1. FUTSAL liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Ž. Vlci Brno - 25. února 2022   20:00

Chrudim
Chrudim
01:45' Večeřa(vl.)  • 03:17' Everton  • 03:55' P. Drozd  • 04:23' D. Drozd  • 04:54' D. Drozd  • 05:43' Koudelka  • 11:34' P. Drozd  • 12:54' D. Drozd  • 14:54' Mareš  • 23:43' Torres  • 26:28' P. Drozd
11:1
(9:0)
Ž. Vlci Brno
27:04' Hanuš
Chrudim
Jurča, Kabeláč – Kolbaba
Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Starý, Hansl, Trbušek, Bílý, Hanuš, Chráscina

38:18'
Dnes sedmá branková konstrukce nastřelená chrudimskými hráči! Tentokrát ji napálil Max!
37:34'
Radovanovičovi odpískán nedovolený zákrok, domácí v této statistice vedou chvíli před koncem 3:2.
35:45'
Matěj Slováček orazítkoval břevno!
34:21'
Střídání v týmu FK Chrudim: ze hřiště odchází Dudu, přichází Daniel Javorski.
32:15'
Dominik Balog v souboji přetlačil hostujícího hráče natolik, že ho ošklivě poslal na chrudimskou střídačku. Strhl se roztržka, po které dostávají Balog s Chráscinou po žluté kartě. Zcela zbytečné za současné situace.
29:54'
Za nedodržený odstup od hráče dostává taktickou žlutou kartu chrudimský Everton.
27:04'
Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Tak hosté měli v Chrudimi spoustu zajímavých šancí a nyní se i prosazují! Akci dva na gólmana využil po laxnosti chrudimské defenzívy MARTIN HANUŠ – 11:1!
26:28'
Chrudim právě vstřelila branku!
A domácí zjevně nemají dost! Hattrick dokonává také PAVEL DROZD, jenž využil chybné rozehrávky soupeře a trefil prázdnou branku – 11:0!
23:43'
V Chrudimi máme dvojciferný výsledek! Kouzlo gólmana Pšurného odčaroval čtyři minuty po začátku druhé půle TORRES – 10:0!
22:58'
Evertonova rána končí těsně vedle pravé tyče Pšurného branky.
22:40'
Domácí i nadále pokračují v územní převaze, je ale vidět, že si zkouší různé herní varianty. Přesto jsou ale stále nebezpeční.
21:01'
Do druhého poločasu došlo ke střídání brankářů na straně Brna, mezi tyče putuje Jaroslav Pšurný.
20:01'
20:00'
19:33'
Poslední minuta první půle se odehrává před brněnskou brankou, Vlci se houževnatě brání.
17:12'
Domácí si se soupeřem hrají, šance se jim ale v posledních minutách nedaří využívat tak hojně.
16:36'
Směrem dopředu hrají Vlci sympaticky a mají své šance, jenže do obrany je to tragédie. Uvidíme, co nám přinese hlavně druhý poločas, na jaké výši se skóre zastaví.
14:54'
Vzápětí mohou chrudimští fanoušci slavit podeváté, přihrávku ROMANA MAREŠE si hosté smolně srazili opět do vlastní sítě – 9:0!
13:35'
Torresovu ránu vyškrábl na roh skvělým zákrokem Večera.
12:54'
Po třinácti minutách tu máme první hattrick! DAVID DROZD poslal míč o břevno do brněnské sítě již potřetí v dnešním utkání – 8:0!
11:34'
Sedmička na kontě Chrudimi přichází po další ukázkové střele nejlepšího zakončovatele ligy PAVLA DROZDA – 7:0!
10:22'
Na zadní tyči na sedmou branku číhal Pavel Drozd, k míči mu ale nepomohl ani rychlý skluz.
09:30'
Snížení mohlo přijít poté, co se zcela sám před brazilským brankářem Chrudimi zjevil Petr Starý, Dudu ale skvělým zákrokem udržel nulu!
08:02'
Tak přece jen se střelecký koncert Chrudimi zastavil, i nadále mají ale domácí výraznou převahu.
05:43'
V Chrudimi sledujeme úžasnou kanonádu, hosté absolutně nestíhají! Tentokrát si oba hráči role vyměnili, Večeřu prostřelil TOMÁŠ KOUDELKA – 6:0!
04:54'
Pět minut, pět branek! Koudelka vybídl DAVIDA DROZDA k druhé trefě v dnešním utkání – 5:0!
04:23'
S hosty to vůbec nevypadá dobře! Čtvrtá branka zkraje utkání, tentokrát se prosadil DAVID DROZD – 4:0!
03:55'
Kooperaci bratří Drozdových zakončil na zadní tyči PAVEL DROZD do prázdné branky – 3:0!
03:17'
Domácí se prosazují ze svého tlaku, Torresův parádní pas uklidil dělovkou do šibenice do sítě EVERTON – 2:0!
01:45'
Domácí se dostávají do vedení! Nejprve nastřelili tyčky Torres a vzápětí Everton, gól si tak museli dát hosté sami. Nepřesný odkop z brankové čáry trefil brankáře VÁCLAVA VEČEŘU (vlastní), od něhož se míč odrazil do sítě – 1:0!
00:01'

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček

Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večeřa) – Chroust, Kratochvíl, Starý, Hansl, Trbušek, Bílý, Hanuš, Chráscina

Rozhodčí: Jurča, Kabeláč – Kolbaba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.