Jablonec - Bohemians 1905 | ONLINE | 15.1.2020 13:00 | Tipsport liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Bohemians 1905 - 15. ledna 2020   13:00

Ukončeno
Jablonec
Jablonec
5' Chramosta 
1:0
(1:0)
Bohemians 1905
Bohemians 1905
Jablonec
Sestavy:
Hanuš – Holík, Jugas, Plechatý (C), Krob – Pleštil, Kubista, Považanec, Jovović – Velich, Chramosta.
Druhý poločas: Hrubý – Macháček, Štěpánek, Plechatý, Peřina – Petrović, Breda (67. Holík), Považanec, Hämäläinen, Matoušek – Doležal (C).
Náhradníci:
Hrubý – Považanec, Hübschman, Štěpánek, Breda, Petrović, Hämäläinen, Doležal, Macháček, Matoušek, Peřina. Trenér: Petr Rada.
Rozhodčí
Ondřej Pechanec. Asistenti: Kamil Hájek, Zdeněk Dobrovolný
Xaverov – Horní Počernice, Praha
Bohemians 1905
Sestavy:
Valeš – Schumacher, Jindřišek (C), Hronek, Záviška, Krch, Vaníček, Puškáč, Bederka, Ugwu, Novák.
Druhý poločas: Le Giang (C) – Schumacher, Köstl, Šmíd, Podaný – Nečas, Vacek, Rada, Vodhaněl – Pulkrab, Keita.
Náhradníci:
Le Giang – Keita, Nečas, Šmíd, Vodháněl, Rada, Köstl, Vacek, Podaný, Pulkrab. Trenér: Luděk Klusáček.
Přenos se aktualizuje automaticky

Nejlepší hráči utkání

Vlastimil Hrubý (JAB) několik senzačních zákroků
Kamil Vacek (BOH) tvůrce slibných příležitostí
Bohemians 1905 proti Jablonci odehráli skvělý zápas a zejména po přestávce měli spousty příležitostí na to, aby hladce vyhráli, jenže úvodní chyba Jana Závišky z páté minuty je nakonec stála zápas. O vydřené výhře týmu ze severu Čech dnes rozhodl Jan Chramosta. Konečný výsledek. FK Jablonec 1 Bohemians 1905 0.
90'
Konec zápasu.
89'
Bohemians 1905 jsou po přestávce výrazně lepším týmem a fanoušci Klokanů si žádají vyrovnávací gól.
87'
Fotbalisté Jablonce vyrazili podél pravé postranní čáry do protiútoku a vybojovali alespoň autové vhazování.
86'
Jakub Nečas na pravé straně šestnáctky dostal pěknou přihrávku z pravé strany a bez přípravy se snažil vypálit, jeho střela ale byla hodně nepřesná. Odkop od brány.
83'
Bohemians 1905 stále pokračují ve svém urputném ofenzivním snažení, kýžený vyrovnávací gól ale nikde.
80'
Bohemians 1905 vypálili na levé straně šestnáctky a Vlastimil Hrubý jejich střelu raději pouze vyrazil mimo.
79'
Jablonec vybojoval v blízkosti levé strany šestnáctky volný přímý kop a do šestnáctky přilétl z ostrého úhlu centr, který byl hráči pražského týmu dobře odvrácen.
77'
Bohemians 1905 mohli skórovat uprostřed šestnáctky, přízemní střela z otočky ale našla Vlastimila Hrubého.
75'
Jablonec se dostává po přestávce k bráně Bohemians 1905 jen sporadicky a nyní na pravém křídle předvedl centr, který byl hodně nepřesný. Odkop od brány.
74'
Kamil Vacek si zpracoval míč na pravé straně hřiště a na vzdálenější levou tyč posílal pěkný centr, jenže nabíhající Jakub Rada k němu měl příliš daleko.
71'
Jakub Nečas využil sklepnutí hlavou od Jakuba Rady a na hranici šestnáctky napřáhl k pohotové přízemní střele, která bez přípravy zamířila vedle pravé tyče.
70'
Fotbalisté Bohemians 1905 mají po přestávce obrovský tlak a Jablonec se pouze brání. Hra na jednu stranu.
68'
Bohemka se dostala na pravé straně k nebezpečnému centru, který Vlastimil Hrubý raději vytáhl na roh.
67'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Dominik Breda, přichází Libor Holík.
64'
Jakub Rada a Jakub Podaný se ocitli na vzdálenější pravé tyči ve slibné šanci, jenže přízemní centr z levé strany hřiště a ostrého úhlu nedokázali ani jeden usměrnit do brány.
63'
Další šanci měl Ibrahim Keita, když se na pravé straně šestnáctky ocitl pod tlakem a z ostrého úhlu napřáhl k prudké střele, která minula přední tyč jablonecké brány.
63'
Jan Vodháněl zkusil vypálit zpoza šestnáctky a jeho střela minula vzdálenější pravou tyč brány Jablonce.
61'
Ihrahim Keita na pravém křídle nedokázal pracovat dlouhou kolmou přihrávku a po dlouhém sprintu skončil v předklonu. Následoval odkop od brány Vlastimila Hrubého.
59'
Jakub Rada si naběhl na vzdálenější pravé tyči na prodloužený centr z rohu a z ostrého úhlu napřáhl k prudké přízemní střele, kterou jeden z jabloneckých hráčů vykopával na brankové čáře!
58'
A další šance Bohemians 1905, když po rohovém kopu hlavičkoval těsně vedle tyče Michal Šmíd.
57'
Jakub Rada na pravé straně rozehrál rohový kop a na vzdálenější levé tyči hlavičkoval do břevna úplně volný Daniel Köstl! Vzápětí přišla přízemní diagonální střela Ibrahima Keity z levé strany šestnáctky a Vlastimil Hrubý míč skvěle vyrazil.
55'
Sestava Bohemians 1905 pro druhý poločas:

Le Giang – Schumacher, Köstl, Šmíd, Podaný – Nečas, Vacek, Rada, Vodhaněl – Pulkrab, Keita.
54'
Vlastimil Hrubý vytáhl dva úžasné zákroky, když nejprve vyrazil přízemní střelu Ibrahima Keity z levé strany šestnáctky a poté i dorážku jednoho z jeho spoluhráčů, který pak zakončoval hlavou!
53'
Jan Vodháněl skvěle vybojoval míč a v blízkosti šestnáctky napřáhl k technické střele, která minula levou tyč.
51'
Jakub Nečas si nabíhal na ose hřiště na dlouhou kolmou přihrávku, jenže byla příliš prudká a u míče byl jako první vybíhající brankář Jablonce Vlastimil Hrubý.
50'
Jakub Rada na pravé straně hřiště rozehrál rohový kop a do šestnáctky Jablonce poslal centr, který byl odvrácen.
48'
Jan Matoušek nebezpečně vypálil na pravém křídle a Patrik Le Giang měl na přední tyči co dělat, aby jeho prudkou přízemní střelu vyrazil!
46'
Sestava Jablonce pro druhý poločas:

Hrubý – Macháček, Štěpánek, Plechatý, Peřina – Petrović, Breda, Považanec, Hämäläinen, Matoušek – Doležal.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 13:56.
Úvodních pětačtyřicet minut nabídlo jeden gól, o který se již v páté minutě utkání postaral Jan Chramosta, když využil obrovské chyby Jana Závišky v rozehrávce. Skóre po poločase. FK Jablonec 1 Bohemians 1905 0.
45'
První poločas skončil.
45'
Josef Jindřišek pohotově vypálil zpoza šestnáctky, jeho táhlá střela ale byla nepřesná a minula pravý horní roh brány.
42'
Jablonec zahrozil po pěkném přízemním centru z pravého křídla, když se v těsné blízkosti přední tyče dostal do zakončení, míč ovšem těsně minul pravou tyč brány.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát necelých pět minut a Jablonec vede nad Bohemians 1905 těsně 1:0.
39'
Stejným způsobem poté dopadla akce Bohemians 1905 tažená podél levé postranní čáry. Pouze odkop od brány.
38'
Tým ze severu Čech se snažil prosadit v blízkosti pravého rohového praporku, nic kloudného ovšem vymyslet nedokázal a Roman Valeš mohl odkopávat od brány.
37'
Fotbalisté Jablonce se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám zpoza šestnáctky, obě dvě ale byly zablokovány.
36'
Jan Chramosta dnes hraje výborný zápas a nyní se snažil na ose hřiště vypálit zpoza šestnáctky, jenže Bohemians 1905 rychle zavřeli volný prostor a jeho pokus zablokovali.
33'
Jan Krob na pravé straně rozehrál rohový kop a posadil nádherný centr na hlavu Vojtěcha Kubisty, jenže jablonecký odchovanec z blízkosti hlavičkoval metr nad bránu.
32'
Na opačné straně hřiště mohl skórovat Vladimir Jovović, když si na ose hřiště zpracoval míč a pak technickou střelou mířil ke vzdálenější pravé tyči, jenže Roman Valeš šel rychle k zemi a poté levou rukou míč vytáhl na rohový kop! Pěkný zákrok.
31'
Antonín Vaníček nádherně vypálil na ose hřiště a jeho táhlá střela poté zpoza šestnáctky mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jan Hanuš se ale nyní parádně proletěl vzduchem a pravou rukou míč skvěle vytáhl na rohový kop!
30'
Už to vypadalo, že se Bohemians 1905 dostanou ke střele v blízkosti šestnáctky, nakonec se tak ale nestalo.
29'
Michael Junior Ugwu je evidentně v pořádku, protože nyní si na pravé straně šestnáctky nabíhal na kolmou přihrávku, Jan Hanuš ale rychle vyběhl z brány a u míče byl první.
28'
Útočník Bohemians 1905 už je zpět na hrací ploše a pražský klub hraje kompletní. Jablonec vede stále 1:0.
27'
Bohemians hrají v současné chvíli o deseti, protože Michael Junior Ugwu musel po ošetření za postranní čáru.
26'
Michael Junior Ugwu byl nepříjemně dohrán v blízkosti šestnáctky Bohemians 1905 a hra byla přerušena, aby mohl být útočník pražského celku ošetřen.
25'
Till Schumacher si na vzdálenější levé tyči naběhl na přetažený centr z pravého křídla a ve skluzu se ho snažil z nulového úhlu poslat před bránu, jenže neuspěl.
23'
Dominik Pleštil se dostal na pravém křídle k nebezpečnému přízemnímu centru, který těsně minul vzdálenější levou tyč brány. Škoda, že tam nebyl nikdo z jabloneckých hráčů.
22'
Jablonec rychle získal míč a tentokrát se snažil prosadit na levé straně hřiště, jenže Tomáš Pilík si počínal v blízkosti rohového praporku příliš důrazně a byl mu pískán faul.
21'
Libor Holík se na pravém křídle nadechl k velkému sólu, jenže v blízkosti šestnáctky neměl komu přihrát a Jablonec byl donucen ke zpětné přihrávce podél pravé čáry.
20'
Fotbalisté pražského celku se snažili prosadit znovu podél pravé postranní čáry, jenže se ocitli pod tlakem a přízemní centr z ostrého úhlu byl Jabloncem snadno odvrácen.
19'
Tomáš Pilík odvrátil centr z rohového kopu a zpoza šestnáctky dobře vypálil z halfvoleje Jan Záviška, jeho přízemní střela se ale stala snadnou kořistí brankáře Jana Hanuše.
18'
Jan Záviška se snažil prosadit podél pravé postranní čáry, kde byl srolován k zemi, faul se ovšem nepískal a Bohemians 1905 obstarali autové vhazování.
17'
Na opačné straně hřiště rozehrával standardní situaci také Tomáš Pilík, jenže jeho centr od levé postranní čáry zamířil pouze do náruče brankáře Romana Valeše.
16'
Josef Jindřišek na levém křídle rozehrál standardní situaci a na vzdálenější pravou tyč posílal pěkný centr, jenže Jan Hanuš si křikl a stáhl míč snadno ze vzduchu.
15'
Roman Valeš si špatně zpracoval malou domů a míč mu od nohy odskočil do zámezí. Jablonec se zadarmo dostal k rohovému kopu, centr Tomáše Pilíka byl ale odvrácen.
14'
Z dnešního utkání uběhlo úvodních třináct minut a Jablonec vede nad Bohemians 1905 poté, co po necelých pěti minutách potrestal chybu Jana Závišky aktivní Jan Chramosta.
13'
Jablonec vyrazil podél levé postranní čáry do rychlého protiútoku, vzápětí mu ovšem nevyšla diagonální přihrávka směrem k hranici šestnáctky a Bohemians 1905 se ubránili.
11'
Till Schumacher se rozeběhl podél levé postranní čáry, jenže kolmá přihrávka byla příliš dlouhá a tým ze severu Čech mohl vhazovat. Jablonec vede 1:0.
10'
Jan Chramosta mohl skórovat podruhé v zápase, jenže jeho střela z hranice šestnáctky nabrala příliš velkou výšku a zamířila nad bránu pražských Bohemians.
9'
Fotbalisté Jablonce předvedli hodně riskantní a nebezpečnou malou domů, brankář Jan Hanuš si ale dokázal poradit a odkopl míč za levou postranní čáru.
7'
Antonín Vaníček se snažil prosadit podél pravé postranní čáry a Jan Krob ho zezadu evidentně přidržel za dres. Ondřej Pechanec mohl udělit žlutou kartu, zatím ji ale nevytáhl.
5'
Jablonec právě vstřelil branku!
JAN CHRAMOSTA teď na levé straně šestnáctky obral o míč tápajícího Jana Závišku a přízemní diagonální střelou zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Jablonec vede nad Bohemians rychle 1:0.
4'
Bohemians nyní hrají v deseti, protože Antonín Vaníček byl nepříjemně napálen míčem do nosu.
2'
Libor Holík se dostal na pravém křídle k centru a do šestnáctky poslal pěkný míč, jenže fotbalisté Bohemians 1905 se dokázali ubránit, přestože to nebylo úplně jisté.
1'
Fotbalisté Bohemians 1905 zvolili dlouhý nákop podél pravé postranní čáry, na který si nabíhal Michael Junior Ugwu, jenže měl k míči daleko a následoval odkop od brány.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Jablonec: Hanuš – Holík, Jugas, Plechatý (C), Krob – Pleštil, Kubista, Považanec, Jovović – Velich, Chramosta.
Náhradníci: Hrubý – Považanec, Hübschman, Štěpánek, Breda, Petrović, Hämäläinen, Doležal, Macháček, Matoušek, Peřina. Trenér: Petr Rada.

Bohemians Praha 1905: Valeš – Schumacher, Jindřišek (C), Hronek, Záviška, Krch, Vaníček, Puškáč, Bederka, Ugwu, Novák.
Náhradníci: Le Giang – Keita, Nečas, Šmíd, Vodháněl, Rada, Köstl, Vacek, Podaný, Pulkrab. Trenér: Luděk Klusáček.

Rozhodčí: Ondřej Pechanec. Asistenti: Kamil Hájek, Zdeněk Dobrovolný.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly v minulém roce 2019 dvakrát a z vítězství se vždy radoval domácí tým. Na konci dubna nejprve Bohemians 1905 a v červenci poté Jablonec.
Bohemians 1905

Bohemians 1905 vykročili do letošního ročníku Tipsport ligy skvěle, když v pražském derby porazili Duklu Praha. Klokani se aktuálně nachází na druhém místě skupiny o skóre za Příbramí, která jejich nadcházejícího soupeře porazila 3:1. Bohemians 1905 se střetnou s Jabloncem v letošní sezóně podruhé a budou se mu snažit oplatit červencovou porážku, když v prvním kole prohráli 2:0.
FK Jablonec

Fotbalisté Jablonce v úvodním duelu skupiny Tipsport ligy nestačili na Příbram, které podlehli 3:1, a dnes je čeká druhé vystoupení proti Bohemians 1905. Klub v zimě prodloužil smlouvu s Jakubem Považancem, jehož nový kontrakt vyprší 30. června 2023, a odchovancem Vojtěchem Kubistou, který podepsal novou smlouvu až do 30. června 2022. Z klubu odešel Tomáš Břečka.
Hráče Bohemians Praha 1905 čeká druhé vystoupení v základní skupině Tipsport ligy, když ve středu vyzvou v Horních Počernicích tým Jablonce. Oba soupeři budou do vzájemného středečního zápasu vstupovat v úplně opačném rozpoložení. Tým ze severu Čech v úvodním zápase nestačil na Příbram, zatímco Bohemians porazili v pražském derby Duklu a nachází se na druhém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.


Články odjinud