Litoměřice - Vysoké Mýto | ONLINE | 23.2.2018 20:30 | 1. FUTSAL liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Vysoké Mýto - 23. února 2018   20:30

Ukončeno
Litoměřice
Litoměřice
06:54' Rafael  • 08:19' Two  • 13:52' Two  • 17:45' Fabricio  • 24:04' Rodrigo  • 31:01' Krok  • 35:45' Záruba  • 37:25' Rafael 
8:1
(4:0)
Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
36:51' Štanglica  
Litoměřice
Sestavy:
Vavrek (30. Kubíček) – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács (C), Matheus, Rafael, Vagnao, Krok.
Rozhodčí
Košťál, Lasch – KrestaDelegát: Bydžovský
Sportovní hala Chemik, Lovosice
Vysoké Mýto
Sestavy:
Ehrenberger (Špinar) – Sklenář, Jeníček, Štanglica, Michalec, Vágner (C), Novák, Lištván, Vladyka, Šabata, Sekanina.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Litoměřice ve druhém poločase přidaly další 4 branky a jasně dominovala. Hosté z Vysokého Mýta se dočkali aspoň čestné branky, kterou vstřelil ve 37. minutě Štanglica. Litoměřičtí tedy z dnešního duelu berou po jasné výhře 8:1 další 3 body do tabulky a na svém kontě mají šňůru šesti výher v řadě.
Konec zápasu.
39:49'
Hosté už zápas pouze dohrávají. Drží míč na vlastní polovině a nikam se neženou.
39:00'
Probíhá poslední minuta utkání.
37:25'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Stav 7:1 dlouho nevydržel. Už o osmou branku domácích se postaral RAFAEL, který se dostal s míčem do bezprostředního předbrankového prostoru, odkud už Rafaelovi nedělalo problém tváří v tvář úspěšně zakončit.. Asistence: Michal Kovács.
36:51'
Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Tak se hosté přeci jen dočkali. Po nahození Ehrenbergera se do míče hlavou opřel Lištván. Tuto hlavičku ještě Kubíček dokázal zlikvidovat, ale vyražený míč na dvakrát dorazil do brány ŠIMON ŠTANGLICA. Asistence: Jan Lištván.
35:45'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
A jelikož se hráči Vysokého Mýta nemají k ohrožení brány, konají Litoměřice. Ti se prosazují z další akce, kterou zakončoval bodlem RADIM ZÁRUBA. Asistence: Rafael.
35:21'
Na vstřelení aspoň čestné branky neschází hostům příliš času.
34:00'
Domácí futsalisté si s obranou soupeře dělají takřka co potřebují. Obrana Vysokého Mýta nestačí reagovat na pohyb soupeře. Přesto se Litoměřice nedokáží prosadit už posedmé.
32:52'
Na hrací ploše už se nějakou chvíli ocitá formace domácích, ve které jsou tři Brazilci. A ti hodně motali hlavy soupeři. Výsledkem byly 3 střely, které ale dokázal Ehrenberger vyrazit mimo tři tyče.
31:01'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Ze zcela nevinné akce přidávají Litoměřice už šestou branku. LUKÁŠ KROK změnil původní plán jeho spoluhráčů a po průniku podél levé postranní čáry nachytal Ehrenbergera nepřipraveného na zákrok. Míč se zastavil až v síti. Asistence: Rodrigo.
29:58'
Dochází ke střídání v brankovišti. Po Johanu Vavrekovi se mezi tři tyče postavil náhradník Václav Kubíček.
29:36'
Při dalším zakončení trefuje kapitán domácích, Michal Kovács, dokonce spojnici! Míč se od ní ale odrazil mimo hrací plochu.
29:12'
Kovács vyslal ze zhruba deseti metrů velmi tvrdou ránu vstříc hostující svatyni. Ehrenberger vyrazil míč nad bránu, takže budou domácí pokračovat na míči.
28:37'
Další náznak akce Vysokého Mýta končí nepřesnou rozehrávkou a zachycením míče v podání Vavreka do náruče na samé hraně brankoviště.
27:44'
Hosté se dočkali vůbec prvního rohového kopu v zápase. Z něj nedokázali vymyslet akci, která by vedla k zakončení. Vavrek je takřka bez práce.
26:25'
Hosté velmi dlouho kombinovali, ale pouze na vlastní obranné polovině. Po chvíli se osmělil Sklenář společně s Michalcem. Celá akce končí nepřesnou rozehrávkou Michalce na Sklenáře, který si už už zabíhal do brankoviště Litoměřic.
25:21'
Taverna nalezl křižnou přihrávkou přes celou šířku hrací plochy na vzdálenější tyči Fabricia. Fabricio se pokoušel ihned o zakončení, ale trefil pouze brankáře soupeře.
24:50'
Ne a ne, hosté si dnes nedokážou kloudně přihrát a dělá jim velké problémy přejít aspoň půlící čáru.
24:04'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Pověstný "bůr" je na světě. Velmi dobře vystihl přihrávku Krok, kterému už poté stačilo pouze přistrčit míč do pravé strany na nabíhajícího RODRIGA, který se z ostrého úhlu trefil kolem těla Ehrenbergera do brány. Asistence: Lukáš Krok.
23:40'
Krok dokázal soupeři vypíchnout míč a před dalším protihráčem posunout míč lehce vedle sebe na nabíhajícího Twoa. Druhý jmenovaný to měl k míči ale mnohem dále než Ehrenberger, který míč zachytil do náruče.
23:19'
Dnes málo vídaná situace. Vysoké Mýto se dostalo na útočnou polovinu a dokázalo úspěšně kombinovat, dokud nevykopl míč zpod nohou hostů Vagnao.
22:55'
Hosté vyčkávali, co s míčem provede Rafael. Mezitím mu seběhl na narážečku Fabricio, který mu míč opravdu přiťukl. Ke skórování scházelo Rafaelovi jen pár centimetrů.
22:01'
Hrdý předvedl zasekávačku a z otočky vystřelil. Ehrenberger jeho střelecký pokus na poslední chvíli vykopl nad bránu.
20:59'
Matheus se dostal do prvního střídání a hned si málem přivodil zranění. Za bránou soupeře po doběhnutí míče šlápl na ochrannou síť, po které nepříjemně uklouzl a upadl. Naštěstí pro domácí se ošetření zvedá a pokračuje ve hře.
20:21'
Litoměřičtí se ujali míče a znovu to jsou oni, kteří kombinují před bránou soupeře.
20:01'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:20.
Sledovali jsme dvacet minut, ve které Litoměřice nepustili soupeře z Vysokého Mýta takřka do žádné šance. Naopak sami domácí si dokázali vytvořit plno šancí na skórování, z nichž se ujali 4 pokusy. Postupně se trefil Rafael, dvakrát Two a na poločasových 4:0 Fabricio. Nejzbach dnes v oslabené sestavě nepředvádí výkon, který by byl hoden páté pozici v tabulce.
20:00'
První poločas skončil.
19:46'
Podobně jsou na tom hosté. Vavrek tak v prvním poločase měl maximálně jeden zákrok.
19:38'
Přesto Vagnao nedokázal zkrotit své útočné choutky a svou střelu poslal mimo bránu.
19:29'
Litoměřičtí se snaží dohrát první půli v klidu na míči.
19:00'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
18:58'
Litoměřice se dopouští pátého akumulovaného faulu.
17:45'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Tak dlouho točili domácí své pozice, až se před bránou objevil po střele Záruby zcela osamocený FABRICIO, který po otočce propasíroval míč do brány soupeře. Nic na tom nezměnil ani fakt, že Ehrenberger lehce míč zasáhl. Asistence: Radim Záruba.
17:32'
Domácí rozjíždí řadu přihrávek na útočné polovině.
16:38'
Kovács vyslal při exekuci volného kopu střílenou přihrávku, kterou měl usměrnit do brány Two. Druhý jmenovaný ale tuto přihrávku pouze přibrzdil, aby se míč pouze dokutálel mimo hrací plochu.
16:37'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.
16:37'
Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.
16:18'
Za to Ehrenberger musel předvést další zákrok po zakončení Rafaela z levé strany.
16:01'
Vágner se pokusil o individuální akci při přechodu do rychlého protiútoku. Proti trojnásobné přesile to měl ale těžké. Navíc jeho zakončení skončilo daleko vedle brány.
14:53'
Čtvrtá branka domácích byla blízko, ale Vagnao poslal svou střelu pouze do Twoa, který v tu chvíli stál vedle pravé tyče hostující brány. Dobrou práci ale ještě předtím odvedl Two, který obehrál Ehrenbergera.
13:52'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Kýžená třetí branka domácích je na světe. Vagnao sehrál totožnou situaci jako při předchozí brance. A i tentokrát byl na jejím konci stejný zakončovatel – TWO. Ehrenberger se pokoušel ještě po jeho střele natáhnout, ale marně. Asistence: Vagnao.
12:04'
Vavrek si sáhl na míč, i když šlo pouze o stáhnutí míče ze vzduchu po pokaženém centru hostů.
11:35'
Hosté se ojediněle dostali s míčem na útočnou polovinu a už to vypadalo, že bude muset Vavrek poprvé zakročit. Jenže vše pokazila nepřesná rozehrávka.
11:08'
Domácí futsalisté okupují bránu Vysokého Mýta ze všech možných pozic. Kýžené třetí branky se ale ne a ne dočkat.
10:30'
Záruba sice nepřihrál přesně a soupeř tak měl cestu k míči volnou. Jenže Sklenáře ihned obral o míč Kovács, který bez rozběhu zkusil střelu. Ta končí vysoko nad.
09:33'
Litoměřice už mohly vést o 3 branky, jenže osamocený Vagnao u pravé tyče nedokázal zasunout míč do prázdné brány. Ehrenberger se stačil přesunout dříve, než se Vagnao s míčem otočil kolem své osy.
08:38'
Lukáš Krok (GRD) zatáhl na útočné polovině za záchrannou brzdu a poslal protihráče k zemi. Rozhodčí se mimo načtení třetího akumulovaného faulu uchýlili k udělení žluté karty.
08:19'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Vedení Litoměřic se navyšuje na dvě branky. Vagnao pláchl po pravé straně všem svým pronásledovatelům, aby mohl poslat přihrávku ke vzdálenější tyči, kde nabíhal z druhé vlny TWO, který už měl lehkou úlohu s trefením opuštěné branky. Asistence: Vagnao.
07:48'
Ehrenberger si musel poradit s další potíží. Už střela Záruby byla jedovatá, ale dokázal vyrazit míč před sebe, kde operoval agilní Fabricio, který svou dorážku nasměřoval pouze do těla brankáře.
06:54'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Domácí se zaslouženě dostávají do vedení. RAFAEL předvedl nádhernou individuální akci, při které se vyhnul faulu u pravé postranní čáry a po výběhu více do středu zakončil přesně pod horní tyč. Asistence: Michal Kovács.
06:45'
Nejzbach se na míči příliš dlouho neohřál, chyba v rozehrávce přichází už na půlící čáře.
06:16'
Fabriciovu střelu od pravé postranní čáry před bránou ještě lehce tečnul Rafael. Ehrenberger měl plné ruce i nohy práce, aby míč nepřekonal brankovou čáru.
05:38'
Narážečka v podání Fabricia se Zárubou zakončoval první jmenovaný. Jeho tvrdé zakončení ale dokázal zblokovat jeden z bránících hráčů. Litoměřice i tak pokračují v kombinaci na útočné polovině.
04:59'
Two si připsal střelecký pokus, ten ale Ehrenberger bez problémů vyráží zpět do hřiště.
04:33'
Litoměřice nepouští své soupeře do takřka vůbec žádné šance. Domácí ovládají hru.
04:02'
Se střelou Vagnaa měl Ehrenberger velké problémy a měl co dělat, aby povedenou střelu vyškrábl z rohu brány aspoň na horní tyč.
03:16'
Rodrigo našel rozehrávkou z pomezí před bránou Vagnaa, jeho střelu Ehrenberger dokázal vykrýt do bezpeční. Přesto domácí pokračují v obléhání brány.
02:49'
Rozhodčí omylem přiřkl míč v autu domácím, načež se Vagnao přiznal, že míč tečoval on před opuštěním hrací plochy. Hezké gesto fair-play.
02:09'
Fabricio mel dvě velké šance po sobě na skórování, ani jednou mu ale nevyšla střela z prvního doteku tak, jak vy si představoval. V obou případech minul hostující svatyni jen o milimetry.
01:58'
Záruba si poradil se svým strážcem a snažil se naservírovat míč na spoluhráče těsně před brankáře. V tomto prostoru operoval pouze brankář, který vykopl jeho přihrávku mimo hrací plochu.
01:40'
A domácí se snažili o další rychlý kontr. Kovácsova příhra na Zárubu ale byla krátká. Obrana Vysokého Mýta dokázala odvrátit míč do zámezí.
01:19'
Rafael na půlící čáře vystihl přihrávku soupeře a vyrážel společně s Fabriciem do rychlého protiútoku. V početní přesile 2 na 1 si vyměnili míč, aby mohl zakončovat Fabricio těsně vedle.
00:27'
První akce domácích končí nepovedenou rozehrávkou Rafaela na Zárubu. Hosté nedokázali z protiútoku využít početní přesily.
00:01'
Úvodního výkopu se ujali domácí hráči.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před samotným výkopem následuje minuta ticha za zesnulého Pavla Návesníka, dlouholetého činovníka Svazu futsalu.
Hráči nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu. Domácí Litoměřice zvolily pro dnešní utkání dresy zeleno-bílé kombinace, hosté z Vysokého Mýta nastupují ve žlutých dresech.
Úvodní sestavy:

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Kubíček) – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Hrdý, Two, Kovács (C), Matheus, Rafael, Vagnao, Krok.

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Ehrenberger (Špinar) – Sklenář, Jeníček, Štanglica, Michalec, Vágner (C), Novák, Lištván, Vladyka, Šabata, Sekanina.

Rozhodčí: Košťál, Lasch – Kresta
Delegát: Bydžovský.
Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u textového online přenosu, tentokrát již ze sportovní haly Chemik. Hráči obou celků se nachází na hrací ploše, kde probíhá předzápasová rozcvička.
Dnešní utkání bude řídit dvojice rozhodčích Milan Košťál a Jiří Lasch. Vypomáhat jim bude v prostoru střídaček třetí rozhodčí Jan Kresta. V roli delegáta FAČR je přítomný Zdeněk Bydžovský.
Michal Jiráský (Vysoké Mýto): "Do Litoměřic pojedeme v oslabené sestavě. Do zápasu nezasáhnou Kubát, Beran, Sklenář, Gerčák a bohužel ani já. Příležitost dostanou mladí kluci a věřím, že torzo týmu v čele s kapitánem Vágnerem a novou posilou Lištvánem, je správně nabudí a kluci se dohromady porvou o body."
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Nejproduktivnější hráči:
Václav Sklenář – 18 bodů (11+7)
Petr Vladyka – 15 bodů (8+7)
Martin Šabata – 15 bodů (3+12)
Michal Jiráský – 15 bodů (11+4)
Roman Michalec – 12 bodů (9+3)

Poslední odehraná utkání:
Vysoké Mýto – Sparta Praha 1:6
Démoni Česká Lípa – Vysoké Mýto 2:7
Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 1:4
Svarog Teplice – Vysoké Mýto 8:1
Vysoké Mýto – ERA-PACK Chrudim 0:5
Tabulka VARTA futsal ligy:

1. ERA-PACK Chrudim – 55 bodů (113:24)
2. Sparta Praha – 47 bodů (97:47)
3. Interobal Plzeň – 41 bodů (92:57)
4. Gardenline Litoměřice – 39 bodů (83:45)
5. Nejzbach Vysoké Mýto – 33 bodů (65:65)

6. Svarog Teplice – 30 bodů (90:78)
7. Slavia Praha – 24 bodů (84:79)
8. Helas Brno – 21 bodů (62:81)
9. Olympik Mělník – 15 bodů (59:105)
10. Démoni Česká Lípa – 12 bodů (51:86)
11. Gamaspol Jeseník – 11 bodů (46:100)
12. Ocel Třinec – 4 body (37:112)
Igor Vodecký (asistent trenéra Litoměřic): "Mýto hraje ve formě a má herní pohodu. Nečeká nás vůbec jednoduché střetnutí, ale hrajeme doma, což nám velí zvítězit. Chceme ukázat naši kvalitu a prezentovat se dobrým výkonem. Samozřejmě i výsledkem. Věřím, že si fanoušci najdou čas a přijdou nás do haly povzbudit."
Gardenline Litoměřice

Nejproduktivnější hráči:
Michal Kovács – 19 bodů (5+14)
Radim Záruba – 17 bodů (10+7)
Fabricio – 16 bodů (12+4)
Vagnao – 16 bodů (10+6)
Lukáš Krok – 15 bodů (10+5)

Poslední odehraná utkání:
Helas Brno – Gardenline Litoměřice 0:6
Gardenline Litoměřice – Gamaspol Jeseník 12:2
Ocel Třinec – Gardenline Litoměřice 1:9
Slavia Praha – Gardenline Litoměřice 1:5
Démoni Česká Lípa – Gardenline Litoměřice 2:5
Přeji příjemný večer všem futsalovým nadšencům! Dnes je na programu 20. kolo VARTA futsal ligy, ve kterém se mimo jiné utká celek Gardenline Litoměřice proti celku 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. Zápas se odehraje od 20:30 hod. ve sportovní hale Chemik, která se nachází v Lovosicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Články odjinud