1. FUTSAL liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Č. Budějovice : Vysoké Mýto - 6. října 2019   19:00

Dynamo Č. Budějovice
4' Hric  • 8' Radouch  • 15' Radouch  • 16' Benát  • 29' Radouch  • 31' Radouch
6:3
(4:2)
Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
10' Michalec   • 19' Kubát   • 40' Vladyka
Dragoun, Lafek
SH TJ Lokomotiva České Budějovice
Vysoké Mýto

40'
Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
PETR VLADYKA se dostal k odražené střele Semeráda a přesnou ranou k tyči upravuje na konečných 6:3!
31'
Dynamo právě vstřelilo branku!
O vítězi je zřejmě rozhodnuto! Po faulu na Hrice nechal rozhodčí výhodu, kterou výborně využil DAVID RADOUCH, jenž přešel přes bránícího hráče a dloubáčkem přehodil gólmana Ehrenberga – 6:2!
29'
DAVID RADOUCH se rychlou kličkou prosadil přes hostujícího Vladyku a dokonává tím hattrick – 5:2!
21'
20'
19'
Rázem se hosté vrací do hry rychlou odpovědí, přesnou střelou snižuje na rozdíl dvou branek JAROSLAV KUBÁT – 4:2!
16'
Domácí poprvé v zápase odskakují na rozdíl tří branek, do střelecké listiny se zapsal také PETR BENÁT – 4:1!
15'
Z desetimetrového kopu vrací domácímu týmu dvoubrankové vedení DAVID RADOUCH – 3:1!
10'
Z rychlého protiútoku snižuje přesnou střelou hostující MICHALEC – 2:1!
8'
Z přímého kopu se nekompromisní ranou prosadil DAVID RADOUCH – 2:0!
4'
Domácí se dostávají do vedení! Radim Pouzar po pěkné individuální akci našel přesnou přihrávkou JAKUBA HRICE, který otevírá skóre dnešního utkání – 1:0!
00:01'

Dynamo PCO České Budějovice: Beránek (Jasanský) – Pouzar, Benát, Lengyel, Hačka, Peterek, Jasanský, Radouch, Hric, Hrbáč

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Ehrenberger (Špinar) – Michalec, Jeníček, Vágner, Lipavský, Rosůlek, Jiráský, Štanglica, Kubát, Semerád, Vladyka

Rozhodčí: Dragoun, Lafek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.