesga – I. Williams, Muniain, N. Williams – Guruzeta
Náhradníci: Simón – Djalo, Balenziaga, Berenguer, Capa, D. García, Raúl García, Paredes, Vencedor, Vivian, Zarraga
Trenér: Ernesto Valverde

CA Osasuna: Herrera – Moncayola, Hernández, D. García, Cruz – Oroz, Torro, Goméz – Ruben García, K. García, Abde
Náhradníci: Fernández – Vidal, U. García, Brašanac, Ávila, Barja, Peňa, Budimir, Ibáňez, Sánchez, Moreno
Trenér: Jagoba Arrasate

Rozhodčí: Del Cerro – Porras, Cebrián.
První vzájemný zápas

CA Osasuna – Athletic Bilbao 1:0

Branky: 47. Abde
Karty: 52. Budimir (OSS), 54. Gómez (OSS) – 40. Berenguer (ATB), 43. Vesga (ATB), 64. Martínez (ATB)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:2.
Střely mimo: 3:3.
Rohy: 3:5.
Ofsajdy: 0:4.
Fauly: 11:13.

CA Osasuna: Herrera – Moncayola, Aridane Hernández, David García (C), Cruz – Oroz (86. Brašanac), Torró, Moi Gómez (86. Ibáñez) – Ezzalzouli (77. Barja), Budimir (71. Kike García), Ávila (71. Rubén García).
Náhradníci: Aitor Fernández, Valencia – Nacho Vidal, Unai García, Brašanac, Barja, Kike García, Ibáñez, Manu Sánchez, Moreno.

Athletic Bilbao: Agirrezabala – de Marcos (58. Lekue), Vivian, Martínez, Berchiche – Dani García, Vesga – Berenguer (59. Raúl García), Sancet, Muniain (C) (65. N. Williams) – I. Williams (82. Guruzeta).
Náhradníci: Ispizua – Yeray Álvarez, N. Williams, Guruzeta, Lekue, Vencedor, Zarraga, Capa, Raúl García, Balenziaga, Paredes.
Bilbao dlouho pokukovalo v La Lize po místech zaručujících postup do evropských poháru, ale v posledních kolech ztrácí až příliš a tak se propast na šestý Villarreal zvětšila na sedm bodů. Ve víkendovém kole dokonce Athletic pouze remizoval 0:0 s trápícím se Getafe. Cesta po Evropy však může vést před Copa del Rey. V druhém kole Bilbao vyřadilo Alziru, následně také Sestao. Eldense dokonce schytalo debakl 6:1. V osmifinále pro Espanyolu už šlo do tuhého, ale Bilbao zvítězilo 1:0 díky brance De Marcose. Čtvrtfinále s Valencií už bylo v režii Bilbaa 3:1.

V tabulce nejvyšší španělské soutěže je Osasuna jen pouhé dva body za dnešním soupeřem. Ani Osasuna se však nenachází v nejlepším rozpoložení, když poslední čtyři ligové duely nevyhrála. V páteční předehrávce s Mallorcou nevyužila téměř půlhodinovou přesilovku a odvezla si jen remízu za výsledek 0:0. Osasuna odstartovala putování pohárem vítězstvím 4:1 nad Fuentesem, následně přehrála i Arnedo a Gimnastic a zapotila se až ve čtvrtfinále se Sevillou. Při skóre 1:1 se šlo do prodloužení, kdy rozhodl o postupu Abde.
Krásný úterní večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Dnes se společně zaměříme na odvetné utkání semifinále španělského poháru mezi Athleticem Bilbao a Osasunou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.