Slavia - FTZS Liberec | ONLINE | 19.1.2019 18:00 | 1. FUTSAL liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : FTZS Liberec - 19. ledna 2019   18:00

Ukončeno
Slavia
Slavia
3' Směřička  • 9' Záruba  • 12' Jošt  • 22' Záruba  • 25' Pršič  • 30' Klíma  • 32' Leovski  • 33' Směřička  • 40' Krasnič 
9:2
(3:0)
FTZS Liberec
FTZS Liberec
37' Rumler   • 38' Rumler  
Slavia
Sestavy:
Karpiak, Žežulka – Klíma, Směřička, Jošt, Sita, Leovski, Dodo, Krasnič, Homola, Záruba, Hájek, Pršič
Rozhodčí
Šmíd – Vlašič
SH SK Slavia Praha-Eden
350 diváků
FTZS Liberec
Sestavy:
Vogt, Garčár – Baláž, M. Bína, P. Bína (K), Soukup, Rumler, Benek, Němec, Kazda, Rašín, Kaiser
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí potvrdili roli favorita, svému soupeři nasázeli devět branek. Hosté se do střelecké listiny zapsali až v úplném závěru, kdy se dvakrát během krátké chvíle prosadil Rumler, v posledních vteřinách pak tyčku orazítkoval Kazda. Liberec se v Praze prezentoval slušným výkonem, vypracoval si několik dobrých příležitostí a ostudu rozhodně neudělal.
Konec zápasu.
40'
Poslední šance ale patřila Liberci, Kazda totiž orazítkoval brankovou konstrukci! Víc už se pravděpodobně nestane.
40'
Slavia právě vstřelila branku!
Domácí přidávají v závěru tohoto utkání devátý gól! Pršič našel skvělou přihrávkou UROŠE KRASNIČE, který z bezprostřední blízkosti překonal Garčára. Domácí hráč volil technické zakončení a přehodil brankáře Liberce! Asistence: Marko Pršič.
39'
Míč si vzal na starost opět Josef Němec, ten však v tomto případě nemířil přesně, jeho pokus byl hodně nepřesný!
39'
Homola fauloval Němce, jde o pátý akumulovaný faul pro pražský tým. Následovat bude standardka pro Liberec!
38'
Liberec právě vstřelil branku!
No vida, je tady další branka pro hosty a opět u toho byl ŠTĚPÁN RUMLER, který využil přihrávky od Pavla Bíny! Nutno dodat, že hostujícímu hráči pomohla branková konstrukce. Asistence: Pavel Bína.
37'
Liberec právě vstřelil branku!
Hosté se dostali do situace dva na brankáře! Přihrávku na pravou stranu dostal ŠTĚPÁN RUMLER, na kterého zívala odkrytá svatyně. Hostující hráč pak s pomocí tyče dnes poprvé překonal Karpiaka! Asistence: Aleš Benek.
37'
Míč si vzal na starost Radim Záruba, který však Radima Garčára překonat nedokázal, jeho zakončení mířilo vysoko nad branku!
37'
Josef Němec fauloval. Jelikož jde o šestý akumulovaný faul, následovat bude desetimetrový kop pro pražský celek!
36'
Na palubovce je opět Směřička, který dělá obraně soupeře obrovské problémy. Míč se nyní dostal do zámezí, rozehrávat bude Němec.
36'
Liberec se snaží o čestný zásah. Individuálně to vzal na sebe Kazda, domácí obrana zaspala, Karpiak však i nadále drží čisté konto.
35'
Dlouhá kombinace domácích, Záruba našel Směřičku, který mu balón vrátil chytrou patičkou. Následné zakončení zastavilo břevno hostující branky!
Akumulované fauly: 4-5
34'
Žlutou kartu dostává Pavel Bína (FTZS Liberec).
34'
Přízemní střela Josefa Němce sice mířila mezi tři tyče, ovšem Karpiak byl pozorný, domácí gólman i nadále drží čisté konto!
34'
Žlutou kartu dostává Radim Záruba (SK Slavia Praha).
33'
Slavia právě vstřelila branku!
Po levé straně unikl MARTIN SMĚŘIČKA, který poté chytrou střelou na zadní tyč překonal brankáře Garčára a přidal osmou branku domácího týmu! Asistence: Radim Záruba.
33'
Oddechový čas pro domácí.
33'
Leovski obešel Bínu, který nedokázal překonat vyběhnutého Garčára. Balón poté skončil v zámezí, rozehrávat bude Liberec.
32'
Slavia právě vstřelila branku!
Domácí rozehrávali rohový kop, Pršič přihrál na úplně volného IGORA LEOVSKEHO, jehož následná rána se zastavila až v síti hostující svatyně! Asistence: Marko Pršič.
32'
Nejprve Baláž, následně Marek Bína. Ani jeden z nich teď domácího brankáře překonat nedokázal, Liberec bude rozehrávat rohový kop.
31'
Do slušné střelecké pozice se dostával Benek, jenže výborně se vrátil Leovski. Na druhé straně si další zákrok připsal Garčár.
30'
Žlutou kartu dostává Štěpán Rumler (FTZS Liberec).
30'
Slavia právě vstřelila branku!
Balón se odrazil k DANIELU KLÍMOVI, který ze středu vypálil tvrdou ránu k tyči. Radim Garčár byl bez šance, poprvé v tomto utkání inkasoval!
30'
Obrovská příležitost pro Pražany! Záruba se ocitl před odkrytou brankou, k překvapení všech ale nedokázal skórovat!
29'
Dlouhý výhoz Vogta hledal Baláže. Na druhé straně se do obrovské příležitosti dostali domácí, za Garčárem zvonila branková konstrukce!
29'
Sešívaní se dostali do dalšího brejku. Směřička hledal Leovskeho, hostující obrana se stihla vrátit včas, následovat bude rohový kop.
28'
Oddechový čas pro hosty.
28'
Rašín vybídl Rumlera, kterému dnes už potřetí vystavil stopku Karpiak. Ten šel rychle ven z branky, čímž soupeři zmenšil úhel.
28'
Na palubovku se dostává také dorostenec Klíma. Domácí rozehrávali dlouho, rozhodčí tak odpískal proti nim.
27'
Pěkná klička Kazdy proti Zárubovi. Hostující hráč pak místo střely ještě přihrával, Němec však dostal přihrávku pouze na paty.
26'
Liberec dostal výhodu, poté zakončoval Němec. Jeho střela byla nepřesná, rozhodčí se vrátil k předchozí situaci, třetí akumulovaný faul pro Slavii.
26'
Kazda zkoušel z první přihrávat na Marka Bínu, který by uklízel do prázdné branky. Jeho úmysl přečetl dobrým výběhem Karpiak.
25'
Slavia právě vstřelila branku!
Domácí se dostali do rychlého brejku, který zakončili pátou vstřelenou brankou! MARKO PRŠIČ dostal přihrávku na levou stranu, poté chytře obstřelil brankáře Vogta! Asistence: Igor Leovski.
25'
Hra je přerušena, Leovski hrál na zemi, rozehrávat tak budou liberečtí hráči.
24'
Míč si vzal na starost znovu Leovski, který nastřelil pouze Němce. Ten byl trochu otřesený, zůstává totiž na palubovce.
24'
Jasný faul Bíny. Krasnič se zvedá ze země, po druhém akumulovaném faulu Liberce přijde zajímavá standardka pro Pražany!
23'
Domácí Dodo obešel Vogta, jenže byl v těžkém úhlu a přihrával pod sebe. Parádní návrat předvedl Rašín, který zachránil hosty od páté inkasované branky!
23'
Směřička sklepl na střed, kde se do balónu opřel Hájek. Tomu ale střela vůbec nesedla, byla nepřesná, Vogt zasahovat nemusel!
22'
Slavia právě vstřelila branku!
Tak to byla paráda! Individuální akci nám předvedl RADIM ZÁRUBA, který utekl po pravé straně, následně přehodil vyběhnutého Vogta! Asistence: Martin Směřička.
22'
Výborný zákrok Vogta. Hostující brankář zasáhl těsně před Homolou, následovat bude rohový kop pro pražský celek.
21'
Domácí drží balón. Směřička našel Homolu, ten však místo zakončení ještě hledal Hájka. K tomu už se přihrávka nedostala.
21'
Začal druhý poločas.
Úvodní dvacetiminutovka tohoto utkání je za námi. Hosté do utkání nevstoupili vůbec špatně a dostali se k několika zajímavým příležitostem. Favorit poté převzal otěže utkání a třikrát skóroval. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, ten začne zhruba v 18:59.
20'
První poločas skončil.
20'
Bylo tomu tak! Jenže Leovski, poté ani Pršič nedokázali překonat brankáře Vogta, který bude opět rozehrávat.
20'
Rozehrávka teď hostujícímu gólmanovi trvala dlouho! Dobrá pozice pro Slavii, zakončení si nejspíše vezme na starost Leovski.
20'
Do střelecké pozice se dostal Homola. Jeho následný pokus ale nemířil mezi tři tyče, rozehrávat bude brankář Vogt!
19'
Dobrý výběh Vogta, který zastavil zajímavě se rozvíjející akci soupeře. Za malou chvíli nám začne závěrečná minuta první půle.
18'
Hostující Baláž to zkoušel individuálně po levé straně. Leovskeho sice obešel, jenže domácí hráč ještě dokázal zahrát do zámezí.
18'
Liberečtí střídají, na palubovce je kapitán Bína, který dlouze kombinuje s brankářem Vogtem.
18'
Rumler si v souboji se Zárubou pomohl faulem, což neuniklo rozhodčím. Rozběhly se závěrečné tři minuty prvního poločasu.
17'
Rychle rozehraný rohový kop. Dodo našel Směřičku, jehož střela směřovala na bližší tyčku. Výborný reflex předvedl Vogt, který vyrazil na další roh!
17'
Karpiak musel vysoko z branky! Poté se míč dostal k Rumlerovi, který však nemířil přesně.
16'
Tempo hry se v posledních minutách hodně zklidnilo. Domácí teď nikam nepospíchají, hosté kombinují na vlastní polovině.
15'
Směřička byl faulovaný Bínou, druhý akumulovaný faul pro Liberec. Hostující kouč se nyní dožadoval odpískání ruky domácího hráče.
15'
Sešívaní se dostali do přečíslení tři na dva, Dodo to vzal na sebe. S jeho první střelou si poradil Vogt, následné zakončení směřovalo vysoko nad!
14'
Do hodně otevřené obrany se dostávali Benek s Rumlerem. Druhý jmenovaný poté nezakončil přesně, zahraje si Karpiak.
14'
Nepřesná přihrávka z domácí strany, která směřovala na Krasniče. Po delší době se k balónu dostanou také hosté, kteří budou rozehrávat.
14'
O teč se těsně před Vogtem pokoušel Krasnič! Hostující gólman byl pozorný, neúspěšná byla i dorážka Vogta.
13'
Leovski si všiml úplně volného Krasniče. Ke druhému jmenovanému se balón nakonec nedostal, Slavia však zůstává u míče.
13'
Oddechový čas pro domácí.
12'
Slavia právě vstřelila branku!
Domácí futsalisté se dostali do přečíslení tři na jednoho! Na konci celé akce byl zakončující DAVID JOŠT. Asistence: Igor Leovski.
12'
Další rohový kop. Potlesku se dočkal Leovski, který předvedl fair play gesto, rozehrávat budou opět hosté.
12'
Nepřesná střela Beneka. Rozhodčí však ukazují, že bude následovat rohový kop, pokus hostujícího hráče byl tečovaný.
11'
Leovski se dostal do kombinace s Pršičem. Na druhého jmenovaného poté zívala prázdná branka, celá akce však gólem neskončila!
10'
Karpiak se vydal na útočný výlet, poté přihrával na levou stranu. Jošt nedokázal převzít balón, rozehrávat bude Liberec.
10'
Z levé strany se zcela sám na Karpiaka řítil Kazda. Ten zakončoval bodlem, domácí gólman byl opět pozorný a vyrazil na rohový kop!
9'
Záruba zůstal na palubovce a dostal dobrou přihrávku za obranu. Hostující gólman předvedl rychlý a důležitý výběh z branky!
9'
Slavia právě vstřelila branku!
Vypadalo to, že se RADIM ZÁRUBA dostal do neřešitelného úhlu. Domácí hráč svou tvrdou ranou překonal Vogta, který si tuto branku za rámeček rozhodně nedá! Asistence: Dodo.
8'
Dvě obrovské příležitosti pro Slavii! Homola se Zárubou teď nedokázali dostat balón za záda Vogta, kterému hodně pomohla hostující obrana!
8'
Záruba předložil Homolovi, který zpracoval balón, poté skóroval. Branka platit nemůže, druhý jmenovaný hráč si při zpracování pomohl rukou!
7'
Rychlá rozehrávka Němce. Ten našel Rašína, jehož následné zakončení trefilo pouze boční síť domácí branky!
6'
O následnou rozehrávku se postaral právě Němec. Jeho tvrdá rána mířila vysoko nad branku, Karpiak nakonec zasahovat nemusel!
6'
Vogt vyhodil balón na Němce, který byl jasně faulován Zárubou. To je už třetí akumulovaný faul pro pražský celek.
5'
Za námi úvodní pětiminutovka hry. Favorit sice vede, ovšem hosté zatím nehrají vůbec špatně, k dispozici už měli několik nadějných příležitostí.
5'
Hodně aktivní Soukup zakončoval z levé strany. Trefil však pouze prvního bránícího hráče, tím byl Jošt.
4'
Rašín ke střele vybídl Rumlera, kterého dnes už podruhé vychytal brankář Karpiak! Další rohový kop pro hostující celek.
4'
Ze středu teď pálil Jošt! Liberecký brankář Vogt si připsal důležitý zákrok, domácí však zůstanou i nadále u balónu.
3'
Pršič dělal kličku, jenže poté si pomohl jasným faulem. První akumulovaný faul pro pražský celek.
3'
Slavia právě vstřelila branku!
Výbornou přihrávku dostal MARTIN SMĚŘIČKA, který se ocitl tváří v tvář hostujícímu brankáři! Vogt neměl nárok na úspěch, domácí jdou do vedení! Asistence: Radim Záruba
2'
Rumler se dostával do zajímavé střelecké pozice. Dobrý obranný zákrok ale předvedl Homola, liberečtí hráči zůstanou u balónu.
2'
A zase Soukup! Tentokráte zakončoval vedle branky, pro míč běží Karpiak, který bude rozehrávat od branky, druhá minuta se blíží ke svému konci.
2'
Benek bojoval o míč, Soukup poté pálil z voleje. Dobrý zákrok vytáhl domácí brankář Karpiak, který vyráží na rohový kop!
1'
Utkání právě začalo.
První vzájemné utkání těchto dvou celků mělo jasný průběh! Pražané svému soupeři na jeho palubovce nasázeli deset branek, inkasovali pouze jednou. Jak zápas skončí dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně FTZS Liberec. Ten bude obrovským outsiderem! Hosté jsou na deváté pozici, mají druhou nejhorší obranu v soutěži, celkově inkasovali 90 branek! O góly hostujících hráčů se stará především Milan Soukup, ten se trefil už jedenáctkrát, k čemuž přidal tři asistence. Čtrnáct bodů má i Jakub Žoček, ten se prosadil dvakrát, jenže má už dvanáct gólových přihrávek!
SK Slavia Praha do utkání půjde v roli jasného favorita! Domácí hráči za sebou mají neúspěšné derby, celkově jim momentálně patří čtvrtá příčka, na svém kontě mají Pražané 24 bodů. Jejich nejproduktivnějším hráčem je v tuto chvíli Ivan Krstevski, který zaznamenal už osm branek, ke kterým přidal sedm asistencí. Igor Leovski se poté prosadil třikrát, přičemž asistoval hned devětkrát!
Zdravím všechny příznivce futsalu! Česká nejvyšší soutěž má na programu čtrnácté kolo, SK Slavia Praha v jednom ze zápasů přivítá FTZS Liberec
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
Články odjinud