Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Varnsdorf - 18. ledna 2020   10:30

Ml. Boleslav
13' Jiří Klíma  • 14' Pech  • 86' Wágner
3:1
(2:0)
Varnsdorf
Varnsdorf
52' Šimon
Stejskal (46. Šeda) – Křapka (87. Rudzan), Jak. Klíma, Pudil (46. Mazuch), Fulnek (46. Douděra) – Pech (61. Tatajev), Hampl (69. Provazník), Budínský (46. Hönig), Auer (59. Grigorjan) – Wágner, Jiří Klíma (72. Ewerton)
Petřík – Koval, Klupák
UMT, Městský stadión Mladá Boleslav
155 diváků
Varnsdorf
Samoel – Pek (46. Rudnyckyj), Lehoczki, Heppner, Zezula (46. D. Novák) – Kim (46. Barac), Bláha (46. Ondráček), L. Novák (46. Houser), Kubista (46. Kocourek), Breda (46. Bělecz) – Micovčák (46. Šimon)
Vaňák

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 11:13.
FK Mladá Boleslav se stává vítězem domácí skupiny zimní Tipsport ligy se 7 body a skóre 5:2!
O výhře nad Varnsdorfem rozhodl první poločas, v němž Boleslav jasnou převahu proměnila slepenými góly na konci úvodní čtvrthodiny.
Po prostřídání o přestávce se hra vyrovnala a hosté se dočkali brzy snížení zásluhou Matěje Šimona. V závěru však zpečetil skóre muž zápasu Tomáš Wágner, který asistoval u obou předchozích boleslavských gólů Jiřímu Klímovi a Davidu Pechovi.
90'
90'
Po rohovém kopu si Mazuch efektně narazil s Ewertonem a stříleným centrem oslovil Tatajeva, jenž ze tří kroků o chloupek překopl bránu Varnsdorfu.
89'
Hönigovu zpětnou přihrávku po náběhu na levé křídlo srážejí hosté na roh.
88'
Šimon z 22 metrů slabou střelou po zemi umožnil snadný zákrok Janu Šedovi.
87'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Křapka, přichází Rudzan.
86'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pojistku dává po Douděrově centru TOMÁŠ WÁGNER, který byl dnes u všeho. První střelou trefil obránce, ale dorážku už zblízka nasměroval za záda bezmocného brankáře.
85'
Bělecz si teatrálním pádem v šestnáctce penaltu nevymodlil, na to jeho herecké schopnosti nestačily.
84'
Trestný kop rozehrál přes zeď Ondráček, míč skočil Šedovi do náruče.
83'
Ewerton s Šimonem naskakovali na míč před domácím velkým vápnem, hostující útočník upadl a píská se proti Boleslavi. Jakub Klíma, který byl nejblíž, se na něj hněvá a vyčítá, že pádu sám značně pomohl.
80'
Grigorjanova skákavá křížná střela míří vedle.
79'
S třetím rohem druholigisty si boleslavská obrana poradila, navíc se pak hosté dopustili útočného faulu.
77'
Domácí z rohu nezahrozili, míč nakonec sbírá ze země Samoel.
76'
Ex-krasnodarská spolupráce bílomodrých. Tatajev vyslal kolmici na Grigorjana mezi beky, ti před ním v poslední chvíli odkopli na roh.
73'
Bělecz oběma rukama zápasnicky svalil k zemi Douděru a verdiktu rozhodčího se ještě diví.
72'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Ewerton.
70'
Varnsdorf kopal přímák od postranní čáry a Ondráčkova hlavička zblízka přistála na horní síti domácí brány.
69'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Hampl, přichází Provazník.
68'
Wágnerova křížná střela neměla razanci ani žádoucí směr.
64'
Po prostřídání se mladoboleslavský tlak vytratil, druhý poločas je ze strany domácích zatím mnohem slabší.
61'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pech, přichází Tatajev.
60'
Centr Daniela Nováka hlavičkuje tísněný Bělecz daleko mimo domácí bránu.
59'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Auer, přichází Grigorjan.
57'
Boleslavský odchovanec Daniel Novák zachytil přihrávku ve vlastním vápně, vyvezl ho přes dva hráče a jeho průnikovka jen těsně neprošla kvůli dobrému výběhu brankáře Šedy.
56'
Dnešní utkání sleduje 155 diváků.
52'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Houserovu průnikovou přihrávku do vápna převzal MATĚJ ŠIMON a zblízka přehazuje Šedu.
50'
Zcela volný Jiří Klíma hlavičkuje z malého vápna rybičkou vedle.
47'
Mladá Boleslav nevyužila svůj pátý roh, hosté otáčejí hru na polovinu domácích.
46'
O přestávce vystřídali domácí čtyři a hosté rovnou osm hráčů a do druhé půle nastoupila mužstva v tomto složení:

Mladá Boleslav: Šeda – Douděra, Mazuch, Jak. Klíma, Křapka – Pech, Hampl, Hönig, Auer – Wágner, Jiří Klíma.

Varnsdorf: Samoel – Rudnyckyj, Lehoczki, Heppner, D. Novák – Barac, Ondráček, Houser, Kocourek, Bělecz – Šimon.
46'
Zápas je dosud jasnou záležitostí favorita a hraje se prakticky na jednu bránu. Ke slepeným gólům z konce úvodní čtvrthodiny zatím Mladá Boleslav další nepřidala a vede 2:0.
45'
43'
...po něm však také čtvrtý ofsajd.
42'
Kim Min-sung centruje a lehká teč jednoho ze stoperů přinesla hostům druhý roh.
41'
Křapkův padesátimetrový pas do běhu převzal Pech, zpětnou přihrávkou našel Jiřího Klímu, jenž obstřelil Samoela, ke své smůle však zároveň i branku Severočechů.
39'
Hosté roh odvrátili, jenže faulovali. V chumlu před bránou se pak ubránili i přímému kopu.
39'
Po třetím rohu Boleslavi hlavičkoval do růžku Jiří Klíma, skvělým zákrokem vyráží na další roh Miroslav Samoel.
37'
Pohlednou boleslavskou kombinaci nezavršil Pech, když trefil spoluhráče Křapku.
34'
Auer centruje do Samoelovy náruče, brankář Varnsdorfu okamžitě založil protiútok, ale dobře se vrátil Pudil.
34'
Výborně hrající Fulnek vybojoval na Pekovi v těsném souboji u praporku roh.
31'
Na útočný výlet se vydal Jakub Klíma, parádně přešel přes několik hráčů a předložil pod sebe Auerovi, který z osmi metrů střílí těsně vedle bližší tyče.
30'
Přes Hampla a Wágnera se dostal míč do palebné pozice k Budínskému, který z velkého vápna zakončuje nepřesně.
27'
Micovčák střílí z úhlu přímo do náruče mladoboleslavského brankáře Stejskala.
25'
Varnsdorf z něj nic nevymyslel, naopak po faulu musí odevzdat míč.
24'
Zezulův střílený centr tečuje domácí Pudil trochu krkolomným skluzem na roh. Stejskal si oddechl, že míč neskončil v jeho bráně.
24'
Wágner byl u míče dříve než Samoel, ale zblízka hlavičkuje těsně nad.
23'
Breda kousek před velkým vápnem podrazil Křapku, je z toho zajímavý přímý kop pro domácí.
22'
Poprvé zahrozili hosté. Lukáš Novák našel přetaženým centrem Bredu, který si zpracoval míč na prsou a vypálil nad břevno.
19'
Mladý Hampl z béčka se zatím ukazuje ve výborném světle, teď si po jeho individuální akci pokryl míč skokem na malé vápno před dotírajícími útočníky Boleslavi Miroslav Samoel.
18'
Fulnek snadno obešel Peka, centr na penaltovou značku nebyl špatný, ale Auer by potřeboval narůst do o pár čísel větší výšky. Takto jeho hlavičkové líznutí míří vedle varnsdorfské brány.
14'
Wágner dostal do vápna výbornou přihrávku od Budínského, vylákal brankáře a předložil před prázdnou bránu DAVIDU PECHOVI.
13'
Přetažený roh vracel hlavou na bránu Wágner a JIŘÍ KLÍMA míč špičkou boty šikovně tečoval do sítě.
12'
Jonas Auer se hezky uvolnil u postranní lajny, vnikl do šestnáctky a jeho centr srazila hostující obrana z malého vápna na roh.
10'
První zakončená akce. Auerův přesný centr sklepl Pech Budínskému, který z 10 metrů pálí těsně vedle.
7'
Za poslední 4 minuty je poměr ofsajdů 4:1, což už je moc i na kouče Jozefa Webera.
6'
Wágnerova ulička na Auera šla znovu do těsného postavení mimo hru.
4'
"Hraje se na ofsajdy, víš to?", upozorňuje domácí kapitán Pudil znovu nachytaného Klímu.
3'
Mladoboleslavskou kombinaci zastavuje ofsajd Jiřího Klímy.
1'
Domácí nastupují za velmi nevlídného počasí na umělou trávu v bílomodrých dresech, druholigoví hosté ve žlutých.

FK Mladá Boleslav: Stejskal – Křapka, Jak. Klíma, Pudil, Fulnek – Pech, Hampl, Budínský, Auer – Wágner, Jiří Klíma
Náhradníci: Šeda – Mazuch, Grigorjan, Provazník, Hönig, Douděra, Ewerton

FK Varnsdorf: Samoel – Pek, Lehoczki, Heppner, Zezula – Kim, Bláha, L. Novák, Kubista, Breda – Micovčák

4. Hradec Králové 1 bod, skóre 1:2
Závěrečný hrací den mladoboleslavské B skupiny zimní Tipsport ligy rozhodne o celkovém prvenství, na které si ještě brousí zuby tři ze čtyř účastníků.
Mladá Boleslav je v nejlepší pozici – pořadatelský klub vede tabulku se čtyřmi body a skóre 2:1, stačí mu tedy výhra nad Varnsdorfrem či remíza, pokud v odpoledním duelu sparťanské béčko neporazí poslední Hradec Králové.
Varnsdorf zatím dvakrát remizoval 1:1, potřebuje tedy porazit Mladou Boleslav vyšším výsledkem než Sparta B případně zvítězí nad Hradcem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.